VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Par foruma biedriem

Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Vai Tu gribētu būt biedrības "VWmotion klubs" biedrs?

Aptauja beidzās 2011/Dec/31, 13:55

81
83%
6
6%
Neredzu tam jēgu
11
11%
 
Kopā balsots : 98

Reklāma
 

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Dīdžejs » 2011/Dec/18, 14:03

Es ar, es ar, PAR! Tikai mana doma par naudām ir 5-10Ls gadā... :krajejs_var:
Lietotāja avatars
Dīdžejs
 
Atbildes: 139
Pievienojies: 2011/Sep/02, 8:25
Atrašanās vieta: Germany
Braucu ar: četriem riņķiem
Dzinējs: 2.3

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt juniors125 » 2011/Dec/18, 14:50

ja
juniors125
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2010/Dec/23, 23:13
Braucu ar: Golf IV
Dzinējs: 2.0

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt vagolbracka » 2011/Dec/18, 15:45

Bet pa lielām šaibām tie būtu:
1. piedalīties kluba sociālajā dzīvē - gan virtuālajā, gan reālajā
2. popularizēt VAG automašīnas un VWmotion savā ikdienā
3. Ievērot CSN un braukšanas kultūru uz ceļiem
4. organizēt pasākumus, ja ir tāda vēlme
5. veikt biedra iemaksas, 0.50Ls mēnesī, kluba dzīves nodrošināšanai, par to pretī saņemot zināmus labumus, ko arī paši varam nodefinēt.

1. Sociālajā dzīvē darbība notiek, vairāk gan ar jautājumiem, nevis atbildēm, jo ar VW braukājos tikai pusgadu, ta ka nav vēl visas lietas izzinātas! :) Reālajā..maz jau ir tādas kopā sanākšanas-bet nu tad teiksim kluba biedriem varētu rīkot regulārākus pasākumus!
2. Bez šaubām! Tikai labus vārdu par VW! :) Popularizēšanai noteikti vajadzētu kopīgus stickers (atpazīšanas zīmes) - tas veicina biedrošanos!
3. CSN un braukšanas kultūru neievēro tikai ārkārtas gadījumos, kas Nav pārāk bieži..Bet ikdienā, protams! Problēmas tikai sagādā uzraksts uz auto aizmugures "PASSAT V6 T" , ko katram otrajam BMW gribas pārbaudīt! :lol:
4. Ar pasākumu organizēšanu nav labas attiecības, bet piedalīties-bez šaubām!
5. Biedra iemaksas-Kas jādara, tas jādara-ATBALSTĀM taču VW biedrību! :krajejs_var:

PAR Biedrošanos! ;)
Lietotāja avatars
vagolbracka
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2011/Aug/15, 16:58
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 2,5 V6

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt enginer » 2011/Dec/18, 22:18

klons rakstīja:Es arī būtu par biedra statusa atjaunošanu, un pats arī labprāt kļūtu par biedru.

Par biedru naudu uzskatu ka summu būtu jāpalielina (6ls no sejas gada laikā nekas nav)
Pa lielam piekrītu visiem punktiem. Tikai varu pateikt, to ka ja pa kluba biedriem tagad tiks pieņemti aktīvākie spamotāji, vai arī tīri sportisti (cilvēki kuri ir ikdienā saistīti ar auto sportu nenozīmē ka viņi VW entuziasti)tad man tā biedra padarīšana nav vajadzīga. Citiem vārdiem sakot par biedriem ir jākļūst tiem, kas tiešām ir VW entuziasti + ir VW MOTION kluba atbalstītāji.

Jo ko dod biedra status, ja pat nav cilvēku kuru savāktos, lai pārstāvētu VW MOTION klubu sacensībās. Forumam kvantitāte ir gana liela, un no šīs kvantitātes ar biedru statusa atgriešanu ir jadabūn kvalitāte laukā.

Ir vēl idejas ko vajadzētu apspriest, bet lai jau tie biedru būšanas gribētāji izpaužas. Lai pierāda, ka biedra status nav tikai ķeksītis un kluba attīstīšana ir arī viņu intrese. 8)

Pilnīgi piekrītu .
enginer
 
Atbildes: 142
Pievienojies: 2006/Okt/22, 20:00
Atrašanās vieta: Norvēģija
Braucu ar: VW Transporter , VW Golf V
Dzinējs: 2.5TDI , 1.9TDI

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Droopy » 2011/Dec/19, 10:12

Sveiki! :mrgreen:

It kā esmu uz kādu laiku jau pagājis no visa malā...

Patiesībā ideja nav nekas jauns - tā kā pašam ar visu laiku tomēr ar VW ir sanākusi darīšana un izskatās aka arī turpmāk tā paliks sirdslieta. Tā kā atbalstīt šādu lietu būtu ar mieru.

Par biedru naudām nav pat svarīgi cik tur būtu, bet mani apmierinātu tāda vērsija kā 1-2Ls mēnesī + katrs var maksāt arī vairāk - tīri brīvprātīgi pēc saviem ieskatiem.

Uzlīmi vēl neesmu noplēsis... un plēstu tikai ja auto tiktu pārdots :)

Viens no maniem plusiem varētu būt pārstāvēšana sporta spēlēs :shura: + protams iespēju robežās pasākumu organizēšana, kluba vadībā laikam tomēr nebūšu piemērots dalībnieks, jo neesmu no Rīgas.

Visiem jauku dienu! (trūkst smailijs ar VW zīmi)
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Vecais » 2011/Dec/19, 13:50

Par biedrību :agree:
Struktūrai ir jābūt, tik maksa man šķiet par mazu ;)
Lietotāja avatars
Vecais
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2011/Feb/24, 21:18
Braucu ar: Mk1

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt mocha » 2011/Dec/19, 14:24

pārdomas manas.

Man aktuālie jautājumi bez šeit jau apskatītajiem
- Kādi ir nosacījumi lai par biedru kļūtu?
- Kādi ir nosacījumi, lai tiktu no biedru statusa izslēgts?
- finanses - nav tik svarīgs jautājums par apjomu, kā par pārskatāmu un ietekmējamu to izlietojumu.

Viss augstāk minētais ir, jo dzīvē mēdz dažādi būt. Piem.,ja biedram no esošā vw ir jāsķiras un "ome uzdāvina" piem. hondu, kura ir braucama. Un tā tas turpinās 12mēnešus vai biedra statuss paliek vai nē? Kas ir tiek faktori, kādēļ ir/nav kluba biedrs?
- aktīvs neta lietotājs, palīdz un zin par vw etc
- garažā ir nebraucams vw, tomēr ir mēģinājums to restaurēt jau n mēnešus
- vienkārši ir pārņemts ar vw, tomēr brauc ar sab.transportu
- ļoti aktīvi piedalās visās vw aktivitātēs, tomēr to dara arī bmw un honda klub ietvaros, atšķirībā no kalendāra noslodzes.
- etc...

Kāpēc es šo visu? Jo, ja nav STRIKTI noteikumi, tad tas ir tāds pulciņa variants.
Par piemēru var paņemt kādu jau ar stāžu esošu biedrību (piem.studentu biedrība). Viņa eksistē TIKAI tāpēc, ka noteikumi ir uzrakstīti un IR strikti. Nevis, nu čoms viņš ir foršs, visiem draugs, vairs jau tā nedara, tad nu lai paliek kā ir... beigās izveidojas nekontrolēts bardaciņš, kurš vairāk balstās uz čomu/domubiedru būšanu, ne vw kā kopējo ideju.

Un, ja ir atrunāti pienākumie, tiesības, tabu un finansu pārvaldes jautājumi un atskaites, tad arī ar jautājums par $$ atkrīt. Jo to var turēt augstu, ir zināms konkrēts tā izlietojums, jo būt par biedru IR priekš cilvēka svarīgi un tas ir prestiži.
Ja uzlīme uz auto ir tā prestiža zīme, tad nu ... daži lati un tā zīme ir katram kurš to grib. Un pat manam b3, kurš ir transporta līdzeklis un arī pēdējo sezonu to uzlīmēs un diez vai kko labu par biedrību tas liecinās. Respektīvi pirms visi bļauj par/pret ieteiktu nedaudz vairāk piedomāt pie satura. Jākļūst nopietnākiem, ja grib lai nopietni arī pārējie to uztver.

Ok, pietiks te vārsmot, ceru ka domu uztvērāt un izdomāsiet vai tas būs klubs, foruma biedrība, 5dienas vakara garlaikoti vai tieši otrādi nodarbināti aktīvisti, vai varbūt ļaužu masa, kura atgrūž 50santīmus, lai kāds var realizēt savas ieceres attiecībā uz vw attīstību jeb kas cits.

esmu runājis - kritiku labprāt uzklausīšu pm, lai šajā topikā iebirtu vērtīgākās no atziņām.
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt ajms » 2011/Dec/19, 14:51

Lasot komentārus izklausās, ka jaunākie foruma lietotāji var nezināt dažas lietas.
Viss Tas jau ir bijis agrāk ilgus gadus ,biedri,pasākumi utt.Daudzi vecie biedri ir pazuduši,nogājuši malā utml.Vnk tagad tika oficiāli nodibināta biedrība UR.Daudzas lietas foruma vad'ba sakārto (pašu forumu atjaunoja)+ izskatās ,ka kļūst aktīvāki . :naac:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt aivis » 2011/Dec/19, 19:35

es ar laprat butu kluba biedrs,bet vienigais minus ka nesmu tik aktivs ka vajadzetu.
Lietotāja avatars
aivis
 
Atbildes: 209
Pievienojies: 2008/Mai/19, 15:48
Atrašanās vieta: Rīga & Bauska
Braucu ar: Passat

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt nBerts » 2011/Dec/19, 20:51

Klonam un Mocham +1.
Kautkas tiks njemts vërä!
:ok:
Lietotāja avatars
nBerts
 
Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Brainless » 2011/Dec/19, 21:34

Piekrītu mocham, un tapēc īsti neredzu sevi šajā biedrībā... :(
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt gedis82 » 2011/Dec/20, 3:46

Protams ka esmu par biedrību! :naac:
Using yesterday's technology, to create tomorrow's problems, today.
Lietotāja avatars
gedis82
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 626
Pievienojies: 2011/Jan/20, 19:01
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: Volvo XC 90
Dzinējs: 2,4 TDI AWD

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt envy » 2011/Dec/20, 10:42

Forši, tagad visi varētu izteikties par to ko vēlas no biedrības sagaidīt pretī?! :aiwa:

un pirmie līderi varētu pieteikties... man ir viens kandidāts, kas pierādīja sevi Talsu čekpointa organizēšanā, bet viens nav racējs - vajag vismaz 3, ideāli 5 aktīvistus :wav:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Bubuciic » 2011/Dec/20, 21:02

Vnk figeju, cik daži te bagāti 30-40Ls gadā. Nu nu :shura:

Ja VWM ir vienīgais klubs, brīvā laika pavadīšanas laiks, tad ir ok, bet ja cilvis vēl atrodas vairākās organizācijās, kur ir lielāka vai mazāka biedra nauda, tad beigās tā summa sanāk barga.

Atbalstu ac priekšlikumu- min maksa biedram 0,50Ls/mēnesī :krajejs_var:
Ja briest kāds pasākums un vajag līdzfinansējumu, tad samet vēl pa latiņam katrs.
Es, piemēram, piemestu, pat ja pati negribētu/nevarētu tikt uz pasākumu.

Bet nu 20,30, kur nu 40Ls daudz par daudz.
Tādas manas domas!
Lietotāja avatars
Bubuciic
Lady
 
Atbildes: 1411
Pievienojies: 2008/Jūl/04, 21:38
Braucu ar: mazs, sarkans VW Polo
Dzinējs: 1.2

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Brand » 2011/Dec/20, 21:48

tieši tā- vajag KONKRĒTI minēt, kādi cilvēki tiek uzņemti kluba biedru rindās.
pieņemsim, ka tie nav tikai vw īpašnieki, bet VAG auto grupas īpašnieki, kā tas arī šķiet labāk.
ir jau te forumā "guru" cilvēki, kas ar vw varbūt nebrauc, bet saprot no vag autiņiem daudz un tā.
ja vēlās vw padarīt plašāku, vajadzētu tos 5 cilvēkus pēc iespējas plašākā teritorijas diapazonā (latvijas robežās :D).

par biedru naudu- tas ir diezgan subjektīvs jautājums, par kuru, uzskatu vajadzētu uztaisīt aptauju...
vajadzētu ievēlēt blakus aktīvistiem kluba "augstbiedrus (or smth like that)", kas arī pieņemtu svarīgākos noteikumu punktus un lemtu, kur tiek iztērēta biedru nauda utt.


manas domas.

p.s. jāskrien hoķis skatīties :)
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi