VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Atsauksmes no VWM 4 gadu pasākuma "Rullišu" trasē

Atsauksmes no pasākumiem

Atsauksmes no VWM 4 gadu pasākuma "Rullišu" trasē

Reklāma
 

Atbildēt ajms » 2008/Feb/12, 18:55

zigmars rakstīja:runājot par to oranžo golfu...

Nav jau īsti parezi salīdzināt sporta mašīnu ar ielas mašīnām. Kaut vai piekare - golfs kā kartings, es ar savu audi kā šūpolēs :mrgreen: Un ļoti labi varēja redzēt kā tie čalīši brauca.... nu nav ar ko viņus īsti salīdzināt tajā konkurencē... baigie malači!!! vēl katram no viņiem pa 2 apļi un būtu visus apdzinuši

to ka es braukt nejēdzu esmu jau sen sapratis rezultāts tikai pateicoties riepām un nenormālam griezes momentam pie maziem apgriezieniem...


Nu taa gluzzi nebija,,,bija OK,,,
NU Nac klases massiina jau taada standarta vien ir,,,nekas iipass,,,
ja kaadam interesee varu uzrakstiit teh datus,,,
un ssii dotaa massiina ir pilniigi svaiga ,nekur nebija braukusi,nav bijusi uz stenda reguleeta,utt,,,tobiss neiebraukta galiigi,,,,,vnk izmeeginaajaam...

es uzskatu ka abiem sanaaca loti labi,,,un ja veel Juniors uzlabo laiku otrajaa braucienaa par 3 sek,,,tad jaaprasa ko vinjss dariija pirmajaa,,,:)))lai gan izbrauca bez aciimredzemaam kluudaam,,,
ps Vinjss man taadus fokusus sacensiibaaas arii izpilda:)))
http://www.draugiem.lv/#d.g.p|53452|10343317|e5b6ofl

pieredze naak ar laiku...viss vinjiem priekssaa veel...
man vajadzeeja 15 gadus, lai uzvareetu kaut vienaa no latvijas etapiem sosejaa...

Es tik pabriiniijos ka Austris ar EVO neko neparaadiija,kas nu ir braucis pa kartinga traseem oi cik daudz,,,


Nu edgars ir braucis šosejaa 2 gadus Baltijaa 2002,2003 kad veel 16 gadi tik bija,,,ir bijis pirmais un peedeejais 8) brauca super 1600 un briivajaa klasee ar VW golf2
Ricards Juniors(17 gadi) arii brauc Nac klasee divus gadus ,,,nu taa luuk,,,tie kas nezina,,,dabiigi ka priekssroka vinjiem bija,,,
miinuss bija ,ka vinji nevienu apli nav braukussi kartinga trasees,,,pirmie treninji viniem bija Bikerniekos,,,mazais veel prasiija kaa jaabrauc,,,cik nu vareeju tik pastaastiiju,,,
:wink:
ps Vispaar jau ja laiki ir vienaadi,,tad principaa uzvar tas,kam otrajaa braucienaa ir labaaka vieta,,,bet nu tas taa,,,

:wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Storms » 2008/Feb/12, 20:30

gt99 rakstīja:
Lauris rakstīja:1972.gada

Internetā es šo auto atradu ar VW Type 3 nosaukumu :roll: Passata vēsture sākas 1973. gadā

Tas tiešām ir Type 3. Pareizāk sakot nekas cits tas nevar būt. Man nav informācijas par to ka 1972.gadā būtu ražots VW 1800 Typ 3 Variant. Variantus it kā esot beiguši ražot 1969.gadā. Bet tas lai paliek VW vēsturnieku pārziņā ( www.vabole.lv forumā ir cilvēki kas par šiem auto zin ĻOTI daudz ). Fakts kā tāds ka tas ir VW Passat priekšgājējs - pirmais VW mēģinājums atrast alternatīvu Beetle, bet sanāca kautkas pilnīgi cits. Pirmie Passat (Dasher in U.S.) tika salikti uzreiz pēc Typ3 noņemšanas no līnijas. Ražoja uz tās pašas līnijas. Bet "gēni" gan pirmajam Pasātam ir no Audi 80 - pirmais "dzimšanas" mēģinājums bija 70.gada NSU K70 modelis.

Tā kā Typ3 ir vēsturiski ļoti zīmīgs modelis. Viņa ražošanas uzsākšana iesāka "revolūciju" vācu autoindustrijā, kad vairākas kompānijas apvienojās un sāka brāļoties.

P.S. - Typ3 esmot pirmais VW ar disku bremzēm priekšā. Vabolēm tikai pēc tam tos lika...
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Dzasts » 2008/Feb/12, 21:52

vakar pamanīju kad pēc vizināšanās pa trasi manām ziemenēm jau 1. sezonā ir pisec!
Lietotāja avatars
Dzasts
 
Atbildes: 138
Pievienojies: 2007/Sep/06, 11:01
Atrašanās vieta: Jēkabpils

Atbildēt Storms » 2008/Feb/12, 21:58

Dzasts rakstīja:vakar pamanīju kad pēc vizināšanās pa trasi manām ziemenēm jau 1. sezonā ir pisec!

Es domāju gan! :lol: Nebiju redzējis pa pasāts var plakaniski iet, bet nu par to ka protektoru tur vairs nepalika man šaubu nau itnemaz. :P Es jau arī pašā sākumā paprovēju pāris līkumus izgriezt un sapratu ka aizbraukšu mājās uz kordiem... :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt sikais » 2008/Feb/12, 22:18

Paldies.
Pasaakums bij izdevies,
Man jau likas ka es ar savu garo vw govi buusu pasaas beigaas bet nav tik slikti.
Lietotāja avatars
sikais
 
Atbildes: 55
Pievienojies: 2004/Mar/04, 13:47
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Atbildēt zigmars » 2008/Feb/15, 10:23

Kad būs video?
Lietotāja avatars
zigmars
 
Atbildes: 20
Pievienojies: 2006/Mar/22, 9:36

Atbildēt lauriko » 2008/Feb/15, 11:24

Dzasts rakstīja:vakar pamanīju kad pēc vizināšanās pa trasi manām ziemenēm jau 1. sezonā ir pisec!

Ha es biju gudrāks, uzliku ripas no Jettas īstās vasarenes un vakar tikai samainiju atpakaļ! :lol: :lol:
Tās riepas biki bija par mazu diametrā un man dubļinieki priekšā nodilai par 1cm! :lol:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt ajms » 2008/Feb/15, 18:45

lauriko rakstīja:
Dzasts rakstīja:vakar pamanīju kad pēc vizināšanās pa trasi manām ziemenēm jau 1. sezonā ir pisec!

Ha es biju gudrāks, uzliku ripas no Jettas īstās vasarenes un vakar tikai samainiju atpakaļ! :lol: :lol:
Tās riepas biki bija par mazu diametrā un man dubļinieki priekšā nodilai par 1cm! :lol:

tas jau labi ka mazaakas diametraa,,,iisaaka kaarba palikaas :D ...mums atkal 13 collas neliida virsuu deelj supportiem,,,buutu tad veel labaak,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt zigmars » 2008/Feb/16, 2:22

nu re, at u saki ka standarta golfs :D
Lietotāja avatars
zigmars
 
Atbildes: 20
Pievienojies: 2006/Mar/22, 9:36

Atbildēt TDIVilis » 2008/Feb/16, 4:52

zhel ka netiku....nebij gatavs mans purkshis.
Pirms iegādes auto pārbaude un diagnostika T.27804385
Lietotāja avatars
TDIVilis
 
Atbildes: 498
Pievienojies: 2006/Jūn/08, 23:10
Atrašanās vieta: Rīga, Mežaparks.
Braucu ar: Mondi
Dzinējs: 2,0 16V 145ZS

Atbildēt ajms » 2008/Feb/16, 9:47

zigmars rakstīja:nu re, at u saki ka standarta golfs :D

man staav stock MK2 G60 supporti :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt zigmars » 2008/Feb/16, 11:51

vaitad 1.6 nāk ar g60 bremzēm, veļilkj mahinator? :mrgreen:
Lietotāja avatars
zigmars
 
Atbildes: 20
Pievienojies: 2006/Mar/22, 9:36

Atbildēt ajms » 2008/Feb/16, 13:55

zigmars rakstīja:vaitad 1.6 nāk ar g60 bremzēm, veļilkj mahinator? :mrgreen:

naaca uz MK2 G60,,,galvenais ka uz MK2,,,neatkariigi no dzineeja,,,taatad standarts,,,tie nav sporta supporti,,,taadi naaca uz passat,corrado

sk te

http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic. ... porta+golf
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt fest » 2008/Feb/17, 4:19

lauriko rakstīja:Nu Madonā kartinga trase vispār neizmantota stāv var braukt kas drib un kad grib!

Tikai vispirms vajag aizlāpīt tur bedres- ir tur pāris līkumos dažas pamatīgas- var arī bez ratiem palikt.
ajms, šeit ir trases karte:
Attēls

Ar melno līniju- asfaltētais posms. Ir arī stāvlaukums.

P.S. Līnija vilkta aptuveni, un no touchpada, tāpēc līkumi jāskatās tajā blakus kartē.
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt Kaneeps » 2008/Feb/17, 18:33

tas kas man bija fochika..
http://fotki.lv/Quiksilver/500425/
Lietotāja avatars
Kaneeps
 
Atbildes: 1533
Pievienojies: 2006/Mai/27, 11:06
Braucu ar: Passat B6
Dzinējs: 2.0 TDI BMP

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi