VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Pašrocīgi atjaunot lietos diskus

Ritošā daļa

Pašrocīgi atjaunot lietos diskus

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Pašrocīgi atjaunot lietos diskus

Atbildēt Arr » 2007/Mar/24, 0:32

Vai kāds ir kādreiz meiģinajis atjaunot paša spēkiem lieto disku nolupušo,nodaudzīto krāsu?
Gribētos atjaunot savus BORBET lietos diskus,varbūt kāds kādreiz ir pats atjaunojis lieto disku krāsu,ar kādām krasām to darīt un ar kādiem līdzekļiem tos apstrādāt?
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt Astro » 2007/Mar/24, 1:07

imants shajaa jautaajumaa varees tev paliidzeet, shovakar veel tieshi staastiija kaa pats darbojies ar shito lietu :)
Lietotāja avatars
Astro
 
Atbildes: 1568
Pievienojies: 2006/Sep/04, 18:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt imants » 2007/Mar/24, 1:24

jep biku sanāca paņemties ap šito lietu.Es dariju tā:no sākuma visu ar smilšpapīru notīriju iespēju robežās, uzklāju virsū grunti, nošpaktelēju vietas, kur tas bija nepieciešams, noslīpēju, virsū atkal grunti.Tālāk braucu uz krāsu veikalu pēc krāsas un lakas.Piemeklēju toni un ar pulverzātoru nopūtu.Sanāca tā neko.Vienīgi jābūt uzmanīgi ar lakas pūšanu, jo jamā var notecēt, man tā sanāca :oops: ,bet šis defekts tika veiksmīgi un vienkārši atrisināts.Man ieteica paņemt 2000 smilšpap;iru un ar ūdenislīpēju, kmēr defekts pazuda.pēctam paņēmu parasto krāsas atjaunotāju un nopulēju.Es gan nezinu cik tas viss bija pareizi,bet iznākums man patika.Būtu labi ja kāds profs ko nebūt pakomentētu..
Lietotāja avatars
imants
 
Atbildes: 1013
Pievienojies: 2004/Sep/11, 19:53
Braucu ar: Audi A6 Avant
Dzinējs: Turbodīzels

Re: Pašrocīgi atjaunot lietos diskus

Atbildēt Andžejs » 2011/Mar/11, 23:31

sorry, ka te, bet citur neko neatradu.
Tātad jautājums: Ir diski ar pulētu plauktu, bet plaukts palicis matēts ar laiku no stāvēšanas. Ar ko un kā labāk varētu atjaunot to disku plaukta pulējumu? Ir kaut kādi speciāli līdzekļi priekš šādiem darbiem? :roll:
Lietotāja avatars
Andžejs
 
Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Re: Pašrocīgi atjaunot lietos diskus

Atbildēt Quattro » 2011/Mar/11, 23:36

Goija pasta - tauta saukta zaļā - tad filca ripa vai švamme, pec tam attaukot un lakot.

Dar't to var uz auto - fwd pacel vienu ratu augsa - iesledz dzineju , ieliec roba un ej pulee , BET SARGI ROKAS UN PIRKSTUS...


Reku ir izstastits par slipesanu un pulesanu...

http://www.youtube.com/watch?v=LxxG4A4OgHI
Lietotāja avatars
Quattro
 
Atbildes: 548
Pievienojies: 2007/Jūn/03, 0:18
Atrašanās vieta: darbnica


Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi