VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Dragreisa un drifta sacensibas(atsauksmes)

Atsauksmes no pasākumiem

Dragreisa un drifta sacensibas(atsauksmes)

Reklāma
 

Dragreisa un drifta sacensibas(atsauksmes)

Atbildēt Viirus » 2007/Jūl/29, 4:40

Nuu viss saaakaas ar to ka mums bija ljoti gruuti atrast tos 333 trasi, viens saka uz topusi otrs uz topusi, kaa rezultaataa 60km noblandiijaamies bezjeegaa!Internetaa bija mineets,ka trase buus atveerta no 11.00 un nekur nebija teikts,ka regjistraacija saakies no 8.30-11.00!Tas bija kaut kaads apsurds, galvenajai organiztorei iedevu izkopeetaas lapas aaraa no forsaazhas maajas lapas un liku vinjia,lai paraada kur ir kaads links uz nolikumu un protams vinja to nevareeja izdariit!Bijaam ieradushies 12.10 un meegjinaaju sarunaat,lai mani laizh uz kvalifikaaciju un tad vinja saaka kaut ko puksteet, blakus man sashutis staaveeja Igaunis,ja nemaldos tas kursh brauc ar zilo hondu!Tas arii tur gaaja pa gaisu,ka vinjam tuuliit buus klaat treileris,vinjsh brauca pa aatraak,lai vareetu pieregjistreeties!Karoche Organizatori nolaidushi baigo fufeli + aaraa staaveeja ljoti daudz mashiinas,kas bija taa pat kaa es nomaldiijushies un nokaveejushi regjistraaciju!Taalaak seko 5Ls ieeja +1Ls pa mashiinu!Nu stavieta bija taa sachakareeta,ka knapi tiku ieksha + kaut kaads kretiins savu jauno KRUTO bembi man bija taa nolicis priekshaa, ka veselu stundu netiku aaraa peec dragreisa beigaam!Murgs... shis veel galiigi paarleejies atnaca un kaut ko saaka dziit virsuu,ka mees veel stundu gaidiism!Nu tas taa..!Es nezinu 5Ls maksaat par to ka jaastaav visu laiku kaajaas,pat kreesli ne kaadi nebija, vieniigais pie taas kafejniicas kur staavejea, taadi kreesli uz kuriem bija bail seedeet!Nu man liekas,ka shitais pasaakums tochna muusu kaiminjzemeem ljoti,ljoti patikaas un vinji bija vnk. staraa par visu + smiltis uz celja kur skrienaas mashiinas!
Man shis pasaakums likaas taads lauku variants, bet mashiinas bija labas, bet maz daliibnieku!
Ps. Tas ir tikai mans viedoklis!
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt Dante » 2007/Jūl/29, 17:30

Sākšu ar to, ka Tavu vr6 ar Vincentu arī redzējām
Tad vēl kaimis pa acu galam pazibēja

Par reģistrēšanos un trases atrašanu vajag domāt laicīgi, nevis vainot pie tā citus
Bija savas negatīvās puses organizatorībā, bet runāt visi gudri - paskaties tomēr kādā stresā skraidīja apkārt Ilze, Lauris, Māris, Airina un pārējie organizatori, jo kļūdas parādās tikai tad, kad viņas parādās - tās nav prognozējamas

Ārzemju sportistiem (kas piedalījās) pasākuma pat vairāk kā patika, paskaties kādā sajūsmā bija Igauņi, kad savām acīm vēroja Ilmāra s2 laikus 201 metra atzīmē.

Tā kā vajadzēja vienkārši padomāt laicīgi, nevis pie visa meklēt citus :wink:

Manā gadījumā - pasākums ļoti patika un bija ko redzēt. Sīkumi organizatorības neveiklībās var palikt pie manis

Starp citu, mēs ar Vincentu neko nemaksājām par iebraukšanu - neviens neko neprasīja :lol:
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Viirus » 2007/Jūl/29, 19:01

Pooky rakstīja:Sākšu ar to, ka Tavu vr6 ar Vincentu arī redzējām
Tad vēl kaimis pa acu galam pazibēja

Par reģistrēšanos un trases atrašanu vajag domāt laicīgi, nevis vainot pie tā citus
Bija savas negatīvās puses organizatorībā, bet runāt visi gudri - paskaties tomēr kādā stresā skraidīja apkārt Ilze, Lauris, Māris, Airina un pārējie organizatori, jo kļūdas parādās tikai tad, kad viņas parādās - tās nav prognozējamas

Ārzemju sportistiem (kas piedalījās) pasākuma pat vairāk kā patika, paskaties kādā sajūsmā bija Igauņi, kad savām acīm vēroja Ilmāra s2 laikus 201 metra atzīmē.

Tā kā vajadzēja vienkārši padomāt laicīgi, nevis pie visa meklēt citus :wink:

Manā gadījumā - pasākums ļoti patika un bija ko redzēt. Sīkumi organizatorības neveiklībās var palikt pie manis

Starp citu, mēs ar Vincentu neko nemaksājām par iebraukšanu - neviens neko neprasīja :lol:

Nu es nezinu, es to nolikumu jau sen mekleeju, bet nevareeju atrast un biju jau pieregjistreejies onlainaa!!!Karoche, lai jau paliek! :roll:
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt koshaars » 2007/Jūl/29, 21:09

Par pasaakuma organizatoriskaas puses minusiem es pekriitu - galigi garaam! :roll:
Lietotāja avatars
koshaars
 
Atbildes: 123
Pievienojies: 2006/Nov/12, 20:42
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt Vincents » 2007/Jūl/30, 8:28

Visus jautājumus par piedalīšanos jau varēja arī forumā uzdot un apspriest.
A to ka nevarēja atrast 333 trasi, nu nezinu, man liekas, ka www.333.lv ir ļoti skaidri parādīts kā atrast.
Par pašu pasākumu, priekš pirmā pasākuma bijaok, jo nekad jau nekas tāds nav taisīts 333 trasē. Arī drifts bija labs - bija ko redzēt, kopumā diena bija labi pavadīta, tikai kājas gan bija sagurušas.
Un vēl viena lieta - braucot uz visādiem šādiem pasākumiem vajag iemes bagžniekā pāris salokāmos krēslus ;) (zvejnieku vai kā viņus tur, nu tipa ar audums uz metāla kājām).
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Dante » 2007/Jūl/30, 8:41

Šis jau ir 3. pasākumus, kurā nosolos nākšajā sēdēt uz tāda :mrgreen:
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt kaimis » 2007/Jūl/30, 9:38

hz es atradu bez problemaam :) 333 lapa bija karte, tad nu taa ari braucu :wink: sacensibas man patika, sashliks bija garshiigs :gargt:
kaimis
 
Atbildes: 318
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 18:18

Atbildēt cash » 2007/Jūl/30, 9:51

es ar sākumā uztraucos par 333 atrašanu... bet man pateica vienkāršāko veidu kā aizbraukt- no stahanova(vai kā ellē viņu sauc) apļā aiz nestes griezt iekšā un tad tikkai taisni līdz tallinas šosejai un tad arī klāt ir! :D

2 viirus:mēs prom braucot nevarējām saprast ko Tu dari viens tajā stāvvietā. sākumā domājām, ka jaunu maģīti piemeklē 8)
cash
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2005/Okt/12, 8:44
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt Viirus » 2007/Jūl/31, 1:25

cash rakstīja:es ar sākumā uztraucos par 333 atrašanu... bet man pateica vienkāršāko veidu kā aizbraukt- no stahanova(vai kā ellē viņu sauc) apļā aiz nestes griezt iekšā un tad tikkai taisni līdz tallinas šosejai un tad arī klāt ir! :D

2 viirus:mēs prom braucot nevarējām saprast ko Tu dari viens tajā stāvvietā. sākumā domājām, ka jaunu maģīti piemeklē 8)

Da bljin viens Muulaapja BMW man bija nolicis aizmuguree savu miskasti un mees nevareejaam tikt aaraa, kaa rezultaataa veselu stundu nosedeejaam!Mees jau bijaam visaadas atriebiibas plaanus izdomaajushi, bet nesanaaca! :D Gygygy!Vajag naakoshreiz sveicinaat,bljaut,kliegt,uzsvilp utt, lai tak varetu paplljaapaat un iepaziities, savaadaak, es sheit daudzus peec gjiimja nemaz nezinu! :roll: :roll: :roll:
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt lo0s3r » 2007/Jūl/31, 12:43

par cik bijām vieni no sponsoriem, tad runāju ar vadītājiem.


Pasākumā bija paredzētas saliekamās sēdvietas.

Cik sapratu viņiem kaut kādi stiprinājumi neatnāca un tādēļ arī nebija kur sēdēt.

Viss pārējais ir tikai normāli ja vienā vietā un vienlaicīgi ierodas liels daudzums cilvēku.

Neviens pasākums vēl nav izdevies ideāli.
lo0s3r
 
Atbildes: 81
Pievienojies: 2004/Mar/05, 9:24
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Pantēra » 2007/Jūl/31, 16:24

Uzstādīti jauni ātruma rekordi 28. jūlija dragrace „Battery Race” un drifta sacensībās „HGK Drift Party” 333 trasē

Ar jaunu automašīnas ātruma rekordu noslēgušās dragreisa sacensības „Battery Race 2007”, kas vienlaicīgi bija arī „Drag Racing Baltic Cup” posms. „Battery Race” un drifta sacensības „HGK Drift Party” trasē „333” tika rīkotas pirmo reizi, tomēr savu mērķi sasniedza jau šogad – vairāki tūkstoši skatītāju varēja baudīt īstus ātruma svētkus visas dienas garumā!

Uz pirmajām dragreisa sacensībām nesen izbūvētajā trasē „333” Ropažu pagastā dalībnieki sabrauca ne tikai no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Lietuvas un pat Somijas. Mūsu ātrākajiem braucējiem pretī stājās īsts dragsters – 1964. gada Chevrolet Shevelle Malibu (850 zs.) un citas ļoti jaudīgas automašīnas no kaimiņu zemēm. Motociklu klasē savu dalību ņēma igauņu un somu motociklu delegācijas, kas sacensībām gatavojušās bija īpaši nopietni.
Pats ātrākais motocikla laiks klasē virs 600 cm3 bija 6,45 sekundes, un to uzrādīja igauņu braucējs Marek Virves ar Kavasaki 12NJ. Viņa sasniegtais ātrums finišā bija 186 km/h. Bet kaimiņu priekšā varam būt lepni arī mēs, jo tieši pašmāju braucējs uzrādīja vislabāko rezultātu automašīnām – Ilmārs Zausajevs ar pilnībā pārbūvētu Audi S2 uzvarēja ne tikai savā C klasē, bet arī pārspēja visu citu auto un pat vairāku motociklu rezultātus, finālbraucienā sasniedzot Latvijā reģistrēto ātrāko laiku 201 metra distancē automašīnām – 6,985 sekundes. Īpaši aizraujoši bija visi finālbraucieni, un pasākuma organizētājiem – žurnāla „Forsāža” kolektīvam – bija liels prieks par to, ka rūpīgi gatavoto sacīksti neiztraucēja mainīgie un grūti prognozējamie laika apstākļi.
Jāpiebilst, ka enerģijas dzēriena „Battery” piedāvātās dragreisa sacensības notika sadarbībā ar „Baltic Hot Rod Association” (BHRA), un, lai pamazām pietuvotos pasaules līmenim, bija vairāki jaunumi. Piemēram, uz starta braucēji drīkstēja stāties tikai ar autosportam atbilstošu ķiveri galvā. Arī klašu sadalījums tika veidots pēc BHRA noteikumiem – tā, lai vairāk atbilstu pasaules standartiem. Skatītāju drošībai tikai ievēroti īpaši drošības pasākumi, trase bija īpaši norobežota un sagatavota.
Var apgalvot, ka dragrace sportam Latvijā ir liels potenciāls un žurnāls „Forsāža” ir apņēmies tupināt izkopt šī sporta vieda tradīcijas, lai izskaustu nevajadzīgas skriešanās un pārgalvīgu braukšanu pa Latvijas ceļiem, bet mudinātu īpaši gatavoties šāda veida sacensībām, ievērojot stingrus drošības noteikumus.
Ātruma svētku otrajā daļā spēkiem mērojās drifta jeb sānslīdes sacensību „HGK Drift Party” dalībnieki. Šis sporta veids Latvijā ir jauns, bet jau ļoti populārs un piesaistīja lielu skatītāju uzmanību. Garas sānslīdes līkumos, vairāk dūmu, vairāk skatītāju ovāciju, spēja precīzi veikt distanci – tie ir galvenie vērtēšanas kritēriji šajā disciplīnā. Sacensības vērtēja trīs tiesneši no Latvijas Automobīļu Federācijas, un intriga par uzvarētāju saglabājās līdz pat sacīkstes beigām. Pirmajās „HGK Drift Party” sacensībās uzvarēja daudzkārtējais dragreisa čempions Kaspars Martinsons ar BMW E30 aiz sevis atstājot drifta meistarus Edgaru Krauzi un Gvido Elksni.

„Battery Race” finālbraucienu rezultāti pa klasēm:
A klase
1. Raimonds Burakevičs, Opel Corsa
2. Ingus Seipulis, Opel Astra
3. Kaspars Martinsons, Xenon Honda Civic
B klase
1. Eero Pesur, BMW 325
2. Agris Biezais, BMW 325
3. Kaspars Martinsons, CRX Honda Civic
C klase
1. Ilmārs Zausajevs, Audi Coupe
2. Elmārs Aukšmuksts, Subaru Impreza
3. Jevgeni Bulakin, Nissan 200sx
D klase
1. Oskari Juha-Matti Heinson, Chevrolet Chevelle Malibu
2. Alari Hunt, Chevrolet Corvette
3. Uģis Andžāns, BMW 325
F klase
1. Tomi Kyosti, Yamaha
2. Jaak Roondi, Kawasaki
3. Mati Polluste, Suzuki
G Klase
1. Marek Virves, Kawasaki
2. Juha Henni Kristian Lindqvist, Suzuki
3. Krist Ain, Suzuki

„HGK Drift Party” uzvarētāji:
1. Kaspars Martinsons, BMW 325
2. Edgars Krauze, BMW 328
3. Gvido Elksnis, BMW 328

Foto un sacensību rezultāti apskatāmi mājas lapā www.forsaza.eu. Pēdējais „Drag Racing Baltic Cup” posms notiks jau nedēļas nogalē - 4. augustā Igaunijas pilsētā Pērnavā.

Dragreisa sacensību ģenerālsponsors: enerģijas dzēriens "BATTERY".
Pasākuma atbalstītāji: ChipTuning, Ramirent, getaway.lv, auto.delfi.lv, bmwclub.lv, TV5, bmwpower.lv, motors24.lv, Rīgas Dizains, Tempur, Dardedze, Cobra, EVO bārs, motors24.lv, aggressive.lv, xenon.lv, Pirelli, Comma, Eko Polise, Yokohama, autotuning.lv, mobileauto.lv.

http://www.forsaza.eu/pages/ViewArticle/l10371
Pantēra
 
Atbildes: 59
Pievienojies: 2005/Aug/04, 16:36
Atrašanās vieta: Saulītē :)

Atbildēt Dante » 2007/Aug/01, 8:14

izlabojat pie rekorda laika un kompvērtējuma tabulā Kawasaki raksta caur dubult-w ;)

Nebūs smuki, ja tas paliks mājas lapā, ko visi lasīs
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt cash » 2007/Aug/01, 11:07

Viirus rakstīja:
cash rakstīja:es ar sākumā uztraucos par 333 atrašanu... bet man pateica vienkāršāko veidu kā aizbraukt- no stahanova(vai kā ellē viņu sauc) apļā aiz nestes griezt iekšā un tad tikkai taisni līdz tallinas šosejai un tad arī klāt ir! :D

2 viirus:mēs prom braucot nevarējām saprast ko Tu dari viens tajā stāvvietā. sākumā domājām, ka jaunu maģīti piemeklē 8)

Da bljin viens Muulaapja BMW man bija nolicis aizmuguree savu miskasti un mees nevareejaam tikt aaraa, kaa rezultaataa veselu stundu nosedeejaam!Mees jau bijaam visaadas atriebiibas plaanus izdomaajushi, bet nesanaaca! :D Gygygy!Vajag naakoshreiz sveicinaat,bljaut,kliegt,uzsvilp utt, lai tak varetu paplljaapaat un iepaziities, savaadaak, es sheit daudzus peec gjiimja nemaz nezinu! :roll: :roll: :roll:


Tu mūs atpazini! :D mēs braucām garām ar džipu, kad Tu viens pa stāvvietu klīdi, man vēl blakus Madara sēdēja un sveicināja Tevi 8)
cash
 
Atbildes: 31
Pievienojies: 2005/Okt/12, 8:44
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt Duuda. » 2007/Aug/01, 12:12

Par nolikuma neatrašanu komentārs ir ļooooti nekorekts. Viss, pilnīgi viss bija apskatāms un diskutējams www.forsaza.eu, un katrā relīzē vai informācijā bija norāde uz šo lapu. Visur, pilnīgi visur mēneša garumā tika samesta informācija par nolikumu un citām pasākuma lietām.
Pilnīgas muļķības, ka man bāza degunā kaut kādu lapu, un ka es nevarēju neko par nolikumu pateikt! :angryfire:
Duuda.
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2006/Jan/25, 23:20

Atbildēt Duuda. » 2007/Aug/01, 12:14

Virur bija teikts, ka reģistrācija beigsies 11.00, un speciāli netā tika laicīgi ielikta dienas kārtība. Un tieši tādu dēļ, kuri uz reģistrāciju ieradās gandrīz vai dalībnieku sapulces laikā, kad visi dati jau ievadīti datorā, arī bija aizkavēšanās un citi mēsli!
Duuda.
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2006/Jan/25, 23:20

Nākošais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi