VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - NickName noziime...

Par foruma biedriem

NickName noziime...

Reklāma
 

NickName noziime...

Atbildēt HaL » 2004/Mar/12, 11:21

man baigi patikaas vienaa forumaa shaada teema, kur katrs izskaidro sava Nika rashanos, iisto noziimi utt utjp...

saakshu es...
HaL ir iisteniibaa saiisinaajums no HaLjavshchik, kas man ir DIKTI sen...
mani taa iesauca pirms kaadiem gadiem 5.. jo es peec buutiibas taads arii esmu :)
burtiskajaa tulkojumaa cilveeks, kas vienmeer izspruuk sveikaa :)
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Bulinsh » 2004/Mar/12, 11:50

Nu mans Nick radies jau sensenos laikos t.i. 1. klasē respektīvi saistīts ar manu uzvārdu, kuru protams es neizpaudīšu. :lol: Jo maziņš es biju apaļš un mīļš :lol: :mrgreen:
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Markuss » 2004/Mar/12, 11:59

Njus ko lai saka par Bulinsha Niku varu tikai apstiprinaat
Mans niks iisteniibaa nedaudz paarveidots vaards
Mani sauc arii par Marchiku, Siiko un gan jau veel kaa 8) 8) 8)
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/12, 12:17

Hmmmmm,maneejais ir nu jau kaadus 3 gadus,taa mani iesauca 2 draugi skolaa (laikam saiisinaajumaa no mana vaarda),nu un taa tas iegaajaas,iisteniibaa ir taa,ka esmu ljoti apmierinaats ar savu niku,tikai ljoti biezhi cilveeki nez kapeec domaa,ka es esmu sievieshu dzimtes paarstaavis,tad man ilgi jaapieraada,ka es taads neesmu :lol:
P.S. Iistais vaards Kristaps :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt ievinja » 2004/Mar/12, 12:33

Man shii ir pirmaa vieta, kur figureeju ar vaardu nicka vietaa :wink:
iauto bija kuriozs- man tur nicks devilish & dazji chomi bija shokaa, kad taa miilji meegjinaaju sarunaat randinju ar SciroccoGTI :mrgreen:
Lietotāja avatars
ievinja
Lady
 
Atbildes: 963
Pievienojies: 2004/Feb/01, 18:28

Atbildēt Angjerox » 2004/Mar/12, 18:45

nu ar manējo ir tā... dabūju es viņu tikai 12tajā klasē 8) Pirms tam man bija Andža. Nu Angjerox niku izdomāja 2 džeki (ka tik nav tie paši kas kippam nick izdomāja :lol: :lol: :lol: ) Nu īstais vārds, kā jau noprotat, ir Andrejs :D
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt NarchiX » 2004/Mar/12, 19:02

Mans niks veidoties sāka 10 klasē, līdz apmēram 12-ajā ieguva to, ko es šobrīd lietoju un esmu vispārīgi atzinis ;)
Atvasināts no uzvārda :twisted:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Duke » 2004/Mar/13, 12:48

Aptuveni pirms 7 gadiem chatojot ieviesu sev taadu niku.

Saistits gan ar ljoti vecu speeli Duke Nuke'em ;)

Starp pazinjam atziits kops 5 vai 6 gadi atpakal...pedejos 2 gadus daudzi zina drizak manu niku nekaa vardu/uzvardu.
Duke
 

Atbildēt wilis » 2004/Mar/13, 19:49

Kippa rakstīja:Hmmmmm,maneejais ir nu jau kaadus 3 gadus,taa mani iesauca 2 draugi skolaa (laikam saiisinaajumaa no mana vaarda),nu un taa tas iegaajaas,iisteniibaa ir taa,ka esmu ljoti apmierinaats ar savu niku,tikai ljoti biezhi cilveeki nez kapeec domaa,ka es esmu sievieshu dzimtes paarstaavis,tad man ilgi jaapieraada,ka es taads neesmu :lol:
P.S. Iistais vaards Kristaps :wink:

Ilgi jaapieraada :lol: :lol: :lol: Nezinu... Es tevi ieraugot to uzreiz sapratu :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt wilis » 2004/Mar/13, 19:51

Wilis a.k.a. Vilis iistajaa vaardaa Maartinjsh... Draugi un pazinjas mani sauc par Vili... Tas taa turpinaas jau 5 gadus, par to man jaapateicas kaadam ljoti interesantam cilveekam, kursh man pieshkjiira sho Nick'u :wink:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Richa » 2004/Mar/13, 20:05

mani jau labu laiku draugi saukaa par Richu tapeec ari tas taa ir he eh Taa luuk Jo laikam mans vards ir daziem pa gruutu :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Helix » 2004/Mar/13, 20:25

HELIX- Parka Gliemezis (suga) :mrgreen:
no Vārda Helmuts 8-[
Lietotāja avatars
Helix
 
Atbildes: 78
Pievienojies: 2004/Feb/22, 2:06
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Mazda

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/14, 4:30

wilis rakstīja:
Kippa rakstīja:Hmmmmm,maneejais ir nu jau kaadus 3 gadus,taa mani iesauca 2 draugi skolaa (laikam saiisinaajumaa no mana vaarda),nu un taa tas iegaajaas,iisteniibaa ir taa,ka esmu ljoti apmierinaats ar savu niku,tikai ljoti biezhi cilveeki nez kapeec domaa,ka es esmu sievieshu dzimtes paarstaavis,tad man ilgi jaapieraada,ka es taads neesmu :lol:
P.S. Iistais vaards Kristaps :wink:

Ilgi jaapieraada :lol: :lol: :lol: Nezinu... Es tevi ieraugot to uzreiz sapratu :lol: :lol: :lol:


Nee Willi,es biju domaajis taadaa kaa forumaa vai kaut kur citur i-netaa,cilveeki manu niku nepareizi saprot,paarprot (Kippa=Vinja :lol: :lol: :lol: ) :roll: Taa jau protams,dziivee laikam mani neviens nepieliidzinaas sievietei :wink: :lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Mārtiņš » 2004/Mar/14, 5:00

mani tā vecāki iesauca apmēram pirms 24 gadiem. līdz šim nekas nav mainījies. parasti čatojot es lietoju niku , bet to es neteikšu . kāds vēl atpazīs. daudz rupības ir sarunātas čatos. :oops:
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt KemnitZ » 2004/Mar/14, 22:20

Uz vispaareejaa fona neizceljos, nix ir vienkaarshi atvasinaats no uzvaarda, respektiivi Kemnics-KemnitZ, tikai ar nedaudz vaaciskaaku pieskanju!
KemnitZ
 

Nākošais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi