VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ko esam notriekushi?

Notikumi

Ko esam notriekushi?

Reklāma
 

Atbildēt Ivo » 2004/Nov/13, 13:01

Beidziet nu lamāties :)
Man Ventspilī pavisam nesen bij gadījums,ka nezin,smieties vai raudāt,karoč piebraucu pie krusta ar galveno ceļu,gaidu,kamēr aizbrauc tie,kas pa galveno,bet pa trotuāru(gar galveno ceļu,mana pusē)iet tantuks ar riteni(stumj),un galvu pagriezusi atpakaļ runājas ar vēl vienu tantuku,to,ka es tur pie krustojuma esmu,viņa piefiksē ar savu ērenpreisu ietriekusies man kreisajā spārnā un apraujot uz muti! Trakākais,ka es pēkšņi izrādos braucējs slepkava,notriecis viņu no kātiem un vēl ņirdz...karoč uztaisīja trobeli pa visu ielu,ka jāsauc menti utt,labi,ka daudzi redzēja,un palīdzēja hottanti nolikt mierā :)
Lietotāja avatars
Ivo
 
Atbildes: 8
Pievienojies: 2004/Sep/30, 15:04
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt JAnka » 2004/Nov/13, 14:24

nu, man ir 19 :hit1:
Lietotāja avatars
JAnka
 
Atbildes: 34
Pievienojies: 2004/Nov/11, 19:51
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Ampelman » 2004/Nov/13, 15:36

man 10gadu laikaa ir iznaacis notriek zvirbuli (pat nepamaniiju kaadaa veida reste ielidoja) Sikspaarni (braucot uz Salaspili caur Ulbroka uz prieksheejaa stikla pieliimeejaas) Stirnu (Smiltenes pagrieziens uzbraucot uz Pleskavas shosejas) kaads shashliks bija naakamaa diena :)))))

Jaa veel kaa pasazhieris tolji slovaakijaa tolji ungaarijaa uz audi100 uzldoja un izskjiida rubenis vai mednis....
Ampelman
 

Atbildēt Vincents » 2004/Nov/13, 21:25

Nu ko šodien norullējot gadnrīz 600 km ar gadījās panjēmt mazliet uz kapotu un stiklu kaut kādu mazu putniņu, bet tā kā ātrums bija ap 130, tad neko vairāk pamanīt nepaspēju... labi, ka auto nekas nekait (braucu ne ar Passatu)...
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Viesis » 2004/Nov/15, 15:21

ar dazhiem te nav interesanti jo paaraak saasinaati uztver lietas buutiibu!!!!!
Viesis
 

Atbildēt Markuss » 2005/Okt/04, 9:19

Pii buushana vakar veelu vakaraa maucu pie meistara sarunaat par remontiem ripinu taa 60-70 pa Sloku hops miikstais puukainais nu tas kas saka njau izlec uz celja un paliek kaa saalsstabs mans censhas izvairiities shamais vienalga palien apakshaa :evil:
Taa nu taada neliela shamam kuulenjoshana pa mana zemaa autinja apakshu un aaraa zhviks aizskreeja Taa arii paliku bezponjas :( dziivs vai ne izkaapu apskatijos nekas traki daudz nav tikai veelviena plaisinja pie jau esoshaas :evil: bamperii
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Storms » 2005/Okt/04, 9:24

Markuss rakstīja:Pii buushana vakar veelu vakaraa maucu pie meistara sarunaat par remontiem ripinu taa 60-70 pa Sloku hops miikstais puukainais nu tas kas saka njau izlec uz celja un paliek kaa saalsstabs mans censhas izvairiities shamais vienalga palien apakshaa :evil:
Taa nu taada neliela shamam kuulenjoshana pa mana zemaa autinja apakshu un aaraa zhviks aizskreeja Taa arii paliku bezponjas :( dziivs vai ne izkaapu apskatijos nekas traki daudz nav tikai veelviena plaisinja pie jau esoshaas :evil: bamperii

Ja aizskrēja tad dzīvs. Kaķi, maitas, dzīvelīgi. :P Kamēr riktīgi ar ratu netrāpīsi tikmēr dzīvos. Tā kā neķer kreņķi, gan jau citreiz trāpīsi kā vajag... :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt ikarusbanda » 2005/Okt/04, 10:37

Nu bija 2 gadus atpakalj laikam, braucaam peec laukos izlaiduma mājās, bija palikushi kādi 900 m lai nogrieztos uz mājas ceļa.. Braucām ar Astru uz kaut kādi 80 - 90 km bljin asvalts slapsh un izskrien stirna toch priekshā, tikai bam bam - radiators tek, bampers salauzts, plasmasu pilns ceļs, un vēl stirninja - maz - bet mokās - bija jāpiebeidz :( bet labāk tā nekā lai mokās - labi ka Astrai bija Casko - izsaucam mentus un shie neticeja ka uz 90 braukushi, jo bremzeshanas pedas bija kadi 30 m vismaz
Lietotāja avatars
ikarusbanda
 
Atbildes: 102
Pievienojies: 2004/Okt/16, 20:11
Atrašanās vieta: ceesis, taurene, Baloži, rīga

Atbildēt androns » 2005/Okt/04, 11:21

Man te nesen uz Jelgavenes izdevās kaut kādu jenotsuni vai ko tādu nonest. Kaķis tas nebija, suns arī nē, priekš lapsas tā kā par mazu. Nu neko - dabūja ar motora pannu un aizgāja pa apakšo grabēdams ... hvz ... ātrums pie 110 km/h ... ne nu stājos malā ne kā savādāk. Garāžā apskatījos, ka nekādu ārēju pārmaiņu autiņam nav - nu tad ok ...


A gadījās vienam džekam tā, ka ar renault express netālu no mājām nonesis lapsu kā rezultātā nākamajā rītā konstatējis, ka radiators sauss ... iemesls - no bampera atlūzis plastmasas :!: rešotkas gabaliņš un iedzīts radiatorā ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt BAR0NS » 2005/Okt/04, 12:13

ja neskaita cilveeku rokas kas shad tad meedz aizkerties aiz spoguliem, bet ne jau tie pashi skaidraakie aizkeras, tad lielaakais vareetu buut kakis, kas izskreeja tik aatri ka nepaspeeju pat pa bremzeem uzsist bet aatrums jau ar nebija atbilstosh apdziivotai vietai.
BAR0NS
 
Atbildes: 141
Pievienojies: 2004/Feb/08, 16:06

Atbildēt Alien » 2005/Okt/04, 13:03

ir noķerti zvirbuļi, baloži, kaķi un viens suns
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2005/Okt/04, 13:14

BAR0NS rakstīja:ja neskaita cilveeku rokas kas shad tad meedz aizkerties aiz spoguliem, bet ne jau tie pashi skaidraakie aizkeras, tad lielaakais vareetu buut kakis, kas izskreeja tik aatri ka nepaspeeju pat pa bremzeem uzsist bet aatrums jau ar nebija atbilstosh apdziivotai vietai.

Galnais tās rokas laicīgi nokabināt no spoguļiem lai kāds poļicajs nesāk uzdot liekus jautājumus. :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt zAz » 2005/Okt/04, 17:11

Izklausīsies nedaudz pēc mednieku stāsta...

Manējais pirms pāris gadiem velk ar veco cuopi iauto rallija nakts posmā. Skatos, 2 zaķi pārnesās ceļam, pāris metrus pirms haubes, īsti pat piebremzēt nepaguvu. Te pēkšņi, viens pagriezies atpakaļ, nesās atpakaļ uz gaismu un trāpija kaut kur aizmugurējā tilta rajonā. Izkāpām ar stūrmani ārā un savācām sautējumam. Kad mājās ņēmām apstrādāt, ieraudzījām ereģējošu krāniņu :mrgreen: , laikam, mātītei pakaļ bija dzinies. Jā...sievietes labu galu nenes...Zaķis mira cēlā bruņinieka nāvē.

Patiesībā, vēl pāris dienas bija nepatīkamas emocijas.

Neilgi pēc tam, viens kaķis no mana ex-passat atrāvās. Braucu uz kādiem 35 km/h pa vienu no Berģu mazajām šķērsieliņām. Atkal pat piebremzēt nepaspēju, kad kaķis pilnā šusē, palēca man zem ratiem. Skatījos spogulī un šis nepārspīlējot, 1 metra augstumā aiz sāpēm agoniski šaudījās te augšā, te lejā un mokoši raustījās. Pretīgs skats. Apstājos, izkāpu paskatīties, kas ar auto, bet tur no sētas izskrien vecis un sāk nesties manā virzienā. Neiešu tak viņām vēl censties iskaidrot, ka viņam stulbs kaķis. Mašīnā iekšā un aizlaidos.

Ja to lasa kaķa saimnieks, tad piedod, es tiešām nebiju vainīgs!
zAz
 
Atbildes: 401
Pievienojies: 2005/Mai/05, 17:38

Atbildēt Xplod » 2005/Okt/04, 19:19

Man ar reiz bij piedziivojums.
Braucu vakaraa uz Kuldiigu,aaraa jau bij tumsh , te peeksnji no kruumiem izlec zakjis , es sabremzeejos ,domaaju shis skries paari celjam ,bet nekaa, shis vadoties peec mashiinas ugunjiem skrien pa priekshu , noskreeja vinsh apmeeram 1.5 km :shock: pamazaam saaku kaapinaat aatrumu saaku apmeeram no 30 km/h un secinaaju ka zakjim maksimaalais aatrums ir apmeeram 60 km/h :shock: :shock: . :lol:

Skreeja vinsh fiksi ,peec tam ieraudzijis laikam saancelju , fiksi pazuda kautkur pljavaa. :D
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Atbildēt androns » 2005/Okt/05, 8:10

Xplod rakstīja:Man ar reiz bij piedziivojums.
Braucu vakaraa uz Kuldiigu,aaraa jau bij tumsh , te peeksnji no kruumiem izlec zakjis , es sabremzeejos ,domaaju shis skries paari celjam ,bet nekaa, shis vadoties peec mashiinas ugunjiem skrien pa priekshu , noskreeja vinsh apmeeram 1.5 km :shock: pamazaam saaku kaapinaat aatrumu saaku apmeeram no 30 km/h un secinaaju ka zakjim maksimaalais aatrums ir apmeeram 60 km/h :shock: :shock: . :lol:

Skreeja vinsh fiksi ,peec tam ieraudzijis laikam saancelju , fiksi pazuda kautkur pljavaa. :D


zakjim uz trenazhieru zaali nebija jaaiet ... :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi