VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Elektronika

6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Problēmas, risinājumi
Reklāma
 

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt josi » 2014/Apr/23, 9:24

Nesaprotu, par ko tur priecāties - bez mēraparātiem varbūt nevar atšķirt ksenonu lēcu lukturos, bet tādu B4 passātu jau nu gan pa gabalu redz, it sevišķi ja vēl ir izvēlētas kaut kādas idiotiskas zili/violetas krāsas spuldzes.
Skoda Octavia A5 1.9TDI/DSG, BMW E87 118iA
Lietotāja avatars
josi
 
Atbildes: 1044
Pievienojies: 2007/Apr/13, 12:05
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Škoda Octavia 2
Dzinējs: 1.9TDI

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt androns » 2014/Apr/23, 9:42

Ai .. tak cilvēkam ir pārliecība ka tieši VIŅA xenoni nevienu nežilbina un nevienam netraucē, un ka redzamība ir akkujenā utt utt ...

A var tak vienkārši - savest kārtībā lukturus, savest kārtībā elektrību - lai tiešām spuldzei pienāk spriegums bez zudumiem un ja ir par švaku,tad nopirkt osram +50% spuldzi un braukt laimīgs ...

a te visdrīzāk, ka tiek nopirkta ķīniešu spuldze pa 3 EUR un tad brīnās, ka nekuja neapgaismo ... varbūt, ka dažiem tā būs jauna atklāsme, bet ļoti svarīgi ir kur spuldzē ir novietots kvēldiegs ... milimetrs nobīde kādā virzienā un viss - spuldze itkā spīd, bet lukturis neko nerāda, jo gaismas avots nav luktura fokusā ... un naivi ir cerēt, ka lētām ķīniešu spuldzēm tur būs baigi precīzi viss sataisīts ... starp citu - ksenona spuldzēm arī gaismas avotam ir jāatrodas luktura fokusā.
Tāpēc jau bieži vien ķīniešu xenons ir 'saregulēts zemāk', bet tāpat žilbina, jo gaismas avots neatrodas tur, kur tam jābūt.
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt LaXay » 2014/Apr/23, 22:59

androns rakstīja:Ai .. tak cilvēkam ir pārliecība ka tieši VIŅA xenoni nevienu nežilbina un nevienam netraucē, un ka redzamība ir akkujenā utt utt ...

A var tak vienkārši - savest kārtībā lukturus, savest kārtībā elektrību - lai tiešām spuldzei pienāk spriegums bez zudumiem un ja ir par švaku,tad nopirkt osram +50% spuldzi un braukt laimīgs ...

a te visdrīzāk, ka tiek nopirkta ķīniešu spuldze pa 3 EUR un tad brīnās, ka nekuja neapgaismo ... varbūt, ka dažiem tā būs jauna atklāsme, bet ļoti svarīgi ir kur spuldzē ir novietots kvēldiegs ... milimetrs nobīde kādā virzienā un viss - spuldze itkā spīd, bet lukturis neko nerāda, jo gaismas avots nav luktura fokusā ... un naivi ir cerēt, ka lētām ķīniešu spuldzēm tur būs baigi precīzi viss sataisīts ... starp citu - ksenona spuldzēm arī gaismas avotam ir jāatrodas luktura fokusā.
Tāpēc jau bieži vien ķīniešu xenons ir 'saregulēts zemāk', bet tāpat žilbina, jo gaismas avots neatrodas tur, kur tam jābūt.


Lai andronam būtu miers, esmu ticis pie 7er lēcu lukturiem ar OEM Bosch hrenona blokiem. Takā man hrenons būs - raudi vai skrien sienā! :) nē.. - uzsit karteri :emo:
'96 Passat B4 AFN + AEL + VNT20 + 12mm + PD130 intake + EVO FMIC = Passarati
You can't treat your VW like you treat your wife
It needs Love
Lietotāja avatars
LaXay
 
Atbildes: 1630
Pievienojies: 2011/Aug/02, 14:42
Atrašanās vieta: Jelgava, Kalnciems
Braucu ar: Passat B4
Dzinējs: AFN

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt androns » 2014/Apr/24, 7:02

LaXay rakstīja:
Lai andronam būtu miers, esmu ticis pie 7er lēcu lukturiem ar OEM Bosch hrenona blokiem. Takā man hrenons būs - raudi vai skrien sienā! :) nē.. - uzsit karteri :emo:


Ev šmurguli, nu neesi Tu pasaules naba, ne jau viss, kas tiek teikts, tiek teikts par Tevi :mhihi: . Neglaimo sev.
Bet vispār - malacis, ka Tev būs original xenoni. Ar ne-lētā gala spuldzēm visam būtu jābūt ok.
Kaut visiem pietiktu saprāta gaismas uzlabošanas nolūkā sastellēt normālus lukturus ar normālām spuldzēm.
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt tower9 » 2014/Apr/24, 9:05

tower9 rakstīja:mīzēji darbojas

Laikam kādam noskauda, sāka čakarēties - vienā pusē pēc apsmidzināšanas vairs negrib līzt atpakaļ līdz galam :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Lietotāja avatars
tower9
 
Atbildes: 284
Pievienojies: 2010/Nov/05, 23:05
Atrašanās vieta: Latvija
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: BKN

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt uzuls10 » 2014/Apr/24, 22:10

tower9 rakstīja:
tower9 rakstīja:mīzēji darbojas

Laikam kādam noskauda, sāka čakarēties - vienā pusē pēc apsmidzināšanas vairs negrib līzt atpakaļ līdz galam :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk



STOPUDOVA !! raudatajiem! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Lietotāja avatars
uzuls10
 
Atbildes: 30
Pievienojies: 2013/Sep/28, 18:27
Atrašanās vieta: jekabpils raj! viesīte
Braucu ar: passat b4 1.9tdi
Dzinējs: dizels

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt h8499 » 2014/Apr/25, 8:24

tūkstošiem cilvēku sēž ofisos un caurām dienām štuko kā padarīt dzīvi uz ceļa drošāku, a te viens izlien no čuhņas un paziņo, ka čipo ar cirvi un pirmais ielicis hrenonu kas nežilbina :mrgreen:


Laukos katram otrajam nav saregulēti/ir iznīcināti lukturi, un tad, lai nopirktu jaunus lukturus pa 40EUR, obligāti jāieekonomē un jāpēk ķīniešu ksenonu pa 30EUR.


Pats vari braukt un sisties (iesaku uz ceļa nerādīties), bet citiem dzītot gribās un tā :wink:


Izgudro vēl, un lai Tevi uzaicina uz bezrindas TA! =D>
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt mist » 2014/Apr/25, 12:19

h8499 rakstīja:tūkstošiem cilvēku sēž ofisos un caurām dienām štuko kā padarīt dzīvi uz ceļa drošāku, a te viens izlien no čuhņas un paziņo, ka čipo ar cirvi un pirmais ielicis hrenonu kas nežilbina :mrgreen:


Laukos katram otrajam nav saregulēti/ir iznīcināti lukturi, un tad, lai nopirktu jaunus lukturus pa 40EUR, obligāti jāieekonomē un jāpēk ķīniešu ksenonu pa 30EUR.


Pats vari braukt un sisties (iesaku uz ceļa nerādīties), bet citiem dzītot gribās un tā :wink:


Izgudro vēl, un lai Tevi uzaicina uz bezrindas TA! =D>


Man piem. ir JAUNI hella lukturi un iekšā ir Xenons, noregulēts neviens nekad nav mirkšķinājis. Ir arī lukturu mazgāšana, vienīgi nav auto augstuma regulēšana. (kura lielākai daļai tāpat nestrādā). Un es ar viennozīmīgi neatbalstu xrenonu lukturos bez lēcām, kā piem. B4!!! Man čomam ir B5.5 ar original xenonu esmu daudz braucis un salīdzinājis utt.
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt uzuls10 » 2014/Apr/26, 14:12

Ar cirvi tevi varu sačipot tā ka sieva nepazīs :esmu_lol: :esmu_lol:
saku ka nau tik traki!! ja zilbinatu navigi butu jau iznemis! bet nakti neviens ne mirkšķina ne kāā!! taka veltīgi raudat vienkarsi padalijos ar iespaidiem !!!
!
Lietotāja avatars
uzuls10
 
Atbildes: 30
Pievienojies: 2013/Sep/28, 18:27
Atrašanās vieta: jekabpils raj! viesīte
Braucu ar: passat b4 1.9tdi
Dzinējs: dizels

Re: 6000k passat B4 pārdomas!!!!!

Atbildēt uzuls10 » 2014/Apr/26, 14:16

uzuls10 rakstīja:Ar cirvi tevi varu sačipot tā ka sieva nepazīs :esmu_lol: :esmu_lol:
saku ka nau tik traki!! ja zilbinatu navigi butu jau iznemis! bet nakti neviens ne mirkšķina ne kāā!! taka veltīgi raudat vienkarsi padalijos ar iespaidiem !!!
!

Un luktrui man ir labi ! stars labs nekas nau izplūdis (ar night breaker spūldzēm)ari izcili apgaismoja ceļa braucamo daļu! :)(kā ari pati automašina ir Tehniska kārtībā) taka raudi talak ...... uz citu pusi!
Lietotāja avatars
uzuls10
 
Atbildes: 30
Pievienojies: 2013/Sep/28, 18:27
Atrašanās vieta: jekabpils raj! viesīte
Braucu ar: passat b4 1.9tdi
Dzinējs: dizels

Iepriekšējais

Atgriezties uz Elektronika

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi