VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - CSDD -> TIESIBU iegushana....

Par foruma biedriem

CSDD -> TIESIBU iegushana....

Reklāma
 

Atbildēt Edds » 2007/Jūn/13, 12:47

Oj mana vaina, sorry mūkusalas iela... psc tā varēju nepareizi arī aizbrukt :) Bik karte laikam būs jāpastudē - laigan visu mūžu Rīgā dzīvoju :D
P.S. tādi maršruti vairs nepastāv, viņi var dzīt tevi kā grib un kur grib...
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt fest » 2007/Jūl/31, 17:59

Nu es arī nesen noliku tiesības. Ar vienu punktu :oops:
Bļin, aizmirsu spoguli noregulēt pēc kabatas un izbraucu ar tādu pa pilsētu. Pats labākais, ka eksaminators to pamanīja tad, kad es jau biju veicis divus labos pagriezienus (nenoregulēts bija labais).
Bet nu izbīlis bija ne pa jokam, kad tikko izbraucu ārā no Jēkabpils, iespiedu līdz 90, un kad lika apstāties ceļa malā es pamanīju to, ka spogulī redzama tikai grants un asfalts.
Bet pārējais eksāmens noritēja veiksmīgi- ja neskaita pāris gājējus, kas uz manīm bolījās ar lielām acīm, kad es braucu cauri stāvlaukumam un palaidu viņus. Tagad tik vāģi atliek pacelt...
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt Kertais » 2007/Dec/31, 12:39

Es tiesības kārtoju Tukumā DSI - sakarā ar intensīvi darbīgo vasaru, uz vairākām teorijas nodarbībām netiku, bet izspruku cauri, jo teorijas pasniedzējs bija (un ir vēl jo projām) pazīstams. Ar braukšanu gāja vēl dullāk. Sakarā ar lielo neoficiālo pieredzi (3 gadi) braukšana man notika 2 reizes pa tukumu un vienu pa Talsiem. Otrajā reizē jau uz eksāmenu. Teoriju nokārtoju pa nullēm, bet braukšanā dabūju 4 punktus par ātruma pārsniegšanu.
Lietotāja avatars
Kertais
 
Atbildes: 385
Pievienojies: 2007/Dec/29, 20:41
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: 1.8T

Atbildēt Pēteris » 2008/Jan/18, 14:33

Es mācījos AS "Vanags". Pirms tam tiku pie braukšanas ļoti, ļoti reti - famīlijā neviens ar autiņiem nebraukāja :(. Autoskolā patiešām labi pasniedzēji bija, plus tur vēl nebija skolas braukšanas eksāmena (ko es uzzināju tikai beigās ;)). Pa nedēļas vidu laika man bija maz, tāpēc gāju brīvdienu grupā. Braukāju ar instruktoru Voldemāru - patiešām labs. No piereģistrēšanās autoskolā līdz tiesībām kabatā man pagāja nepilnas 8 nedēļas. CSDD eksāmenus noliku ar pirmo reizi, teorijā 0p, braukšanā bija 7p - jo patika spraukties starp mašīnām, stūri ar vienu roku grozīt un vēl kaut kādi sīkumi bija. Pēc nepilnas nedēļas dabūju pirmo autiņu mūžā, labāku nevarēju vēlēties (VW). Bet kā es, pirmo reizi mūžā braucot viens pats, no CSDD tiku mājās, tas jau ir pavisam cits stāsts ar laimīgām beigām... :)
Pēteris
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2007/Nov/27, 22:15
Atrašanās vieta: centrs inc.

Atbildēt sarkans » 2008/Jan/18, 14:38

Pēteris rakstīja:Es mācījos AS "Vanags". Pirms tam tiku pie braukšanas ļoti, ļoti reti - famīlijā neviens ar autiņiem nebraukāja :(. Autoskolā patiešām labi pasniedzēji bija, plus tur vēl nebija skolas braukšanas eksāmena (ko es uzzināju tikai beigās ;)). Pa nedēļas vidu laika man bija maz, tāpēc gāju brīvdienu grupā. Braukāju ar instruktoru Voldemāru - patiešām labs. No piereģistrēšanās autoskolā līdz tiesībām kabatā man pagāja nepilnas 8 nedēļas. CSDD eksāmenus noliku ar pirmo reizi, teorijā 0p, braukšanā bija 7p - jo patika spraukties starp mašīnām, stūri ar vienu roku grozīt un vēl kaut kādi sīkumi bija. Pēc nepilnas nedēļas dabūju pirmo autiņu mūžā, labāku nevarēju vēlēties (VW). Bet kā es, pirmo reizi mūžā braucot viens pats, no CSDD tiku mājās, tas jau ir pavisam cits stāsts ar laimīgām beigām... :)

Voldiņš laikam ir cilvēks vispār bez nerviem... savulaik arii pie viņa māciijos- tikai labākos vārdus par viņu varu teikt.
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt Pēteris » 2008/Jan/18, 14:40

sarkans rakstīja:
Pēteris rakstīja:Es mācījos AS "Vanags". Pirms tam tiku pie braukšanas ļoti, ļoti reti - famīlijā neviens ar autiņiem nebraukāja :(. Autoskolā patiešām labi pasniedzēji bija, plus tur vēl nebija skolas braukšanas eksāmena (ko es uzzināju tikai beigās ;)). Pa nedēļas vidu laika man bija maz, tāpēc gāju brīvdienu grupā. Braukāju ar instruktoru Voldemāru - patiešām labs. No piereģistrēšanās autoskolā līdz tiesībām kabatā man pagāja nepilnas 8 nedēļas. CSDD eksāmenus noliku ar pirmo reizi, teorijā 0p, braukšanā bija 7p - jo patika spraukties starp mašīnām, stūri ar vienu roku grozīt un vēl kaut kādi sīkumi bija. Pēc nepilnas nedēļas dabūju pirmo autiņu mūžā, labāku nevarēju vēlēties (VW). Bet kā es, pirmo reizi mūžā braucot viens pats, no CSDD tiku mājās, tas jau ir pavisam cits stāsts ar laimīgām beigām... :)

Voldiņš laikam ir cilvēks vispār bez nerviem... savulaik arii pie viņa māciijos- tikai labākos vārdus par viņu varu teikt.

Pilnīgi piekrītu - respekts viņam ;)
Pēteris
 
Atbildes: 188
Pievienojies: 2007/Nov/27, 22:15
Atrašanās vieta: centrs inc.

Atbildēt Storms » 2008/Jan/18, 14:50

Vanagā šķiet ka vispār labi instruktori atlasīti. Pats Vanagā mācījos. Teorijas onka bija baigi OK un vadīšanas instruktors bija šķiet ka Ainārs, vai Aigars Bukšs. Karoče viens no tiem kurš pieņēma eksāmenus. Viens eksāmenu pieņēmējs bija pats Vanaga šefs (kurš pieņēma man braukšanas eksi) un otrs bija instruktors.
It kā jau pirms tam biju barucis, bet Bukšs mani ilgi marinēja uz braukšanu. "Kamēr tu raustīsies tikmēr pie eksāmeniem tu man netiksi" - tas bija pa tēmu ka kā jau jaunajiem man bija novērojama "aizture" izbraukšanai uz galvenā ceļa etc. Thnx viņam par to. ;)
Braukā viņš ar violetu Fokusu.
Rezultātā CSDD eksāmenā braukšanā 1 punkts, jo apstājos nevis PIE stoplīnijas, bet UZ (es gan vispār nebiju plānojis apstāties). A sakarā ar to ka ievilkās braukšanas mācīšanās autiņš nopirkās pirms tiesību nolikšanas.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Melnais » 2008/Jan/24, 11:41

Es jau paspēju divreiz likt :D Atņēma pa pjanku :( uz pohām braucu 0.92 :) Atņēma tieši tajā datumā kad tiesībām palika 4 gadi :shock: otreiz liku ar riktīgu izbīli, pusgadu nodzīvojis bez un tagad vēl eksis, bet neko, ar čomu(instruktoru) pabraukāju divus vakarus, teoriju csdd mājas lapā patrenējos un noliku ar pirmo reizi, teorija 2 kļūdas un braukšana 9 punklti :D paveicās... :wav:
Lietotāja avatars
Melnais
 
Atbildes: 913
Pievienojies: 2007/Nov/09, 11:22
Atrašanās vieta: Pļaviņas

Atbildēt virgin » 2008/Jan/24, 12:47

Es braukt mācēju vēl pirms gāju uz autoapmācību (mums skolā bija iespēja apgūt autoapmācību - vienu gadu (11.klasē) mācījāmies par auto iekšām - meitenes rakstot kontroldarbus varēja špikot no kladēm, džeki ne :twisted: :lol: , otro gadu, tas ir 12.klasē mācījāmies noteikumus un braukšanu! Tie kas neizturēja aizlaidās uz auto kursiem, es izturēju :lol: Noteikumus mums mācija godam tur problēmu nebija, bet ar braukšanu aaaaaaaaaaaa Kad tiku pirmo reiz pie sava instruktora Celms bija uzvārds (kā beigās izrādījās viņš bija izmests no visiem kantoriem jau kur bija mācījis braukt) Nezinu vai tagad pasniedz vai kāds viņu jau ir nomušījis :lol: Nu tā iekāpju autiņā nu tik braukšu - pēkšņi uztaisa ka braukt nemāk utt. Liek zāģēt pa pilsētu ar 1 un otro ātrumu :suic: Es domāju ka man ausis novītis un braukšana iemaņas sabojāšu :lol: Nu neko kad sapratu ka šitā uz braukšanas eksi netikšu (teorija jau sen bija nokārtota) jo tā kā viņš gribēja lai brauc nebija iespējams braukt :x Nu neko virgin uzdarbojās - veci izmeta no skolas, noliku tiesības sadarbojoties ar kādu privāt firmu, pārjiem klases biedriem piešķīra citu instruktoru un visi uzreiz mācēja braukt un dabūja tiesības :lol: Morāle - labāk piķot naudu un zināt ka tev būs kvalitāte pretīm nevis paļauties uz pabirām ko tev atmet, ja gribi tikt cauri pa lēto :lol: Kaut gan nezinu vai mūsdienās vairs ir tādas auto mācības skolās :roll:
Lietotāja avatars
virgin
Lady
 
Atbildes: 1065
Pievienojies: 2006/Mai/09, 10:08
Atrašanās vieta: Saurieši
Braucu ar: zilo vācu Matildi
Dzinējs: 1.6

Atbildēt t_4 » 2008/Jan/31, 0:25

96g jelgavā(skolas nosaukumu neatceros) pie Urbāna uz močiem noliku ar 1 reizi;
97g turpat ieguvu B kat, arī ar pirmo reizi;
99g nopirku traktortehnikas vadītāja apliecību:)
07 jelgavā autoamatniekā ieguvu C un D kat, uz sitiena;
07 eksternātā ieguvu mazo kuģu vadīšanas atļauju bez problēmām!
šogad vajadzētu iet uz E nokārtot braukšanu
un pēc tam atliek tikai lidmašīna, bet negribas un nav arī vajadzība
Lietotāja avatars
t_4
 
Atbildes: 385
Pievienojies: 2008/Jan/28, 19:10
Atrašanās vieta: jelgava
Braucu ar: Golf 4
Dzinējs: ir ok

Atbildēt GinC » 2008/Jan/31, 0:55

Braukt ar auto sāku jau kautkur ap 1991 gadu. Tad bija citi laiki un nedaudz citi likumi :wink: tāpēc pirmoreiz visu gabalu no Ķeguma līdz Siguldai pie stūres norullēju jau 13 gadu vecumā.
Pa laukiem tīri veiksmīgi ripinājos ar mopiņu "Delta" :D tāpēc par auto tiesību iegūšanu īpaši nespringu.
Vasarā pēc universitātes pirmā kursa nezkāpēc bija iekrājusies nauda :shock: un uznāca vēlēšanās nokārtot B kat. vadītāja apliecību.
Gāju "ātrajos" kursos iekš CSDD (tajos uzņēma tikai tos kas jau mācēja braukt, lai vispār tiktu pie mācīšanās bija jānobrauc kāds kvartāls ap Bauskas ielu).
Apmēram 3 nedēļas intensīvu kursu - katru dienu izņemot svētdienas - no braukšanas vislabāk palika atmiņā gruzīnu /armēņu (tiešam nezinu :? ) instruktors kam galvenais teiciens bija "GAZ! GAZ DAVAIJ!" :lol:
Ekšus noliku viegli, un jau nākošajā dienā devos izbraucienā uz Valmieru (atceros ka pasākums bij diezgan murgains - sanāca padaudz slidināties pa grants ceļiem) :wink:
Pēdējo reizi labojis GinC - 2008/Jan/31, 1:07, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

...

Atbildēt stan » 2008/Jan/31, 1:03

Es tiesības noliku grosā, tālajā 2006. gada februārī. Lielākā problēma bija tāda, ka nebiju pirms tam braucis ar mehānisko ātrumkārbu :oops: bet pateicoties labajai instruktorei :thumright: viss tika apgūts bez problēmām, Exi noliku ar pirmo reizi.
Lietotāja avatars
stan
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2008/Jan/08, 17:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt klons » 2008/Feb/11, 15:53

Mācijos es ''CREDO''. skolai nebij ne vainas, skolas teoriju noliku ar otro reizi, csdd exsi ar 1 reizi. ar braukasanu man gan ta intresanti gaja, taka pirms tam nebiju braucis man iedeva instruktoru kurs sakuma bij ok, bet tad vinjam kada skolniece sasita vinja jauno masinu un tad arii vis aizgaja par traku. pirms nomainiju instruktoru 5 menesu laika man bija7 vai 9 brauksanas kur man neko tas instruktors neiemacija,, tad naca otrs instruktors un pec 2 menesiem bija tiesibas(8p csdd)- 2006 sestajaa septembrii
Lietotāja avatars
klons
 
Atbildes: 191
Pievienojies: 2007/Jūl/26, 0:38
Braucu ar: mk2 jetta coupe, ..

credo

Atbildēt dirtyhabbit » 2008/Feb/14, 11:16

Es arii maaciijos Credo... ljoti laba a-skola! Viss ir tendeets uz to lai tu maaciitos, ja nemaacies tev buus daudz daargaak...nu piemeeram ja skolas teoriju noliec ar pirmo tad atkaartotais tests tev ir bez maksas, ja ne tad 12 Ls Un ja skolas teorijaa tev ir 2 vai 3 kljuudas tad atkaartoti vari likt bez maksas, ja vairaak tad atkal 12Ls. Teorijas pasniedzeeji ljoti labi iemaaca, godiigi sakot nevienu reizi maajaas neatveeru to CSN :) Visu noliku ar pirmo, pie instruktora braucu ar jauno volvo s60. Instruktoors taads jociigs traapiijaas, pa jurmaleni uz 110 braucaam :D Es kaa pienaakas kurinaaju uz 90 un vinjs saka vai es ar savu mk3 arii brauxu uz 90... Es teicu nee :D Un vinjsh teica ka vinjam pienaakums ir iemaaciit man braukt taa kaa es brauxu dziivee nevis exaamenaa. Exaamenam vinjsh mani gatavoja tikai peedeejaas 2 nodarbiibaas, Beigaas visas tiesiibas man izmaksaaja ap 170Ls

NEKAADAA GADIIJUMAA NEEJAT UZ FORTUNU!!!
14 obligaataas brauxanas un skolas ex 90 jaut!
Lietotāja avatars
dirtyhabbit
 
Atbildes: 89
Pievienojies: 2008/Feb/10, 23:29

Atbildēt OZons » 2008/Feb/18, 21:19

Sāku likt 2 meeneshus pirms savas 18 dzdienas! skola bija jaliek 3 ieskaites 2 aja izkritu,jo pa vasaru stradaju un nebiju samacijies,tad nemu samacijos un nodragaju visas ieskaites,nu protams ar kadu neuzmaniibas kludu :roll:
13 septembrii-savaa dz/diena devos likt valsts teoriju13: 00-noliku-1 kluda sapinos ar bremzeshanas garumu-nez kapec uznaca,to jautajumu vienmer zinaju zinaju!
taja pat diena ap 16:00 braucu likt valsts teoriju braukshana-1 punkts par kkadiem sikumiem+ 4 punkti pa to ka greideri neapdzinu kad bij iespeja,a vilkos,a ja butu apdzinis-vai nu nebutu punktu vai nu izkristu :roll: tas bij mazakaislaunums!
un 17:00 braucu ar instruktoru un draugu majas ar svaigam tiesibam-laba dzdienas davana sev! 8)
braukshanas staaz-no septembra
nobrauktie km- ap 10 000 km ar pirmo pasatu
ap 2000 km ar shito
:roll:
Lietotāja avatars
OZons
 
Atbildes: 1966
Pievienojies: 2006/Dec/26, 18:25
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Passat B6 Corrado
Dzinējs: 1.8 20VT+

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi