VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 23.04.2004 - piektdienas vakars...

Atsauksmes no pasākumiem

23.04.2004 - piektdienas vakars...

Reklāma
 

23.04.2004 - piektdienas vakars...

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/24, 22:35

Sorry,ka atsauksme tik vēlu,jo nebija laiks,šodien vajadzēja braukt močus skatīties,bija iespaidīgi,bet par to lai Aņģers raksta atsauksmi,ja grib,jo es no tām (moču) štellām neko nesaprotu :(

Bet nu par piektdienu.... Savākšanās jau pierastā vietā un pierastā laikā :arrow: Spice,plkst. 22:00.Tikai tā bailīgi tur stāties aiz tā ķieģeļa,ka tik VWMotion viusus barā tur "nenoštrāfē" :!: Par sodiem stāsts vēl sekos. Ieradušies bija daudz cilvēku,cerams,ka kādu neaizmirsīšu :arrow: Vincents,NarchiX,ievinja,reaktors,Es,Runge,KemnitZ,Richa,kazha (Respect :arrow: V-pils iedzīvotājs)... un vēl daži citi.Pēc kāda laiciņa devāmies uz jau ierasto vietu Jelgavas šoseju,aiz Scania's :roll: Gribētāju jau it kā skrieties bija daudz.No sākuma jau viss bija cerīgi.NarchiX uzkodās ar 325,rezultāts pašsaprotams,jo 325 bija jaunas riepas,ar ziemenēm nez kā tur vē būtu :? Tālāk NarchiX uzskrējās ar KemnitZ'a E23 728... skats bija interesants,jo startu izrāva KemnitZ un nedaudz turējās priekšā,tomēr Eclipse pavēra savu trešo pārnesumu un vairs nebija noķerama.Tālāk nāca Diesel power cīņas :) Pēc nez kādiem nostāstiem,kazham esot kaut kāds ļoti līdzīgs dzinējs kā mūsu site admin Vincenta jaunskungam...nu tad tie arī stājās 8) Richa pārņēma no manis starta došanas stafeti,jo tā ir viņa klase un dīzeļi aizgāja cīņā....jau pēc starta visi saprata,ka kazham nav it nemaz līdzīgs motors kā Vinsam,jo golfs ļoti ātri attālinājās no Passata,pat ar visu to,ka 2 pārnesumā netika ieštepselēts ar pirmo reizi (par to liecināja skaņa un nežēlīgi melni dūmi) :!:
Te sākās pati interesantākā tās dienas situācija,kā jau pieminēju Vincents un kazha aizstiepa uz Jelgavas pusi,bet neko tālu neaizskrēja un uzreiz griezās apkārt,kas beidzās bēdīgi,jo pēkšņi nez no kurienes uzrodās operatīvais transporta līdzeklis ieslēdzot mirgojošos zilos pārbrauc pāri 2 nepārtrauktajām līnijām,momentāli turpat apstājas lec ārā un uzreiz apstādina atpakaļ braucošos Vincentu un kazhu (pie tam zobos bija svilpe,kurā arī tika svilpts (ponts :? ),tjipa kāds dzirdētu :lol: ... Nodomājām,ka nav labi,bet mierinājām sevi,ka tā būs tikai dokumentu pārbaude,taču te Tev nu bija... dokumentus tiem atņēma un CP aizgāja uz savu mašīnu,vēl šajā momentā mēs domājām,ka varbūt tā ir tikai pārbaude,viss tur ieilgās uz kādām 10min,tad es,Armands un vēl viens čalis,tomēr aizskrējām pie dienas varoņiem =D> sapratām,ka nav labs,jo dokumenti bija atņemti par apgriešanos neatļautā vietā (maksas pagrieziens),nu ko darīt jāmaksā 10ls :roll: tas pats arī kazham.Nu neko mūsu varoņi atgriežas atpakaļ un menti brauc sēdēt tālāk pa Jelgaveni tur pie Scania's,pārējos dzenāt :lol: Interesanta situācija bija Vincentam,jo kā mēs zinam viņam ir radara detektors,un par to viņš īpaši nedomājot apstāšanas mirklī esot nometis uz priekšējā sēdekļa,maksājot vai meklējot kaut ko mašīnā bija nācies iedegt gaismu un protams mazais aprāts iekrita policistam acīs :shock: :lol: Bet nekas īpašs nenotika kā es sapratu....
Tālāk tika izpētīts kazhas motors un Richa visiem paziņoja,ka tas neesot GTD,bet esot TDI,ar to kazha nebija mierā un parādīja savu motoru,kurā mēs intercooleru tā arī neatradām :? Nu nekas,tā kā mēs jau bijām apsvilinājušies,neviens īpaši aktīvi vairs negribēja piedalīties ātruma cīņās :oops: Tika nolemts,ka jābrauc uz Bowlero,Richa vēl iedeva pēdējo startu 325 un Eclipsei.... BMW sēdēja ojaRS,Es un Runge,Eclipse NarchiX ar ievinju :lol: Bet tā pat Eclipse tika izdarīta :wink: Un galu galā tika attīstīts 180 km/h liels ātrums :twisted:
Bowlero īpaši nekas nenotika,kā vienmēr dauzījām bumbas,kā vienmēr nezinājām noteikumus.Pie Spices bija atbraucis interesants eksemplārs vecais 5 sērijas BMW,kuram nāca liesmas no izpūtēja :shock: Bowlero tika satikts arī Arsmens un Valcha (Turbo golfer vai forumā V1) :)
Kazha piedāvā ļoti interesantu pasākumu uz Talsu ralliju,norīkot pirti,palikt pa nakti izgulēties un pēc tam braukt uz otro dienu :!: Īstenība ideāla ideja 8) ,bet par to sarunas lūdzu vediet topikā rallijs
Īpaši ilgi mēs Bowlero nepalikām,tomēr pusnakts bija pienākusi un bija jāapsveic reaktors vārda dienā :-({|= Tālāk nolēmām aizbraukt un iečolēt kas notiek ap 1iem pie Scanias,mašīnas gandrīz vispār nemaz nav,miskaste milzīga,gluži kā pie Spices un tolka nekāda,jo visu apsargā CP :roll: Nu,bet atradās viens gudrais ar Passat'u,kurš graizījās kā psihs,tīšām laužot mašīnu,zinu,ka tas bija CP darbinieks,kuru es nekad neesmu redzējis skaidrā :lol: Nolēmām doties uz māju pusi.... un satikties rīt izstādē :lol:
Mājās biju ap 4iem un vēl biju spējīgs sēdēt forumā,Aņģers arī bija... :lol:
Pēdējo reizi labojis Kippa - 2004/Apr/26, 1:25, labots 2 reizes.
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt kazha » 2004/Apr/24, 22:53

:arrow: Kipa

Nu labais teksts =D> , te pastāv tikai 2 varianti vai nu tu jau strādā kādā redakcijā, vai trenējies lai strādātu kādā redakcijā :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
kazha
 
Atbildes: 464
Pievienojies: 2004/Feb/04, 14:38

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/25, 2:32

Da nee,nav jau taa....Bulinsh man ar teica,ka esmu zhurnaalists,bet man iisteniibaa patiik taadas atsauksmes rakstiit :wink: Vismaz cilveekiem ir ko palasiit kuri nav bijushi 8) :lol: Un arii nav taa,ka uzraksti piemeeram bijaam pie Spices,aizbraucaam liidz Jelgavenei,peec tam dazhus panjeema menti un aizbraucaam maajaas,tas galiigi sux... labaak uzmochiit ko taadu,kaut gan taadam gara darbam aiziet kaadas 30 min... :? Bet tas ir taa veerts,varbuut veelaak izdosim VWMotion 5ienas vakaru kopotos rakstus :lol: :lol: :lol:

P.S. Respekts,ka atbrauci no V-pils,kaut gan brauci kaut kaadaas citaas dariishanaas uz Riigu,bet taapat :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Richa » 2004/Apr/25, 14:28

Jaa ko lai saka Izceeli tu mani labi Vai gluzi par aunu pataisiiji Bet nu bija labi Jo sis tas man arii veel tika paveikts arpus spices bet nu tas ir :-# :-$
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt kazha » 2004/Apr/25, 15:14

:arrow: Kippa

Ne nē kippa nepārproti reāls respect tev =D> =D> =D> par tiem textiem !!!
Lietotāja avatars
kazha
 
Atbildes: 464
Pievienojies: 2004/Feb/04, 14:38

Atbildēt Mārtiņš » 2004/Apr/25, 15:18

sory ka vakardien jūs piekāsu ar neierašanos. pēdējās 2 dienas ir bijušas melnākās manā mūžā. vakar visu dienu izbraukājos pa jelgavu. vakarā kad angers piezvanīja biju pat gatavs braukt uz scania, tiku līdz jelgavas apvadceļam un autiņš sāka raustīties. nezinu kas notika bet tālāk nebraucu. lielāks stulbums nevar notikt. jāsāk rakņāties pa elektroniku jo liekas ka kaut kas ir atvienojies. lai nu kā bet visa vasara vēl priekšā. :( vienkārši zb 2 pēdējās dienas.
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Angjerox » 2004/Apr/25, 15:30

:arrow: Mārtiņš

gan jau viss būs kulē, toč vēl visa vasara priekšā :wink:

P.S. Senks tev par 5dienu :D :D :D

P.S.S. Bet par apsargiem man ir atsevišķa saruna 8)
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt Mārtiņš » 2004/Apr/25, 15:35

:arrow: angers ja tu esi rīgā tad iedod parastā tel. nummuru.
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/25, 15:37

Richa rakstīja:Jaa ko lai saka Izceeli tu mani labi Vai gluzi par aunu pataisiiji

Par ko tieshi Tu runaa :shock:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Mārtiņš » 2004/Apr/25, 15:38

:arrow: anger viena ieejas biļete voodoo maksā 6 ls :lol: pats nesen uzzināju.
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/25, 17:07

Vēl varu papildināt Kippas textu ar to, ka kad Kppa, Runge un Ojars aizbrauca, mēs vēl kādu laiku palikām Statoilā. Tad salīdzinājām manu un Reaktora motorīšus. Pēc kāda laika atbrauca vēl viens Reaktora paziņa, kuram bija Passat dīzelis ar Intercooleru 8) Un tad bija arī tas tika salīdzināts jau ar diviem iepriekšminētajiem :lol:
Bet runājot par Kazhas motoru, tur noteikti nav 70 ZS kā man, es domāju, ka tur varētu būt visi 90, jo salīdzinot iepriekšējo skriešanos ar Richa golfu - tur mēs gājām ļoti līdzīgi, bet te manāms pārākums...
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Richa » 2004/Apr/25, 18:00

Mārtiņš rakstīja::arrow: anger viena ieejas biļete voodoo maksā 6 ls :lol: pats nesen uzzināju.
A man pa briivu he he he
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Richa » 2004/Apr/25, 18:03

Vincents rakstīja:
Bet runājot par Kazhas motoru, tur noteikti nav 70 ZS kā man, es domāju, ka tur varētu būt visi 90, jo salīdzinot iepriekšējo skriešanos ar Richa golfu - tur mēs gājām ļoti līdzīgi, bet te manāms pārākums...

Tur nu es tev piekritiisu Jo mes bijaam tuvu jau no pasa starta Bet kazha atravaas un tikai to vien dariija kaa atraavaas Taa kaa es arii domaaju ka tas ir 90 Zs GTD ar TDI MAX. komplektaaciju Ieskaitot jaudu :lol:
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Duke » 2004/Apr/25, 20:58

Kippa: prieks 402.lv negribi rakstit atstastus sada veida? Mums lieki noderetu :)
Lietotāja avatars
Duke
 
Atbildes: 149
Pievienojies: 2004/Apr/05, 10:18
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/25, 21:05

Duke rakstīja:Kippa: prieks 402.lv negribi rakstit atstastus sada veida? Mums lieki noderetu :)

Es jau Tukuma atsauksmi pa pusei arii rakstiiju 402.lv,bet HaL's nekur to nenopubliceeja :? Bet kaa gan es varu rakstiit taadas atsauksmes 402.lv,ja es rakstu shito visu tieshi VWMotion cilveekiem :roll:
Ja buutu uz kaadu 402.lv pasaakumu,ta mosh uzblieztu atsauksmi arii par 402.lv pasaakumu :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Nākošais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 13 viesi