VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojums..

Elektronika

VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojums..

Problēmas, risinājumi
Reklāma
 

VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojums..

Atbildēt edzhinieks » 2014/Jūl/04, 0:57

Iegādājos auto nepārbaudot šis divas lietas, vasarā nekas, bet ziemā bez siltuma un gaismas neiztikt.

Auto - B5 passat, 2000.gada 1.9 dīzelis, sedans

Siltumu nepūš salonā pat tad, kad motors ir uzsilis līdz 90 grādiem. Ir tā, kad pārslēdzu uz silto, pūš silto gaisu iekšā uz kādam 10 sekundēm, pēc tam pāriet uz tādu pašu, kā ja ir ieslēgts uz auksto. Pēc kāda laiciņa, kad pabrauktas kādas 30 min, tad var atkal uzlikt silto gaisu uz 15 sekundēm un tad atkal tas pats, siltais gaiss izbeidzas pēc 15 sekundēm.

Ievēroju, ka auto temperatūru 90 grādi paiet ilgs laiks līdz uzsilsst, un brīžiem, kad braucu pa šoseju nokrītas zem 70 grādiem.. pat arī mazāk.

Izkenēju auto ar VCDS-Lite, un kļūda bija par sensoru, vai tas ir saistīts savstarpēji, temperatūras krišanās un auksts gaiss (tad kad ir uuzlikts uz karsto) ?

1 Fault Found:
17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus
P1256 - 35-10 - - - Intermittent

Vai kādam ir idejas, kas tas varētu būt ? Pirms mazāk kā 3000km servisā viss motoram svarīgākais tika nomainīts, ūdens sūknis, eļļas, siksnas utt. Bija doma, ka gaisa burbulis pēc tosola nomainīšanas, bet ir jau gandrīz 3000km riņķī... Servisā vēl ieminējās, ka radiātors, kas atrodas salonā iekšā jāmaina, bet tad viss panelis jājauc ārā.. bet tad jau siltais gaiss vispār nepūstu iekšā ? Trubas no motora telpas 'itkā' siltas.. bet ne tik karstas, ka būtu 90 grādi...

Vai kādam ir idejas, kas par vainu un vai tā ķļūda ir saistīta viena ar otru? Jo arī ir iespējams, ka komforta bloks nojūdzies, jo kad savā pusē logus veru vaļā otrā pusē logi veras ciet.. varbūt, tas ir viss ar to saistīts, ja vadi vadītāja durvīs sapuvuši ?


p.s. Vai pasātam b5 ir atsevišķs drošinātājs salona apgaismojumam ? Jo neviena gaisma nedeg...
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt h8499 » 2014/Jūl/04, 8:17

Ar steigu jāmanina temperaturas devējs dzinējam/panelim.
Jāmaina termostats.


Salona apgaismojums un logi uzvedās haotiski visdrīzāk nopuvušu kontaktu gadījumā zem vadītāja sēdekļa.
Salona apgaismojuma variantā - drošinātājs ir, skaties sarakstā. Vēl var būt bojāts gan gaismu slēdzis, gan apgaismojuma internsitātes regulātors.


Nav minēts, ar ko regulējas krāsns - ar klimatroniku vai krutjilkām

Tāpat bez kārtīgas diagnostikas neiztikt (un iespējams arī bez salona izjaukšanas :shura: )


Ārstēju mašīnas virtuāli internetā - dārgi.
Ja esi tuvāk Rīgai, vari uzzvanīt, tādas lietas remontēju, visas detaļas ir uz vietas.
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt edzhinieks » 2014/Jūl/04, 11:45

Tas varētu arī čakarēt automašīnas temperatūru, proti tas sensors, bet vai tas ir saistīts ar salona silto gaisu ?

Termostatu mainīja servisā arī..

Siltumu regulēju ar roku (nav klimatkontroles) tur kur pagriežu pogu uz zilo vai sarkano.
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt edzhinieks » 2014/Jūl/05, 2:38

Brauktu jau pie tevis ciemos, bet neatrodos ne tuvu Rīgai, kur nu Salaspilij. Viss lielākā bēda jau ir siltums..
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt tam4 » 2014/Jūl/05, 21:48

dzesešanas škidruma devejs var ietekmet motora darbibu/degvielas pateriņu ne salona siltumu...iespejams ka ari pie vainas ka ta temperatura tev lēkā,ja termostats mainits un nav visletakais veikala atrodamais uzlikts
tev bez salona radiatora mainas neiztikt!!!man a4 b5 bij tieši tas pats,tik man jau bij tik daudz ar iepriekšeja īpašnieka gādibu aizdambets,ka caurplude caur viņu bij tuvu nullei......
norezerve vienu dienu,lēnu garu un nomaini pats,neka sarežģita tur nav,tik pacietibu vajag lai visas skrūvites atrastu un pectam atcereties kāda seciba un kur kas jaskruve....
tam4
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2011/Jūn/20, 23:32
Braucu ar: vw golf plus
Dzinējs: 1.9

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt edzhinieks » 2014/Jūl/06, 4:21

esmu sajaucis, termostatu man nav mainījuši.

Kā būtu, ja nomainīšu temperatūras sensoru un termostatu, varbūt, tad kaut kas nostabilizēsies ?

Salasijos ārzemju forumus, ka cilveki ir skalojuši sistēmu ar ķīmijām, ko arī man ieteica servisā, gāzt klāt ķimiju un pēc simtiem km mainīt un atkal laizt pa riņķi un tad liet klāt normālo ķimiju. Vēl lasīju, ka cilveki ir darījuši, ka pieslēdz dārza šļūteni vienā galā un otrā ataisa vaļā, lai viss gāžas ārā.. tas esot arī devis.. vai kāds to ir darījis kādreiz ?
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt tam4 » 2014/Jūl/06, 17:50

1 gadijuma no tukstoša var izdoties izskalot...es ar pameģinaju,bet sapratu ka labuma no tā nekāda jo visi netirumi ko tu tjipa izskalo nosežas radiatora apakša(un saliekot tosola trupas atpakaļ pec laiciņa aizdambe atkal...
jauns "nissen"radiators maksaja nepilnus 25 eiro +paša darbs un viena brīvdiena būs lētāk beigu iznākuma ar sajūtamu rezultātu,salidzinajuma pret naudu ko izteresi par ķīmijām,katru reizi jaunu tosolu perkot utt...
tam4
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2011/Jūn/20, 23:32
Braucu ar: vw golf plus
Dzinējs: 1.9

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt edzhinieks » 2014/Jūl/06, 20:34

Ar ko Tu skaloji ar parasto dārza šļuteni, kāds spiediens bija ?

Man visvairāk uztrauc tā paneļa raušana ārā, jo nekad neesmu jaucis paneli, kādas atslēgas pārsvarā lietoji un kad atvienoji airbag tad atslēdzi pirms tam no akumulatora ?

Kā arī, ja Tu nomainiji radiatoru, vai Tu ari iztīriji pienākošas trubas no netīrumiem ?
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt edzhinieks » 2014/Jūl/08, 22:10

Nomainīju tempretūras sensoru vairāk VCDS neuzrāda kļūdu par sensoru.

Bet gribeju pārliecināties, vai sensorām tā būtu jābūt. Proti ņemot ārā veco viss nāca viegli āra, liekot atpakaļ jauno ar gumiju, ar grūtībām liku viņu ar stumšanu ieksā, tā arī līdz galam neigāja( vismaz tā likās), var nedaudz viņu pakustināt, bet tā nekas garām netek, arī izbraucu 20 min nekas netek... Vecais kad stāvēja iekšā, nekas nekustējas (sensors) tagad kustās.. bet viņam tas "U" uzlika priekšā tā viņš nenāk ārā... vai tā jābūt ?

Bilde - http://postimg.org/image/6l1hbckd5/full/

Un pārējās bildes par temperatūras rādijumiem, vai viss pareizi ?
http://postimg.org/image/xodp820id/
http://postimg.org/image/4u1qg5ddn/
http://postimg.org/image/m5s01685b/
http://postimg.org/image/vb8i33jm1/

Vienīgi siltums joprojām nav, tas trubas, kas iet no motora telpas uz salona radiātoru ir stipri aukstākas kā tās trubas, kas savienotas ar motora sensoru... Tas varētu tad nozimēt, ka visa sistēma ir pilna ar 'kaut ko' vai arī radiātors ?
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt h8499 » 2014/Jūl/09, 0:08

ōž pēc galvas blīve.
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt edzhinieks » 2014/Jūl/10, 2:18

Nomainīju sensoru izbraucu kārtīgi pa šoseju uz 120km/h kādi 40km distancē.
Temperatūru panelī rādija 90C un VCDS-Lite 81.9 brīžiem pat vairak, bet piefiksēju taja brīdi kad apstājos.. vai tas atrisina temperatūras sensora problēmu ?

bildes - http://postimg.org/image/eqmc5crot/ un http://postimg.org/image/6ue2zpyap/

Es 'izčamdīju' paspaidīju pienākošas trubas un apkārt, kas iet uz salona radiātoru, kad spaidīju varēju sajust, ka trubās iekšā kaut kas šķelas un plīst, vai tā ir kaut kāda rūsa, nogulsnes ? Jo pēc paspaidīšanas, siltums salonā jau pūta daudz siltāku un ilgāk...

Lai gan pie 'labajā pusē' ienākošas trubas, kas iet uz kabīnes radiātoru piespiežot var dzirdēt minimālu šņakoņu, tādu, kā kad velosipēdām būtu kamerā caurums, atlaižot vairāk nav, vai tā varētu būt sūce vai gaiss sistemā ? Jo arī tā nekas netek un antifrīzs nezūd..
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt tam4 » 2014/Jūl/10, 21:16

edzhinieks rakstīja:Ar ko Tu skaloji ar parasto dārza šļuteni, kāds spiediens bija ?

Man visvairāk uztrauc tā paneļa raušana ārā, jo nekad neesmu jaucis paneli, kādas atslēgas pārsvarā lietoji un kad atvienoji airbag tad atslēdzi pirms tam no akumulatora ?

Kā arī, ja Tu nomainiji radiatoru, vai Tu ari iztīriji pienākošas trubas no netīrumiem ?

jap ar dārza šļuteni apgrieztā secībā cirkulācijai,spiediens,tāds kā sūknim bij uzregulets 2-2,5 bari
strāvu saprotams pašu pirmo atslēdzu...
un atslegas bij laikam 8,10 muciņas ar pagarinātājiem,seskantes un torxi,parastais un krustina skruvgriezis...pirms ķeries klāt interneta prieks b5 pasata redzeju smalki aprakstitu visu gaitu un secibu krievu valoda...tik adresi gan nemacesu pateikt....
un jā izskaloju visu dzesešanas sistēmu jo manai mašinai pateicoties iepriekšeja īpašnieka pūlēm radiators bij tā aizdambēts,ka pie lielākām slodzēm tika vārīts motors augša jo nebija caurpludes vispār...
tam4
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2011/Jūn/20, 23:32
Braucu ar: vw golf plus
Dzinējs: 1.9

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt tam4 » 2014/Jūl/10, 21:28

h8499 rakstīja:ōž pēc galvas blīve.

paturpinot iepriekšējo postu tā man ar visi teica jo dzesešanas sistēmā radās spiediens un dzina tosolu āra uzsilstot mašinai.saprotams nomainot galvu ,blivi utt visus pārejos loriņus kas bij beigts rezultāts bij apaļa nulle!!!(pluss tik taja ka tagad ir jauna galvas blīve,sataisita vakuma sistema,motora ventilacija un izskalota dzesešanas sistema...
to kur ir problēma konstatēju tik tad kad testa nolūkos izdomāju izņemt salona radiatoru vispār no tosolala sistēmas āra savienojot trubas pa tiešo...
un interesantākais visa šaja ir tas ka pūšot ar gaisu,vai dārza šluteni laižot cauri ūdeni nevareja konstatet ka radiators ir aizdambēts,bet mašinas ūdenssūknis nevareja nodrošinat to lai notiktu cirkulācija...
kā vienu vel no plusiem varu minēt to kā tagad sava audi uzbuvi zinu diezgan labi :mhihi:
tam4
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2011/Jūn/20, 23:32
Braucu ar: vw golf plus
Dzinējs: 1.9

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt edzhinieks » 2014/Jūl/10, 23:52

Es biju domājis ar šļūteni, kas nāk no parastā piemajas krāna, bet tur spiediens nebūs tāds kā Tev, laikam tas atkrīt.

Manos apstākļos viss izdevīgāk būtu izjaukt paneli un nomainīt to radiātoru, bet man attur tas, kā es salikušu to puzli kopā, ja nekad neesmu jaucis. Neskrūvēju auto katru dienu, bet zinu, kā pielietot instrumentus un izjaukt jau mēs visi mākam.

Domāju vadīties pēc šis informācijas -

http://www.justanswer.com/vw-volkswagen ... -need.html un http://www.passatworld.com/forums/61-b5 ... -swap.html vēl protams video - https://www.youtube.com/watch?v=rgwiJDusp84

Bet ir viens bet, tāds kā to visu piefiksēt, lai nesajauktu, jo tur ir tik daudz nianses visam. Domāju katru detaļu fočēt un likt maisiņā skrūves un maisiņu pie detaļas ar uzrakstu un bildi, no kurienes tas nācis, jo man parasti tā ir izjaucu un salikt jajautā kādam citam, bet šoreiz nav neviens cits. Kā ari visu padarīšanu atvieglo tas, ka man vairs nestrādā kondicenieris tātad, ja gāze bus jāizlaiž man viņu vairs pildīt nevajag...

Ir sanācis termostatu mainīt ? Vai viņu vispār jēga mainīt, ja man temperatūra ir 83C pēc normālas braukšanas pa šoseju (Tā uzradija VCDS-lite kā arī panelī bija 90C) un arī motors nēpārkarst, tātad viņš funkcionē vai arī viņs vnk ir atvērtā pozīcijā nostājies un iestrēdzis, ja neiet līdz 90C ? Pie viņa ir viegli tikt, vai jāņem siksna nost ?

Kādu antifrīzu Tu lēji savam auto ?
edzhinieks
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2014/Jūn/14, 17:06
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9TDI

Re: VW passat b5 nepūš silto gaisu un nav salona apgaismojum

Atbildēt tam4 » 2014/Jūl/12, 10:19

par dizeli nemacešu pateikt kur tas termostats paslepts,bet ieteicams jau nomainit jo antifrizs jau tapat jalaiž āra...
labaka pamaciba eku
http://passat-b5.ru/showthread.php?t=152895
un antifrizu zaļo,bet ja jau pieiet tam visam no pareizas puses tad uz antifriza bačoka ir marķējums kādiem standartiem jaatbilst tam antifrizam...
tam4
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2011/Jūn/20, 23:32
Braucu ar: vw golf plus
Dzinējs: 1.9

Nākošais

Atgriezties uz Elektronika

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi