VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Krāsas atjaunošana

Virsbūve

Krāsas atjaunošana

Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2004/Jūn/18, 13:08

klanis rakstīja:...
Varbuut ir arii taadi vaski kas kautkaa dotd to pasu efektu kaa puleesana,bet nav gadiijies ar taadiem saskarties :shock:


Smieklīgi, bet ir :lol: . Vismaz ieejot jebkurā bodē kur visādus pulējamos/vaskojamos var nopirkt un palasa megaaprakstus uz pudeītēm tad katra otrā sola bezmazvai pārkrāsot autiņu tikai uzsmērējot pudelītes saturu. Tāpēc jau es arī šķendējos par tām instrukcijām - sarakstīti jau Dieva brīnumi, bet reāli esi no***ies kā ezītis bet efekts nedaudz "negaidīts" :evil: .

P.S. - Pēc turtlewax smērēšanas uz kapota kapots ir kļuvis vieglāk atmazgājams. Pagaidām gan tikai 1x mazgāts tas ir toties kilometrus 300 pa kapitālu lietu ir braukts. Redzēs cik nu ilgi tas turēsies... :?:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt klanis » 2004/Jūn/18, 13:57

es personiigi vaskoju apm. ik peec 4-5 mazgaasanas reizeem,kaut gan laikam jau vajadzeetu biezaak,bet nu liels slinkums un laika truukums arii,kaa nekaa man ar visu mazgaasanu aiziet 3-4 stundas kaa minimums un tas golfam. ja vajadzeetu kaadu lielaaku rulzu vaskot sauktu kaadu paliigaa.
klanis
 

Atbildēt kazha » 2004/Jūl/05, 16:28

Man faaterim audi A6 aizmugureejais vaaks bija saskraapeets nu taads skats taka pannemtu ar sausu lupatu un smilktis visu laiku tiiriitu nost nu skats pa rubuli visu dariiju sekojossi

1. Kaartiigi nomazgaaju to vaaku parastu auto ssampuunu
2 Tad man bija viens taads sskkidrums kkipa priekss dzillu netiirumu iznnemssanai ar to arii notiiriiju
3 tas visu vajadziigo laukumu ar 2000 udenssmilksspapiiru nosliipeeju, sliipeejot jums liksies ka nekas nenotiek, kkipa smilksspapiirs nekker
4 Tad noslauciiju virssmu vinna taadapilniigi mateeta bija jo laka tika padariita mateeta
5 Puleessnai es izmantoju Turtle wax puleejamo pastu, un ar puleejamo aparaatu visu nopuleeju skats ideaals, neviena mazaa ssviika nebija palikusi, bet ar rokaam to dariit (puleet) es to navienam nenoveelu :D
Lietotāja avatars
kazha
 
Atbildes: 464
Pievienojies: 2004/Feb/04, 14:38

Atbildēt Nitro » 2004/Jūl/05, 19:36

runaajot par puleesanu taa ir laba lieta autinjam tikai ne savai pacietiibai, es nopuleeju haubi taads ccakars ka maz neliekaas , jo tas jaadara ljoti praatiigi un ar pacietiibu, bet rezultaats protams labs! :wink:
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Atbildēt Storms » 2004/Jūl/06, 10:34

Vot, vot. Rezultāts priecē, bet process...
Starpcitu viena automazgātuve (tikko atvērta) piedāvā pulēšanu. Bet nevis to ko citās automazgātuvēs sauc par pulēšanu, bet reāli tikai ieziež ar vasku, bet kārtīga pulēšana ar abrazīvajām pastām un tā.
Manam Pasātam šie novērtēja ka pulēšana būšot ~20Ls. Pulēšana jāpasūta iepriekš un tad norunātās dienas vakarā viņi sagādā visu nepieciešamo stuffu un cilvēkus.
Man pašam diemžēl patreiz nav naudas par ko izveikt šo pasākumu aiz kam par kvalitāti e.t.c. neko tuvāk pateikt nevaru.
Automazgātuve atrodas uz Ulbrokas ielas pie krustojuma ar Keldiša ielu (Pļavnieki). Pie automazgātuves itin jauks krodziņš uztaisīts kur var arī paēst. Cenas - 3.50Ls mazgāšana+vasks.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt robchix » 2004/Sep/28, 14:06

Storms
Man arii ir balts Passats, reizi gadaa naakas ziedot vienu dienu, lai atjaunotu autinjam spiidumu.
Izmantoju laikam Color back (sarkana pudeliite), peec taa lietoshanas auto jau spiid. Pa virsu Brunjurupucha balto vasku ar teflonu spiiduma noturiibai.
Dienas laikaa var mieriigi un piipeejot to izdariit pat nesamocoties. Un daru to tikai ar roku un lupatu paliidziibu :D
Ar puleejamaam mashiinaam var reizeem sataisiit suudus, it seviskji ja izmanto profesionaalaas puleejamaas pastas.
robchix
 

Atbildēt Storms » 2004/Sep/28, 15:04

Nubet kādā stāvoklī tev krāsa bija kad sāki šādi kopt autiņu? Es pirmoreiz ka ķēros šim pasākumam klāt tad pēc nomazgāšanas ar šmpūnu bez vaska virsma bija kā smilšpapīrs. Toreiz nocīnījos arī pa lielai daļai aiz nemācēšanas, iespējams ka otrreiz to darot lietas notiktos ātrāk un vieglāk. Betnu kapots joprojām izskatās daudzmaz OK arī pēc tās pirmās reizes. Vairāk gan nav sanācis laika cīnīties.
Da i pāris caurumiņi jāpiekrāso, kapots jau no pirkšanas ar pukti un saplaisājušu krāsu - jāšpaktelē un jākrāso. Pēc piekrāsošanas izdzīšu kautkur kur profesionāļi kārtīgi izpulēs un ta jau pēc tam paliks tikai regulāra kopšana pašu rokām.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Mudvayne » 2006/Nov/20, 23:43

Noskatiiju vienu autinu, bet vinam ir izbalejusi kraasa, tapeec rodas jautaajums:
Vai ir iespejams atjaunot diezgan izbalejushu kraasu (sarkanu) :?: 8-[
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt jurigors » 2006/Nov/20, 23:51

var jau .ar rokām grūtāk būs.
Lietotāja avatars
jurigors
 
Atbildes: 388
Pievienojies: 2006/Mar/05, 1:44
Atrašanās vieta: cēsis

Atbildēt Wu-ryder » 2006/Nov/21, 1:39

Mudvayne rakstīja:Noskatiiju vienu autinu, bet vinam ir izbalejusi kraasa, tapeec rodas jautaajums:
Vai ir iespejams atjaunot diezgan izbalejushu kraasu (sarkanu) :?: 8-[

Var meginat puleet....
Lietotāja avatars
Wu-ryder
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2006/Jūn/01, 15:36
Atrašanās vieta: Dobele

Atbildēt Mudvayne » 2006/Nov/21, 10:34

Wu-ryder rakstīja:
Mudvayne rakstīja:Noskatiiju vienu autinu, bet vinam ir izbalejusi kraasa, tapeec rodas jautaajums:
Vai ir iespejams atjaunot diezgan izbalejushu kraasu (sarkanu) :?: 8-[

Var meginat puleet....


un ko tas dos, ka auto spiides? ir jau vietas kur krasa gaishaka nekaa citaas. :?
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Atbildēt Storms » 2006/Nov/21, 20:50

Mudvayne rakstīja:
Wu-ryder rakstīja:
Mudvayne rakstīja:Noskatiiju vienu autinu, bet vinam ir izbalejusi kraasa, tapeec rodas jautaajums:
Vai ir iespejams atjaunot diezgan izbalejushu kraasu (sarkanu) :?: 8-[

Var meginat puleet....

un ko tas dos, ka auto spiides? ir jau vietas kur krasa gaishaka nekaa citaas. :?

Sarkanajai krāsai tie gaišie pleķi reāli ir ļoti plāna krāsas virskārtiņa kas ir izbalējusi. Pulējot (nevis smērējot ar visādiem brīnumvaskiem) šī kārtiņa tiek noslīpēta nost. Līdz ar to atjaunojas īstā krāsa.
Vaski un tamlīdzīgas zaptes nostrādā kā ūdens - tipa aizsmērē poras aiz kam tas balējums kļūst nedaudz causpīdīgāks. Izskatās ka viss ir OK, bet reāli tā bojātā krāsa tur pat vien paliek un pēc krietnākām lietavām vai mazgāšanām vasks izmazgājas ārā un esam tur pat kur bijām.

Starpcitu sarkanā krāsa ir visnepateicīgākā šai ziņā. Kautkāda mārrutka pēc tieši sarkanā krāsa izbalē visātrāk un sekas ir vairāk redzamas kā citām krāsām.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2006/Nov/22, 9:06

Storms rakstīja:
Starpcitu sarkanā krāsa ir visnepateicīgākā šai ziņā. Kautkāda mārrutka pēc tieši sarkanā krāsa izbalē visātrāk un sekas ir vairāk redzamas kā citām krāsām.


Sarkanaa kraasa defaultaa ir nenoturiiga pret sauli ... (tas no fizikas - jo vinja atrodas kraasuspektram pashaa saakumaa)
Ir tak redzeec, ka vecaas celja ziimes , kur ir kas sarkans ir kljuvushas baalas ;)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

,,,,,,,,,,,

Atbildēt Wu-ryder » 2006/Nov/22, 11:39

25Ls uzpulee un nemet krnkji, spides, bus tonis + sviikas izraus araa.
Lietotāja avatars
Wu-ryder
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2006/Jūn/01, 15:36
Atrašanās vieta: Dobele

Re: ,,,,,,,,,,,

Atbildēt ArmandsS » 2006/Nov/22, 12:05

Wu-ryder rakstīja:25Ls uzpulee un nemet krnkji, spides, bus tonis + sviikas izraus araa.

:gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :gargt: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:
ja pār tādu naudu tu vari izdarīt tā kā man vajag ,es nedēļa varu 5- 6 mašinas iedot
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Virsbūve

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 9 viesi