VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 01.05.2004 - BMW Power drag race Biķerniekos

Atsauksmes no pasākumiem

01.05.2004 - BMW Power drag race Biķerniekos

Reklāma
 

01.05.2004 - BMW Power drag race Biķerniekos

Atbildēt Kippa » 2004/Mai/03, 20:15

Nu tad laikam jāuzraksta kaut kāds neliels tekstiņš par dragu,kurš norisinājās saulainajā un ļoti siltajā sestdienā Biķerniekos.
Kā jau bija zināms dalībniekus sāka laist iekšā jau ap desmitiem no rīta,arī es ar ojaRS (BMW 325 E30) devos iekšā.Nobrīnījos par to,ka nepārbaudīja nekādus dokumentus,vajadzēja tikai pateikt kas Tu esi un viss... :? Jocīgi,sanāk,ka varēja iebraukt jebkurš cilvēks,pasakot cita cilvēka vārdu :!: Nu,bet tas tā neliela atkāpe.
Iebraucot iekšā devāmies uz kartingu trasi,kur stāvēja jau esošie dalībnieki.No pazīstamajiem bija wilis (LHK),Runge,Valcha (VWMotion niks V1),ilvija (LHK),Ģirts (LHK) 6ec (LMK) tika manīta Rozālija ar motorolleri,kā arī BUTE un Vovka no A|S.Diena bija ļoti silta un laiks gāja nemanot.Sākās trenniņbraucieni,kuros vajadzēja izmēģināt starta egli,kas diemžēl sākumā radīja ļoti lielas problēmas,jo nedarbojās :? Vajadzēja kāpt virsū ar kājām un ko tik vēl nedarīt,lai tā normāli darbotos.Trenniņbraucienos neviens īpaši neko nemēģināja pārforsēt un vēl tā īsti nevarēja saprast,kurš tad ir spēcīgāks,jaudīgāks un ātrāks 8) Viens BMW gan nobira :( Nu bet viss gadās.
Runājot par A klasi (līdz 2l) tur bija zināms favorīts :arrow: Corsa 2,0 16V (melna) un loze krita tā,ka Ģirtam bija jākrīt pirmajam no Corsas pārākuma,šķiet,ka arī wilis izkrita pirmajā reizē,tikai vairs neatceros kam zaudēja :? Valcha gan tikai līdz kaut kādam trešajam aplim,bet cieta neveiksmi,netika ieštepselēts 3 robā :( Līdz ar to liels neapmierinājums par savu kļūdu,jo uzvara jau bija tik tuvu :) Nekas gan jau nākošo reizi.Kā jau bija domāts par uzvarētāju kļuva Mareks ar Corsu.Starp citu bija arī ļoti rets eksponāts BMW M3 E30 :shock:
Pa vidu notika kaut kādi moču paraugdemonstrējumi,kuros viens no viņiem nokrita :( Nekas īpašs jau nenotika,pats nesasitās,tikai laikam eļļa izlija.Man nepatika vienīgi komentētāji :x Viņi domāja,ka mētā ļoti asprātīgus jokus,tomēr es tos tā arī neuztvēru.Vajadzēja komentēt vairāk no tehniskā viedokļa,ja jau nav apveltīts ar humora izjūtu.Pats labākais,kad sacensības komentēja Aldis Kaliņš,lūk tas bija vesels šovs :lol:
Nu labi,tālāk bija B klase,kurā vairākumā bija BMW modeļi,ojaRS gan uzreiz nepaveicās,jo izkrita loze uz 325iX (vēlāk tika līdz pusfinālam),kas beidzās ar ojaRS sakāvi :? iX startu izrāva kā vienmēr šausmīgi labi,ojaRS laikam to negaidīja satraucās un startu nokavēja kā arī pārspolējās,nu bet neko darīt,pirmie kucēni jāslīcina,nākošreiz paveiksies :wink: Kā vēlāk Viņš teica,bija bailes arī pārforsēt,jo tika piedraudēts ar "diskābeli",tā arī to nevienam nepiesprieda,kaut gan falšstarti bija vairāki :roll: Nu labi,tas būtu mazsvarīgi... B klasē uzvarēja Speed3 ar savu zilo M3 E36,šķiet finālā Viņš skrējās ar to skaisti apzīmēto aerogrāfijas BMW,abi esot draugi :) Ak pareizi tā bija klase,kurā vajadzēja piedalīties Mr.Ozon'am ar RX 8,tikai ļoti neveiksmīgi,jo netika izslēgta pretizspolēšanas poga,līdz ar to startu paņemt nevarēja,mašīna praktiski apstājās :( Arī tā var gadīties,bet pats Ozon's to pārdzīvoja,kā nekā bija baigais čakars dabūt to demo mašīnu :)
C klasē piedalījās giganti,mans favorīts bija STI,kuram uzreiz pēc trenniņiem tika iedota iesauka "popkorns",dēļ skaņas :lol: Bija iespaidīgs BMW 740,patiešām labs limo.Tā kā Audi S6 nočakarēja startu,līdz finālam ļoti viegli tika S4 :wink: Bet otrs finālists bija 350,kurš pusfinālā pārliecinoši uzvarēja STI :x Tas BMW esot dēļ uzsildītiem slikiem labāk startu sācis ņemt :!: Nu bet anyway,to,ka S4 viņš apsteigs es negaidīju,bet diemžēl BMW Power pasākumā gan B gan C klasē uzvarēja BMW.
Pēc tā varēja sarunāt atsevišķu dragu ar jebkuru dalībnieku,bet gribētāju bija tika daudz,ka dažs labs,ieskaitot mani devās prom...
Kopumā pasākums bija interesants,varbūt ne tik interesants cilvēkiem,kuri pēc pirmā brauciena jau izkrita un 6ls aizgāja burtiski 10 sekunžu laikā :)
Varbūt kāds var kaut ko interesantu pastāstīt kas notika vēlāk tajos sarunātajos skrējienos :?:

P.S. Sorry Vinc,ka neuzgaaju pie Tevis,bet iespējas nebija :roll:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Kippa » 2004/Mai/04, 1:18

Dažas bildiites :arrow:
A klases uzvareetaajs
Attēls
Cmukie Bumeri 8)
Attēls
Mocis peec crash'a
Attēls
B klases finaals
Attēls
7 ar mazajiem un leetajiem diskiem :lol:
Attēls
C klases finaals
Attēls
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Nitro » 2004/Mai/04, 11:49

man te ir vien filminja uzfilmeeta no dragreisa ,maybee kaut kur uz servera var uzlikt?
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Atbildēt Julis » 2004/Mai/04, 13:04

:arrow: Kippa
Focenes labaas. Es iereecu par tavu raxtu, citeeju :
"iX startu izrāva kā vienmēr šausmīgi labi,ojaRS laikam to negaidīja satraucās un startu nokavēja kā arī pārspolējās" :lol:
Julis
 

Atbildēt ajms » 2004/Mai/04, 14:51

nuja:) kā var nesagaidīt startu un un satraukties:),ja reiz tu tur stāvi!!!
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt ZedWolf » 2004/Mai/04, 17:16

njaa izskataas, ka bija jauki...
bet man gan nebija taa diena jauka, jo es sasitu sencha BMW uz Saulkrastu shosejas...
:( :roll: :(
ZedWolf
 

Atbildēt HaL » 2004/Mai/04, 20:25

www.402.lv ir pieejama atskaite par weekendu un arii par pashiem Bikerniekiem ar visaam bildeem ;) peace... :)
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt ajms » 2004/Mai/05, 1:24

Hal,viņi tur raksta tik par šmigošnu utl. ...
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt HaL » 2004/Mai/05, 9:22

ajms rakstīja:Hal,viņi tur raksta tik par šmigošnu utl. ...


kas vinji? par kaadu shmigoshanu?
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Markuss » 2004/Mai/05, 9:28

Izklausaas ka bija tiiri labi zheel ka nebija laika aizskriet apskatiities

Cepuri nost par :arrow: Kippa rakstu baigi labi uzdrukaats viss skaidrs kas un kaa

jaagaida filminjsh no nitro 8)
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt androns » 2004/Mai/05, 9:36

zheel, ka nesanaaca aizstiept uz to dragu ... izklausaas, ka bija interesanti :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Rusty » 2004/Mai/05, 9:36

Drags bija O.K.

Riepu dedzinaashana vai "BMW nokausana" man patikaas labi un duumu smaka arii bija.


Piekriitu kad komenteetaaji dragaa bija lielaakie dalbajob.i, lameri un balamutes kadas es jebkad biju dzirdeejis. Vinu jocinji par "siltajaam zupaam" un dir.sana par automasinam un to vadiitaajiem,pashi neapjeedzot ko vinji vaavulo, manii izraisiija veelmi aizveert vinjam muti. :evil:
Ceru kad citos drag`os vinjus vairs nedzirdeeshu, a to veel akmeni lidos 8)


P.s. Aizveert muti komenteetaajiem - nebiju vieniigais kuram bija saada veelme!!
Lietotāja avatars
Rusty
 
Atbildes: 144
Pievienojies: 2004/Mar/16, 17:24
Atrašanās vieta: LV / Spāre-Rīga

Atbildēt Driver » 2004/Mai/05, 10:06

1.maija Dragrace oficialie REZULTATI
Lietotāja avatars
Driver
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 105
Pievienojies: 2004/Jan/23, 22:52

Atbildēt BAR0NS » 2004/Mai/05, 16:27

Pasākums bija baigi foršs tā tik turēt
BAR0NS
 
Atbildes: 141
Pievienojies: 2004/Feb/08, 16:06

Atbildēt NarchiX » 2004/Mai/05, 16:51

Man liekas, ka C klases finālā, skrējās sarkans S2 ar to zaljo BMW, kuram 5.0L zem kapota :twisted:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Nākošais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi