VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vaboļu klubam 10 gadi!

Atsauksmes no pasākumiem

Vaboļu klubam 10 gadi!

Reklāma
 

Vaboļu klubam 10 gadi!

Atbildēt Storms » 2007/Jūl/22, 13:54

Vakardien pabiju vaboļu salidojumā. Kādi tik tur eksemplāri netika manīti! Uhh! Es saskaitīju 53 vaboles un vecos busiņus, bet kopumā esot bijušas 60 mašīnas. http://www.vabole.lv/
Vaboles bija sabraukušas no LV, EE, LT, DE un no Somijas laikam...
Nekad nebiju iedomājies ka cilvēkiem dziļi laukos tā pat vien ikdienā ir līdzi fotoaparāti. Kad visa šī procesija lēnām virzījās pa Vecpiebalgas apkārtni katram otrajam cilvēkam bija rokās fotoaparāts. Pat tantukiem kas uz lauka strādāja. :lol:
Tas nu par autiņiem. Cilvēki - kādi auto tādi cilvēki - sevišķi. Sākot ar sirmu vecumu un beidzot ar padsmitgadīgiem pankiem. Bet visi jautri un ... nu karoče viss bija :thumright:
Daži manis piefiksētie mirkļi: http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5 ... IoXEZWR1FA

Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
un tā tālāk... :wink:

A ko mēs darītu bez vabolēm? Neko, vai arī braukātu ar kautkādu ņepačotnuju marku braucamrīkiem. :lol: Jo bez vabolēm nebūtu VW kā tāda... :wink:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Urmas » 2007/Jūl/22, 21:44

Nezinu vai konkreetaa kolonna bija shii kluba, tachu man piektdienas peecpusdienaa braucot uz Vecpiebalgas kempingu priekshaa pagadiijaas taada 10 vabolju sastaavaa + 2 vecie camper busi kuri draudziigi seenjonja uz iepriekshmineeto vietu ar aatrumu 60 - 90 visu satiksmi bremzeejot apmeeram 30 Km garumaa. Protams radaas daudzi karstgalvji kam par katru cenu kolonna bija jaapdzen, kas diezgan dziivaas satiksmes deelj radiija daudzas avaarijas situaacijas, viena pat taada ka likaas ka viens otram pretimbraucoshie mikroautobusi (melns Mercedes kas apdzina un pretimnaakoshais baltais kautkas) saliksies, tachu briinumainaa kaartaa Merc'am atbriivoja vietu un vabolju kolonna netika izmeetaata pa celja graavjiem. Praatiigaakie, tai skaitaa arii es turpinaaja vilkties aiz kolonna cerot ka kaut kur taa apstaasies, kas notika tai pashaa Vecpiebalgaa.

Tikai mieriigaa latviesha sindroma iespaidaa es neceelu klausuli un nezvaniiju vieteejiem krukjiem lai fanus nosuudzeetu, jo taadu kolonnu paarvietoshanaas ir likumaa atrunaata.

Veeleetos izteikt publisku fui vainiigajiem.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Storms » 2007/Jūl/22, 21:52

2 camper busi bij igauņiem. ;)
Bet, nu, visi mēs esam šoferi. Vai braucot kolonnā ievērojam pietiekošu distanci lai varētu mūs apdzīt? Teikšu kā ir - ļooooti reti. 8) Tāpēc man nepatīk kolonnā braukt. ;)

Bet vaboļu kolonnai var arī pavilkties astē. Tam auto pēc vecuma pieklājas brauk lēnāk par mūsdienu karstgalviejiem. Un neskatoties uz to tām vabolēm ir arī zobi - dažas no tām lielāko daļu mūsu autiņus izcērp kā bērnus. :twisted:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E


Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi