VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vajag jaunu akumulatoru. Kādu?

Elektronika

Vajag jaunu akumulatoru. Kādu?

Problēmas, risinājumi
Reklāma
 

Vajag jaunu akumulatoru. Kādu?

Atbildēt Storms » 2004/Nov/25, 20:38

Patreiz stāv 45mAh akumulators kurš jau vakardien man uztaisīja "dāvanu" - aukstumā nostāvējies nespēja pielaist autiņu. Tātad - jāmaina nost (lādētāja man nau, aiz kam nevaru uzlikt uz nakti lādēt :( ).
Tagad pētu kādu tad nu man vaig. Ielūkojos ģeneratora birkā un nedaudz apjuku... Varbūt kāds man izskaidros kas tur īsti rakstīts un kādu tad man aķīti vaig?

Uz birkas bij tā:
BOSCH
0 120 469 727 729
N1 -> 14v 34/90A
026 903 015 B
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt robchix » 2004/Nov/25, 23:28

Pgaajusho gadu panjeemu Hopeecke (zaljo), skatiijos 65 ampeerstundas, jo gjenerators 90 ampeeri. Pagaidaam esmu apmierinaats. It kaa shameejos razho Vaacijaa, ne taa kaa daudzus citus, it kaa kruts, bet iisteniibaa poljos taisiits.
Veel peec peedeejiem Za ruljom testiem (peedeejaa nummuraa) labi ir atseviskju krievijas ruupniicu razhojumi, tikai kur lai tos dabuu.
Iesaku palasiit, shis tas noderiigs informaacijas zinjaa par akjiem vispaar. Un galvenais, skaties kad akjis ir uzrazhots. Var gadiities ka vinjsh ir gadu noliktavaa staaveejis, tas nebus arii turpmaak labs, savu resursu nenoies.
Boshi ir suuds. Iglitaa tirgo kaut kaadus, nosaukumu neatceros, kam 3 gadu garantija.
robchix
 

Atbildēt Storms » 2004/Nov/25, 23:37

Ražotājs mani šoreiz neinteresē. Interesē akumulatora tehniskie parametri. Man te teica ka akumulatoram ir jābūt tādam pašam kā ģeneratoram, ne lielākam, ne mazākam. Cik es saprotu tad man ir 90A ģenerators? Tāds lops?! Vot tas man nojauca visu prātu. Tāpēc arī ieklabināju visu kas uz ģeneratora rakstīts lai vēl kāds varētu pateikt kāda tad ir ģeneratora jauda.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Ķengurs » 2004/Nov/26, 0:48

droši vari ņemt kautkādu 60/62 amp/h būs labs !( varēsi uz startera vien 5 km nobraukt ) ģenerātors teu labs spēj pavilkt arī 100 amp/h akumulātoru !!! man dīzelim MKII stāvēja akumulators deta 68 amp/h ģenerātors 60 A neko teikt 3 gadus grieza ka prieks ! :P kautgan teu benzīnam pietiktu arī ar 55 amp/h akumulatoru !
Lietotāja avatars
Ķengurs
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2004/Nov/16, 13:49
Atrašanās vieta: RĪGA

Atbildēt Ķengurs » 2004/Nov/26, 0:51

otrkārt ģenerātora jauda ir atkarīga no konkrētā modeļa aprīkojumu !! el logi el spoguļi ... utt.... :twisted:
Lietotāja avatars
Ķengurs
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2004/Nov/16, 13:49
Atrašanās vieta: RĪGA

aicis

Atbildēt aicis » 2004/Nov/26, 9:31

pilniiba Tev pietiks ar 55- 60 amph akji
Lietotāja avatars
aicis
 
Atbildes: 694
Pievienojies: 2004/Jan/07, 11:46
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Atbildēt ZigS » 2004/Nov/26, 10:02

Nu, 45 Ah jau noteikti ira par mazu pat benziinniekam kur nu veel diizelim! :roll:

Tev domaajams noteikti ka kaadas 64Ah vajag!
Bet labaak pameklee tehniskajaa info cik tad iisti ira.


Pats lietoju un esmu tos nopircis veel diviem auto - BOSCH Silver, nekaadu pretenziju! ;)

Diizelim ieteiktu BOSCH Silver Plus jo tam ir par 30% vairaak starta straavas!

Hoepecke ar nav slikts variants, tikai tur bija jaaskataas kaadas kraasas tas ira.
Tikai neatceros vai zaljais bija labais vai sliktais variants?! :!: :?:
ZigS
 
Atbildes: 14
Pievienojies: 2004/Sep/16, 14:59
Atrašanās vieta: Talsi/Tirurga/Riga

Atbildēt Urmas » 2004/Nov/26, 10:06

Bosch Silver 65 Ah - pāris reizes ir bijis izsūkts sauss, vienreiz pamatīgs īsais, 4 gadi and still going strong! Iesaku visiem.
Pēdējo reizi labojis Urmas - 2006/Jan/19, 12:07, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt kaifarix » 2004/Nov/26, 11:35

8) Peerkot pieveers uzmaniibu starta straavai jo lielaaka jo labaax!
kaifarix
 

Atbildēt SunSeeker » 2004/Nov/26, 12:09

Benzīnniekam tā starta strāva nav tik venēriska padarīšana, principā jau tu iztiktu arī ar 55Ah aķi, bet, mazs aķi tiek vairāk slogots, attiecīgi ātrāk atdod galus, taču aķis nevar būt arī par lielu, ģenerators to nespēs pielādēt. Ja tev ir 90A ģenerators, tad 65-70Ah būs gana labs.
Lietotāja avatars
SunSeeker
 
Atbildes: 325
Pievienojies: 2004/Mar/11, 19:21

Re: Vaig jaunu akumulatoru. Kādu?

Atbildēt Angjerox » 2004/Nov/26, 14:03

Storms rakstīja:Patreiz stāv 45mAh akumulators

14v 34/90A


Aizdomīgi... 90A ģenerātors un tikai 45Ah akumulators :? Cik tad tu ar to aķīti ilgi nobrauci??? Pēc visiem likumiem ģenerātors tev visu laiku pārlādēja to akumulatoru!
Ja tu pašlaik meklē akumulatoru, tad iesaku iegādāties DETA Senator (kā minimums 70Ah) - tas ir gadījumā ja tu negribi nopist kapeiku uz aķīti, bet ja tomēr, tad aizbrauc uz Maximu un iegādājies tur, cik zinu cilvēki pārāk par šiem aķīšiem nesūdzās un galvenais ka lēti.
Par Bosch - nav ne vainas, tikai pārsvarā pats Bosch aķīšus neražo, bet pasūta citiem ražotājiem, piem., Varta! Varta un Bosch pēc tehniskajiem datiem identiski sakrīt, tikai Bosch cena ir manāmi augstāka :wink:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt Storms » 2004/Nov/26, 22:05

Centīšos ar vienu postu atbildēt uz vairākiem jautājumiem:

Aprīkojums nav nekāds superduper. Kondiška, ABS, servo. Nau ne elektrisko logu ne apsildāmo beņķu.spoguļu etc. Tāpēc arī pats brīnos nafig 90A ģenerators.

Ar šito aķīti ES nobraucu pusotru gadu. Aķītis jau nāca komplektā ar autiņu no Vācijas.

Ticamākais (pēc vadu atliekām spriežot) ka iepriekšējam īpašniekam bijusi OK sound sistēma, ko šis izvācis dzenot autiņu uz šrotu. Un ticamākais ka viņš pats arī ir uzlicis 90A ģeneratoru ar tam piemērotu akumulatoru. Vienkārši šrotā veči ielikuši kautkādunebūt graustu lai var piešķilt un parādīt ka autiņš rūc. Teikšu godīgi - nopērkot autiņu neloloju cerības ka aķis ilgi vilks, bet šis pārspļāva visas prognozes.

P.S. - Un tagad jamais akal normāli griež un iet. Acīmredzot pie lielākiem mīnusiem jamais nīkst nost.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt buljba » 2004/Nov/28, 22:01

90A un 45 Ah tie ir divi dažādi rarsturlielumi un nevajag jaukt 90A ir max strāva, bet 45Ah ir aķa ietilpība un 90A ģenerators nekādi nevar lādēt par daudz mazu aķi, vienīgais gadījums ir tad ja tiek pārsniegts lādēšanas spriegums 14,5V, bet tad tas būs par daudz arī 145Ah aķim.
Latvijas klimats ir nedaudz smagāks kā mērenajā vāczemē un tāpēc izvēloties aķi tā ietilpība būtu jāizvēlas par 10% lielāka nekā rekomendē vāciešiem 1,9D 68-72Ah ir optimāli.
Nezinu vai ir jāmaksā dubulta cena par aķi ar pazīstamu vārdu (BOSCH, VARTA u.c.) , jo arī nepazīstamās firmas visas ir pakļautas lielo firmu licenzēm, un aķis ir "īslaicīgs projekts"vidēji 3-6gadi,bet tas jau ir jebkura cilvēka izvēle!


Buljba
Lietotāja avatars
buljba
 
Atbildes: 88
Pievienojies: 2004/Jan/13, 1:11
Atrašanās vieta: Smiltene

Atbildēt Storms » 2004/Nov/30, 0:30

Buljba delo glagoļit. Tā arī tiks rītdien darīts - tiks iepirkts un uzlikts Deta ~68Ah. Citādi autiņš tagad 3 dienas nostāvēja garažā un šovakar pie -3 knapi pierūcināju. Vecais aķis vairs tik avareiku midžināšanai der...

P.S. - Detu izvēlējos ne tikai tāpēc ka Angerjox ieteica. Man te viens uzticams tēls arī to silti ieteica ņemt. ~68Ah aķis ap 40-50Ls ejot.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt buljba » 2004/Dec/01, 21:23

:) Deta ir labs variants, garantija laikam 3 gadi, ja nekļūdos!
Lietotāja avatars
buljba
 
Atbildes: 88
Pievienojies: 2004/Jan/13, 1:11
Atrašanās vieta: Smiltene

Nākošais

Atgriezties uz Elektronika

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi