VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - CSDD -> TIESIBU iegushana....

Par foruma biedriem

CSDD -> TIESIBU iegushana....

Reklāma
 

Atbildēt envy » 2007/Jūn/12, 23:04

Tu ko? Topikaa visi izteikushies kaa lika pravas! Ko pieseejies? :evil:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt androns » 2007/Jūn/12, 23:06

piesējos par attieksmi pēc pravām ...
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt envy » 2007/Jūn/12, 23:10

androns rakstīja:piesējos par attieksmi pēc pravām ...

Par joslaam? Tipa Tu pats negreeko :lol:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt androns » 2007/Jūn/12, 23:12

bet es ar to nelepojos ...

tas buut tas pats, kas ja šams palielītos, ka braukšanas exāmenā jamam ielika 3 punktus par to, ka cirta ķepā braucot sastrēgumā :wink:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt DeCe » 2007/Jūn/13, 0:05

androns rakstīja:bet es ar to nelepojos ...

tas buut tas pats, kas ja šams palielītos, ka braukšanas exāmenā jamam ielika 3 punktus par to, ka cirta ķepā braucot sastrēgumā :wink:

Nu Tu gan dod ar texstiem :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :idea:
DeCe
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2007/Jan/10, 1:49
Atrašanās vieta: Dobele

Atbildēt Edds » 2007/Jūn/13, 8:57

LOL es pat īsti nezinu, kur ma par to joslu iedeva, moš uz bauskas apļa,kur nav krāsojuma, moš uz Vienības gatves, kur krāsojum ar
i nav, es tik pateicu, cik man punkti tika ielikti, dirsties netaisījos, galvenais, ka eksāmens nokārtots...
A par ciršanu ķepā - man nebija sastrēgumu :P :D
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/13, 9:28

Nu, neko "tādu" nesaskatīju lai izdarītu secinājumu "lohs". Neviens no mums nav piedzimis par assu un attieksmi pret notiekošo uz ceļa parasti "ievrza" autoskolas instruktori. Tā kā ne vienmēr jaunais autovadītājs ir pilnībā vainīgs, a par Navigatoru instruktoriem visādi brīnumi ir dzirdēti.
Man piemēram CSDD eksāmenā ierubīja 1 punktu par to ka apstājos nevis tieši pie stop līnijas, bet uz tās (tb līnija sanāca autiņam pa vidu). Pie kam nevis pie luksofora, bet vienkārši "dodiet ceļu". Nu un? Situācija bija tāda ka savādāk nesanāca (pirms stop līnijas šķērsli neredzēju, tādēļ ripinājos tai pāri līdz ieraudzīju šķērsli un tad apstājos).
Dāmai, ar ko kopā likām eksāmenu, pagriezienā izslēdzās pavarotņiki un viņa to nepamanot nogriezās ar izslēgtu pavarotņiku - 2 punkti. Zaļam gurķim pie stūres tā nu var gan gadīties. Ir gadījies arī šad-tad pašam ka pavarotņiks izslēdzas, bet pamantos to uzreiz ieslēgt atpakaļ - jo braukts tiek bez stresa.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/13, 9:32

Edds rakstīja:LOL es pat īsti nezinu, kur ma par to joslu iedeva, moš uz bauskas apļa,kur nav krāsojuma, moš uz Vienības gatves, kur krāsojum ar
i nav, es tik pateicu, cik man punkti tika ielikti, dirsties netaisījos, galvenais, ka eksāmens nokārtots...
A par ciršanu ķepā - man nebija sastrēgumu :P :D

Par Bauskas apļa joslām mani instruktors drāza aiz kam tur probzu nebija. :P
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2007/Jūn/13, 10:41

Storms rakstīja:Nu, neko "tādu" nesaskatīju lai izdarītu secinājumu "lohs". Neviens no mums nav piedzimis par assu un attieksmi pret notiekošo uz ceļa parasti "ievrza" autoskolas instruktori. Tā kā ne vienmēr jaunais autovadītājs ir pilnībā vainīgs, a par Navigatoru instruktoriem visādi brīnumi ir dzirdēti.
Man piemēram CSDD eksāmenā ierubīja 1 punktu par to ka apstājos nevis tieši pie stop līnijas, bet uz tās (tb līnija sanāca autiņam pa vidu). Pie kam nevis pie luksofora, bet vienkārši "dodiet ceļu". Nu un? Situācija bija tāda ka savādāk nesanāca (pirms stop līnijas šķērsli neredzēju, tādēļ ripinājos tai pāri līdz ieraudzīju šķērsli un tad apstājos).
Dāmai, ar ko kopā likām eksāmenu, pagriezienā izslēdzās pavarotņiki un viņa to nepamanot nogriezās ar izslēgtu pavarotņiku - 2 punkti. Zaļam gurķim pie stūres tā nu var gan gadīties. Ir gadījies arī šad-tad pašam ka pavarotņiks izslēdzas, bet pamantos to uzreiz ieslēgt atpakaļ - jo braukts tiek bez stresa.


Edds rakstīja:... NO sākuma man bija juška, ka keks grib mani izgāzt dzina pa visādām vietām... Bet es izrādījos stiprāks... bija kkādi 3 punkti - par asptāšanas un stāvēšanas vietas izvēli un par braukšanas joslu... - tagad joslas vispār neeksistē :D
BTW mani gandrīz veins gājējes izgāza - grūti bija pamanīt uz pārejas, bet paveicās un ieraudzīju... :)


gājējs var izgāzt tikai tad, ja jams ar 30 km/h skrien paari paarejai ... :roll:

p.s. - varbuut man ir slikts gariigais :? nezinu :?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/13, 11:40

androns rakstīja:gājējs var izgāzt tikai tad, ja jams ar 30 km/h skrien paari paarejai ... :roll:

Gājēji mēdz arī mistiski materializēties no pirdieniem. :mrgreen: Galvenais ir vienmēr būt tam gatavam. ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2007/Jūn/13, 11:42

nu ja tu gaajeeja deeļ apstāsies iegāžot instruktoru stiklos, tad ar diez vai exis būs nokārtots :D :D :D :D
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Edds » 2007/Jūn/13, 12:00

nu tā būtu lielāka iespēja ka eskis no kārtots, nekā pārbraucot pāri pārejai... A man tas gājējs uz krasta ielas bija, tip braucu pa labo joslu un mani buss apsteidza un varēju pat nepamanīt, bet paveicās un ieraudzīju :)
Lietotāja avatars
Edds
 
Atbildes: 236
Pievienojies: 2007/Jūn/12, 22:39
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava-Viestura prospekts

Atbildēt androns » 2007/Jūn/13, 12:08

uz krastenes tak IMHO nav nereguleejamas paarejas :? :? :? ?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/13, 12:11

androns rakstīja:uz krastenes tak IMHO nav nereguleejamas paarejas :? :? :? ?

Kautkur viena laikam tomēr ir. Tikai neatceros točno kurā vietā. Atceros tikai ka pats esmu licis mierā kūpošiem ratiem dēļ neregulējama pešehoda. :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt sicc » 2007/Jūn/13, 12:15

Storms rakstīja:
androns rakstīja:uz krastenes tak IMHO nav nereguleejamas paarejas :? :? :? ?

Kautkur viena laikam tomēr ir. Tikai neatceros točno kurā vietā. Atceros tikai ka pats esmu licis mierā kūpošiem ratiem dēļ neregulējama pešehoda. :roll:

pārejas ir tikai pie Maximas,bet tā jau ir 11.novembra krastmala nevis Krasta iela,un tur eksāmena maršruta nemaz nav,čalis moš pie sarkanā vilka pāri uz krastenes :lol:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi