VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Par foruma biedriem

Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Vai Tu gribētu būt biedrības "VWmotion klubs" biedrs?

Aptauja beidzās 2011/Dec/31, 13:55

81
83%
6
6%
Neredzu tam jēgu
11
11%
 
Kopā balsots : 98

Reklāma
 

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt klons » 2011/Dec/20, 22:44

Uzskatu ka vienam no punktiem būtu jābūt '' VWM biedrs nedrīkst būt kādas citas auto biedrības biedrs'' (piemēram būt japcar biedrs) šādiem cilvēkiem var piešķirt citu statusu, ja tādu ir daudz un ļoti gribās kādu savādāku statusu. Un esam godīgi kam ir vajadzīgi 300 biedri, kuri neko citu kā tikai foruma postus netaisa. Prieks ,protams, par aktīvistiem, kas ņemas pa vairākām biedrībām, bet uzskatu ka par biedru ir jākļūst cilvēkam kuram pirmajā vietā (brīvajā laikā) ir tieši VWM.

Un, ja pareizi saprotu augstbiedri = valde

Īstenībā gribētos arī dzirdēt AC kunga un pārējo dotā brīža galvenos lēmuma pieņēmēja viedokļus par šo jautājumu, vajag vai nevajag biedrus? kādas naudas, ko piedāvā? utt?
Lietotāja avatars
klons
 
Atbildes: 191
Pievienojies: 2007/Jūl/26, 0:38
Braucu ar: mk2 jetta coupe, ..

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt 16vLietotājs » 2011/Dec/20, 23:10

Bubuciic rakstīja:Vnk figeju, cik daži te bagāti 30-40Ls gadā. Nu nu :shura:

Ja VWM ir vienīgais klubs, brīvā laika pavadīšanas laiks, tad ir ok, bet ja cilvis vēl atrodas vairākās organizācijās, kur ir lielāka vai mazāka biedra nauda, tad beigās tā summa sanāk barga.

Atbalstu ac priekšlikumu- min maksa biedram 0,50Ls/mēnesī :krajejs_var:
Ja briest kāds pasākums un vajag līdzfinansējumu, tad samet vēl pa latiņam katrs.
Es, piemēram, piemestu, pat ja pati negribētu/nevarētu tikt uz pasākumu.

Bet nu 20,30, kur nu 40Ls daudz par daudz.
Tādas manas domas!

A vot nevajag figetj, Tev, kam kluba biedra statuss nav nepieciešams, liekās ka summa ir kosmoss. Pirmsdižķibeles laikos biedri maksāja 30 Ls gadā un pat nevaidēja par to. Neizskatās ka šobrīd šeit esošie VAG lietotāji dzīvotu krasi sliktāk. Līdz ar to augšminētā summa ir absolūti adekvāta.
Plus biedru nauda ir tomēr zināms filtrs biedru kvalitātei, lai biedru rindās nesarodās visādi ``lētie`` mākoņstumdītāji, kas var ar savu darbību vai bezdarbību negatīvi ietekmēt kluba imidžu.
Tiem, kas grib kaut kā tomēr būt saistīti ar klubu, taču negrib maksāt lielas naudas, var izveidot Kluba drauga posteni ar 0.5 Ls drauga maksu mēnesī un drusku mazākiem bonusiem (kad tādi parādīsies).
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Sayed » 2011/Dec/20, 23:52

Šis vienkārši nogalina - Plus biedru nauda ir tomēr zināms filtrs biedru kvalitātei, lai biedru rindās nesarodās visādi ``lētie`` mākoņstumdītāji Nu come on, meklē sabiedrības krējumu tinies kur tādi apgrozas!!! Man ir divi auto, kas jāuztur tehniskā kārtībā (parakstā redzami) un alga ir kāda ir, un ja domā ka es no tā sūdīgāks par to kas var atļauties maksāt tos 20, 30, 40Ls tad šaubies. Noteikti arī ir tādi cilvēki kam tu besī un tādi kam labs draugs/paziņa esi. Neviens tak tevi nešķiro pēc naudas(izņēmumi protams ir)! doma ir gara un plaša, bet bezjēdzīgi ko te vispār izteikt! man nav to 20, 30, 40Ls ko maksāt. tad neiederos nemaz te. sviests :emo:
Lietotāja avatars
Sayed
 
Atbildes: 912
Pievienojies: 2004/Feb/26, 5:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Ar Prātu

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt envy » 2011/Dec/21, 0:24

Vienīgais ko šobrīd gribu pateikt - biedra iemaksas mērķis ir uzturēt šo vietni dzīvu un sarīkot kādu kopīgu pasākumu, tobiš, tā nav maksāšana kādam, bet krājkasīte kaut kā sasniegšanai. Mans personīgais viedoklis ir par minimālu biedra maksu + sasviešanos, kad tas vajadzīgs, bet šāds modelis parasti izgāžas, kad kaut kas jārīko, sanāk ieguldīties priekš visiem un ielidot vienam :aiwa:

Turpinām diskusiju, ļoti labs sākums!
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt klons » 2011/Dec/21, 0:37

Par biedru naudām ir jālemj tad, kad zinās cik aptuveni būs biedru. Saskaiti +/- kādas naudas ir vajadzīgas, lai VWM varētu pārstāvēt sevi klubu pasākumos (dalības maksas)un izdali ar cilvēku(biedru)skaitu = klubs tiks pārstāvēts pasākumos un nebūs nauda jāprasa tiem kuri nenoslinko un aizbrauc pārstāvēt klubu.
Lietotāja avatars
klons
 
Atbildes: 191
Pievienojies: 2007/Jūl/26, 0:38
Braucu ar: mk2 jetta coupe, ..

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt ajms » 2011/Dec/21, 0:43

AC :arrow: Tu taču apmēram zini cik būs +- biedru,vairāk tāpat nebūs.
bet šāds modelis parasti izgāžas, kad kaut kas jārīko, sanāk ieguldīties priekš visiem un ielidot vienam :aiwa:

Zināmi ir izdevumi ,lai vietne dzīvotu un biedrība elpotu.Tas jārēķina 100%.
Kad jārīko kautkas,tad vnm būs problēmas,tas jāņem vērā kaut vai ideālā variantā ;)
Tāpat visiem pasākumiem nepietiks,lai cik nosacīti maksātu .Kā Tu saki,kautkādam pasākumam ,galvenajam jāpietiek ;)
Bet domas te ir interesantas .
Bet,mazliet iesaku nolaisties no mākoņiem.

ps Zinu, ko saku,man ir biedrība :mhihi:
Pēdējo reizi labojis ajms - 2011/Dec/21, 1:14, labots 1 reizi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Sayed » 2011/Dec/21, 0:59

Uzreiz atvainojos, ja tas jau ir bijis, vai kā savādāk, bet man liekas ļoti labs variants būtu...
Iestāšanās maksa teiksim 5Ls, kas sevī ietver biedra statusu, 1x lielā uzlīme, 2x vidējā 2x mazās. Kā arī 1Ls mēnesī(12ls gadā). vai 10Ls par visu gadu uzreiz maksājot, kas arī attiecīgi piešķir kaut kādus bonusus... teiksim kaut kādas atlaides, atlaides uz kopīgiem pasācieniem utt... man liekas kas tas būtu ok variants. Tiesa kas zin kā tas dzīvē darbotos.
Lietotāja avatars
Sayed
 
Atbildes: 912
Pievienojies: 2004/Feb/26, 5:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Ar Prātu

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt Val » 2011/Dec/21, 1:47

Esmu šeit, jo man tā patīk. Ar VW vienīgais sakars, ka tie tiek izmantoti kā donori dažādām audi/vw detaļām, tas arī viss. Ar VW ikdienā arī nepārvietojos, tad jau arī nekāds biedrs neesmu. :)
Pārdodu diagnostikas kabeļus VAG-COM/VCDS. PM.
Lietotāja avatars
Val
 
Atbildes: 880
Pievienojies: 2007/Sep/12, 14:00
Atrašanās vieta: Bagāžniekā
Braucu ar: audi 80q gte
Dzinējs: 5vt

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt RaimohaTM » 2011/Dec/21, 2:12

..teikšu kā ir, par kluba biedru nevēlos kļūt! nējau tapēc ka kas nepatīk vai kā, gluži pretēji, dikti patīk atmosfēra kas te valda, un tauta arī ļoti sakarīga, bet cik saprotu vienīgais + vai labums tām biedru būšanām ir saistīts ar kkādiem pasākumiem, vai sabraucieniem un tam līdzīgām lietām, vienk. negribu mānīt tautu ka es kāds biedrs esmu, bet nekur tā arī nerādos :D(šadā ziņā esmu maz aktīvs...) . Tapēc ļoti iepatikās šī doma..

...Tiem, kas grib kaut kā tomēr būt saistīti ar klubu... un ...Kluba drauga posteni


..saprotu ka es kā ''kluba biedrs'' būtu diezgan nederīgs(pasākumu apmeklēšanas ziņā), bet gribu ka ši vietne paliek dzīva kā ac izteicās(un pareizi saka), piem. es kā ''kluba draugs'' :mrgreen:, būtu gatavs maksāt kādu kapeiku šim mērķim... UN es ĻOTI gribu lielo uzlīmi, pāris mēn. atpakaļ nBerta kungam prasīju tādu, teica ka tuvākajā laikā būšot, bet izskatās ka tikt pie tās varēs tikai kluba biedri :? ...

ko gribu pateikt - negribu ka būtu kādas ''obligācijas'' pasākumu apmeklēšanas ziņā(jo saprotu ka kluba biedrs - ir aktīvs, un visurkur parādās, nevis tikai saucas par kluba biedru, bet nekur citur kā te, ekrānā nav manāms ..), taču gribu lielo uzlīmi :D , un ka šī vietne, nujau klubs paliek dzīvs...

P.S. ja es nepareizi izprotu ''kluba biedra'' statusu vai būtību, tad droši sakam :wink:
Lietotāja avatars
RaimohaTM
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 2010/Dec/23, 0:40
Braucu ar: start шosse, un visu kas ripo
Dzinējs: nujau Dīzelis

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt envy » 2011/Dec/21, 10:57

ac rakstīja:popularizējot VW grupas automašīnas
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt ajms » 2011/Dec/21, 13:25

ac rakstīja:
ac rakstīja:popularizējot VW grupas automašīnas

Dažiem man liekās ir maldīgs uzskats ,ka VW ir Golfs vai passats vai jetta...es biju domājis ,tip lai kļūtu par biedru .
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt seVeN » 2011/Dec/21, 19:51

Es arii par. masiinas diemzeel pag nav, bet tas pagaidaam
Lietotāja avatars
seVeN
 
Atbildes: 240
Pievienojies: 2008/Sep/17, 23:03
Atrašanās vieta: LV, Riga
Braucu ar: RS

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt sebs » 2011/Dec/23, 20:00

Varētu pamazām atgriezties apritē, jo jau kādu laiku vizinos ar VW ikdienas krīzmobīli, arī summa 0.5 LVL mēnesī šķiet adekvāta.
P.S. Mazliet liekas dīvains punkts par VW automašīnu popularizēšanu. Domāju ka šim auto reklāma nav un nebūs vajadzīga vismaz tuvākos gadus 15, un tā teikt kādēļ mums reklamēt tā teikt šeit ož pēc Īles pirksta. :)
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt ajms » 2011/Dec/24, 15:27

VW ikdienas krīzmobīli

ps kas man pateiks kāpēc vw dīzeli vai kautko tamlīdzīgu sauc par krīzmobili? :esmu_lol: Vai Jums visiem (te gandrīz ikviens to piemin),kam bija lieli auto,lieli motori ,tagad ir iestājies mazvērtības komplekss? :roll: :mhihi:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vai Tu gribētu kļūt par VWmotion kluba biedru?

Atbildēt sebs » 2011/Dec/26, 13:04

ajms rakstīja:
VW ikdienas krīzmobīli

ps kas man pateiks kāpēc vw dīzeli vai kautko tamlīdzīgu sauc par krīzmobili? :esmu_lol: Vai Jums visiem (te gandrīz ikviens to piemin),kam bija lieli auto,lieli motori ,tagad ir iestājies mazvērtības komplekss? :roll: :mhihi:

Nav kompleksu tādēļ arī saucam, savādāk pat niepieminētu ka braucam ar dīzeli :)
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par foruma biedriem

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi