VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 07.05.2004 - piektdienas vakars

Atsauksmes no pasākumiem

07.05.2004 - piektdienas vakars

Reklāma
 

Atbildēt krisis_ » 2004/Mai/08, 13:15

NarchiX rakstīja:Krisis par vakardienas zaudējumu nervozē, šodien jau mani uz 200m izaicināja :lol: :lol: :wink:

nu kaa lai saka par to zaudeejumu. tipa skreejaamies kameer tu mani panaaci. tad jau vareejaam turpinaat tik ilgi kameer kadam bendza beidzaas. nu ko lai saka 400 metros es nevaru neko padariit, bet 200m gan varu!!!
krisis_
 

Atbildēt androns » 2004/Mai/08, 13:17

krisis_ rakstīja:nu kaa lai saka par to zaudeejumu. tipa skreejaamies kameer tu mani panaaci. tad jau vareejaam turpinaat tik ilgi kameer kadam bendza beidzaas. nu ko lai saka 400 metros es nevaru neko padariit, bet 200m gan varu!!!


tipa no seerijas es no riigas liidz pampaaljiem aatraak aizbrauktu, nekaa tu. Bet 400 metros gan es nevaru vinneet :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt HaL » 2004/Mai/08, 13:21

krisi... neraudi tachu... mani tak noskreeji :lol:
kaut arii ne TIK viennozmiimiigi, kaa es biju domaajis...

principaa, cik tu startaa deelj savas 200kg vieglaakaas bundzas izcirti, tik arii palika.. principaa neatraavies no manis... varbuut chut chut...
un es saku, ka golfs tagad reaali neiet, jo pie bikseem ir caura truba... :shock:

sataisiishu, uzlikshu jauno sisteemu... bikuciit iepluudi sataisiishu.. vareesim akal paskrieties 8)
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt androns » 2004/Mai/08, 13:24

HaL rakstīja:krisi... neraudi tachu... mani tak noskreeji :lol:
kaut arii ne TIK viennozmiimiigi, kaa es biju domaajis...

principaa, cik tu startaa deelj savas 200kg vieglaakaas bundzas izcirti, tik arii palika.. principaa neatraavies no manis... varbuut chut chut...
un es saku, ka golfs tagad reaali neiet, jo pie bikseem ir caura truba... :shock:

sataisiishu, uzlikshu jauno sisteemu... bikuciit iepluudi sataisiishu.. vareesim akal paskrieties 8)


HaL - neapvainojies, bet visi, kas pakaash saka ka tur drusku pakaasis, bet mashiini taapat iisti nav gaajusi utt ... karoche bija taads teiciens par sliktu dejotaaju un vinja orgaaniem :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt NarchiX » 2004/Mai/08, 13:25

krisis_ rakstīja:
NarchiX rakstīja:Krisis par vakardienas zaudējumu nervozē, šodien jau mani uz 200m izaicināja :lol: :lol: :wink:

nu kaa lai saka par to zaudeejumu. tipa skreejaamies kameer tu mani panaaci. tad jau vareejaam turpinaat tik ilgi kameer kadam bendza beidzaas. nu ko lai saka 400 metros es nevaru neko padariit, bet 200m gan varu!!!

Nemanīju to brīdi, kad būtu atpalicis no Tevis, tjipa tā lai būtu jāķer :lol: :wink:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt krisis_ » 2004/Mai/08, 13:29

NarchiX rakstīja:
krisis_ rakstīja:
NarchiX rakstīja:Krisis par vakardienas zaudējumu nervozē, šodien jau mani uz 200m izaicināja :lol: :lol: :wink:

nu kaa lai saka par to zaudeejumu. tipa skreejaamies kameer tu mani panaaci. tad jau vareejaam turpinaat tik ilgi kameer kadam bendza beidzaas. nu ko lai saka 400 metros es nevaru neko padariit, bet 200m gan varu!!!

Nemanīju to brīdi, kad būtu atpalicis no Tevis, tjipa tā lai būtu jāķer :lol: :wink:


nee nee tik kautkaa startaa tu no manis atpaliki un kad man bija 120km/h tad tu tik biji man blakus. un nestaasti tik par savu motoru kursh itkaa ejot uz beigaam utt.
krisis_
 

Atbildēt androns » 2004/Mai/08, 13:31

NarchiXam gaazes pedaalis bija saliecies un tapee vinjsh nevareeja liidz galam to nospiest :mrgreen:
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt NarchiX » 2004/Mai/08, 13:35

Par to motoru pazvani Andim, vai arī tā ņe za huj man 1L eļļas uz 1000km jālej klāt un visi labi virzuļu gredzeni paaugstinātas slodzes apstākļos dzen eļļu garām :idea: Vai NE :?: :!:

PS tev jau noteikti vēl sliktāks motors un tu eļļu pus uz pus ar benzīnu lej iekšā :lol: :lol: :wink:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt HaL » 2004/Mai/08, 15:33

sciroccoGTi rakstīja:HaL - neapvainojies, bet visi, kas pakaash saka ka tur drusku pakaasis, bet mashiini taapat iisti nav gaajusi utt ... karoche bija taads teiciens par sliktu dejotaaju un vinja orgaaniem :mrgreen:


piekriitu.. un es jau arii necenshos taisnoties, izcirta ta izcirta, taapat tas bija skaidrs jau pirms starta.. man tikai kaaja triiceeja un bija nemieriiga vakar :mrgreen:
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt androns » 2004/Mai/08, 15:36

paga - tavs texts bija tikai un vieniigi taisnoshanaas :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt HaL » 2004/Mai/08, 15:56

sciroccoGTi rakstīja:paga - tavs texts bija tikai un vieniigi taisnoshanaas :)


da nee...
zeebi taapat jau nevaru noskriet :roll:
bet es teicu faktu, ka ir caura izpuuteeja truba pie bikseem, liidz ar to ir jaudas zudums palielaaks un mashiina vienkaarshi suudiigaak iet...

un tad kad man buus modi uzlikti, tad zeebis mani TIK daudz neizcirtiis, mazaak :mrgreen:
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Kippa » 2004/Mai/08, 16:02

Apraksts veel nav un man shkjiet,ka nebuus tuvaakajaa laikaa,esmu noguris un daudz darba,tagad veel mamma ekspluatee,paliidzu tur viskautko :roll:
Bet tie kaari no Krievijas bija PSC,nenoticeeju savaam aciim,vienkaarshi lopaa,tas mentu apraksts arii taads paarspiileets,tjipa tikai tagad par to uzzinaaja,ka pie Scanias 5ienas vakaros tautas ir simtiem :lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt androns » 2004/Mai/08, 16:03

2 kippa

a bija kaut kas special ? (tb. caari no krievijas) ?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt HaL » 2004/Mai/08, 16:06

2 kaari no krievijas - nissa 300zx un 350z... vienkaarshi monstri...
tie atdziiti uz LV deelj autoexotikas, kur tie piedaliisies..

p.s. es biju helper auto paraadiishanaas SPICEE .. mazliet pateicoties man tie tur bija :roll:
ir man arii bildes u.c stuff, bet tas riit, pariit....
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Kippa » 2004/Mai/08, 16:07

sciroccoGTi rakstīja:2 kippa

a bija kaut kas special ? (tb. caari no krievijas) ?

Tici man bija Ljoti SPECIAL,pirmo reizi taadus auto redzeeju dziivee,kaut gan redzeeju tos naktii,iedomaajos kaa tie izskataas dienaa... :shock: Nevienaa izstaadee taadus nebiju redzeejis :P
Nu iedomaajies NFSU pilno tuninga paketi,apmeeram taa :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi