VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Par Koni amortizatoriem

Ritošā daļa

Par Koni amortizatoriem

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Par Koni amortizatoriem

Atbildēt Baily » 2007/Feb/09, 14:06

Lieta tāda,, esmu nolēmis pirkt amortizatorus visus četrus,, bet nevaru izzīlēt kurus koni, special (sarkanos) vai sport (dzeltenos),, tad nu man vajag palīdzību no jums,, izsakat savus viedokļus, pamatoti.
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt moins » 2007/Feb/09, 15:00

=D>
viens uzprasaas uz offtopiku,

lieti nodereetu informaacija par tavu gala meerkji, mainot amiishus :lol:
Lietotāja avatars
moins
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2005/Jūn/08, 15:31

Atbildēt androns » 2007/Feb/09, 15:29

gan es, gan NZ var izvizināt ar golfu, kam ir KONI SPORT (dzeltenie) amīši ...


Cietāks autiņš ir, nekā ar stock ... aiz kam ātrāk salons izgrab :)

bet tā - pilnība apmierināts :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Baily » 2007/Feb/09, 16:43

androns rakstīja:gan es, gan NZ var izvizināt ar golfu, kam ir KONI SPORT (dzeltenie) amīši ...


Cietāks autiņš ir, nekā ar stock ... aiz kam ātrāk salons izgrab :)

bet tā - pilnība apmierināts :)


shovakar izvizinaasi??
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt Baily » 2007/Feb/09, 16:45

moins rakstīja:=D>
viens uzprasaas uz offtopiku,

lieti nodereetu informaacija par tavu gala meerkji, mainot amiishus :lol:


mainu amiishus tapeec ka beigti, ,aizmugurejie izsisti, ,un viens priekseejais kustas stokaa.

merkis uzlabot auto vadaamiibu liikumos.
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt AT.. » 2007/Feb/09, 16:58

Njem dzeltenos. :wink:
AT..
 
Atbildes: 37
Pievienojies: 2005/Jūl/29, 16:10

Atbildēt Baily » 2007/Feb/09, 16:58

AT.. rakstīja:Njem dzeltenos. :wink:


kapeec?
Lietotāja avatars
Baily
 
Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

Atbildēt AT.. » 2007/Feb/09, 17:02

Tapeec ka tos jau saakumaa vajag mazliet piegriezt un buus labaaki par sarkanajiem.
Maasas Golf II uzliku sarkanos - jeega nekaada, taapat taa paklaja shuupojas.
Saviem auto lieku tikai KONI Sport. Bija uz ex-Aq90 visi četri, ir uz Volvo V40 priekšējie un tuvākajā laikā likshu arī aizmugurējos.
Forši, ka var vajadzības gadījumā arī pats paregulēt, bet nu man personīgi nav bijusi vēlme tos dabūt cietākus.
AT..
 
Atbildes: 37
Pievienojies: 2005/Jūl/29, 16:10

Atbildēt androns » 2007/Feb/09, 17:23

Baily rakstīja:
androns rakstīja:gan es, gan NZ var izvizināt ar golfu, kam ir KONI SPORT (dzeltenie) amīši ...


Cietāks autiņš ir, nekā ar stock ... aiz kam ātrāk salons izgrab :)

bet tā - pilnība apmierināts :)


shovakar izvizinaasi??

nu ja ieradiishos, tad OK :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt moins » 2007/Feb/09, 20:54

tad njem sport kitu, tipa dzeltenos un iesaku arii mainiit atsperes, ja njemsi kitu tad jau tur buus bet var arii panjemt kaadas h&r atsperes tipa labaakas esot.

man 3golfam bija sport kit, liikumus vareeja ritiigi labi panjemt. un nepiekriitu ka baigi viss saak grabeet, grabeet saak tad kad saliek plazas viscietaakos :)

veellabaak liikumus protams njemt ar pakaljpiedzinju ;) bet tas jau offtopic
Lietotāja avatars
moins
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2005/Jūn/08, 15:31

Atbildēt androns » 2007/Feb/10, 1:50

aa jaa - pat pashi KONI raxta, ka uzliekot amjus vajadzeetu nomainiit atsperes, jo stock atsperes vinji pastiepj garaakas un autinjsh paceljaas augstaak :)

man ar bik paceelaas augstaak, kad nomainiiju amjus ...



2 baily - kapee nebiji ?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt kniepis » 2007/Feb/10, 12:53

moins rakstīja:tad njem sport kitu, tipa dzeltenos un iesaku arii mainiit atsperes, ja njemsi kitu tad jau tur buus bet var arii panjemt kaadas h&r atsperes tipa labaakas esot.

man 3golfam bija sport kit, liikumus vareeja ritiigi labi panjemt. un nepiekriitu ka baigi viss saak grabeet, grabeet saak tad kad saliek plazas viscietaakos :)

veellabaak liikumus protams njemt ar pakaljpiedzinju ;) bet tas jau offtopic


KONI kā suga nekas labs nav, jo kāda var būt auto amīšu kvalitāte, ja tos ražojuši "traktorisi". KONI pamatbizness vienmēr ir bijis un ir traktortehnikas un tirltu konstrukciju amortizātori. Secinājumus var paši izdarīt. Esmu braucis ar daudz un dažādiem variantiem, atzīstu BILSTEIN un D2. Ja atsperes, tad labāklais risinājums ir H&R.

Esmu braucis ari ar PLAZA RS - nekas nekur neizgrab :!: Vienīgais viņi ir tādi pamīksti ar stock atsperēm :roll:
Lietotāja avatars
kniepis
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 46
Pievienojies: 2005/Jūl/07, 16:34

Atbildēt Scirocco GTX » 2007/Feb/10, 13:01

kniepis rakstīja:
moins rakstīja:tad njem sport kitu, tipa dzeltenos un iesaku arii mainiit atsperes, ja njemsi kitu tad jau tur buus bet var arii panjemt kaadas h&r atsperes tipa labaakas esot.

man 3golfam bija sport kit, liikumus vareeja ritiigi labi panjemt. un nepiekriitu ka baigi viss saak grabeet, grabeet saak tad kad saliek plazas viscietaakos :)

veellabaak liikumus protams njemt ar pakaljpiedzinju ;) bet tas jau offtopic


KONI kā suga nekas labs nav, jo kāda var būt auto amīšu kvalitāte, ja tos ražojuši "traktorisi". KONI pamatbizness vienmēr ir bijis un ir traktortehnikas un tirltu konstrukciju amortizātori. Secinājumus var paši izdarīt. Esmu braucis ar daudz un dažādiem variantiem, atzīstu BILSTEIN un D2. Ja atsperes, tad labāklais risinājums ir H&R.

Esmu braucis ari ar PLAZA RS - nekas nekur neizgrab :!: Vienīgais viņi ir tādi pamīksti ar stock atsperēm :roll:

Subjektiivs spriedums un nekas vairaak....
Bijushajai mazdai bija koni, kas jau naaca lietoti no vaacijas. Nobraucu 2 gadus pa muusu bedreem bez beedaam...pa trasi dzenaaju....LOTI labi amortizatori par attieciigo cenu.
Naakoshais auto bija BMW ...priekshaa KONi aizmugure billsteini....arii lietoti. Tikai labaakaas atsauksmes.
Esoshajai VW BORAI ir H&R KITS ar coilover...skaitaas uber kruts, bet nekaadas skjirbas ar ieprieksheejiem koni...
Nez kapeec cilveeki Koni izmanto joprojaam sporta vajadziibaam, ja vinji der tikai traktoriem?

Tu esi kaarteejais spriedeejs"sam neproboval, knigu nechital, no mnenije imeju"....

Un kursh gan liek sporta amiishus ar standart atspereem? Tikai tapeec lai skalji blautu, ka ir sporta amiishi ? :D

:hit1:
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt kniepis » 2007/Feb/10, 13:07

Scirocco GTX rakstīja:
kniepis rakstīja:
moins rakstīja:tad njem sport kitu, tipa dzeltenos un iesaku arii mainiit atsperes, ja njemsi kitu tad jau tur buus bet var arii panjemt kaadas h&r atsperes tipa labaakas esot.

man 3golfam bija sport kit, liikumus vareeja ritiigi labi panjemt. un nepiekriitu ka baigi viss saak grabeet, grabeet saak tad kad saliek plazas viscietaakos :)

veellabaak liikumus protams njemt ar pakaljpiedzinju ;) bet tas jau offtopic


KONI kā suga nekas labs nav, jo kāda var būt auto amīšu kvalitāte, ja tos ražojuši "traktorisi". KONI pamatbizness vienmēr ir bijis un ir traktortehnikas un tirltu konstrukciju amortizātori. Secinājumus var paši izdarīt. Esmu braucis ar daudz un dažādiem variantiem, atzīstu BILSTEIN un D2. Ja atsperes, tad labāklais risinājums ir H&R.

Esmu braucis ari ar PLAZA RS - nekas nekur neizgrab :!: Vienīgais viņi ir tādi pamīksti ar stock atsperēm :roll:

Subjektiivs spriedums un nekas vairaak....
Bijushajai mazdai bija koni, kas jau naaca lietoti no vaacijas. Nobraucu 2 gadus pa muusu bedreem bez beedaam...pa trasi dzenaaju....LOTI labi amortizatori par attieciigo cenu.
Naakoshais auto bija BMW ...priekshaa KONi aizmugure billsteini....arii lietoti. Tikai labaakaas atsauksmes.
Esoshajai VW BORAI ir H&R KITS ar coilover...skaitaas uber kruts, bet nekaadas skjirbas ar ieprieksheejiem koni...
Nez kapeec cilveeki Koni izmanto joprojaam sporta vajadziibaam, ja vinji der tikai traktoriem?

Tu esi kaarteejais spriedeejs"sam neproboval, knigu nechital, no mnenije imeju"....

Un kursh gan liek sporta amiishus ar standart atspereem? Tikai tapeec lai skalji blautu, ka ir sporta amiishi ? :D

:hit1:


Ui, kiā tu kļūdies! Tu vari teikt ko tu gribi, bet pieredze man noteikti ir vairkāk nekā tev, gudriniek! Ne jau visādi spriedelējumi nosaka amīšu vai piekaru sistēmu kvalitāti un labumu, bet gan apļa laiki trasē. Un nezin kapēc uz vienas un tās pašas mašīnas ar vieniem un tiem pašiem regulējumiem, KONI vienmēr ir bijis lēnāks?
Lietotāja avatars
kniepis
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 46
Pievienojies: 2005/Jūl/07, 16:34

Atbildēt Agnisr » 2007/Feb/10, 13:11

Nu nez, manupraat, ja tie KONI tieshaam buutu aaraa metami, tad autosportisti vinju neliktu virsuu!
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Nākošais

Atgriezties uz Ritošā daļa

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi