VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Uzprišinam pepelacu

Virsbūve

Uzprišinam pepelacu

Reklāma
 

Dzincha

Atbildēt Dzincha » 2005/Aug/29, 17:26

Storms rakstīja:Lēti un labi nemēdz būt. A šito pastu iekš Formula netirgoja? Baigi līdzīgas pudeles es šiem tur manīju plauktā. Necilas pelēkas puscaurspīdīgas litra plastmasas pudeles ar zaļiem uzrakstiem. Mošk Dzinča var ieskriet pa kādu brīdi nopētīt marku un cenu?


Nu ko, apsveicu ar varoņdarbu! Iekš Formula visa labā ķīmija, pastas... ir no PPG vai 3M
Tās necilās pudeles ar zalajiem uzrakstiem nau no labākajām, ja gribi labu mantu, tad ir sagatavošanas komplekts ar visām lupatām...pa23 Ls un PPG pasta, kas maksā ap 20 Ls. Labs vasks ir no "Formula1" - nāk no ASV. Cik man zināms tos nekur citur netirgo.
Lietotāja avatars
Dzincha
 
Atbildes: 766
Pievienojies: 2004/Aug/12, 17:54
Atrašanās vieta: Jugla
Braucu ar: VW Golf Rrrr32
Dzinējs: 3,2

Re: Dzincha

Atbildēt ArmandsS » 2005/Aug/29, 21:36

Dzincha rakstīja:
Storms rakstīja:Lēti un labi nemēdz būt. A šito pastu iekš Formula netirgoja? Baigi līdzīgas pudeles es šiem tur manīju plauktā. Necilas pelēkas puscaurspīdīgas litra plastmasas pudeles ar zaļiem uzrakstiem. Mošk Dzinča var ieskriet pa kādu brīdi nopētīt marku un cenu?


Nu ko, apsveicu ar varoņdarbu! Iekš Formula visa labā ķīmija, pastas... ir no PPG vai 3M
Tās necilās pudeles ar zalajiem uzrakstiem nau no labākajām, ja gribi labu mantu, tad ir sagatavošanas komplekts ar visām lupatām...pa23 Ls un PPG pasta, kas maksā ap 20 Ls. Labs vasks ir no "Formula1" - nāk no ASV. Cik man zināms tos nekur citur netirgo.
Formula netirgo šo pastu . Ar 3M jūs sabrauksiet auzās -pārāk rupja. Par PPG pastām neko labu neteikšu ,nočakarējos 3mēnešus .
Pastu tirgo TIKAI DuPont
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: Dzincha

Atbildēt Storms » 2005/Aug/29, 22:48

Dzincha rakstīja:... Labs vasks ir no "Formula1" - nāk no ASV. Cik man zināms tos nekur citur netirgo.

Formula1 arī tika lietots. :thumright:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Re: Dzincha

Atbildēt mixx » 2005/Aug/29, 22:58

Storms rakstīja:
Dzincha rakstīja:... Labs vasks ir no "Formula1" - nāk no ASV. Cik man zināms tos nekur citur netirgo.

Formula1 arī tika lietots. :thumright:


es esmu vaskojis ar TURTLE WAX PLATINUM (zaļa pudele)- labs, man rezultāts patika.
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Re: Dzincha

Atbildēt ArmandsS » 2005/Aug/30, 11:02

mixx rakstīja:
Storms rakstīja:
Dzincha rakstīja:... Labs vasks ir no "Formula1" - nāk no ASV. Cik man zināms tos nekur citur netirgo.

Formula1 arī tika lietots. :thumright:


es esmu vaskojis ar TURTLE WAX PLATINUM (zaļa pudele)- labs, man rezultāts patika.
Ir divu veidu vaski no CARNAUBAs un bišu vaska. Formula ir no CARNAUBAS
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt ArmandsS » 2005/Sep/01, 10:10

Pa STORMS izmantoto pulējampastu www.meguiars.com
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt androns » 2005/Sep/01, 10:40

blin - katrs te ierakstiijis savu brendu ...

kaa tad iisti ir - manam golfam vus kraasa ir taadaas kaa mazaas shviikaas (sauliitee ljoti labi izceljas)

Kaadu puleeshanas pastu var ieteikt melnas kraasas mashiinai ? Bet taadu, ka nenoeed pusslaani lakas :)

(jautaajums adreseets vairaak vai mazaak kraasotaajam - cik saprotu, tad kraasotaajam arii ir kaut kaada pieredze shajaa jomaa ;) )
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2005/Sep/01, 12:12

androns rakstīja:kaa tad iisti ir - manam golfam vus kraasa ir taadaas kaa mazaas shviikaas (sauliitee ljoti labi izceljas)

Kaadu puleeshanas pastu var ieteikt melnas kraasas mashiinai ? Bet taadu, ka nenoeed pusslaani lakas :)

(jautaajums adreseets vairaak vai mazaak kraasotaajam - cik saprotu, tad kraasotaajam arii ir kaut kaada pieredze shajaa jomaa ;) )

Izmanto to pašu ko es (bet nu te tomēr vaidzētu pagaidīt Krāsotāja piekrišanu/nepiekrišanu). Vai arī aizdzen pie Kraasotaja, samaksā $$ un būs OK. ;)
Slānis kas tiek noslīpēts ir ļoooti maziņš. Protams daudz kas atkarīgs ko tu īsti gribi izpulēt. Ja gribēsi izpulēt švīkas ko puišeļi ar īlenu ievilkuši tad diez kas nepaliks pāri ne no lakas ne krāsas. Ja tikai tās sīkās švīkas kas saulē vizuļo - nekādu kreņķu.
Vismaz tā pasta ar kuru es pulēju nav nekāds smilkšpapīrs ar ko momentā krāsu norauj nost. Nenolīdzināja pat pumpas kas izveidojušās no caurumiņu piekrāsošanas (tipa ar pindzeli uzliek kleksi uz cauruma - tajā vietā krāsa sanāk biezāka), bet sīkās švīkas un bojāto krāsas virskārtu noņēma ka nemetas. Dziļākas švīkas protams palika.
Lai dabūtu ārā dziļākas švīkas un virsmu pataisīt līdzenu tad jāņem vispirms rupjāka pasta un pēc tam ar pavisam smalku pastu. Vot ar rupjo gan pieļauju ka neuzmanīgi apejoties var nākties dzīt autiņu vispirms uz gruntēšanu un tad krāsošanu... :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2005/Sep/01, 12:58

nu joks ir taads, ka shviikas peec autinju mazgaashanas (automaikaa ar rokaam) un ievaskoshanas (automaikaa ar to skjidro vasku) taa ka vairs kaadu laicinju neredzaas, bet peec paaris lietiem un dubljiem atkal ir ;) )

nu dziljaakas shviikas es pienjemu man ir pie durvju rokturiem it kaa peertikjis ar 3 gadus negrieztiem nagiem buutu virinaajis taas durvis :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2005/Sep/01, 13:03

androns rakstīja:nu joks ir taads, ka shviikas peec autinju mazgaashanas (automaikaa ar rokaam) un ievaskoshanas (automaikaa ar to skjidro vasku) taa ka vairs kaadu laicinju neredzaas, bet peec paaris lietiem un dubljiem atkal ir ;) )

Tās švīkas aizpildās ar vasku un tāpēc vairs nav redzamas, bet tikai tikmēr kamēr vasks izskalojas ārā.
Ar pastu šitās švīkas pazudīs bez liekiem kreņķiem.

A tos mērkaķu nagus... Man pēc pulēšanas tie no roktura rajona pazuda. Laikam tie izskatījās briesmīgāk nekā patiesībā bija. Sliktāk ir ar suņu nagiem - tie ir cietāki un izturīgāki aiz kam nopietnāk bojā krāsu. :(
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2005/Sep/01, 13:09

2 storms tu dzini pie Kraasotaaja, vai arii pats njeemies ?

man taas shviiaks palika vairaak peec tam kad biju spiests nomazgaat autinju statoilaa ar birsteem :(
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2005/Sep/01, 13:53

androns rakstīja:2 storms tu dzini pie Kraasotaaja, vai arii pats njeemies ?

Pēc nopietnām konsultācijām pie Kraasotaja pats ņēmos. :)
androns rakstīja:man taas shviiaks palika vairaak peec tam kad biju spiests nomazgaat autinju statoilaa ar birsteem :(

Cik sapratu no Kraasotaja tad tās švīkas paliek arī no mazgāšanas ar rokām mājās - no švammes vai pārāk asas (vilnas piemēram) lupatas. Tā pat nepilnīgi noskalojot dubļus/smilktis pēc tam ar šampūnu beržot smilšu graudiņi tiek berzēti pa krāsu/laku. Saaudzīgākā mazgāšana, lai arī cik tas neliktos dīvaini, ir ar ūdens strūklu ar spiedienu. Ķipa automaikā kur ar rokām mazgā. Tur lielāko smilšu daļu ar spiedienu nopūš nost vēl pirms ir sākts berzt.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt ArmandsS » 2005/Sep/01, 17:18

JAAAAAAAAAAAAAAA. STORMS tavs auto ir visvienkāršākais tb balts. Andron tavam auto būs vajadzīgs lielāks un cimperlīgās darbs.

Principā STORMS ir atbildējis uz visiem jautājumiem pazeizi.
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt Storms » 2005/Sep/01, 17:22

Kraasotajs rakstīja:Principā STORMS ir atbildējis uz visiem jautājumiem pazeizi.

:king: Tagad staigāšu uzpūties kā tītars un jutīšos kā eksāmenu nokārtojis. :mrgreen:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2005/Sep/01, 17:22

baigais slinkums visu pārlasīt
:arrow: kraasotajs
cik šitāds priex maksā pie tevis???
varētu kaukad apvienot ekskursiju pa Vpili un uzprišināt savējo
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Virsbūve

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis