VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - CSDD -> TIESIBU iegushana....

Par foruma biedriem

CSDD -> TIESIBU iegushana....

Reklāma
 

Atbildēt Mudvayne » 2010/Mar/21, 13:33

:offt:
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt Welnz » 2011/Jan/28, 23:20

noliku ka palika 18 :) jau gadus atpakal :P viss ar pirmo reizi un gandriz 2 meneshos :D un pa 120 Ls muhahhaa
Welnz
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2011/Jan/27, 23:10
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Polo
Dzinējs: 1,4 TDI

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt Brand » 2011/Feb/08, 22:29

noliku pirms 3 mēnešiem, 2 ned. pēc pilngadības. precīzi izgāja 350ls.


tiem, kas vēl liek- lieciet 1dienās pēdējo eksi vai 5dienās pēdējo. kāpēc? psiholoģiskais faktors spēlē savu lomu :)
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt neliets » 2012/Feb/17, 14:37

B kategoriju noliku nedēļu vai divas pēc savas 18. dzimšanasdienas. C1 noliku 3 vai 4 dienas pēc B kategorijas(B un C1 ekši abi ar pirmo, protams. Un CSDD teorija arī ar pirmo). Sanāca 2as nedēļas pēc 18, jo skolas eksi teorijas nenoliku ar pirmo. :naac:

Man izgāja daudz... dēļ C1. :shura: Man bija 50ls teorija, 20ls 1. palīdzība un B kat. braukšanas cik izmaksāja neatceros, bet braucu 4 reizes(2ās no tām viens pats un no Cēsīm vēl līdz Valmierai jābrauc tajā laikā...). C1 sastādija daudz. Divas braukšanas, kas kopā izmaksāja tuvu pie 80ls(neko nesasitu un neapskādēju). Es raušu, ka izgāja tajā visā tiesību iegūšanas procesā ap 250ls-300ls. Toties tagad varu justies kā vecis, jo man ir C1. :shura: Bet nu es pats vadīt auto sāku gados 10 un no 16 gadiem pārvietojos diendienā ar auto, tādēļ man tik viegli un ātri negāja, jo braukšanas stilu pārmācīt ir grūti. Beigās tāpat instruktoram neizdevās, joprojām braucu ar vienu ķetnu pie stūres un ripinot :shura:
Lietotāja avatars
neliets
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2012/Feb/16, 15:37
Braucu ar: VW Passat B3 Variant
Dzinējs: 2.0

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt Ernc » 2012/Feb/27, 21:00

Skatos, ka vel neesmu iekakājis šajā topikā :D
Noliktas 2005. gadā - palika 18, vasarā sapelnīju naudu, noliku. Noliku ziemā ar pirmo reizi viss. Liku valmierā, jo pats dzīvoju Limbažos un tas bija tuvākais miests, kur varēja likt. 2 punkti - bija sasnidzis un iebraucot kreisajā joslā uz nogriešanos cauri sniegam tikai pēdējā brīdī pamanīju joslas sadalošo līniju un viņa palika pa vidu mašīnai - cik varēju, ielīdu atpakaļ.
Lietotāja avatars
Ernc
 
Atbildes: 137
Pievienojies: 2008/Okt/28, 11:14
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Volvo
Dzinējs: D5

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt wrxlv » 2012/Feb/27, 23:26

Sāku likt kad bija 18 gadi .
Liku Cēsīs Jana auto autoskolā .Nenoliku neko ar pirmo reizi..Visu ar otro..
Valst eksāmenī visi likti Valmierā . .Pirmajā braukšanā kaut kur ap 15 soda punktiem :roll: neatceros pa ko tik daudz.. Tagad tik B ,bet doma ir par A kaut kad. 8)
Lietotāja avatars
wrxlv
 
Atbildes: 518
Pievienojies: 2011/Mar/19, 16:40
Atrašanās vieta: Līgatne-Sigulda
Braucu ar: The Dark Knight Borat
Dzinējs: 1.9 tdi 81kw AHF

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt DPalace » 2012/Feb/28, 0:05

Mans stāsts nedaudz interesantāks- es līdz 20 gadiem norullēju ar MTB, pa ielām i driftot iemācijos norm. līmenī, i bowlingu ar gājējiem-ķegļiem spēlēt, es kā ciest nevaru grāmatas ja je**, saderēju ar draugu uz kasti alus, ka nolikšu tiesības neatverot grāmatu- tā arī nenopirku, pat redzējis neesmu, māsa lika, atvēru grāmatu ne* nesapratu.

Autoskolā teorijā izgāzos 1. reizē 4 kļūdas- 2. reizē ierados 2 stundas ātrāk ar EEEPC 901, un vanaga programmu 2 stundas no vietas dzinu uz riņķi čutna visus jautājumus prosta iedzinu galvā,iegāju kabinetā 4 minūtes ar kautko un eksis nokārtots.

Braukšanas eksis vanagā- ierodos pusstundu iepriekš pavērot kā citiem sokas (arī ar bmw 118) skatos zviedzu kas par idiotu pirms manis, placī reizes 10 noslāpa, izbraucot kautko tur vēl nomuhļīja, atbrauca pirms izkāpšanas notizlojās un vēlreiz noslāpa, es domāju nu kas par cirvi braukt nejēdz, iekāpju 1 robā (nekad nebiju braucis ar bmw stila sajūgu) kā sāku - BLAC noraustās noslāpst, kamēr pierodi pie sajūga 5 apļi pa placi pierasts, tad figūras pilsēta viss ideaļniks...

CSDD Teorija 1. reizē 4 kļūdas-6.xx minūtes, atnācu 2. reiz arī 2 stundas iepriekš ar eeepc caur csdd testu un netu 2 stundas no vietas, iegāju iekšā, ar vienu veceni apdzinu par 23 sekundēm, man 4 minūtes 10 or so sekundes gāju prom uzmetu viņas kompī aci jeu bogu 20 sekundes vēlāk, laigan viņa nesēdēja pirms ekša 2 stundas dzenot jautājumus boškā.

Braukšana jāņem POļubomu 1dien/5dien agri no rīta (ja iespējams ap 8>8:30- korķi un tevi nedzen uz otru krastu krasteni u.t.t, izdzina pa vienībeni neliels aplis un atpakaļ figūras ar pirmo tiesības rokā , ā un kaste alus arī :emo: :emo: - Dabūju tiesa soda punktus- viens vidēji bīstams, pārsniedzam atļauto ātrumu vēl pirms tiesības iegūtas, ja es maksāju 25Ls tak varu braukt kā gribu ar to bembi :mhihi: iztēlojos ka esmu kārtīgs behists un vienā krustā bez povorotiem aizgāju :naac: nu principā bembistu kļūdas- prikoļnutsa ta nada :D

Bet nu pie zāģētavas kad nošķūrēts ceļš ar mtb plakaniski iet Woohoo

http://www.youtube.com/watch?v=rpbdT5sBA_0&feature=related
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt Jacex007 » 2012/Feb/28, 2:35

Liku tiesības autoskolā "Vanags". Visu noritēja tīri ok, laiks bija aptuveni 3 ar pusi mēnešus... Skolas teoriju noliku ar trešo reizi, jo slinkoju, bet braukšanu skolā ar pirmo, tā tur vispār ir haļava, skolas direktors kas vada braukšanas ekšus visu laiku runā pa telefonu un liek braukt knapi 15 min. (par to jau man brīdināja instruktors) :D
CSDD visu noliku ar pirmo, teoriju bez kļūdām, braukšanā laikam ielika divus vieniniekus, jo turējos VISU laiku labajā ceļa malā par ko viņš man ielika, ka traucēju satiksmi un kad viņš man par to sāka skalot smadzenes neieraudzīju zīmi 50 aiz Lido Dzirnavām (es to zīmi jau sen zināju :D ) un līdz ar to pārkāpu nedaudz ātrumu :D
Kopā izdevu aptuveni Ls300 jo Vanags ir padārga autoskola.
Braucu ar to smieklīgo mazo BMW, bet pie intruktora ar Audi A4 1998 gada, ja nemaldos tad 2.0L benzīna dzinējs.
Oktobra beigās apritēja jau gads tiesībām...
Lietotāja avatars
Jacex007
 
Atbildes: 117
Pievienojies: 2011/Dec/01, 16:19
Braucu ar: VW Golf 2
Dzinējs: 1.8

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt jancuksd » 2013/Nov/29, 10:44

Noliku tiesības šovasar jūlijā, man gāja smagi ar teoriju jo viņa bija neinteresanta, mācijos autopriekā, noliku teoriju ar 1. reizi un 1kļūdu, aizgaju uz csdd un noliku tepriju ar 1. Reizi un 1 kļūdu.
Paņemu iemaņu pārbaudes braucienu un izgāzos totāli :( jutos kā blondīne :D
Tad pēc pāris nedēļām aizgāju uz braukšanas eksi kuru noliku ar 1. Reizi :) paveicas , ka trāpijās labs runīgs eksaminātors :)

Vel ne reizi neapšaubu sevi par savām braukšanas iemaņām un teorijas zināšanu :)
Lietotāja avatars
jancuksd
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2013/Nov/28, 16:31
Atrašanās vieta: Ķengarags
Braucu ar: Passat B5 Variant
Dzinējs: 1.9 TDi AVG 81kw

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt eerzelis » 2013/Nov/29, 20:04

Man gan kaut kā paveicās, sadarbība ar autoskolu LUX Jelgavā bija vienkārši kā Dieva dāvana. :naac:
Sanāca tā, ka sāku likt tiesības vēl skolas laikā, 11. klasē. Tad nu uzzināju, ka LUX piedāvā iespēju, apgūt autoskolu tur pat manā skolā, tā acīm redzot bija tāda laba biznesa ideja viņiem. Tā nu pieteicos grupā, bet negāju, baigi negribējās. Vēlāk atnāku un man saka, ka nu mēs tev ieskaitīsim, ka kursu esi noklausījies, kad esi gatavs, nāc kārto eksi (jābūt 30 no 30). Es protams, nereāli laimīgs. Mājās patrenējos un pēc nedēļas noliku, arī uzreiz CSDD noliku. Tad uzsāku braukšanu, pēc 2 ned. jau nāca CSDD, ar pirmo. Iztērēts ~150ls, vai mazāk, un ~2mēneši, skaitot laiku, kad aktīvi pievērsos tiesībām, jo 4 mēnešus (1x ned. nodarb.) autoskolu neapmeklēju. :mrgreen:
Lietotāja avatars
eerzelis
 
Atbildes: 30
Pievienojies: 2013/Mar/30, 22:02
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.6

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt Sergejs » 2018/Aug/24, 20:14

Sveiki forumieši :naac:
Jautājums tiem kas ir mainijuši tiesības sakarā ar termiņa beigām.Vai iepriekš ir japiesākās uz tiesību maiņu?
Lietotāja avatars
Sergejs
 
Atbildes: 11
Pievienojies: 2018/Aug/24, 17:51
Atrašanās vieta: Daugavpils-Brocēni
Braucu ar: PASSAT B5.5 AVB
Dzinējs: DIESEL

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt karliks » 2018/Aug/27, 22:38

Sergejs rakstīja:Sveiki forumieši :naac:
Jautājums tiem kas ir mainijuši tiesības sakarā ar termiņa beigām.Vai iepriekš ir japiesākās uz tiesību maiņu?

Nē, vienkārši ej un maini.
karliks
 
Atbildes: 535
Pievienojies: 2007/Apr/13, 15:47
Atrašanās vieta: Rīga, Ziepniekkalns
Braucu ar: Seat Alhambra Ecomotive '12
Dzinējs: 2.0D CFGB 125kW

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt Sergejs » 2018/Aug/29, 11:08

Paldies Kārli
Lietotāja avatars
Sergejs
 
Atbildes: 11
Pievienojies: 2018/Aug/24, 17:51
Atrašanās vieta: Daugavpils-Brocēni
Braucu ar: PASSAT B5.5 AVB
Dzinējs: DIESEL

Iepriekšējais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi