VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - CSDD -> TIESIBU iegushana....

Par foruma biedriem

CSDD -> TIESIBU iegushana....

Reklāma
 

Atbildēt Reinis » 2009/Nov/19, 13:43

Autovadītāja apliecība man ir kopš 2008. gada 23. janvāra, tātad drīz būs divi gadi un varēšu svinīgi plēst nost zīmi "80" :D

Mācījos autoskolā "Mustangs", Rīgā, Marijas ielā, virs bijušā kinotetātra "Palladium", jo viens no maniem ex-klasesbiedriem to bija izvēlējies un tad mēs vēl divi čaļi viņam pievienojāmies, lai nebūtu garlaicīgi. :) Teorijas pasniedzējs bija Ivars Mūrnieks, bija baigi forši un man tiešām patika tā mācīšanās. Viņš arī īpaši neatprasīja mācīto, tikai vienreiz bija kaut kāds tests, bet nu arī tāds saprāta robežās. Vēl bija superīgs tas pirmās palīdzības pasniedzējs, tāds čalis, visu laiku kko rēcām. :D Braukt mācījos pie Andra Rauduļa ar 2001. gada 626. Mazdu, arī bija OK.

Bija skolā gan teorijas, gan braukšanas eksāmeni, teoriju noliku ar otro, braukšanu ar trešo reizi... :D Braukšanā mana problēma bija tā, ka steidzos visu laiku, līdz ar ko sanāca visādas muļķīgas kļūdas pieļaut... Paradoksāli, bet CSDD braukšanā dabūju veselus 3 vieniniekus par pārāk lēnu braukšanu, laikam biju iebaidīts... :D CSDD teorija un braukšana ar pirmo reizi, tur braucu ar Toyotu.


Tagad gaidu nākamo vasaru, lai varētu samācīties un rudenī (tad tik gadu pietiks) dabūt BE. :)
Lietotāja avatars
Reinis
 
Atbildes: 354
Pievienojies: 2008/Mai/14, 20:54
Atrašanās vieta: LV-1048

Atbildēt Aļona » 2009/Nov/19, 15:30

Reinis rakstīja:Autovadītāja apliecība man ir kopš 2008. gada 23. janvāra, tātad drīz būs divi gadi un varēšu svinīgi plēst nost zīmi "80" :D

:occasion: es arī 2008. gada 23. janvārī dabūju tiesības ;)
Lietotāja avatars
Aļona
Lady
 
Atbildes: 235
Pievienojies: 2009/Jan/19, 1:38
Atrašanās vieta: Jūrmala/Rīga

Atbildēt umm » 2009/Nov/19, 16:19

Reinis rakstīja:Autovadītāja apliecība man ir kopš 2008. gada 23. janvāra, tātad drīz būs divi gadi un varēšu svinīgi plēst nost zīmi "80" :D

vaitad taadas ziimes veel ir jaalieto?? :shock:
Lietotāja avatars
umm
 
Atbildes: 882
Pievienojies: 2008/Aug/21, 11:12
Atrašanās vieta: LV5001
Braucu ar: CO6 / LI6
Dzinējs: 2.0TDI / 0.65

Atbildēt Kangars » 2009/Nov/19, 17:01

pie mums toč nav, bet iekš LT gan gribēja piesiet bumbas, braucām biki ātrāk nekā drīkstēja, + ments vel kko pīkstēja ka vaidzēja vispār uz 80 vai 70 jo nav stāža...

nekas man vēl nedēļa līdz 2 gadu stāžam :evil2:
Lietotāja avatars
Kangars
 
Atbildes: 355
Pievienojies: 2008/Jan/27, 15:15
Atrašanās vieta: Ogre, Ogresgals

Atbildēt Reinis » 2009/Nov/19, 17:27

umm rakstīja:
Reinis rakstīja:Autovadītāja apliecība man ir kopš 2008. gada 23. janvāra, tātad drīz būs divi gadi un varēšu svinīgi plēst nost zīmi "80" :D

vaitad taadas ziimes veel ir jaalieto?? :shock:

Nu nav jau nav.. :D Kādreiz jau vispār bija 70, labi, ka es netrāpījos tajos laikos, nevaru iedomāties, kā būtu bijis visus pēdējos divus gadus vilkties uz 70kmh... :D
Lietotāja avatars
Reinis
 
Atbildes: 354
Pievienojies: 2008/Mai/14, 20:54
Atrašanās vieta: LV-1048

Atbildēt belfador » 2009/Nov/19, 19:39

Hmm, vaitad šitā štelle ir ka jālīmē 80 uzlīme? :shock: kautkā neatceros ka būtu tādu kādreiz līmējis :D Tiesības man jau gadus 5
Lietotāja avatars
belfador
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2008/Okt/22, 14:53
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Reinis » 2009/Nov/19, 19:42

belfador rakstīja:Hmm, vaitad šitā štelle ir ka jālīmē 80 uzlīme? :shock: kautkā neatceros ka būtu tādu kādreiz līmējis :D Tiesības man jau gadus 5

Ampēram pirms tik gadiem arī to noteikumu atcēla, vēl pāris gadus pirms tam bija 70.. ;)
Lietotāja avatars
Reinis
 
Atbildes: 354
Pievienojies: 2008/Mai/14, 20:54
Atrašanās vieta: LV-1048

Atbildēt turyk » 2009/Nov/19, 20:37

pravas kārtojām 2 gadus, tālāk par skolas teorijas eksāmenu nevarējām tikt. braukšanas instruktors jau pēc 4. braukšanas stundas bija gatavs sūtīt uz ekāmenu. pa to laiku nobraucām .... nezinu 16-18 mācību stundas. beigu beigās pa 6 dienām pravas jau bija kabatā, viss no pirmās reizes(izņemot skolas teoriju) :lol:

ak jā, aizmirsu piebilst, kārtojām jūrmalā, kauguros pie Pētera. normāls instruktors, a/m audis a4 ar paskrapetu bamperi
turyk
 
Atbildes: 217
Pievienojies: 2007/Jūn/05, 22:40
Atrašanās vieta: jurmala

Re: CSDD -> TIESIBU iegushana....

Atbildēt citrons » 2009/Nov/20, 2:20

:mrgreen:
Pēdējo reizi labojis citrons - 2017/Nov/28, 11:26, labots 1 reizi.
citrons
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 2009/Jūn/06, 17:04
Braucu ar: AUTO

Atbildēt VRsick » 2009/Nov/20, 9:00

B kategorija ar veco mitsu galant liku, Imantaa autoskola "Credo", skolotaajs taads sapiipeejies izskatiijaas katraa nodarbiibaa, kursantu starpaa bija viena meitene ar shinu uz kakla, viena ar 3cm biezaam brileem un veel visaadi briinumi... Tpeec arii saneemos un noliku skolas eksaamenu ar pirmo(vieniigais no grupas), paareejais arii ar pirmo, un veel toreiz pasaa pirmajaa brauksanaa mitsu izglaabu no kamaza kas naaca no salu tilta centra puses kaadi 70 km/h uz apla virsuu nebremzeejot, fiksi iemetu zemaakaa un ieliidu 3. joslaa, instruktors tikmeer pa bardacoku raknaajaas, satruukaas tikai sajuutot ka nabaga mitsu saaku spiidzinaat. Nu autoskola jautra, bet jaamaacaas jau pasam taapat.
C, D1 kategoriju liku Gross, nu tur bija viss ok, vieniigais 1maa brauksana jaabrauc bija ar Scaniju, tur laikam kopaa pa abaam kaarbaam 18 gangus vareeja saskaitiit, un stulbaakais ka jaasleedz visi peec kaartas, ar visaam pusiiteem :evil: peec tam bija mersis ar 6 gangjiem, tas jau easy saliidzinoshi. nu un viss atkal ar pirmo, tikai skolas teorijaa 60 jautaajumos pielaavu 2 kluudas, bet viena bija neuzmaniibas un skolotaajs to redzeeja bija lojaals un atlaava uzreiz rakstiit veelreiz...
Lietotāja avatars
VRsick
 
Atbildes: 264
Pievienojies: 2009/Jūn/10, 12:07
Atrašanās vieta: Norvēģija
Braucu ar: visu kas kustas

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Nov/20, 10:28

Ta jau es ir sens kaa pasaule uz videejaa fona :lol:
A un B no 96 gada, veel ar Moskvichu maaciijos (cik nu tur jaamaacaas, pa laukiem biju jau gana daudz taapat braukaajis, bet bija nesen pienjemts noteikums, ka kautkaadas 6 vai 10 stundas obligaati jaanobrauc) ar to pashu auto arii liku (toreiz bij taada kaartiiba), instruktors lielijaas, ka tikko uzlicis jaunas kooperatiivu razhotaas stuures mehaanisma detaljas, neesot briivkustiibas nekaadas; bet stuuri ar liidz galam vareeja aizgriezt tikai ar svaru iekaroties :lol:
Sen jau vajadzeeja C, D, E nolikt, bet kad var bishkji naudas atlicinaat, tad atkal laika nav nemaz un otraadi...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt stiepejs » 2010/Feb/14, 15:58

Fancy rakstīja:
Girtins rakstīja:shogad noliku tiesiibas uz A , D, CE ,DE , autoskola kautkaada tur bija Riigas valsts tehnikumaaa pie E.Apeirana, baigi soliidi maaciija :D

Mans pasniedzējs! 8)


Mans ar, bij labi, visko foršu stastija.. :D
Lietotāja avatars
stiepejs
 
Atbildes: 74
Pievienojies: 2009/Jūl/05, 22:32
Atrašanās vieta: Ikšķile, garāža

Atbildēt Brand » 2010/Mar/20, 21:33

hē, pēc 6 mēnešiem jāsāk likt :)
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Atbildēt Specs » 2010/Mar/20, 21:35

Brand esam kviti man arī, vnk ielogojos te lai tikai pilnveidotu savu sapni un paspertu soli tuvāk mk2 golfak ko pats varetu uztaisit par normālu smukuli.
Lietotāja avatars
Specs
 
Atbildes: 28
Pievienojies: 2010/Mar/18, 19:46
Atrašanās vieta: Tukums

Atbildēt Brand » 2010/Mar/21, 13:32

Specs rakstīja:Brand esam kviti man arī, vnk ielogojos te lai tikai pilnveidotu savu sapni un paspertu soli tuvāk mk2 golfak ko pats varetu uztaisit par normālu smukuli.


hehe :)

man mantojumā atstāts mk3 ķirsis ar 1.4. līdz skolai gan jau pietiks aizbraukt :oops:

bet tā, kad gribas baigi pabraukt, nosēdinu senci blakus un pavīlēju ar šārōnu.
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi