VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Bremzes

Ritošā daļa

Bremzes

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Bremzes

Atbildēt pasatas » 2007/Jūn/03, 21:04

Tātad situācija sekojoša;es ar savu pasātu esmu nobraucis vienu gadu un visu šo gadu esmu bijis pilnā pārliecībā,ka manam pasātam bremzes ir vinotaļ efektīgas,bet šodien čoms iedeva man pabraukāties ar savu boru un izrādās,ka čoma borai bremzes ņem apmēram 2x labāk,kā man,nu starpība ahūnā,tagad nesaprotu vai pasātam ir kādas problēmas ar bremzēm,vai tiešām borām bremzes labākas?Bora šim 99g.1,9tdi 90zs.
Lietotāja avatars
pasatas
 
Atbildes: 229
Pievienojies: 2006/Sep/25, 20:27
Atrašanās vieta: Rīgas rajons
Braucu ar: Quattro
Dzinējs: 2.3E

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/03, 21:12

Daudz kas atkarīgs no diskiem un klučiem. Man iepriekšējie kluči bija "glumi", reizēm bija jāspiež cik spēka lai normāli stātos. Tagadējie kluči ar tagadējiem diskiem strādā kā naži.
Problēma ir tā ka lielākajais daļai iekš LV bremzes ir sūdīgas, jo pieprasītākie kluči un diski ir tie lētākie, tādēļ parasti tie arī tiek likti. Ja servismenim paprasa ko niknāku ta šim acis lielas ar tekstu "a priekškam?! Visi tak ar šitiem braukā un viss ir kārtībā!". IMHO nekas nav kārtībā, vienkārši visi pieraduši ar sūdiem braukt...

Un neaizmirsti masas starpību starp boru un pasātu. ;) Pie vienādi sūdīgiem klučiem pasātu būs grūtāk nolikt mierā.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt GinC » 2007/Jūn/03, 21:13

Bremžu uzlikas (no dārgā gala), diski un laicīga atgaisošana ar šķidruma maiņu dara brīnumus :D Un riepas ar daudzko nosaka.
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt pasatas » 2007/Jūn/03, 21:17

atradu veco TA protokolu priekšā 2,8 pakaļā 1,8,tas būtu normāli?
Lietotāja avatars
pasatas
 
Atbildes: 229
Pievienojies: 2006/Sep/25, 20:27
Atrašanās vieta: Rīgas rajons
Braucu ar: Quattro
Dzinējs: 2.3E

Atbildēt Alien » 2007/Jūn/03, 21:19

pasatas rakstīja:atradu veco TA protokolu priekšā 2,8 pakaļā 1,8,tas būtu normāli?

stends ir pavisam nerādītājs
ir liela starpība starp to vai bremzi spiež viegli vai cik jaudā
jo tu stiprāk spiež, jo liekas ka cūdīgāk stājas
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Riibeklis » 2007/Jūn/03, 21:27

man tad doma ka passatam ir neven tilejamie diski + visdrizak nedaudz kjeras vadiklas un rezultata bremzes tadas :) (man i tieshi ta pat ;) )
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Atbildēt pasatas » 2007/Jūn/03, 21:27

Sodien man sicc no ībeja atgādāja jaunus diskus un klučus,nomainīšu,redzēs kas tad būs.
Lietotāja avatars
pasatas
 
Atbildes: 229
Pievienojies: 2006/Sep/25, 20:27
Atrašanās vieta: Rīgas rajons
Braucu ar: Quattro
Dzinējs: 2.3E

Atbildēt pasatas » 2007/Jūn/03, 21:29

Riibeklis rakstīja:man tad doma ka passatam ir neven tilejamie diski + visdrizak nedaudz kjeras vadiklas un rezultata bremzes tadas :) (man i tieshi ta pat ;) )

ir ventilejamie,pat ar ventilejamo centru,nekas neķīlē,pavasarī jaucu un tīriju.
Lietotāja avatars
pasatas
 
Atbildes: 229
Pievienojies: 2006/Sep/25, 20:27
Atrašanās vieta: Rīgas rajons
Braucu ar: Quattro
Dzinējs: 2.3E

Atbildēt Alien » 2007/Jūn/03, 21:34

Riibeklis rakstīja:man tad doma ka passatam ir neven tilejamie diski + visdrizak nedaudz kjeras vadiklas un rezultata bremzes tadas :) (man i tieshi ta pat ;) )

šim tak ir B5
aizej nokaunies :lol:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt ajms » 2007/Jūn/03, 21:45

es jau daudzkaart esmu teicis ka jaapeerk zinaamais brends ,kas jau zinaams ka bremzees,,,
taapat ir arii ar sporta bremzeem,,ir leeti ir daargi,,,
kaa mees nocakareejamies ar bremzeem gadu,,,izraadaas tas OMP racing suuds peedeejais,,,gonkaam nekam nederiigs,,,ne es viens to esmu teicis,,,vispaar nedilst un cieti bremzee....

es ieteiktu ielai
ATE
Lucas
Zimmermann diski
kluci - Texstar,Pagid ,LUcas,
smagaakiem auto tipa BMW 7 seerijas svaraa vajag krutaaku,,,jo BMW serviss Bassemotors jau sen atteicaas no Lucas taada svara kategorijai,,liek texstar,pagid,
es zinu ka pat Lucas priekss MB 500 piedaavaa ar Pagid uzlikaam
lai gan mees sportaa ar VW izmantojam Lucas un ir ok,,,nu vienai gonkai priekssa pietiek,vismaz bremzee

ps un muusu laika apstaaklos,ka viss ruusee,ir jaataisa bremzzu profilaktika kaa saka ik pavasari,pajaukt,,,,sasmeereet vadiiklas utml
Pēdējo reizi labojis ajms - 2007/Jūn/03, 21:47, labots 1 reizi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/03, 21:46

pasatas rakstīja:atradu veco TA protokolu priekšā 2,8 pakaļā 1,8,tas būtu normāli?

Bremžu stendos bremzes cenšas nostādināt kautkādu konstanto mērāmo massu kas griež tos ruļļus. Tā kā teorētiski arī šperiņš var tos ruļļus nolikt mierā. Tb tas nav rādītājs cik efektīvi tev strādās bremzes liekot reālo masu mierā uz šosejas.

GinC: Riepas ņepričom tikmēr kamēr nesāk šļūkt. Tb riepu efektivitāte parādās kad pazūd saķere. Šai gadījumā ir tas pats kas man ar vecajiem klučiem - līdz šļūkšanai kā līdz mēnesim, pedālis grīdā, bet tāda sajūta ka tev bremžu diski ar ziepēm ieziepēti - nestājas. Vienkārši rati nestājas un kaut lec ārā un bremzē ar pakaļu šļūcot pa amerikāņu modei. Sajūta pretīga... :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt ajms » 2007/Jūn/03, 21:50

Rulli raadiis arii ja uzlikas nav

aaa,,,un nevajag braukt liidz peedeejam,,,jo plaanaak jo suudiigaak staasies ,,viss uzkarsiis un bremzes nav,,,kas ir ar sensoriem klucci,,,,taas jau uzraada pusei nobraukumam,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt sicc » 2007/Jūn/03, 21:50

fiksis jautājums: ar ko vislabāk smērēt vadīklas :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt GinC » 2007/Jūn/03, 21:58

Nu dažādām riepām tas šļūkšanas moments iestājas pie dažādas bremžu efektivitātes. Jo labāka riepa jo vēlāk tā sāks šļūkt pie vienāda bremzēšanas spēka. Ja protams bremzes ir tik sūdīgas ka vispār nespēj nobloķēt riteni - tad cita runa.
Lietotāja avatars
GinC
Guru
 
Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/03, 22:02

GinC rakstīja:Nu dažādām riepām tas šļūkšanas moments iestājas pie dažādas bremžu efektivitātes. Jo labāka riepa jo vēlāk tā sāks šļūkt pie vienāda bremzēšanas spēka. Ja protams bremzes ir tik sūdīgas ka vispār nespēj nobloķēt riteni - tad cita runa.

mhm. :roll: Kluči par cietu laikam, vai kautkā tā. Kautgan es pa pāris mēnešiem labu gabalu no klučiem biju nosvilinājis tiem klučiem kas ņifiga negribēja stāties.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Nākošais

Atgriezties uz Ritošā daļa

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi