VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - RockRace2006_Bildēs

Atsauksmes no pasākumiem

RockRace2006_Bildēs

Reklāma
 

Atbildēt doubled » 2006/Jūl/26, 14:21

Latviešiem un sūdīgi... ?

Attēls
Martinsons - Green
Lietotāja avatars
doubled
 
Atbildes: 50
Pievienojies: 2005/Feb/17, 14:32
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Vincents » 2006/Jūl/27, 0:54

Es arī neko sliktu organizēšanā nesaskatīju salīdzinot ar LV pasākumiem - vietas bija pietiekoši visiem, nekas nebija saspiests, viss apskatāms un šad tad rezultātus arī EN valodā nosauca, mūsējiem ir ko pamācīties un pats galvenais ir vieta, kuras pie mums nav, a tur vesels lidlauks, kurš tiek attiecīgi sakopts pasākumam - nopļauta zāle, lai ir visiem kur savus auto nolikt utt. :)
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt ievinja » 2006/Jūl/27, 18:34

Nu nu... man kaut kā nepatikās sēdēt uz tām asajām metāla sastatnēm, kur bez dupša palikņa tās daudzās stundas droši vien manu pēcpusi būtu izcaurumojušas :lol: Toties moču priekšnesumu tik foršu gan vēl nekur nebiju redzējusi =D>
Lietotāja avatars
ievinja
Lady
 
Atbildes: 963
Pievienojies: 2004/Feb/01, 18:28

Atbildēt Vincents » 2006/Jūl/27, 22:33

Nu skatīties pasākumu varēja no daudzām vietām un visu redzēt, ne tā kā pie mums tikai tribīnēs un tikai startu redzi, a te varēja gan sēdēt augšā, gan tur pat stāvēt pie nožogojuma, gan arī tikt tālāk un mierīgi vērot sacensības ;)
Vienkārši manuprāt viss atduras vienkāršā lietā - vieta, un tās pie mums tādas diemžēl nav :( Un ja būtu tad pēc gadiem 3-5 arī §ie mums kaut kas tāds varētu būt...
Es biju redzējis tikai viena moča priekšnesumu un tas bija tiešām labs :agree:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt ievinja » 2006/Jūl/28, 10:15

Jā, Vinss, par to vietu Tev ir taisnība! :agree:
Lietotāja avatars
ievinja
Lady
 
Atbildes: 963
Pievienojies: 2004/Feb/01, 18:28

Atbildēt Ingucis » 2006/Jūl/31, 19:54

ievinja rakstīja:Nu nu... man kaut kā nepatikās sēdēt uz tām asajām metāla sastatnēm, kur bez dupša palikņa tās daudzās stundas droši vien manu pēcpusi būtu izcaurumojušas :lol: Toties moču priekšnesumu tik foršu gan vēl nekur nebiju redzējusi =D>


Tur ari plavinaa vareja apgulties un visu verot gulus :lol:
Lietotāja avatars
Ingucis
Lady
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2006/Mai/23, 9:07
Atrašanās vieta: Jurmala

Atbildēt ievinja » 2006/Aug/01, 10:40

Ingucis rakstīja:Tur ari plavinaa vareja apgulties un visu verot gulus :lol:


Tad manas īsās kleitiņas dēļ labāks skats būtu tiem, kas pļaviņai otrā pusē :gargt:
Lietotāja avatars
ievinja
Lady
 
Atbildes: 963
Pievienojies: 2004/Feb/01, 18:28

Atbildēt Ingucis » 2006/Aug/02, 14:05

ievinja rakstīja:
Ingucis rakstīja:Tur ari plavinaa vareja apgulties un visu verot gulus :lol:


Tad manas īsās kleitiņas dēļ labāks skats būtu tiem, kas pļaviņai otrā pusē :gargt:


Tici man , viniem bij vienalga cik isa Tev kleitinja :lol: tur galvenais bij autini
Lietotāja avatars
Ingucis
Lady
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2006/Mai/23, 9:07
Atrašanās vieta: Jurmala

Atbildēt ievinja » 2006/Aug/02, 14:35

Ingucis rakstīja:Tici man , viniem bij vienalga cik isa Tev kleitinja :lol: tur galvenais bij autini


Nu nu... Man, kaa gandriiiz preceetai sievietei, ir savs tikumiibas sargs, kam autinji ir tikai otrajaa vietaa :wink:
Lietotāja avatars
ievinja
Lady
 
Atbildes: 963
Pievienojies: 2004/Feb/01, 18:28

Atbildēt Lord » 2006/Aug/02, 16:46

ievinja rakstīja:
Ingucis rakstīja:Tici man , viniem bij vienalga cik isa Tev kleitinja :lol: tur galvenais bij autini


Nu nu... Man, kaa gandriiiz preceetai sievietei, ir savs tikumiibas sargs, kam autinji ir tikai otrajaa vietaa :wink:


:haha: :haha: :haha: tas tikai tu tā domā :ups:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt NarchiX » 2006/Aug/02, 19:30

Ingucis rakstīja:Tici man , viniem bij vienalga cik isa Tev kleitinja :lol: tur galvenais bij autini


Nee nee visi skatiijaas uz to pidrilu baltajaa kleitaa ar sarkanajaam kurpiiteem :wav:

PS Green Nismo :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:
Pēdējo reizi labojis NarchiX - 2006/Aug/02, 19:34, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt NarchiX » 2006/Aug/02, 19:31

Lord rakstīja:
ievinja rakstīja:
Ingucis rakstīja:Tici man , viniem bij vienalga cik isa Tev kleitinja :lol: tur galvenais bij autini


Nu nu... Man, kaa gandriiiz preceetai sievietei, ir savs tikumiibas sargs, kam autinji ir tikai otrajaa vietaa :wink:


:haha: :haha: :haha: tas tikai tu tā domā :ups:

Mnjaa man laikam veel tas vecums, ka sievu izveelos pirms autinjiem un ja veel iisaa kleitaa \:D/
Bet tas jau laikam atkariigs no taa kaada nu kuram taa sieva :error:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Ingucis » 2006/Aug/03, 16:28

NarchiX rakstīja:
Lord rakstīja:
ievinja rakstīja:
Ingucis rakstīja:Tici man , viniem bij vienalga cik isa Tev kleitinja :lol: tur galvenais bij autini


Nu nu... Man, kaa gandriiiz preceetai sievietei, ir savs tikumiibas sargs, kam autinji ir tikai otrajaa vietaa :wink:


:haha: :haha: :haha: tas tikai tu tĆ¢ domĆ¢ :ups:

Mnjaa man laikam veel tas vecums, ka sievu izveelos pirms autinjiem un ja veel iisaa kleitaa \:D/
Bet tas jau laikam atkariigs no taa kaada nu kuram taa sieva :error:


a man ir pilnigi vienalga cik isa kleita sievietei :lol: hotj sovsem golaja .... nekadu emociju :lol:
Lietotāja avatars
Ingucis
Lady
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2006/Mai/23, 9:07
Atrašanās vieta: Jurmala

Atbildēt androns » 2006/Aug/03, 16:37

Ingucis rakstīja:
NarchiX rakstīja:
Lord rakstīja:
ievinja rakstīja:
Ingucis rakstīja:Tici man , viniem bij vienalga cik isa Tev kleitinja :lol: tur galvenais bij autini


Nu nu... Man, kaa gandriiiz preceetai sievietei, ir savs tikumiibas sargs, kam autinji ir tikai otrajaa vietaa :wink:


:haha: :haha: :haha: tas tikai tu tā domā :ups:

Mnjaa man laikam veel tas vecums, ka sievu izveelos pirms autinjiem un ja veel iisaa kleitaa \:D/
Bet tas jau laikam atkariigs no taa kaada nu kuram taa sieva :error:


a man ir pilnigi vienalga cik isa kleita sievietei :lol: hotj sovsem golaja .... nekadu emociju :lol:


slikti ;)
:roll: :roll: :roll: :-^
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt NarchiX » 2006/Aug/03, 17:39

Ingucis rakstīja:
NarchiX rakstīja:
Lord rakstīja:
ievinja rakstīja:
Ingucis rakstīja:Tici man , viniem bij vienalga cik isa Tev kleitinja :lol: tur galvenais bij autini


Nu nu... Man, kaa gandriiiz preceetai sievietei, ir savs tikumiibas sargs, kam autinji ir tikai otrajaa vietaa :wink:


:haha: :haha: :haha: tas tikai tu tā domā :ups:

Mnjaa man laikam veel tas vecums, ka sievu izveelos pirms autinjiem un ja veel iisaa kleitaa \:D/
Bet tas jau laikam atkariigs no taa kaada nu kuram taa sieva :error:


a man ir pilnigi vienalga cik isa kleita sievietei :lol: hotj sovsem golaja .... nekadu emociju :lol:

Nu tad Tev nekas cits neatliek, kaa pielauzt Vincentu uzvilkt svaarcinjus, mosh tas Tev izraisiis kaadas emocijas, piemeeram, smaidu :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi