VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - «Dragreisistus» biedē policija, bet viss notiek...

Notikumi

«Dragreisistus» biedē policija, bet viss notiek...

Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2004/Nov/17, 11:05

Vincents rakstīja:Un to, ka es braucu ātrāk ir manas problēmas... un mana darīšana :!:
Savukārt ir cilvēki, kuri uzskata, ka ja atļautais ātrums ir 90 vai 100, tad es tā arī braucu uz 100 un nevienam nav jābrauc ātrāk.... b***** vot tie ir riktīgi šaurās pierītes... atradušies noteikumu ievērotāji, jo ja jau gribās būt pareizajiem, tad pats ievēro noteikumus un dudini pa 1.joslu...
Tādus dirsējus :gun2: :gun1: :hit1: :boxing: un tad vēl reiz :gun2: :gun1: :hit1: :boxing:

Skarbi, bet taisnība!


Neesmu nekāds eņģelis uz ceļa, bet braucu pietiekoši cilvēcīgi lai atrastos daudzi tādi kas brauc ātrāk par mani. Nu neko - gribi nosisties - uz priekšu. Ja tas ir iespējams tad cenšos šādiem lidotājiem netraucēt un viņi netraucē man. Protams es runāju par tādiem lidotājiem kuri domā ko dara. Ir arī pilnīgi atsaldeņi kuriem pie kājas ka man nav kur likties un pie kājas ka pretī nāk piemēram fūra uz 110km/h. Vēl skarbāk ir ja šāds lidotājs-idiots ir lielā starppilsētu atobusa vadītājs. Reiz nācās novērot Hičkoka cienīgus skatus uz Daugavpils šosejas kur Ecolines 2stāvīgais buss līkumā dzina garām 2 fūras kas gāja uz 110 un kur pretī nāca arī fūra...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Vincents » 2004/Nov/17, 11:21

Droopy rakstīja:Nu tad Vincent varu izteikt tikai līdzjūtību! Ja tik bieži sanāk satapt, tad saprotu kur tādas dusmas rodas! :) un piekrītu, ka tā ir diezgan aktuāla problēma, nu Tev sanāk 2x dienā pa jūrmaleni braukt, tad tā tas varētu būt!

Nesaku jau kavienmēr ir tikai tādi braucēji, reiz biju ļoti patīkami pārsteigts, kad man lai apdzītu kādu bija jāiebrauc uz 2. joslā - skats vienkārši skaists - jūrmalene, visi (nu nebija dikti daudz auto) pa 1. joslu un tie kas apsteidz (pāris) pa otro, un tad pats atpakaļ 1. joslā ;)
Bet šorīt mierīgi dudinu pa savu pirmo, kā nekā tā prātīgi braucu... tad no piņķu pagrieziena izrullē žigulis, un uzreiz 2.joslā :angry: un tā līdz rīgai viņš pa to joslu rullēja, kad ieraudzīju kas pie stūres - sieviete, kas iekrampējusies stūrē un skats kā murgu skatīdamās ](*,) A kāpēc nevar pa pirmo? :twisted:
Storms rakstīja:Neesmu nekāds eņģelis uz ceļa, bet braucu pietiekoši cilvēcīgi lai atrastos daudzi tādi kas brauc ātrāk par mani. Nu neko - gribi nosisties - uz priekšu.

Nu nesaku, ka esmu O:) uz ceļa, bet ļoti ievēroju kultūru uz ceļa, jo to ka pārsniedzu ātrumu, vai iebraucu zem ķieģeļa, vai apgriežos kur nevar - nevienam netraucējot tad nesaskatu problēmas...
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Storms » 2004/Nov/17, 11:30

Vincents rakstīja:Bet šorīt mierīgi dudinu pa savu pirmo, kā nekā tā prātīgi braucu... tad no piņķu pagrieziena izrullē žigulis, un uzreiz 2.joslā :angry: un tā līdz rīgai viņš pa to joslu rullēja, kad ieraudzīju kas pie stūres - sieviete, kas iekrampējusies stūrē un skats kā murgu skatīdamās ](*,) A kāpēc nevar pa pirmo? :twisted:

A tāpēc ka no pirmās joslas līdz grāvim/ceļa apmalei ir tuvāk nekā no otrās. :lol: Starpcitu padomju laikos ja nemaldos bija noteikums ka no visām braukšanas joslām ir jāizvēlas vidējā. Varbūt maldos, bet varbūt tieši tas ir iemesls kādēļ vīri gados stūrgalvīgi velkas pa 2. joslu? Par sievietēm gan būs biku sarežģītāk saprast...
IMHO baisi OK būtu ik pēc noteiktiem gadiem autovadītājam atkārtoti kārtot teorētisko eksāmenu. Piemēram jaunajiem autovadītājiem atkārtoto eksāmenu būtu jākārto pēc pirmajiem 2 gadiem. Pārējiem tad kad tiesības jāmaina - pēc 10 gadiem. Jo noteikumi regulāri mainās un ir daudzi tādi kas dzīvo mežā bez TV, radio un preses un nekā nezin par izmaiņām CSN. Atkārtotais eksāmens būtu labs iemesls pārlasīt svaigākos noteikumus.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2004/Nov/17, 23:16

Eu. Nu gan uz Spici brauksim rūpīgi uzkoptās mašīnās, buktētās biksēs un ar prievīti. Nemaz nerunājot par to ka autiņā ir jābūt visiem pričendāļiem un ieraugot CP ir jākrīt ceļos un jāklanās līdz asfaltam. Jaunais CP šefs šķiet ka ir liels dragreisa "piekritējs" - http://www.tvnet.lv/news/latvia/crime/i ... id=3509409 :-s
Ja tā ir taisnība tad jamais ir ... "nedaudz neadekvāts savos spriedumos". Ticamākais ka situācija uz ceļiem nemainīsies, toties notiks masveidīga raganu medības un publiski tiks dedzināti sārtā visi kas ir kaut tuvumā parādījušies kādam neplānotam autobraucēju tusiņam ko kaut attālināti var sasaaistīt ar dragreisu. :evil: ](*,)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Iepriekšējais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi