VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Rallijs Cēsis 2004

Atsauksmes no pasākumiem

Rallijs Cēsis 2004

Reklāma
 

Atbildēt Kippa » 2004/Jūn/15, 1:47

Jaa par taam biljetiiteem ir kaa ir,man gan bija gluzhi vienalga par to 1ls,es tik aatraak gribeeju peec iespeejas tuvaak redzeet rallija mashiinas! 1Ls uz visiem dopiem,tas nav paaraak daargi,jaapiemin gan,ka mums taas nodereeja otrajaa dienaa,mums prasiija 2 vietaas un laida bez paarpratumiem peec tam kad uzraadiijaam taas :roll:
Talsos gan mums par katru dopu prasiija 0,5 ls bet taa jau gluzhi nemaksaajaam par katru,vienu reizi gan naacaas iegaadaaties,a taalaak mees tikai taas vecaas uzraadiijaam 8) Tur jau taas biljetiites taadi beerni paardeva,nu ko Vinji vareeja izdariit,ka mees ejam garaam,ja buutu kaut kaadi nopietni apsargi,tad gan buutu cita lieta 8-[
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt androns » 2004/Jūn/15, 8:31

jaa - talsos es ar kaadus 2 ls atstaaju uz dopiem :)

bet vai tur buutu bijis veerts dariit taa kaa dariija citi, kas negribeeja maksaat - brida cauru pielijushai pljavai, kur zaale ir liidz viduklim - nu diez vai :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Markuss » 2004/Jūn/15, 9:37

Izklausaas un izskataas ka labi gaajis tikai ar laiku neeesat lutinaati bilzhuki ar labi manam prieks 8)
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt BAR0NS » 2004/Jūn/15, 10:16

Bet ja es eju uz savām lauku mājām tad toč nav jāpērk biletes. Pēdējo reiz pirku pagājušo gad Latvijas ralli un tikai pilsētas posmos :D
BAR0NS
 
Atbildes: 141
Pievienojies: 2004/Feb/08, 16:06

Atbildēt Julis » 2004/Jūn/15, 18:02

Rallis izskatiijas labi!!! Es iedomajos kas buutu ja Kippu pielaistu pie kaada Evo stuures pagaazt Cesu rallijaa :lol:
Julis
 

Atbildēt Diadeema » 2004/Jūn/15, 18:51

Julis rakstīja: Es iedomajos kas buutu ja Kippu pielaistu pie kaada Evo stuures pagaazt Cesu rallijaa :lol:


=D> =D> :lol: :lol: :lol:
Tā būtu KATASTROFA!!! ;)
Diadeema
 

Atbildēt HaL » 2004/Jūn/15, 19:17

mani arii plz plz plz [-o<

kaut arii boss brauc ar evo7 gonkaas :)
buus jaapaprasa :roll:
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Vincents » 2004/Jūn/16, 9:16

Tagad raksts ir ielikts arī pirmajā lapā :wink:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Mārtiņš » 2004/Jūn/16, 18:03

es arī biju uz ralliju. biju skatīties Taurenes posmu. Man tur lauki un sakrita ar atvaļinājumu. vēl šis posms man īpašs ar to ka pirms 4 gadiem corrado vienā no meža līkumiem nošķīlu.... :D
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Kippa » 2004/Jūn/16, 19:14

Mārtiņš rakstīja:es arī biju uz ralliju. biju skatīties Taurenes posmu. Man tur lauki un sakrita ar atvaļinājumu. vēl šis posms man īpašs ar to ka pirms 4 gadiem corrado vienā no meža līkumiem nošķīlu.... :D

Nu jaa taa vareetu buut,mees tachu izbraucaam vienu no tiem dopiem,tas bija murgs,shausmiigi shauri un liikumoti celji,ja tur gaazh ar pilnu atdevi,tad noteikti kaadu graavi var pakjert :lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt BAR0NS » 2004/Jūn/16, 19:57

Es atkal šo ziem trennējos pa Kārļu posmu (tas laikam bija pirmais Cēsu rallī) Un džeks biskucīt sajauca stenogrammu un aiz kalna bija straujš kreisais līkums un protams tādā ātrumā vairs neko nevar izdarīt aizgāju kokos bet nu nekas paldies dievam pašiem nekas un auto ar baigi veiksmīgi pieparkojās ar labo stūri tā kā radiators utt vesels varēju turpināt ceļu nedaudz sastiprinot šo un to :)
BAR0NS
 
Atbildes: 141
Pievienojies: 2004/Feb/08, 16:06

Atbildēt Kippa » 2004/Jūn/16, 20:10

BAR0NS rakstīja:Es atkal šo ziem trennējos pa Kārļu posmu (tas laikam bija pirmais Cēsu rallī) Un džeks biskucīt sajauca stenogrammu un aiz kalna bija straujš kreisais līkums un protams tādā ātrumā vairs neko nevar izdarīt aizgāju kokos bet nu nekas paldies dievam pašiem nekas un auto ar baigi veiksmīgi pieparkojās ar labo stūri tā kā radiators utt vesels varēju turpināt ceļu nedaudz sastiprinot šo un to :)

Tas par ko Tu runaa ir tas pats pagrieziens kuraa mees staaveejaam un redzeejaam Girdauskas vaaku,bildees tachu pat var redzeet,jaa tas liikums bija skataams un tur stenogrammaa kljuudiities ir ljoti neveseliigi :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt BAR0NS » 2004/Jūn/16, 20:19

Varbūt arī tā bija tā vieta neesmu nemaz paskatījies jūsu bildes :D , Ziemā tur vispār ir traks seguns vietām sniedziņš bet vietām tāds neuzkrītošs ledutiņš :)
BAR0NS
 
Atbildes: 141
Pievienojies: 2004/Feb/08, 16:06

Atbildēt Kippa » 2004/Jūn/28, 1:35

Sheit te,var redzeet abus rallija apskatus ar autosporta programmas Nr.1. :arrow: http://www.autosports.lv/galerija/nr1/rally.php aciim,tie kas bija apmekleejushi ralliju,noteikti ieraudziis tur sev atpaziistamas vietas :wink:
Un shietan ir Pirelli rallija apskats,kursh man pasham shkjiet daudz skataamaaks,jo tajaa ir iekljauti kadri no mashiinas salona,skati briizhiem ir baisiigi :roll: :arrow: http://www.4rati.lv/cgi-bin/main.py?sh_url=319&menu_pos=1,1,0
Peedeejam manis dotajam linkam ir pievienots veel viens video,kursh apliecina cik aatrs bija Ceesis 2004 :shock:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Iepriekšējais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis