VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - CSDD -> TIESIBU iegushana....

Par foruma biedriem

CSDD -> TIESIBU iegushana....

Reklāma
 

Atbildēt wheels » 2004/Jūl/20, 16:30

sciroccoGTi rakstīja:he he ... tavu vecumu nav gruuti uzmineet ...

:roll: :? nepatik mans rakstishanas stils?
Lietotāja avatars
wheels
 
Atbildes: 13
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 21:31
Atrašanās vieta: Pļavnieki

Atbildēt androns » 2004/Jūl/20, 16:40

rakstiishanas stils katram ir savs un kaads ir taads ir ...

nepatiik domaashanas stils :)
tjipa: ja samij krutoj, ja samija otmarozhenij :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt wheels » 2004/Jūl/20, 17:11

liidz samij krutoj ir ljooti talu :mrgreen: samij otmarozhenij... xmmm leduskapi nedzivoju,bet freons asinis tek mazliet :wink:
Lietotāja avatars
wheels
 
Atbildes: 13
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 21:31
Atrašanās vieta: Pļavnieki

Atbildēt Dzans » 2004/Jūl/21, 9:07

ievinja rakstīja:njaa, bet no otras puses- ja pirmo reizi pie stuures noseedies kopaa ar instruktoru un taa maacies braukt, tas ir SHAUSMIIGI daargs pasaakums... :( :idea:


Es tieši tā ari sāku braukt,pirmo reizi (varbūūt otro)pie stūres kopā ar instruktoru.Nezinu dārgi man tas neiznāca,skolas eksāmenu braukšanā man uzdāvināja :roll: Teica vari nenākt tapat ieskaitīs.

Es no bernu kājas biju saistīts ar auto un man tas riebās,jo daudz laika pavadiju mašinā braukājot.Man negribējās lai mani kautkur ved - kurnu vēl pašam braukt,bet nekad nesaki nekad. :)
Lietotāja avatars
Dzans
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2004/Jūl/20, 10:52
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt sciroco » 2004/Jūl/21, 12:42

Te viena no komentariem bija daļa patiesības, kad es gatavojos likt uz tiesībam 16 gados toreiz vel varēja nolikt teoriju un praksi CSDD, atbraukt 18 gados un saņemt savu vadītaja apliecibu.

Tiko palika 16 aizgāju kursos, teorija bija laikam 2vai 3 nedeļas (precizi vairs neatceros) ,paraleli, pec 3 nodarbibas sakās arī braukšana un ta ka man LOOOTI patika un interese auto, macības noriteja diezdam labi, laikam arī tatēc ka jau no 16 gadu iestašanos sāku intensivi braukt pa koplietošanas celiem ar savu pirmo auto ZAZ 965A :D protams ar 'M" burtiņiam aiz loga un fateri blakus.

Un ta ka nebija toreiz obligatas stundas pietika ar 2 braukšanam. Trešo reiz izbraucu 2 dienas pirms CSDD ex, lai parliecinatos ka neaizmirsu noteikumus. Braucu ar vaz 2101.

Vel pa to laiku mainijas likumi un noteikumi man par sliktu. Vareja likt tikai no 18 gadiem un viss :cry:

Kursos noliku vissu ar pirmo reizi un sāku ar milzīgu nepacietību gaidit 18, pa to laiku braukajos ar savu žužiku, un ik pa laikam arī ar dažāda importa vāģiem, jo kadu laiku ģimenes bizness bija "kupil-prodal-tiko no Vācijas :D "

Un tad pienāca tas bridis un es aizgāju pieteikties uz Valsts eksamenu, iekrita nakoša diena pēc dzimšanas dienas :) Tas gan bija jautri :P neizgulejies un t.t

Teoriju noliku, nezin cik bija kļūdas, jo pateica tikai tiem kuri nenolika, braukšanā no trijiem piesedos pirmais pie ruļiem un ar vienu mazu aizradijumu(biju ieslēdzis pa a'tru pagriezien raditaju) noliku arī to. Eksamenators bija labs, jo izlaida pat stresaino puiku kurš brauca pedējais un noslāpa krustojuma 3 reizes un pēc tam aizbrauca uz sarkano :oops:

Godīgi sakot es pat nenoticeju ka to izdariju ar pirmo reizi, biju parliecināts ka izgazišos :?

80 zimi toreiz nopirku bet ta nevienu reizi arī nepieliku. Tiesības man izmaksaja ap 80 latiem :D Par ko es visvairāk arī priecajos.

Stāžs ir bez dažiem mēnešiem 8 gadi.
Lietotāja avatars
sciroco
 
Atbildes: 1104
Pievienojies: 2004/Mar/02, 16:48
Atrašanās vieta: Olaine, 4-ta stava :)

Atbildēt Dzans » 2004/Jūl/21, 13:07

sciroco rakstīja:Un tad pienāca tas bridis un es aizgāju pieteikties uz Valsts eksamenu, iekrita nakoša diena pēc dzimšanas dienas :) Tas gan bija jautri :P neizgulejies un t.t



Man skolas eksāmens braukšanā arī nakamā dienā pēc Dzimenes :D ,instruktors Lāga vecis un uzdāvināja man ieskaitītu,jo nu bij kābij :) braucejs butu ar švaku veselību...
Lietotāja avatars
Dzans
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2004/Jūl/20, 10:52
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt roi » 2004/Aug/13, 11:20

Nu es liku tiesiibas taalajaa 96 gadaa...
"Atrajos" kursos csdd ;) Aiznjeema tas man 2 nedeeljas:)
Noliku visu ar 1 reizi!
Bet vieniigi pirms tam es jau braukaaja pakoplietoshanas celjiem no 16 gadu vecuma bez kaadiem M utt ;) Bet nu taas taadas beerniibas muljkjiibas :)
Lietotāja avatars
roi
 
Atbildes: 64
Pievienojies: 2004/Aug/10, 18:06
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Urmas » 2005/Jan/12, 17:06

Smejieties vai nē, bet es savus "vākus" dabūju nu jau pagājušā (2004) gada 1. novembrī. Bet braukšanas stāžs jau varētu teikt ka 3 gadi - bez tiesībām būs nobraukti kādi 20K kilometru - ar mācību apliecību un vēl visādos interesantos veidos...
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Dynamits » 2005/Apr/08, 23:23

atziistos, tiesiibu man vell nav :oops: , likshu shovasar, bet tiesiibu neesamiiba, jau nav faktors, lai nebraukaatu pa celjiem, jau paris gadus. Kaa saka; nav tiesiibu, nav ko atnjemt! :D
Dynamits
 

Atbildēt Vincents » 2005/Apr/09, 10:04

Dynamits rakstīja:atziistos, tiesiibu man vell nav :oops: , likshu shovasar, bet tiesiibu neesamiiba, jau nav faktors, lai nebraukaatu pa celjiem, jau paris gadus. Kaa saka; nav tiesiibu, nav ko atnjemt! :D

Un ko tad Tu vēl gaidi?
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Dynamits » 2005/Apr/09, 10:09

Vincents rakstīja:
Dynamits rakstīja:atziistos, tiesiibu man vell nav :oops: , likshu shovasar, bet tiesiibu neesamiiba, jau nav faktors, lai nebraukaatu pa celjiem, jau paris gadus. Kaa saka; nav tiesiibu, nav ko atnjemt! :D

Un ko tad Tu vēl gaidi?


Gaidu 18 :oops: pagaidaam tiek apguuta teorija un nosliipeeta prakse, lai var tikt gala bez probleemaam. nesen iznjeemu atlauju, M burtus dalepejeu Mazdai, vismaz nav vairs jaaraustaas.
Dynamits
 

Atbildēt Viesis » 2005/Nov/27, 20:19

Nu, taksh beidzot noliku ties/ibas! Dynamits
Viesis
 

Atbildēt silver » 2005/Nov/28, 9:58

Tiesības man vēl naf atņemtas :lol: tas i labi :twisted: :mrgreen:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt Edds » 2007/Jūn/12, 22:53

Gāju VNK-1 - tautā saukts par navigatoru... NU bija veigli, bet teorijas nodarbībās migu ciet... teaoriju noliku ar otro reizi, jāsaka jau īstebnībā, ka ar pirmo, bet autoskolas drastisko noteikumu dēļ nācās likt otreiz, jo 10 dienas pēc teorijas ekša enokārtoju braukšanui - saslimu...
Autoskolas braukšanu vispār neliku - pat to keksu nevienu reizi netiku redzējis, iedevu savam instrukrtoam brauykšanas karti, lai tas aizved viņam un ieraksta ka esmu nolicis tas man maksāja (10ls eksis +5 par "ātro nolikšanu")
Aizgāju uz CSDD noliku teoriju ar pirmo reizi - te man rodas jautājums, kā tur teorijā var izkrist? Lab tur ir debīla rezulūcija tām bildēm, bet šā vai tā nenolikt ir grūti...
Tad azipisu pie instruktora lai pārbauda vai esmu gatavs eskim - tas teica, ka vajag vel kādas 3-5 reizes, es teicu, ka pazvanīšu viņam, bet piekāsu... Visu laiku štukoju kur var patrenēties, bet mēnesi štukodams sapratu, ka nedabūšu un aizgāju uz braukšanas eksi - jāteic, ka man baigi paveicās rinda kkādas 3 dienas bija... Noliku ar pirmo reizi... NO sākuma man bija juška, ka keks grib mani izgāzt dzina pa visādām vietām... Bet es izrādījos stiprāks... bija kkādi 3 punkti - par asptāšanas un stāvēšanas vietas izvēli un par braukšanas joslu... - tagad joslas vispār neeksistē :D
BTW mani gandrīz veins gājējes izgāza - grūti bija pamanīt uz pārejas, bet paveicās un ieraudzīju... :)
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt androns » 2007/Jūn/12, 23:00

Edds rakstīja:Gāju VNK-1 - tautā saukts par navigatoru... NU bija veigli, bet teorijas nodarbībās migu ciet... teaoriju noliku ar otro reizi, jāsaka jau īstebnībā, ka ar pirmo, bet autoskolas drastisko noteikumu dēļ nācās likt otreiz, jo 10 dienas pēc teorijas ekša enokārtoju braukšanui - saslimu...
Autoskolas braukšanu vispār neliku - pat to keksu nevienu reizi netiku redzējis, iedevu savam instrukrtoam brauykšanas karti, lai tas aizved viņam un ieraksta ka esmu nolicis tas man maksāja (10ls eksis +5 par "ātro nolikšanu")
Aizgāju uz CSDD noliku teoriju ar pirmo reizi - te man rodas jautājums, kā tur teorijā var izkrist? Lab tur ir debīla rezulūcija tām bildēm, bet šā vai tā nenolikt ir grūti...
Tad azipisu pie instruktora lai pārbauda vai esmu gatavs eskim - tas teica, ka vajag vel kādas 3-5 reizes, es teicu, ka pazvanīšu viņam, bet piekāsu... Visu laiku štukoju kur var patrenēties, bet mēnesi štukodams sapratu, ka nedabūšu un aizgāju uz braukšanas eksi - jāteic, ka man baigi paveicās rinda kkādas 3 dienas bija... Noliku ar pirmo reizi... NO sākuma man bija juška, ka keks grib mani izgāzt dzina pa visādām vietām... Bet es izrādījos stiprāks... bija kkādi 3 punkti - par asptāšanas un stāvēšanas vietas izvēli un par braukšanas joslu... - tagad joslas vispār neeksistē :D
BTW mani gandrīz veins gājējes izgāza - grūti bija pamanīt uz pārejas, bet paveicās un ieraudzīju... :)


lohs vai kā ??? :? :-k #-o ](*,) :dontknow:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi