VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Elektronika

Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Problēmas, risinājumi
Reklāma
 

Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Atbildēt mocha » 2018/Mar/20, 14:48

Ir VW T4,
kurai aizdedzes atslēgā ir divas pogas (darbojās kā centrālā atslēga + signalizācija).

Tomēr, arvien biežāk ir situācija, ka VAR aizslēgt un NEVAR atslēgt. Ar atslēgu atslēgt var, tā pēdējā laikā arī tiek darīts.
Lampiņa uz atslēgas/pults iedegas nospiežot jebkuru gan aizslēgšanas, gan atslēgšanas pogu. [tādēļ izslēdzu pults kontaktu defektu, arī baterijas nomainītas, lai gan nevajadzēja].

Pults uztveršanas darbības zona ir tuva vadītāja durvīm - tas ir ok, primāri ne par to stāsts.

Kādas varētu būt idejas? Ieteikumi?
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Atbildēt agranoms » 2018/Mar/20, 15:05

Man tāda pati problēma šarānam. Visu laiku domāju ka durvīs kāds vads bojāts. Risinājumu tā arī nav bijis laiks meklēt

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
agranoms
 
Atbildes: 24
Pievienojies: 2017/Okt/23, 21:08
Braucu ar: Sharan
Dzinējs: AUY 1.9 tdi

Re: Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Atbildēt mocha » 2018/Mar/20, 16:23

agranoms rakstīja:Man tāda pati problēma šarānam. Visu laiku domāju ka durvīs kāds vads bojāts. Risinājumu tā arī nav bijis laiks meklēt


manas domas par 'agranoms' domu - ja būtu durvju vads beigts, tad konkrētās durvis neslēgtos ne vaļā, ne ciet.

Manā gadījumā visas durvis strādā korekti (reizē gan vaļā, gan ciet, kā jau centralka) ja:
- slēdz ar atslēgu gan vaļā, gan ciet,
- slēdzot ar pulti tikai ciet.
Ar pulti vairs nevar atslēgt, reakcijas nav nekādas...ja neskaita lampiņas mirgošana uz atslēgas.

Vai Tev @agranoms simptomi precīzi kā man?
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Atbildēt agranoms » 2018/Mar/20, 16:31

Tieši tāpat kā tev. Par vadu durvīs domāju, jo aizverot un atverot durvis atkal viss strādā

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
agranoms
 
Atbildes: 24
Pievienojies: 2017/Okt/23, 21:08
Braucu ar: Sharan
Dzinējs: AUY 1.9 tdi

Re: Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Atbildēt mist » 2018/Mar/21, 15:36

mocha rakstīja:
agranoms rakstīja:Man tāda pati problēma šarānam. Visu laiku domāju ka durvīs kāds vads bojāts. Risinājumu tā arī nav bijis laiks meklēt


manas domas par 'agranoms' domu - ja būtu durvju vads beigts, tad konkrētās durvis neslēgtos ne vaļā, ne ciet.

Manā gadījumā visas durvis strādā korekti (reizē gan vaļā, gan ciet, kā jau centralka) ja:
- slēdz ar atslēgu gan vaļā, gan ciet,
- slēdzot ar pulti tikai ciet.
Ar pulti vairs nevar atslēgt, reakcijas nav nekādas...ja neskaita lampiņas mirgošana uz atslēgas.

Vai Tev @agranoms simptomi precīzi kā man?


Izklausās kā manam pasātam, pults darbības attālums līdz ar stenderi... + tev vēl durvīs mikroslēdzis (aukstie lodējumi platē) čakarējas.
1. vēl neēsmu saņēmies sataisīt
2. jājauc durvis un pati slēdzene vaļā un jāpārlodē + jāmaina mikroslēdzis.
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Atbildēt mocha » 2018/Mar/22, 14:29

mist rakstīja: Izklausās kā manam pasātam, pults darbības attālums līdz ar stenderi... + tev vēl durvīs mikroslēdzis (aukstie lodējumi platē) čakarējas.
1. vēl neēsmu saņēmies sataisīt
2. jājauc durvis un pati slēdzene vaļā un jāpārlodē + jāmaina mikroslēdzis.


@MIST augstāk rakstīto Tu zini teorētiski vai esi redzējis to visu arī izjauktā variantā? Un vai simptomi ir viennozīmīgi?

Man par Tevis minēto nav nekāda sajēga ... cerēju, ka atsauksies kāds signalizācijas meistars, ar štengru pārliecību par risinājumu.

Ja Tevis minētais tā arī ir, tad varbūt var kāds padalīties ar Youtubes vai kādu citu tehnisko materiālu. varbūt ir zināms mikroslēdža oem vai kādu cits detaļu aprakstošs parametrs.
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Atbildēt raimiz » 2018/Mar/22, 14:41

Te ir daudz un dikti aprunāta ta mikrosledzu problema, tak panem un pameklē pars mazliet ari.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Signalizācijas pults, var aizslēgt, nevar atslēgt

Atbildēt mist » 2018/Mar/23, 15:52

mocha rakstīja:
mist rakstīja: Izklausās kā manam pasātam, pults darbības attālums līdz ar stenderi... + tev vēl durvīs mikroslēdzis (aukstie lodējumi platē) čakarējas.
1. vēl neēsmu saņēmies sataisīt
2. jājauc durvis un pati slēdzene vaļā un jāpārlodē + jāmaina mikroslēdzis.


@MIST augstāk rakstīto Tu zini teorētiski vai esi redzējis to visu arī izjauktā variantā? Un vai simptomi ir viennozīmīgi?

Man par Tevis minēto nav nekāda sajēga ... cerēju, ka atsauksies kāds signalizācijas meistars, ar štengru pārliecību par risinājumu.

Ja Tevis minētais tā arī ir, tad varbūt var kāds padalīties ar Youtubes vai kādu citu tehnisko materiālu. varbūt ir zināms mikroslēdža oem vai kādu cits detaļu aprakstošs parametrs.



Par pults darbības attālumu savai mašīnai vēl neēsmu saņēmies salabot.
Par mikroslēdžiem viss te: http://www.vwmotion.lv/forums/viewtopic.php?f=57&t=17037!!! Un esmu viņus taisiījis mainījis daudzām vw-audi mašīnām .

Tajā youtubē viss perfekti parādīts kas jādara, tik jātiek līdz slēdzenei: https://www.youtube.com/watch?v=z5dtdyDDgrw
https://www.google.lv/search?q=vw+micro+switch+door+repair&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjnnof4vYLaAhWIKywKHfxnB5YQ_AUICigB&biw=1920&bih=925
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC


Atgriezties uz Elektronika

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi