VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - signalizācija

Elektronika

signalizācija

Problēmas, risinājumi
Reklāma
 

signalizācija

Atbildēt Alien » 2005/Aug/04, 21:45

kur var saremontēt vēsturisku sīgu?
jaunu pagaidām nepavelk
problēma ir tāda ka aizslēdz auto ar sīgu
a šamējā pēc kāda laika pati ierubās
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Marchs » 2005/Aug/06, 18:41

tukumaa! :)
Lietotāja avatars
Marchs
 
Atbildes: 964
Pievienojies: 2004/Jan/05, 19:50

Atbildēt Alien » 2005/Aug/06, 21:09

Marchs rakstīja:tukumaa! :)

tev tik uz jokiem

un vispār citiem nav tādu problēmu???
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt krish » 2005/Aug/07, 10:30

Paprovē www.ads-serviss.lv. Es tur esu vairākas sīgas pircis un nesis arī labot...
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Viesis » 2005/Aug/07, 18:06

Alien rakstīja:
Marchs rakstīja:tukumaa! :)

tev tik uz jokiem

un vispār citiem nav tādu problēmu???

mar ar ir tada probza,bet es domaaju ka mainiishu sigu nevis nesiishu veco remonteet
Viesis
 

Atbildēt golfists » 2005/Aug/18, 20:54

Man tikko bija līdzīga problēma ar golf4. Vairākos servisos biju, vienā saremontēja durvju datčiku, jo teica, ka tas uz kompi ik pa laikam dodot kļūdu kā rezultātā nošancē sīga.
Saremontēja, uz diennakti bija ok, bet pēc tam tas pats. Aizbraucu uz citu servisu tur ar neko nevar pateikt. Ieteica atslēgt rūpnīcas sīgu, jo parasti ar tām netiek galā, bet rada galvassāpes.

Pa to laiku biju izstāvējis rindu volkswagen centrā un nezinu kā, bet sīga aizbraucot uz turieni sāka šancēt un vairs nebļāva. Džeki arī tur neko nevarēja noteikt - teica, ka ok. Kopš tās dienas jau kādu nedēļu ir ok. Tfu, tfu, tfu. :)
Lai gan joprojām raustos, jo besī neziņa un nav garantijas, ka atkal nesāks kašķēties. :roll:
golfists
 

Atbildēt sarkans » 2005/Aug/18, 23:39

Ar tām siigām ir tā ka šiis var pārprogrammēties(biežāk sastopamie) :
1) ir bijušas norautas klemmes aķim
2) ir bijis izlādējies aķis(tas ir biistamāk jo spriegums pazūd pamazām liidz 0)
Un ja gribi parbaudiit kas un kā aizlaid liidz servisam "DENALS" tur ir viens elektriķis-spečuks vārdā Vadims tel.9642343,ja vainu neatradiis tad obligāti ieteiks citu atrisinājumu,un ne to dārgāko bet racinālāko...
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt Markuss » 2005/Sep/14, 8:58

Nu ko mani arii ir skaarusi shii liga pirmdien nokaaraas siiga :evil:

Staaveeja seetaa mashiiniite un saaka gaudot :evil: nekaadi izsleegt nevar domaaju izbeigusies bacha pultij nopirku bachu pa velti nevar izsleegt pazvaniju chomam atbrauca atvienoja sak aizbrauc uz servi lai apskataas oki dariits.
Servii vechuks saka peerc jaunu shamai signaaluztveereejbloks aizlidojis nomainiit nevar taa ka ieberzos uz naudinjaam laikam :twisted:
Lietotāja avatars
Markuss
 
Atbildes: 665
Pievienojies: 2004/Feb/02, 17:05
Atrašanās vieta: I am back live

Atbildēt Alien » 2005/Sep/14, 9:04

tā izskatās ka visas vecās sīgas lēnām iet pie dieviem :angel:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Ac1d » 2005/Sep/14, 13:28

heh :)))))
man arii taa pati probza :D Dazhreiz gaudo nenoshaa nenotaa, sleedzu aaraa - pirmais nospiediens - apklust, nepaspeeju nonjemt no signalizaacijas (2 spiediens) taa jau atkal gaudo :D
Lietotāja avatars
Ac1d
 
Atbildes: 47
Pievienojies: 2004/Jan/06, 11:29
Atrašanās vieta: Balozi/Titurga

Atbildēt Storms » 2005/Sep/14, 13:34

Ac1d rakstīja:heh :)))))
man arii taa pati probza :D Dazhreiz gaudo nenoshaa nenotaa, sleedzu aaraa - pirmais nospiediens - apklust, nepaspeeju nonjemt no signalizaacijas (2 spiediens) taa jau atkal gaudo :D

Čeko datčikus. Man šitas ar trieciendatčiku bija. Nomainīju un tagad viss ok. Ja atsevišķa datčika nau (ķipa signalizācija "viss vienā") tad maini signalizāciju un neliec vairāk tās kas 25-30Ls maksā. ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Viesis » 2005/Sep/14, 16:40

Neesmu mainiijis, kaada bija ieprieksheejam saimniekam, taada palika - tikai sekretku ieliku. Nubet taa signalizaacija man kautkaa vairaak uztrauc ka saaks gaudot taapat vien un TIKAI TAAPEEC kaads iemetiis akmeni logaa :D
Viesis
 

Atbildēt Ac1d » 2005/Sep/14, 16:41

Fck the cookies economy... ;)
Lietotāja avatars
Ac1d
 
Atbildes: 47
Pievienojies: 2004/Jan/06, 11:29
Atrašanās vieta: Balozi/Titurga

Atbildēt arnis » 2005/Okt/23, 11:40

probleemas ar signalizaaciju agri vai veelu laikam katru piemeklee.
nu ir arii mana kaarta pienaakusi. jums visiem sleedzaas ieksaa a man pilniigi preteeja probleema - nesleedzas ieksaa kad vajag. kas vareetu buut par vainu ka nu nekaa nevar iedarbinaat signalizaaciju. varbuut pats var ko sataisiit (kaads drosinaataajs vai kas cits) ir kaads ar taadu lietu saskaaries?
Lietotāja avatars
arnis
 
Atbildes: 166
Pievienojies: 2005/Apr/18, 10:20

Atbildēt krish » 2005/Okt/23, 12:28

Man arī bija probz ar signalizāiju. Viss šansēja - ieslēgt/izslēgt varēja, bet ik pa 2 min gaudoja. Nu pa cik vienmēr pirms meklēt palīdzību citur mēģinu saviem spēkiem tikt galā, sameklēju sīgas bloku. Proms, ka arī variants - all in one, t.i., trieciensensors iebūvēts. Paņēmu pagriezu bloku savādāk un probļema pazuda. Secinājums - trieciendačiks gļučīja... Vispār jau var arī par mazām naudām dabūt labas signalizācijas. Auģikā liku par 40 naudiņām iegādātu Mongoose.. kvalitatīva signalizācija.. :)
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Nākošais

Atgriezties uz Elektronika

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi