VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Par Koni amortizatoriem

Ritošā daļa

Par Koni amortizatoriem

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Atbildēt Scirocco GTX » 2007/Feb/10, 13:16

kniepis rakstīja:
Ui, kiā tu kļūdies! Tu vari teikt ko tu gribi, bet pieredze man noteikti ir vairkāk nekā tev, gudriniek! Ne jau visādi spriedelējumi nosaka amīšu vai piekaru sistēmu kvalitāti un labumu, bet gan apļa laiki trasē. Un nezin kapēc uz vienas un tās pašas mašīnas ar vieniem un tiem pašiem regulējumiem, KONI vienmēr ir bijis lēnāks?


Protams katram razotaajam ir daargais un leetais gals. Uzliekot leetaa gala KONI nevajag blaut, ka vinji ir suu**. Labaak ir atziit, ka labi koni maksaa daargaak, nekaa citu razotaaju "sport utility" amortizatori .
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt kniepis » 2007/Feb/10, 13:20

Scirocco GTX rakstīja:
kniepis rakstīja:
Ui, kiā tu kļūdies! Tu vari teikt ko tu gribi, bet pieredze man noteikti ir vairkāk nekā tev, gudriniek! Ne jau visādi spriedelējumi nosaka amīšu vai piekaru sistēmu kvalitāti un labumu, bet gan apļa laiki trasē. Un nezin kapēc uz vienas un tās pašas mašīnas ar vieniem un tiem pašiem regulējumiem, KONI vienmēr ir bijis lēnāks?


Protams katram razotaajam ir daargais un leetais gals. Uzliekot leetaa gala KONI nevajag blaut, ka vinji ir suu**. Labaak ir atziit, ka labi koni maksaa daargaak, nekaa citu razotaaju "sport utility" amortizatori .


Ja, kas tad neviena cienījama rūpnīcas komanda nebrauc ar koni amīšiem gandrīz vai nevienā autosporta disciplīnā, un tie, kas brauc, tie ir KONI sponsor'tie, kuriem ir īpaši ražoti amīši, kuriem nav pilnīgi nekā kopīga ar brīvi nopērkamajiem izstrādājumiem. Autošosejā vienas no populārākajām ir H&R un KW piekuru sistēmas.
Lietotāja avatars
kniepis
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 46
Pievienojies: 2005/Jūl/07, 16:34

Atbildēt Scirocco GTX » 2007/Feb/10, 13:24

kniepis rakstīja:
Scirocco GTX rakstīja:
kniepis rakstīja:
Ui, kiā tu kļūdies! Tu vari teikt ko tu gribi, bet pieredze man noteikti ir vairkāk nekā tev, gudriniek! Ne jau visādi spriedelējumi nosaka amīšu vai piekaru sistēmu kvalitāti un labumu, bet gan apļa laiki trasē. Un nezin kapēc uz vienas un tās pašas mašīnas ar vieniem un tiem pašiem regulējumiem, KONI vienmēr ir bijis lēnāks?


Protams katram razotaajam ir daargais un leetais gals. Uzliekot leetaa gala KONI nevajag blaut, ka vinji ir suu**. Labaak ir atziit, ka labi koni maksaa daargaak, nekaa citu razotaaju "sport utility" amortizatori .


Ja, kas tad neviena cienījama rūpnīcas komanda nebrauc ar koni amīšiem gandrīz vai nevienā autosporta disciplīnā, un tie, kas brauc, tie ir KONI sponsor'tie, kuriem ir īpaši ražoti amīši, kuriem nav pilnīgi nekā kopīga ar brīvi nopērkamajiem izstrādājumiem. Autošosejā vienas no populārākajām ir H&R un KW piekuru sistēmas.


OK, ielikshu trasee savu H&R piekari...tad pateikshu, ar ko bija labaak :twisted:
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt kniepis » 2007/Feb/10, 13:29

Scirocco GTX rakstīja:
kniepis rakstīja:
Scirocco GTX rakstīja:
kniepis rakstīja:
Ui, kiā tu kļūdies! Tu vari teikt ko tu gribi, bet pieredze man noteikti ir vairkāk nekā tev, gudriniek! Ne jau visādi spriedelējumi nosaka amīšu vai piekaru sistēmu kvalitāti un labumu, bet gan apļa laiki trasē. Un nezin kapēc uz vienas un tās pašas mašīnas ar vieniem un tiem pašiem regulējumiem, KONI vienmēr ir bijis lēnāks?


Protams katram razotaajam ir daargais un leetais gals. Uzliekot leetaa gala KONI nevajag blaut, ka vinji ir suu**. Labaak ir atziit, ka labi koni maksaa daargaak, nekaa citu razotaaju "sport utility" amortizatori .


Ja, kas tad neviena cienījama rūpnīcas komanda nebrauc ar koni amīšiem gandrīz vai nevienā autosporta disciplīnā, un tie, kas brauc, tie ir KONI sponsor'tie, kuriem ir īpaši ražoti amīši, kuriem nav pilnīgi nekā kopīga ar brīvi nopērkamajiem izstrādājumiem. Autošosejā vienas no populārākajām ir H&R un KW piekuru sistēmas.


OK, ielikshu trasee savu H&R piekari...tad pateikshu, ar ko bija labaak :twisted:


galvenais ir apļa laiks, neviss sajūtas... iespējams, ka ar vienu vai otru piekari sajūtas ir nepatīkamākas, taču laiki ir labāki, kas arī pierāda izstrādājuma kvalitāti...
Lietotāja avatars
kniepis
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 46
Pievienojies: 2005/Jūl/07, 16:34

Atbildēt androns » 2007/Feb/10, 13:36

Paga, paga, paga - jūs te biku aizrāvušies ...

Cilvēks grib KOŅUS ielas mašīnai ... trasē viņs izbrauks varbūt 3 reizes gadā un arī tr tas rezultāts nebūs tik svarīgs, kā piedalīšanās ...

tas pats ir man - man tie KONI garantē stabilitāti uz ielas ... trasē pavisam reti esmu braucis ...

ielas lietošanai KONI ir labu labie ... nevien te netaisaas profesionaali autošosejā vai rallii braukt ... nu un labaaki par kaut kaadu parastu BOGE vinji ir :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt kniepis » 2007/Feb/10, 13:40

androns rakstīja:Paga, paga, paga - jūs te biku aizrāvušies ...

Cilvēks grib KOŅUS ielas mašīnai ... trasē viņs izbrauks varbūt 3 reizes gadā un arī tr tas rezultāts nebūs tik svarīgs, kā piedalīšanās ...

tas pats ir man - man tie KONI garantē stabilitāti uz ielas ... trasē pavisam reti esmu braucis ...

ielas lietošanai KONI ir labu labie ... nevien te netaisaas profesionaali autošosejā vai rallii braukt ... nu un labaaki par kaut kaadu parastu BOGE vinji ir :)


OK, piekrītu... ir vēl viena nesmuka kaite, kas ir novērota pie KONI - tievo štoku dēļi lielākās bredrēs tie mēdz locīties :(
Lietotāja avatars
kniepis
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 46
Pievienojies: 2005/Jūl/07, 16:34

Atbildēt Jazzer » 2007/Feb/10, 13:48

Aceros Buu tur nesmukums sanāca ar borģuru,kā tur ar koņiem bija,viņiem štoks salocījās vai bija ok?
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt buu » 2007/Feb/10, 16:02

Jazzer rakstīja:Aceros Buu tur nesmukums sanāca ar borģuru,kā tur ar koņiem bija,viņiem štoks salocījās vai bija ok?

nee man tur nekas nesalocijaas - amiitim viss ok bija ;)
izlidoju taapec, ka nebija stabilizaatora stienis priekshaa golfam un aatrums pa lielu - pazuda sakjere ar celju...

Bet nju arii esoshajam golfam domaaju par KONI likshanu... viss kan atkariigs buus no taa vai buus lieka nauda, bet nju gribeetos jau tos Koni Gold...
buu
 
Atbildes: 1099
Pievienojies: 2005/Mar/07, 21:09
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Scirocco GTX » 2007/Feb/10, 17:38

buu rakstīja:
Jazzer rakstīja:Aceros Buu tur nesmukums sanāca ar borģuru,kā tur ar koņiem bija,viņiem štoks salocījās vai bija ok?

nee man tur nekas nesalocijaas - amiitim viss ok bija ;)
izlidoju taapec, ka nebija stabilizaatora stienis priekshaa golfam un aatrums pa lielu - pazuda sakjere ar celju...

Bet nju arii esoshajam golfam domaaju par KONI likshanu... viss kan atkariigs buus no taa vai buus lieka nauda, bet nju gribeetos jau tos Koni Gold...


Tajaa reizee Koni stoks iztureeja, kaut pusass bija liika, plaukts lupataas....Koni izturiigs tomeer :wink:
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt sarkans » 2007/Feb/11, 14:26

kniepis rakstīja:OK, piekrītu... ir vēl viena nesmuka kaite, kas ir novērota pie KONI - tievo štoku dēļi lielākās bredrēs tie mēdz locīties :(

Bullshit
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt sarkans » 2007/Feb/11, 14:34

kniepis rakstīja:KONI kā suga nekas labs nav, jo kāda var būt auto amīšu kvalitāte, ja tos ražojuši "traktorisi". KONI pamatbizness vienmēr ir bijis un ir traktortehnikas un tirltu konstrukciju amortizātori. Secinājumus var paši izdarīt. Esmu braucis ar daudz un dažādiem variantiem, atzīstu BILSTEIN un D2. Ja atsperes, tad labāklais risinājums ir H&R.

Esmu braucis ari ar PLAZA RS - nekas nekur neizgrab :!: Vienīgais viņi ir tādi pamīksti ar stock atsperēm :roll:

Koni kā suga nav labs?! :hit1: Te tiek jaukti dažādi mērķi ...
Cilvēks prasa amortizatorus ielai, ja nezini ko tas noziimē paskaidrošu:
1) lai uz ceļa labi turās, ielas braukšanas režiimā
2) izturiigi
3) ilgi strādājoši
Par D2 viens autosportists teica, ka baigi tievi štoki.
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt zzz » 2007/Feb/15, 0:54

es pats saviem diviem auto biju uzlicis koni sport, un tikai taas labaakaas atsuaksmes, vadaamiiba ar stock nesaliidzinaama! vienam auto audi cabrio, biju arii atsperes nomainiijis, tad vispaar bija perfekti, bet golf IV tika mainiiti tikai amiishi un atstaatas stock atpseres, taapat bija dikti labi! ne briidi nenozheeloju par iegaadi!

bet nu runaat par to kas ir labaaks, koni, bilstein vai veel kaadi buutu lieki! katram sava gaume un uzticiiba konkreetam brandam, jebkuri no tiem amiishiem buus labaaki par leetajiem stock!
Lietotāja avatars
zzz
 
Atbildes: 1523
Pievienojies: 2004/Mar/15, 10:18
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Golf MK5 JE Design
Dzinējs: 2.0 TDI DSG + chips

Atbildēt Baily » 2007/Feb/15, 1:25

zzz rakstīja:es pats saviem diviem auto biju uzlicis koni sport, un tikai taas labaakaas atsuaksmes, vadaamiiba ar stock nesaliidzinaama! vienam auto audi cabrio, biju arii atsperes nomainiijis, tad vispaar bija perfekti, bet golf IV tika mainiiti tikai amiishi un atstaatas stock atpseres, taapat bija dikti labi! ne briidi nenozheeloju par iegaadi!

bet nu runaat par to kas ir labaaks, koni, bilstein vai veel kaadi buutu lieki! katram sava gaume un uzticiiba konkreetam brandam, jebkuri no tiem amiishiem buus labaaki par leetajiem stock!


paaraak cieti nebij??
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt androns » 2007/Feb/15, 8:33

Baily rakstīja:
zzz rakstīja:es pats saviem diviem auto biju uzlicis koni sport, un tikai taas labaakaas atsuaksmes, vadaamiiba ar stock nesaliidzinaama! vienam auto audi cabrio, biju arii atsperes nomainiijis, tad vispaar bija perfekti, bet golf IV tika mainiiti tikai amiishi un atstaatas stock atpseres, taapat bija dikti labi! ne briidi nenozheeloju par iegaadi!

bet nu runaat par to kas ir labaaks, koni, bilstein vai veel kaadi buutu lieki! katram sava gaume un uzticiiba konkreetam brandam, jebkuri no tiem amiishiem buus labaaki par leetajiem stock!


paaraak cieti nebij??


veel joprojaam var sarunaat apskatiities kaa KONI darbojas uz mana golf IV ...

vietāx ir nekā ar STOCK vai ar kaut kaadiem parastiem komforta amjiem ...

es tagad braukaaju, ka pakaļa ir sareguleeta uz vismiikstaako un priekša ir pa 180 graadi pagreizta uz cietaako pusi :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt zzz » 2007/Feb/15, 13:22

Baily rakstīja:
zzz rakstīja:es pats saviem diviem auto biju uzlicis koni sport, un tikai taas labaakaas atsuaksmes, vadaamiiba ar stock nesaliidzinaama! vienam auto audi cabrio, biju arii atsperes nomainiijis, tad vispaar bija perfekti, bet golf IV tika mainiiti tikai amiishi un atstaatas stock atpseres, taapat bija dikti labi! ne briidi nenozheeloju par iegaadi!

bet nu runaat par to kas ir labaaks, koni, bilstein vai veel kaadi buutu lieki! katram sava gaume un uzticiiba konkreetam brandam, jebkuri no tiem amiishiem buus labaaki par leetajiem stock!


paaraak cieti nebij??


bija vienkaarshi ideaali! es pat domaaju, ka gribu taadu piekari savam golf V, bet veel nezinu cik ilgi domaaju ar vinju paarvieoties! gribu A3 Sportback 2.0 TDI Quattro :twisted:
a varbuut R32 :twisted:
Lietotāja avatars
zzz
 
Atbildes: 1523
Pievienojies: 2004/Mar/15, 10:18
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Golf MK5 JE Design
Dzinējs: 2.0 TDI DSG + chips

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi