VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ko esam notriekushi?

Notikumi

Ko esam notriekushi?

Reklāma
 

Atbildēt androns » 2004/Nov/08, 14:07

2 Markuss

labi ka nebija tas gadiijums, ka arii lai alni dabuutu aaraa no salona vajag ugunsdzeeseejus ... tad gan choms neaarsteetos , bet gan mieriigi guleetu :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Angjerox » 2004/Nov/08, 15:47

Slimie baloži... :angel:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt VR6 » 2004/Nov/08, 15:55

Smalks gadījums sanāca vienreiz kad vedu muteri uz laukiem... pretī lido kautkāds spalvains mēsls kurš protams mēģina mani taranēt... mutere prasa:
- ai ai ai, tu redzēji to putniņu? Tu viņu nenotrieci? Viņam netrāpija? ...
- nu bet protams ka nē! Es vēl redzēju špogulī ka viņš aizlidoja utt...
Labi, ka pēc tam neieraudzīja ka tas mēsls ir izlīmējies pa redeli ... :mrgreen:
Lietotāja avatars
VR6
 
Atbildes: 119
Pievienojies: 2004/Sep/27, 16:29
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt SunSeeker » 2004/Nov/08, 15:55

Man viens paziņa ar veco, mazo Hondu Civic reiz arii ar alni tikās: spalvainais kā lika pāri ceļam, šis cik spēja tik nobremzēja un alnim pa paši vidu, par cik mašīna maza, trāpīja starp kājām - pārmeta pāri mašīnai, alnis piecēlās un aizskrēja mežā. auto - izsists stikls salocītas stoikas un spalvas kušķi stūros.
Lietotāja avatars
SunSeeker
 
Atbildes: 325
Pievienojies: 2004/Mar/11, 19:21

Atbildēt Markuss » 2004/Nov/09, 9:46

Karoche atcereejos par balodi :!:
pavasarii aizlaidu uz servisu pie choma vajadzeeja pusasi mainiit
Njus kameer mees njem nost pusasi otrs aizshauj uz veikalu pakalj ar savu omega:roll:

Paiet laicinjsh choms atpakalj iedod pusasi bet taads shkrobiigs mees prasa kas i
Shamais Maitas balozhi
Mees Kapeec taa
Shamais Da vot lidojis pa shtraasi un hops viens nosaana taraneejis labi ka ne pa stiklu
bet spoguli
ejam skatiities Njus skats labs spogulii golfa bummbinjas lieluma caurums 8) 8) 8)
Tobish reaali taa ka kaads buutu izshaavis to bumbinju cauri njus protams arii ar balozha paliekaam
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Duke » 2004/Nov/10, 17:13

1) Esmu redzējis kā auto notriec lidojošu vārnu. Paņēma uz stikla (Liepājas šoseja), uzmeta gaisā ar mērķi nākošam auto. Paši bijām trešie...viss štokos.

2) Kā pasažieris esmu redzējis kā zvirbuļi paliek UAZ restē....

3) gluži ne dzīvnieks, bet nu gadījums iz dzīves - tika paņemta barjerskrējēja uz haubes. Šķērsojot krustu neatļautā vietā, pārkāpjot pār barjerām, tumšā lietainā laikā vecene nonāca uz ceļa, bet es veicot kreiso pagriezienu viņu caur stoiku neredzēju...

tā lūk paliku ar ielocītu haubi.

Protams viņa centās iestāstīt ka viņai bij zaļais, kaut arī tur NEDRĪKST nekad šķērsot ielu gājējs, jo ir nepārtraukta satiksme....un tapēc klasificējama kā dzīvnieks...
Lietotāja avatars
Duke
 
Atbildes: 149
Pievienojies: 2004/Apr/05, 10:18
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt sciroco » 2004/Nov/10, 17:32

Man ari ir ko pastaastiit :)

1.Rezultats: notriekts ritenbraucejs, tik bija bishku otraadi, ja nem nevis peec braucaama lieluma, bet peec buutibas, vinsh man notrieca:

- celsh uz Rumbulu, braucu pa kreiso joslu, pa labo gar pashu malu ka pienaakas brauc ritenbraucejs, it-ka viss OK, peekshni tas duriks, paraad ar roku pagriezienu un nemaz neskatoties parkartojas man virsuu, es pa meemajiem un griezu vel pa kreisi pie pashas metaala apmales,,,, un ta pat ar spoguli tam pa sturi, un gar zemi.
Talaak seko SHOK :shock: maz kas, it kaa paari neperbraucu. Izkaapu araa a tas, pensionars uz maniim lamaajas blauj TIESIBAS NOST, tip braukt es nemaaku, redz ja vinsh paraadija pagriezienu man bija jamet enkurs lai viena mirklii apstatos.
Bet vel lielaaks shoks bija vinam kad atbrauca menti un vecim ieskaidroja ka pec C.S Notekumiem vinsh ir parkaapis un maksaas par saskrapetu auto :D :) :D (Pirms vinsh bija parliecinaats ka man atnems tiesiibas)

2. Kaimina katens :( Vakars, starts no majaam ~50m un tik speeju pamaniit ka pirms mashiinas kaut kas gribeeja parskriet, protams nepaspeja, nepatiikama skana zem auto, brim-brum, auto zems, laikam gatavs :( Apstajos izkapu araa, tas gulj, nepagaaja 5 sek. pieceelas kajaas un aizskreja, parleca paari zhogam un VSJO :) Laimigas beigas :) :)
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt JAnka » 2004/Nov/11, 20:05

Nu, vienreiz uz ceļa Rīga-Skaistkalne aiz Vecumniekiem braucu aiz Audi Coupe ~140 (es ar to nelielos 8) ), tik atceros zvirbuļu baru šķērsojam mūsu ceļu, pēc tam, kad biju jau atgriezies un gāju peldēt karjerā pie Jaunmārupes, skatos mironis pie OOOO zīmes, kā es viņu tur ar kociņu kasīju un vēl dabūju uzņemt pārmetošus skatienus no pārējiem...


Otreiz, barucam Rīga-Aizkraukle (pa kluso pusi, tipa 2. Daugavas krasts caur Jaunjelgavu) pēc Jaunjelgavas, jau gandrīz pie paša pagrieziena uz Aizkraukli ezis uz ceļa, ātrums ~120 ( :roll: ) nu, neko caur riteņiem laidīšu, a šis sāk kustēties, es labs būdams, bremzēju un rauju garām, a pretim smagais, tāpēc, kur izvērsties nav, neko apbraucu un atgriezos savā joslā, pārmetumu kalni atkal bira pār mani no pasažieru puses...


Nekad neesmu notriecis dzīvnieku, vienmēr paspēju nobremzēt :)

Nu, pavisam nesen, braucu, pie Šampētera skolas, kur 53. autobusa pietura, notiek remontdarbi, es, nesamazinot ātrumu (~60), braucu, tur neko nevarēja redzēt, remontdarbu mašīnas priekšā stāvēja, pēkšņi skatos viens sīcis šķērso ceļu, otrs, iedomājos - kaut nu nebūtu trešā.....ir, pa mēmajiem un, brīdi pirms pašas apstāšanās tomēr ar OOOO bļembaku uzšauju sīcim pa sāniem, sīkais bija tik mazs, ka cigāra zemajam purnam vēl pamanījās pauri pret kapotu atsist :? , neko, kā jau teicu, tas bija pirms pašas apstāsānās, tāpēc trieciens bija vājš, kad izkāpu, sīkais domāja, ka es viņu sitīšu un sāka lūgties, un prasīt, vai ar auto viss kārtībā (krieviski :P )...


Nu, opis vēl vienreiz zaķi notrieca, neko, izkāpj, ieliek bagāžniekā un saka:"Būs zakuska" :)


P.S. par zaķiem - tie skrien pa priekšu, jo patīk gaismā un, protams, ir stulbi, tāpēc, kad izskrien zaķis nevajag cerēt, ka pavāksies malā :!:
Lietotāja avatars
JAnka
 
Atbildes: 34
Pievienojies: 2004/Nov/11, 19:51
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt androns » 2004/Nov/12, 9:50

nu jaa - vienreiz man ar gandriiz sanaaca huinja ar lielaakiem lopiem ...

Braucu no skaistkalnes uz Daugmali ... izveeleejos taadu mazu shortcut - smuks grants celinjsh ...

Braucu ar saab 9000 ... iipashi neraljljoju, jo saabs automaats :) Aatrums man taa ap 100 km/h, te peekshnji aiz viena liikuma (nepaarredzams, jo kruumi gar malaam) skatos, ka celjam paari mieriigi brien kaadas 7 aitas ... a pats 'gans' veel uz pljavas ... nu neko - sabremzeeju - kaadus 10 metrus no tuvaakaas aitas :)

Nu nekas - braucu taalaak ... peec puskilometra atkal aatrums 100 km/h, nepaarredzams liikums un aiz taa - 3 govis brien paari celjam ... un atkal 'gans' veel tik tikko uz celja uzkaapis, bet govis jau uz celja ... neko - atkal knapi sabremzeeju - shorez kaadi 20 metri no govs :)

Taa luuk - uzmaniigi braukaajiet pa djerevnjaam :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt KenFolds » 2004/Nov/12, 13:35

:)))

es veelvienu interesantu vakara atgadiijumu atcereejos:)))))

pagaajushajaa vasaraa viens chuvaax no maniem draugiem iegaadaajaas audi 80! 80.g
iebaazts tur bija 1.6L (ar shprici laikam no golf mk1) nu baigi neeesaajamies taisam bardaku:) liidz kameer aibraucaam uz ogri! iebraucaam bendzu ieliet un braucam gar kombinaatu! hops zkis peeksni pilseetaa uz celja :D man shtuks davai triec nost buus galja maajaas :D nu taa arii tiek dariits a zakis muuk pa priekshu :evil: mees velkam pakalj uz jaunogres paarbauktuves pusi :twisted: un tur krustojums shis kautko sajuka savaa praataa un notupaas mees sho caur apakshu :twisted: domaaju jau ka nu tik buus :) nekaa shis pieceljaas un duj taalaak :) maita taads! vinjsh muus nodzenaaja kaadas 5 min pa mazajaam ielinjaam :evil: un mees vinju panaakt nevareejaam kameer sakurini audi tikmeer zakis jau aiz krustojuma a mums jaadzeeshaas!!!! viss beidzaas ar to ka vinjsh ieskreeja kautkaadaa seetaa palienot zem vaartiem :evil:

droshi ka tas bija kaadam kaads trusiitis kas izmucis no kraatinja!!!!


un veel par tiem putniem atcereejos! pirms 2 gadiem kad dabuuju pravas! dabuuju no senca audi 100!!! nu tagad jaamochii pavizinaaties:) vilku pa grunteni no dobelniekiem uz ikskili un tur ir viens taads forsh s veida liikuminjsh :twisted: tur forshi var plakanknaabiski ieraxtiities:) un es arii raxtos:) fakts taads ka uz celja ieksheejaa malaa 2 siilji zemee kautko tuseejas zhviix zhvaax tie paceljaas spaarnos un man pa resti audim :evil: nu neko spalvas pa gaisu un jeega nekaada:( putni abi beigti reste iepliisusi:( sencis lamaajaas :D
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt JAnka » 2004/Nov/12, 19:18

KenFold, tev ar smadzenēm viss ir kārtībā, lauku tūningotāj???
Lietotāja avatars
JAnka
 
Atbildes: 34
Pievienojies: 2004/Nov/11, 19:51
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt KenFolds » 2004/Nov/13, 9:42

JAnka rakstīja:KenFold, tev ar smadzenēm viss ir kārtībā, lauku tūningotāj???

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tef kas???
nepatiik kautkas???
kautkaadas probleemas?????
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

aicis

Atbildēt aicis » 2004/Nov/13, 11:21

KenFolds rakstīja:
JAnka rakstīja:KenFold, tev ar smadzenēm viss ir kārtībā, lauku tūningotāj???


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tef kas???
nepatiik kautkas???
kautkaadas probleemas?????


:mrgreen:
pec raksta tev ir ap 20 ,bet peec sarakstiitaa satura jaspriez -labi ja ir 17 :lol:
Lietotāja avatars
aicis
 
Atbildes: 694
Pievienojies: 2004/Jan/07, 11:46
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Re: aicis

Atbildēt KenFolds » 2004/Nov/13, 11:27

aicis rakstīja:
KenFolds rakstīja:
JAnka rakstīja:KenFold, tev ar smadzenēm viss ir kārtībā, lauku tūningotāj???


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tef kas???
nepatiik kautkas???
kautkaadas probleemas?????


:mrgreen:
pec raksta tev ir ap 20 ,bet peec sarakstiitaa satura jaspriez -labi ja ir 17 :lol:


nu patiesiibaa man ir 20 bet nu labi domaajat ko gribat...
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Storms » 2004/Nov/13, 12:18

KenFolds rakstīja:
JAnka rakstīja:KenFold, tev ar smadzenēm viss ir kārtībā, lauku tūningotāj???

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tef kas???
nepatiik kautkas???
kautkaadas probleemas?????


Redz, mums tie uzskati ir mazliet savādāki. Braukt vajag ar galvu nevis ar dirsu. Protams ka arī man 20 gados gribējās "atvilkt". Bet neko vairāk kā dumbi kruļīt baranku un nospiest pedāli grīdā tā arī nemācēju. Daudzi tādi ir tur no kurienes nekad neatgriežas. Iespējams ka tam kurš nolauž sev sprandu tas ir pie kājas, bet smagākais ir radiem, draugiem un paziņām samierināties ar to ka re kur cilvēks bija un nu viņa vairs nav - aizgāja muļķības pēc... Arī mums nebūtu nekādas patikas uzzināt ka esi lauzis sprandu neierakstoties pagriezienā vai, nedod Dievs, nositis kādu citu.
Tāpēc nākošreiz ieraugot zaķi pilsētas ielās sāc domāt ar galvu, ar to pelēko vielu ko Dievs ir iebāzis mūsu galvās lai vēji nesvilpo pa ausu caurumiem...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi