VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 20.03.2004 - Pasaakums Valmiera

Atsauksmes no pasākumiem

20.03.2004 - Pasaakums Valmiera

Reklāma
 

20.03.2004 - Pasaakums Valmiera

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/21, 15:13

Nu re vakardien tomeer tikaam uz to Valmieru.Izskataas,ka visi veel gulj,bet tas arii ir saprotams,jo pasaakums bija garsh un intresants un nogurums ir juutams.Bet nu par visu no saakuma :wink: :arrow:
Satikaamies laiciigi un aizkjershanaas nekaadas,aizbraucaam arii neslikti (aatri),kartingi gan bija liels fans.No tiem atrauties nevareeja bija jaanjem veel 5 minuutes peec jau nobrauktajaam 10.Izkaapjot no kartinga kaajas bija diezgan siivas un rokas negribeeja klausiit :lol: ,zheel ka kartingiem nav stuures pastiprinaataaja :wink: Taalaak devaamies iestiprinaaties,kaut gan ne uz piceeriju,bet uz vieteejo lielveikalu,kaut gan patieshaam gribeejaas iebraukt apeest siltu picu :? (HaL'a neorganizeetiiba :lol: ) Taalaak esam uz pirmaa posma starta,piebraucam klaat,mums (man,Anjgjeram un Runge'm) prasa vai esam vieteejie,caur smiekliem mees atbildam ka nee,tad mums paveesta,ka nekas sarezhgjiits jau nebuus,jaaskataas tikai ielu nosaukumi un jaagriezhaas :shock: Nu domaajaam,ka neebuus labi,tomeer viss sanaaca interesanti un forshi,nomaldiijaamies tikai vienaa vietaa :roll: Tad nokjeeraam Richa's golfu un tureejaamies astee,pirms finisha es kjeeros pie reekjiniem,taa kaa videejam aatrumam bija jaabuut 33km/h un mees bijaam nobraukushi 6km,es aatri izreekjinaaju,ka finishaa jaabuut peec apmeeram 12min,paskatiijos pulkstenii,tieshi 12min,jaabrauc uz finishu,iebraucaam pateicaam 9 un viss.Adrenaliina liimenis bija paceelies ne pa jokam,azarts bija milziigs,kaut gan mees nezinaajaam,kas muus veel gaida priekshaa :) Otrais posms saakaas pie kaut kaada stadiona :? Tipa 10os,bet shkjiet,ka tikai pus11os palaida pirmo mashiinu,mashiinas starteeja apgrieztaa seciibaa,liddz ar to mees bijaam vieni no peedeejiem,Richa pirms mums.Te HaL'am savajadzeejaas Ali G muzonu,no kura Richa's golfs saaka pamatiigi shuupoties (ne jau no muzona,bet no HaL'a aardiishanaas).Jau pie 2 punkta Richa tika nokjerts,veelaak protams arii apdziits,ieseedaamies pakaljaa vienai Mazdai MX3,taa muus vienaa vietaa noveda no pareizaa celja,bet galu galaa arii to apsteidzaam,ar taam lapinjaam bij kaa bija,mes atrdaam tikai 2 gabalas,taas laikam bija jaaiet mekleet kaut kur brikshnjos :? Tas nebija cool,nu un taa aizmaucaam liidz finisham.Anjgjera golfa bremzeem taa bija taada paarslodze :shock: smirdeeja viss salons taa it kaa liesmaas kaut kas degtu,bet nu Anjgjers brauca arii,kaa rallijaa,golfs netika zheelots.Beigaas no taa peedeejaa checkpointa bija jaabrauc uz vietu kur tika dots pirmais starts,labi,ka muus pavadiija viens buss.Tika nolemts,ka 3ajaa posmaa nepiedalamies :roll: un arii sanaaca neliels kaasiitis.Braucam atpakalj,apstaajoties pie benziintanka Anjgjers saak suudzeeties par muguras saapeem,kuras arii es jutu jau kaadu laicinju,Anjgjers man saka,lai skatoties kas Vinjam tur esot,es saku,ka sarkans un taads kaa nobraazums.Tomeer aatri attapaamies,ka tas buus peec brauciena ar kartingiem :lol: Taa mees braucaam taalaak,protams,kaa jau tika sarunaats,videejais aatrums buus 110,bet nu logiski,ka tika stiepts liidz pat 140 un veel biki vairaak. :wink: Pie Juglas HaL's paarseedaas Anjgjera golfaa,pie Shmerlja krustojuma Anjgjers ar Richu veel uzkodaas,Anjgjers zaudeeja :? taapeec,ka mashiinaa bija 4 cilveeki :wink: Taalaak muusu celjsh sekoja uz Scaniu,kur nekas iipashss nenotika,ja nu vieniigi redzeejaam mk2 golfu ar fantastisku pleevi uz stikliem,es shito nemaz nemaaceeshu aprakstiit :lol: Taalaak visi devaamies uz maajaam.Es ap kaadiem 3iem ar saaposhu muguru un galvu.

P.S. Nu ko var teikt,fantastiski pavadiits laiks,baigi interesanti,jo sveshaa pilseetaa,nezini ne kur braukt,ne kur kas ir,vadies tikai peec kartes.Par otro posmu gan nebijaam prieciigi,taa lapinju sisteema bija stulba,vajadzeeja kaadam buut tajos checkpointos,vismaz lai sargaa taas lapinjas no nenopleeshanas,vai arii vajadzeeja staaveet kaadam cilveekam,kursh pateiktu to vaardu.
Bet taa pasaakums godam,kartingus gan veelreiz vajadzeetu atkaartot,varbuut vasaraa,kad tur ir atveerts taa lielaa trase :wink:
Taads luuk ir mans noveerteejums un atsauksmes par pasaakumu Valmieraa 20 martaa :roll:
Pēdējo reizi labojis Kippa - 2004/Apr/04, 23:56, labots 2 reizes.
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt reaktors-maskava » 2004/Mar/21, 19:21

nu chau saveejie,nu kaa notuseejaat? es te pa maskavu neesaajos kaa traks.bardaks te nereaals.
reaktors-maskava
 

Atbildēt Richa » 2004/Mar/21, 19:39

pie Shmerlja krustojuma Anjgjers ar Richu veel uzkodaas,Anjgjers zaudeeja taapeec,ka mashiinaa bija 4 cilveeki
:evil: :evil: :evil: :evil: Ak Agjers zaudeja jo vinam bija 4 cilveki masina ja ak sita ja A man kas nebija 4 cilveki masinaa Nee kur nu man jau tikai 1 benkis masiinaa ja,,, ai ai ai To es saucu --fui cilveks nemaak zaudeet (man ari masinaa bija 4 cilveki) tas taa starp citu he he he
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/21, 20:32

Nu labi,sorry :( neuztver to tik personiski :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Arsmens » 2004/Mar/21, 20:41

Jou reaktors! Nu visi labumi jau sadabuuti? Bardaks ir arii sheit ne tikai maskavaa :lol:
Lietotāja avatars
Arsmens
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2004/Feb/12, 15:16
Atrašanās vieta: Riiga, Daugavas otrs krasts

Atbildēt HaL » 2004/Mar/21, 22:41

nu vienkaarshi NEREAALI saap visas malinjas... reaali paarvietoties ir SLODZE nepajokam... saap mugura, peecpuse, kaajas, rokas... izsktataas, ka NEVIENA vietinja nav taada, kas nesaapeetu, jo mazliet arii saap galva... :?
tas laikam no tieshaam skrieshanaas pa mezu... blaa... kaadas izskatiijaas manas kurpes, bikses... NU vienkaarshi fantastiski...

ok... es mazliet arii atstaastiishu pasaakuma gaitu (lielais thx Kippam par detalizeeto izklaastu)...

kaa jau tika teikts, celsh liidz Valmierie bija jautriibas pilns :) ar izgaajieniem nepajokam un Angjeroxa krustu meshanas peec diezgan veixmiigaas ieliishanas starp SciroccoGTI un Richas mashiinas, kad, apdzenot fuuri, bija MAZ laika, lai vienkaarshi uz 130 nesabuchotos ar kaadu :twisted:
bet taa jau tiiri fun... :)
arii kartingu halle tika atrasta bez probleemaam (es ljoti atvainojos, ka pirmais pagrieziens tika noshauts garaam un ievedu juus reaala bezceljaa :oops: )...

peec patieshaam VEIKSMIIGAS sarunas ar halles personaalu... LJOTI AATRI halle bija muusu iipashumaa apmeeram uz 1.5h bez nekaadas tur fakinaas iireeshanas, ko man piedaavaaja pirms tam sazvanoties (70Ls 1 stunda.. mums tas izmaksaaja 36Ls uz 1.5h)..

kartingi patieshaam visiem patika... to vienkaarshi vareeja redzeet sejaas... :roll: un tie patieshaam LABI gaaja un trase ar bija super...
taakaa lielais paldies "F1" SIA "Vikings E Plus" kartingu halles iipashniekiem, jo viss patieshaam bija ljoti operatiivi, bez jebkaadaam aizkjershanaam...

nu apmeeram ap 20.20 tika pamesta halle, un visi savos speekratos sekoja Richas golfam , lai brauktu iestiprinaaties... taakaa PICEERIJAI vairs nebija laika (20.30 itkaa bija jaaierodas uz stafetes startu, lai registreetos), noleemu aizvest visus uz vieteejo lielveikalu peec aatrajaam uzkodaam...

nu peec veiksmiigas registreeshanaas, dodamies sacensiibu pirmajaa posmaa (ja kaads veel nezina, es iebaazeejos Richas golfaa)... nu sanaaca, ka reaali aatri izbraucaam.. laikam daudz paarkaapaam videejo aatrumu :oops: bet taakaa mums mashiinaa bija valmieriete un nebija jaadomaa par luureeshanu kartee gandriiz vispaar.. tad mees vienkaarshi lidojaam...

otrais posms.. taa, jautriiba saakaas, jo kaa tad veel stundu vismaz, kas jaagaida startam pavadiit... saakas VIENKAARSHI aardiishanaas un tizloshanaas :P

bet otrais posms bija VIENKAARSHI auzaas...
itkaa atradaam visus punktus, bet vaardus reaali nesanaaca atrast daudzos no tajiem...
un peec nelielaa starpgadiijumaa pashaa peedeejaa posma punktaa (blaa, pie Valmieras cietuma), saprataam, ka jaabrauc maajaas.. ZB jau reaali uzmetaas... :evil:

aizbraucaam atpakalj uz pirmaa posma startu... gaidiijaam rfx... nu tur ar bijis jautri esot :D
taakaa otrajaa posmaa saprataam, ka laptops ar karti nav vajadziigs.. un rfx mashiinaa ir reaali neziniishi Valmieras ielaas... atdevu vinjiem to...
bet jautraakais ir tas.. ka aizbraukushi reaali taalu prom... laptopam baterija noseedusies un shie REAALI apmaldiijushies... :D

vieniigais, kaa esot tiksushi atpakalj.. ir kaa filmaas.. skatiijushies, kur debesiis spiid pilseetas atblaazma un devushies turp :shock:

nu atpakalj celjs bija stipri mieriigaaks un siikaak par to pastaastiija jau Kippa...
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/21, 22:46

HaL mees gaidam muusu rezultaatu (kartingos) smuku noformeejumu un publiceeshanu shajaa topikaa :wink: Vai tas jau top :?: Lai vismaz es zinaatu kaa deelj mana mugura shodien ir taadaa staavoklii (saapees) :? Rokas jau atgaajushas,savaadaak normaali pildspalvu no riita nevareeju notureet :) Tikai neiedomaajies iemest sheit ieskaneetu to lapinju uz kuras rakstiiji laikus :lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt HaL » 2004/Mar/21, 23:26

Kartingu rezultāti:

SPIED ŠEIT
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Helix » 2004/Mar/22, 0:43

Kur bildes no Check Point ? :roll:
Lietotāja avatars
Helix
 
Atbildes: 78
Pievienojies: 2004/Feb/22, 2:06
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Mazda

Atbildēt Bulinsh » 2004/Mar/22, 9:56

uhhhhh bij laps :!: :!: :!: Man vēl tagad mugura nav atgājusi :!:
P.S. Vēl nevaru no sporta režīma atiet :lol: :lol: :lol: :!: Shon no rīta uz Valdemāra mersi nokodu no luksofora, ui labi bija!
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt dwtuning » 2004/Mar/22, 10:05

Izskataas ,ka ljoti labi gaajis,zheel ,ka nevareeju piebiedroties....
dwtuning
 
Atbildes: 258
Pievienojies: 2004/Jan/07, 16:57
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Markuss » 2004/Mar/22, 10:22

8) Jap shitas bija laps Mee taa uzlaadeejaas :!:

Mums jau arii gaaja labi :!:
Njus kaa jau rakstiits satikaamies laidaam uz Valmieru Mees taa astiitee tureejaamies un Valmieraa pieliida priekshaa Opel MAITAun nepaspeejaam paarbraukt krustu atpalikaam dabuujaam zvaniit HaL lai izskaidro kaa tikt liidz hallei kautkaa atradaam tur jau HaL njeemaas ar org. :lol: Gtavojaamies pirmo reizi izproveet taadu briinumu
Izgaajaam uz starta pirmie :twisted: Es, Bulinsh un Ruuta prieksh pirmaas reizes bija labs rez. Vareeja labaak, ja necenstos viens otru notaraneet :twisted:
Protams tad jau bija aakjis luupaa gribeejaas veel un izbraucaam pa 5 min.
rez. nezinu bet atkal dauzijaam viens otru pa apmaleem :twisted:
Tad laidaam uz stafeti
Pirmajaa posmaa bija kaa bija pilseetu nezini utt karoche nobraucaam :lol:
Otrais izveertaas par ralliju vaaleejaam uz nebeedu taa ka vienreiz pat uz otru pusi :lol:
atradaam visus punktus un lapinjas arii iznjemot peedeejo nepanjeemaam :?
Njus kaa jau teica treshajaa nepiedalijaamies un laidaam maajup eko rezhiimaa
P.S. Adrenaliins veel jo projaam asiniis turas 8)
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Angjerox » 2004/Mar/22, 10:27

Ui, pasāciens bija super :twisted: :twisted: :twisted: Neraxtīšu tik daudz kā HaL vai Kippa, bet iespaidi visnotaļ IR. Nekad vēl pie stūres nebiju izbaudījis tik lielu devu adrenalīna (vajadzētu atkārtot) :wink:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt Angjerox » 2004/Mar/22, 10:32

Richa rakstīja:
pie Shmerlja krustojuma Anjgjers ar Richu veel uzkodaas,Anjgjers zaudeeja taapeec,ka mashiinaa bija 4 cilveeki
:evil: :evil: :evil: :evil: Ak Agjers zaudeja jo vinam bija 4 cilveki masina ja ak sita ja A man kas nebija 4 cilveki masinaa Nee kur nu man jau tikai 1 benkis masiinaa ja,,, ai ai ai To es saucu --fui cilveks nemaak zaudeet (man ari masinaa bija 4 cilveki) tas taa starp citu he he he


:evil: Eu comon, kas te par svietu iet. Nafig bez manas ziņas kas kaut ko paspriež. Skriešanās no manas puses pagaidām neko neizskaka. 1kārt es nevaru ne arvienu skrieties (kur nu vēl ar kreiso bendžu, izbeigušām svecem, svečvadiem vai gaisa filtru :!: ) 2kārt this is not for real. ES pat neapvainotos, ja Ričam mašīnā būtu 10 cilvēki un viņš mani izkabinātu. Un tāpēc navajag liet sviestu ka es nemāku zaudēt :twisted: (nothing personal) :wink:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt androns » 2004/Mar/22, 10:39

es jau ar apdzenot to fuuri knapi atradu, kur ieliist savaa joslaa :)


a kartingi - labie - veel tagad saap visas malas un mugura drusku nobraazta :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Nākošais

Atgriezties uz Atsauksmes no pasākumiem

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 11 viesi