VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VWMotion biedri/lietotāji autosportā

Par foruma biedriem

VWMotion biedri/lietotāji autosportā

Reklāma
 

Atbildēt Dante » 2006/Apr/20, 20:02

A ledus trases 'for fun' skaitās, ja bija braucieni uz laiku un man bija foršākais stūrmanis pasaulē... :mrgreen: (nemaz nav jāmin kurš, tāpat visi zin, ka tas ir Lord's)
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Lord » 2006/Apr/20, 20:04

Blackflame rakstīja:A ledus trases 'for fun' skaitās, ja bija braucieni uz laiku un man bija foršākais stūrmanis pasaulē... :mrgreen: (nemaz nav jāmin kurš, tāpat visi zin, ka tas ir Lord's)


nu es arī tajā gonkā paņēmu Zeltu :roll: pats jauarī ļoti labi nobrauci priekš pirmās reizes... dabuji pat pacīnīties par pjedestālu ;)
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt buljba » 2006/Apr/20, 22:23

Peec tam gan nav nekas taads braukts. Ja nu vieniigi kaa stuurmanis ar inc pie stuures esam diidiijushi paaris TrofiReidos

Ar kādu nummuru, kas par ekipāžu-pēdēja laikā esmu vairāk pievērsies dubļu stumdīšnai???
Lietotāja avatars
buljba
 
Atbildes: 88
Pievienojies: 2004/Jan/13, 1:11
Atrašanās vieta: Smiltene

Atbildēt GintsK » 2006/Apr/20, 23:22

buljba rakstīja:
Peec tam gan nav nekas taads braukts. Ja nu vieniigi kaa stuurmanis ar inc pie stuures esam diidiijushi paaris TrofiReidos

Ar kādu nummuru, kas par ekipāžu-pēdēja laikā esmu vairāk pievērsies dubļu stumdīšnai???
inc bija veca jauka G-klase. Nu vinjsh to paardevis :( Veseliibas klasee pabraukaajaam. Pat labi sanaaca - taada praatiiga komanda mums salasaas. Parasti pukshkjinaajaam 4-rataa, jo vinchas nebija :D
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Armo » 2006/Apr/21, 9:23

artursT9 rakstīja:nu man liekas, ka mees domaajam pa kaut ko citu ;) vienu gadu bija starts pie putnu fermas un tad ap klubu! bet nu bija arii centraa daudzstaavu maajas pagalmaa staavvietaa saliktasa riepas un vinjaam bij jaabrauc rinjkjii :shock: tas toreizs daudziem samaitaaja laikus! njaa, ja ir taa slimiiba tad ir! :idea: labi vien ir ka pret to nav zaales :idea:


Ap tām pāris riepām pagalmā bija jātamborā tā ka maz neliekas - murgs kautkāds, bet tā putnu ferma man patika, jo tur pirms paša finiša, kur no garas taisnes bija jānogriežas pa labi, smuki sanāca paņemt nelielu grāvīti kreisajā pusē, bet laiku tas diez kāpēc nemaz nesabojāja :):)
Lietotāja avatars
Armo
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2004/Jan/13, 10:29
Atrašanās vieta: Liepāja - bedru galvaspilsēta

Atbildēt Lord » 2006/Apr/21, 9:24

Armo rakstīja:
artursT9 rakstīja:nu man liekas, ka mees domaajam pa kaut ko citu ;) vienu gadu bija starts pie putnu fermas un tad ap klubu! bet nu bija arii centraa daudzstaavu maajas pagalmaa staavvietaa saliktasa riepas un vinjaam bij jaabrauc rinjkjii :shock: tas toreizs daudziem samaitaaja laikus! njaa, ja ir taa slimiiba tad ir! :idea: labi vien ir ka pret to nav zaales :idea:


Ap tām pāris riepām pagalmā bija jātamborā tā ka maz neliekas - murgs kautkāds, bet tā putnu ferma man patika, jo tur pirms paša finiša, kur no garas taisnes bija jānogriežas pa labi, smuki sanāca paņemt nelielu grāvīti kreisajā pusē, bet laiku tas diez kāpēc nemaz nesabojāja :):)


nu jau spams panesās :mrgreen:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Skyforger » 2006/Apr/21, 9:26

tas ir kaa likums kaa saakaas jau 2 lapa ar postiem aiziet spams nu bet ir tak tik gruuti notureetiess
Lietotāja avatars
Skyforger
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 328
Pievienojies: 2005/Jūl/28, 19:13

Atbildēt Armo » 2006/Apr/21, 9:28

Nu labi, ja tas bija spams, tad sorry!!! Tās ir jaukas vecas atmiņas par sen izgājušiem laikiem, kad ar 16v Golfu amatieros varēja cīnīties par pjedestālu lielajā klasē, kopā ar visām turbokvattrām, izpogāt Kosīšus, Subārus un S2!!! :):) Tie tik bija laiki... Kādus gadus 4-5 ņēmos pa amatieriem. Lielākie panākumi tagad ir sakrāmēti vienā plauktā pie sienas un krāj putekļus! :D:D
Lietotāja avatars
Armo
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2004/Jan/13, 10:29
Atrašanās vieta: Liepāja - bedru galvaspilsēta

Atbildēt Lord » 2006/Apr/21, 9:31

Armo rakstīja:Nu labi, ja tas bija spams, tad sorry!!! Tās ir jaukas vecas atmiņas par sen izgājušiem laikiem, kad ar 16v Golfu amatieros varēja cīnīties par pjedestālu lielajā klasē, kopā ar visām turbokvattrām, izpogāt Kosīšus, Subārus un S2!!! :):) Tie tik bija laiki... Kādus gadus 4-5 ņēmos pa amatieriem. Lielākie panākumi tagad ir sakrāmēti vienā plauktā pie sienas un krāj putekļus! :D:D


Tur gan tev ir pilnīga taisnība....
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Armo » 2006/Apr/21, 9:31

Vēl ir dafigā braukts ziemas daudzcīņās, bet tās man nepatika, jo tur notika negodīga cīņa - pāršipotas riepas, dārgas riepas utt. Dažreiz trases (Kalnciemā) bija tik sūdīgas, ka ... brrrr
Lietotāja avatars
Armo
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2004/Jan/13, 10:29
Atrašanās vieta: Liepāja - bedru galvaspilsēta

Atbildēt GintsK » 2006/Jūl/12, 12:41

Haa, peec kaada paartraukuma inc atkal ir ticis pie savas vecaas miilestiibas - 20gadiigas G-klases
Attēls

es savukaart tad atkal stuurmanjoju shito 70Zs monstru. Ekipaazhaa braucam 4rataa: vajag izluukot, fotografeet, navigeet, lasiit legjendu, sekot laikiem, darboties ar vinchu, stumt, rakt utt. Shoreiz paliidzeeja Aldis - koleegjis, mednieks, vecs bezceljnieks un dubljus gribeeja apluukot mana sievinja Laasma :)

Pirmais strats - rezultaats 2. vieta TR1 klasee Latvijas trofireidu čempionāta 3. posmā Rugaajos pie Balviem. http://www.mazozoli.lv/mazozoli/index.p ... 34&sid=451 Pec pirmaas dienas bijaam pirmie, otrajaa mazliet pietruuka "1" pirms "70" :) :) :)

Attēls

Veel bildes te
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Lord » 2006/Jūl/12, 14:06

Gratulācijas sportistiem ;)
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt ajms » 2006/Jūl/16, 14:00

autosportaa kopss 1986.gada..rallijs-PSRS sporta meistara kandidats,1989.g 6v PSRS cempionaataa,1996-2001 autososeja(2001 1v.Latvijas posmaa),tagad treneris savam puikam Jencs Juniors(ričards-16 gadi):)vecaakais puika Edgars arii 2 gadus brauca,vinam arii ir viena uzvara:)
Attēls
Pēdējo reizi labojis ajms - 2006/Jūl/16, 17:43, labots 1 reizi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Dante » 2006/Jūl/16, 15:28

skatos, Atis jau arī tajos laikos braucis :mrgreen:

P.s. Starp citu ajms, es Tevi pazīstu - kā manam Mk1 Cabrio sokas? :haha:
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt ajms » 2006/Jūl/16, 17:40

es cabrio paardevu,,mums vienkaarssi nebija laika to taisiit,,jo sports prasa laiku,,taa jau taa nav!
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi