VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 17.04.2004 - Tukums

Atsauksmes no pasākumiem

17.04.2004 - Tukums

Reklāma
 

17.04.2004 - Tukums

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/18, 19:38

Tā kā šīs nedēļas laikā gāja runas par to,ka Tukuma lidlaukā sestdien notikšot organizēts drag race,arī mēs VWMotion,nolēmām doties uz to pasākumu.
No sākuma viss liecināja par to,ka pasākums varētu izdoties,jo par to nerunāja nevienā forumā un tas tika cītīgi slēpts,lai nesarodās simtiem mašīnu,kuras tikai traucēs,drag race bija domāts izmeklētai publikai,no kuras lielākā daļa arī domāja laikam skrieties.
Pasākumam vajadzēja sākties ap deviņiem,tāpēc mēs nolēmām tikties pie Ulmaņa gatves SKY.Bija 3 mašīnas (Anjgjers + 1,Kippa),(Nitro & Armands + 2),(HaL's,rfx + 1).Tā kā HaL's tika gaidīts apmēram vienu stundu,mūsu izbraukšana notika ap pulkstens astoņiem,uzsākām mierīgu ceļu uz Tukumu,jo HaL'am bija problēmas ar bremzēm.Lēnā braukšana ilgi neturpinājās,jo pēc Lielupes tilta mums piebiedrojās Vincents ar savu 70 zirga spēku jaudīgo dīzeli un tikai aizmirstas visas norunas par mierīgo braukšanu,līdz ar to arī par HaL'u,sākās stiepiens... Vidēji ātrums svārtstījās no 130 - 140 km/h,kas HaL'am nepavisam patika.
Atbraucām uz Tukumu ap kādiem pusdeviņiem,mums priekšā jau stāvēja daudz (~50) mašīnu,tajā skaitā arī Wilis,Runge un daži citi no LHK,tomēr arī viena policijas ekipāža bija jau klāt un negribēja laist iekšā cilvēkus,jo tā laikam skaitās slēgtā zona un militārais objekts.Tomēr tie,kuri bija pasteigušies un atbraukuši ātrāk jau bija paspējuši iebraukt un izmēģināt lidlauku.Tas esot bijis labāks nekā Rumbulas lidlauks,lai arī tomēr segums ir ļoti līdzīgs (betona plāksnes).Pastāvējām kādu laiku,redzējām daudzus spožus eksemplārus,vairākumu protams pārnestā nozīmē.Pa to laiku policija bija aizvērusi vārtus un tās mašīnas kas bija palikušas iekšā,ārā vairs caur turieni tikt nevarēja.Pēc neilgas apspriedes tika nolemts,ka jāmeklē kāda cita vieta,kā tikt uz lidlauku....un sākās meklējumi.No sākuma pabraucām pa šoseju uz Tukuma pusi un pirmajā krustojumā tika nogriezts pa labi,ar cerību,ka tur būs kād ceļš,sākums izskatījās cerīgs,jo bija pat asfaltēts ceļš,tomēr cerība bija maldīga,jo atdūrāmies pret kaut kādu vecu gateri un dubļainiem ceļiem,kurus izbraukt varētu tikai džips!Nolēmām braukt uz otru pusi,jo arī vietējie neko nezināja īsti pateikt.Tikai izbrīnā visi bija izskrējuši no mājas!Laikam tādu mašīnu daudzumu (8) pie savām mājām reti var redzēt.Nu braucām meklēt pa otru pusi.Izbaucām uz Rīgas ceļu un katrā taciņā pa kreisi tika meklēti arvien jauni ceļi uz lidlauku,kas arī šoreiz attaisnojās,jo Wilis bija atradis ceļu,tomēr tur palikušie cilvēki,kuri netika laisti ārā pa to ceļu,pa kuru tika iekšā,mācēja teikt,ka drīz būšot policija no Rīgas un drīz arī to vietu aizbloķēs un tad ķersies visiem kas ir uz lidlauka,jo tur atrašanās neesot likumīga.Nu un pēc tāda teksta tika nolemts,ka dosimies atpakaļ uz stāvvietu pie lidlauka vārtiem,šosejas malā pie benzīntanka.Nevarējām ilgi nolemt ko darīt,jo uz Rīgu arī it kā negribējās doties,jo bija samērā liels ceļš mērojams līdz šejienei un galu galā gribējās taču kaut ko arī redzēt.Jau kļuva tumšs.Te pieskrēja kaut kādas divas meitenes,nu ĻOTI lielas drag race entuziastes,kuras izstāstīja tālāko rīcības plānu : Visiem esot jāpiesien pie mašīnas balta lentīte un jāseko "kāzu māšīnai",tas it kā policijas uzmanību nepievērsīšot.Tika nolemts,ka visiem jādodas uz "bedri".Meitenes gan gribēja,lai visi pieraksta savus nummurus,tad visiem tiks zvanīts un stāstīts,kur kas notiks,tomēr uz to neviens tā īpaši neparakstījās,laikam tikai HaL's,bet kā jau zināms tas parakstās gandrīz vai uz visu.
Pēc neilga laika,sākās kaut kāda kustība un arī tā saucamā "kāzu mašīna" devās ceļā,daudzi palika,tomēr arī liels bars devās tai pakaļ Rīgas virzienā,tur no mums arī pašķīrās Vincents,kurš devās mājup.Tomēr pārējie devās uz "bedri".Atbraucot uz turieni tapa skaidrs,ka tā tik tāda tūpstīšanās vien būs.Pa retam kāds uzskrējās,viens no retajiem bija wilis,kurš skrējās ar Civic'u,cik varēja redzēt stāvot stāvlaukumā,tad Civic's gāja pa priekšu.Redzējām "izcilu" tūninga projektu,kurš ātri tika nosaukts par "ziemassvētku eglīti",bet kā mēs visi zinam,tad zilās lampiņas dod klāt vismaz 5 zs un ja tās novieto pareizajās vietās un vajadzīgos daudzumos,tad efekts ir tāds pats,kā NOS'am (neuztvert pēdējo teikumu nopietni).Lielās drag race entuziastes vēl baigi kaut ko ņēmās un mēģināja visus atdzīvināt ar kopīgām fotogrāfijām un pozēšanām,tomēr uz mums tas neiedarbojās.Nitro laikam devās mājās un mēs ar Anjgjeru devāmies uz Rīgas pusi.
Atbraucot uz Rīgu,pie Spices pavērās ikdienišķs (katru 5ienu un 6ienu) skats,mašīnas pilns,visi gāzējas,dzer alu un tusējas,labuma nekāda,ja nu vienīgi šoreiz policija esot ķērusies pie radikālākiem līdzekļiem,esot bijušas aizbloķētas visas iebrauktuves un izbrauktuves pie Spices un ik pa kādam laikam,tika izlaistas pāris mašīnas.Mēs gan kā parasti apsēdāmies nu jau ļoti ierastā vietā Bowlero... Tika izrunāts šodienas pasākums,aprunātas dažādas tēmas,spēlēts biljards.Kādu laiciņu vēlāk HaL'am zvanīja drag race entuziastes,teica,ka esot lejā ar baikeriem,te bija tas mirklis,kad Anjgjers aizmirsa par visu un vēja ātrumā bija jau lejā (Anjgjers = liels moču fanāts),tomēr pēc neilga laika bija jau augšā,laikam meitenes sameloja,vai arī tie bija čoperi,nu to jau es nezinu.Ap kādim vieniem naktī tika nolemts,ka jābrauc paēst.Pati labākā vieta tādām nakts maltītēm droši vien ir Ēlande un Brīvības ielas,ideāls cenas un garšas savienojums.Tur bija daudz kā smieklīga,bet stāstīt par to jēgas nav,jo to bija jāredz un jādzird.Pēc kāda laika,tika nolemts,ka diena ir bijusi pietiekoši gara un jādodas mājup,kaut gan wilis ar Rungi,laikam vēl devās centra virzienā.....

Verdikts: Pasākumu noorganizēt nesanāca,nekas nebija iepriekš sarunāts un organizēts,viss notika pārāk spontāni.Bet pasākums solījās būt tik interesants,ar mašīnu sadalījumu pa klasēm un dalības maksām,pat ar balvām laikam kaut kādām.

P.S. HaL speciāli Tev un Tavam 402.lv... Tu esi mans parādnieks....es rakstīju visu tik litereāri un bez smaidiem :wink: :lol:
Noguru... :lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Angjerox » 2004/Apr/18, 19:48

Eu, man ir pāris pičkaz un maziņš video fails... kur lai es to visu iegrūžu, jo gluži šeit man publicēt negribās :wink: Pictures varētu iegrūst vido galerijā, bet video failam uztaisīt linku uz pāris stundiņām :lol:

P.S. Bet kopumā ņemot, vakardiena bija izdevusies 8)

P.S.S Respect Kippam par raxtu, es jau sen viņu gaidīju :wink:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt NarchiX » 2004/Apr/18, 20:38

:arrow: Kippa

Liela kļūda! Ziņas par šo dragrace jau pirms divām nedēļām bija ievietotas www.iauto.lv, kas arī visticamāk izsauca Zaļo vestīšu ievērību :twisted: :twisted: :cry:

Citādi raksts OK :wink:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/18, 20:57

Nu OK sorry,par lielo kljuudu,es neskatos iAuto,liidz ar to,par lietaam kas notiek tur neko nezinu.
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/18, 21:01

:arrow: Kippa, Super teksts :!: =D> =D> =D>
Varu piebilst tikai to, ka Me līdz Rīgai nebrauca, jo nu neuzskaīju, ka tas ir tā vērts...
Un vēl - nu Wilis arī ir konkrēts lidotājs :mrgreen:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/18, 21:03

Vincents rakstīja:Varu piebilst tikai to, ka Me līdz Rīgai nebrauca, jo nu neuzskaīju, ka tas ir tā vērts...
Un vēl - nu Wilis arī ir konkrēts lidotājs :mrgreen:

Nebija arii taa veerts,tikai lieka torchiishana,njaa wilis ir no lidotaaju biedriibas :lol: Taapeec jau sanaak dazhreiz kaasiishi ar aatruma paarsniegshanu.... :lol: Bet tas jau nekas,pa shoseju jau var atstiept :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/18, 21:05

:mrgreen: Nu ja, viņš jau man stiepa līdzi kamēr es nenogriezos uz Jūrmalu...
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Angjerox » 2004/Apr/18, 21:09

Man jau no tā lidojiena asociācijas tikai ar Corsa 1.2 :wink:
Protams, saprotu ka mašīnas var neiet, bet ka TĀ neiet :lol:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt Markuss » 2004/Apr/19, 8:39

Kad saaku lasiit biju dusmiigs :evil: ka neviens info neiedeva :evil:

Bet izlasot liidz galam kippa rakstu nopuutos laps i mana 6diena pagaaja smagaa darbaa 8) varbuut labi ka taa nebuutu pastraadaajis buutu citu dienu jaanjemas 8)
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/19, 8:46

Es jau netikšu, kuram teicu, lai visus informē, jo pats nevarēju, bet viņš nočakarējās... bet ir ok, kam negadās ;) Bet nu Tu neko īpašu neesi palaidis garām...
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt NarchiX » 2004/Apr/19, 9:20

Mani informātri ziņoja, ka vēlāk, tā Policija no lidlauka ir pazudusi un tauta tur vēl atgriezusies un paskrējusi, bet nu cik nopietni tas bijis nezinu, katrā ziņā Zaļie vīriņini Rīgas nav ieradušies, jo Spices un Scania publika esot bijusi gana aktīva, plus vēl kaut kāds crash :!: :!: :!: :wink:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Rusty » 2004/Apr/19, 10:13

NarchiX rakstīja:plus vēl kaut kāds crash :!: :!: :!: :wink:


Vai 5-dien???? KUR?? :shock: :shock: :?:
Lietotāja avatars
Rusty
 
Atbildes: 144
Pievienojies: 2004/Mar/16, 17:24
Atrašanās vieta: LV / Spāre-Rīga

Atbildēt Richa » 2004/Apr/19, 10:17

Tas vIss ie viens liels sviests Jo nu sakat ko gribat Bet nu izlasot so te Man buutu sirdsapzinas paarmetumi par iztereeto dgvielu :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt ievinja » 2004/Apr/19, 11:30

Nu savaa zinjaa man arii prieks, ka neaizbraucu uz Tukumu, lai ieraudziitu vieteejo CP un tad dotos atpakalj :lol:
Bet Kippam toch ir rakstnieka talants! 8)
Lietotāja avatars
ievinja
Lady
 
Atbildes: 963
Pievienojies: 2004/Feb/01, 18:28

Atbildēt Bulinsh » 2004/Apr/19, 11:32

mja Kippa rodas jautājumskādēļ nemācies žurnālistos :)
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Nākošais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 9 viesi