VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Virsbūve

Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Reklāma
 

Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Atbildēt eldzis » 2013/Mai/23, 13:02

Sveiki!
Problēma (jautājums) sekojošs.
Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks. Kad salonā (vadītāja durvīs) nospiež slēdzi vāka atvēršanai, reāli ir tikai kādas pāris sekundes, lai aizskrietu un atvērtu to vāku. Pēc manuāļa lasīju, ka jābūt aptuveni 2 min, vai es kļūdos?
Otrs, vai un kā ar signalizācijas pulti var veikt bagāžnieka vāka atvēršanu? Nospiežot vidējo pogu uz pults, bagāžnieks neatbloķējās. Nospiežot un paturot arī neatbloķējās.

Pārskrienot pāri Haynes Passat remonta grāmatai tur rakstīts, ka ar šādām operācijām vajadzētu varēt atvērt. Vai arī es nepareizi veicu ko? :D
Man gan ir aizdomas, ka kaut kas varētu būt nojucis centrālajā atslēgā.
Pie vag-com plānoju brīvdienās pieslēgt.

Paldies. :)
eldzis
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2013/Mai/20, 9:18
Braucu ar: Passat B5.5
Dzinējs: 1.8T

Re: Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Atbildēt mist » 2013/Mai/23, 13:07

eldzis rakstīja:Sveiki!
Problēma (jautājums) sekojošs.
Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks. Kad salonā (vadītāja durvīs) nospiež slēdzi vāka atvēršanai, reāli ir tikai kādas pāris sekundes, lai aizskrietu un atvērtu to vāku. Pēc manuāļa lasīju, ka jābūt aptuveni 2 min, vai es kļūdos?
Otrs, vai un kā ar signalizācijas pulti var veikt bagāžnieka vāka atvēršanu? Nospiežot vidējo pogu uz pults, bagāžnieks neatbloķējās. Nospiežot un paturot arī neatbloķējās.

Pārskrienot pāri Haynes Passat remonta grāmatai tur rakstīts, ka ar šādām operācijām vajadzētu varēt atvērt. Vai arī es nepareizi veicu ko? :D
Man gan ir aizdomas, ka kaut kas varētu būt nojucis centrālajā atslēgā.
Pie vag-com plānoju brīvdienās pieslēgt.

Paldies. :)


Man tas vāks taisās vaļā ar vidējo pogu! Visticamāk jau zaļais tajos štekeros... visiem tur tas ir :naac:
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Atbildēt eldzis » 2013/Mai/23, 13:23

Domā pašos vāka slēdža štekeros?
Pajaukšu vaļā brīvdienās un paskatīšos.

Mani gan mazliet tas 8 sekunžu intervāls mulsina. :D
Tur ir jābūt Useinam Boltam, lai no pogas nospiešanas tiktu līdz vākam.
eldzis
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2013/Mai/20, 9:18
Braucu ar: Passat B5.5
Dzinējs: 1.8T

Re: Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Atbildēt mist » 2013/Mai/23, 13:58

eldzis rakstīja:Domā pašos vāka slēdža štekeros?
Pajaukšu vaļā brīvdienās un paskatīšos.

Mani gan mazliet tas 8 sekunžu intervāls mulsina. :D
Tur ir jābūt Useinam Boltam, lai no pogas nospiešanas tiktu līdz vākam.

Tā nevajadzētu būt, man ir tā ja tā atslēga durvīs pagriezta tu viņu vienkārši attaisi bez jebkādas laika aiztures, ja atslēga aizslēgta tad vienkārši no ārpuses nevar attaisīt!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Atbildēt eldzis » 2013/Mai/23, 14:45

mist rakstīja:Tā nevajadzētu būt, man ir tā ja tā atslēga durvīs pagriezta tu viņu vienkārši attaisi bez jebkādas laika aiztures, ja atslēga aizslēgta tad vienkārši no ārpuses nevar attaisīt!


Es domāju, kad nospiež to bagāžnieka atvēršanas slēdzi vadītāja durvīs, tad pāris sekunžu laikā jāpaspēj atraut bagāžnieks vaļā, citādi atkal aizslēdzās. Vai arī mēs runājam par vienu un to pašu?
eldzis
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2013/Mai/20, 9:18
Braucu ar: Passat B5.5
Dzinējs: 1.8T

Re: Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Atbildēt mist » 2013/Mai/23, 15:11

eldzis rakstīja:
mist rakstīja:Tā nevajadzētu būt, man ir tā ja tā atslēga durvīs pagriezta tu viņu vienkārši attaisi bez jebkādas laika aiztures, ja atslēga aizslēgta tad vienkārši no ārpuses nevar attaisīt!


Es domāju, kad nospiež to bagāžnieka atvēršanas slēdzi vadītāja durvīs, tad pāris sekunžu laikā jāpaspēj atraut bagāžnieks vaļā, citādi atkal aizslēdzās. Vai arī mēs runājam par vienu un to pašu?

Mēs runājam par to pašu! Blakus ir slēdzene ar kuru tu vari aizslēgt bagažnieku lai krustojumos kāds neizrauj portatīvo ārā. Kads pats gribi attaisīt pavelc pogu bagažnieks atsprāgst vaļā un vari iet pēc portatīvā! Nav jābūt nekādai laika aizturei. Pūlts poga man vismaz tā ilgāk jātpietur un tad atsprāgst pagažnieks vaļā.
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Passat B5.5 universāļa aizmugurējais vāks

Atbildēt eldzis » 2013/Mai/23, 15:49

Skaidrs. Tad ir problēmas tur ar elektroniku. Būs jāņem un jāskatās, kas pie vainas.


EDIT:
Par laika intervāliem, info no HAYNES grāmatas krievu valodā:
http://imgur.com/6HxfN3v

Līdz ar to man ir aizdomas, ka problēma varētu būt kaut kur elektronikā un intervālos. (ja tādi vispār ir regulējami)
eldzis
 
Atbildes: 6
Pievienojies: 2013/Mai/20, 9:18
Braucu ar: Passat B5.5
Dzinējs: 1.8T


Atgriezties uz Virsbūve

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi