VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Cik bieži mainam gultņus

Ritošā daļa

Cik bieži mainam gultņus

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Cik bieži mainam gultņus

Atbildēt Riibeklis » 2006/Nov/19, 2:37

Palureju auto remontu pieraxtos un secinaju ka ik pec 6-7 meneshi sanak mainit pakaljejos gultnjus un reizi 7 meneshos priekshejos :?

vai tik tiesham vinji ir tik neizturigi ? vai vnk vaine ir gultnju razhotajos un meistaros ?
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Re: Cik bieži mainam gultņus

Atbildēt MārtiņšX » 2006/Nov/19, 3:08

Riibeklis rakstīja:Palureju auto remontu pieraxtos un secinaju ka ik pec 6-7 meneshi sanak mainit pakaljejos gultnjus un reizi 7 meneshos priekshejos :?

vai tik tiesham vinji ir tik neizturigi ? vai vnk vaine ir gultnju razhotajos un meistaros ?


1) Kaada razhojuma gultnjus Tu liec?
2) Kas un kaa vinjus Tev liek?
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Stalins » 2006/Nov/19, 12:06

Man tas pats,tikai termiņš pakaļējiem 2-3 mēneši(10-15t.km.), priekšējos gan vēl nēesmu mainījis(65t.km).Izmēģinājis esmu SKF,GPD,galīgi NoName,starpības maz.Visu laiku biju pārlecināts, ka vaina diskos 7J16, bet par biežu enivej. :dontknow: Tagad pamazām izkristalizējas doma, ka vainīgas pašas pakaļējā asis, gultņus nākas pārāk stipri pievilkt, lai nebūtu brīvkustības, tur arī varētu būt tā vaina, ka pastiprināti dilst. :-k
Lietotāja avatars
Stalins
 
Atbildes: 428
Pievienojies: 2006/Jūl/11, 16:20
Atrašanās vieta: Gulbene

Re: Cik bieži mainam gultņus

Atbildēt grecks » 2006/Nov/19, 12:39

Riibeklis rakstīja:Palureju auto remontu pieraxtos un secinaju ka ik pec 6-7 meneshi sanak mainit pakaljejos gultnjus un reizi 7 meneshos priekshejos :?

vai tik tiesham vinji ir tik neizturigi ? vai vnk vaine ir gultnju razhotajos un meistaros ?

Un cik liels tad ir nobraukums?
Es nobraucu vismaz 30t kilometru pa gadu, divus gadus neesmu neko no tiem gultnjiem mainiijis(nevis taapeec ka nemainu), visi veel OK
Lietotāja avatars
grecks
 
Atbildes: 97
Pievienojies: 2006/Mai/13, 0:24
Atrašanās vieta: Vidzeme

Atbildēt Jonix » 2006/Nov/19, 13:43

gan jau, ka gultņi tiek pārvilkti - nelielu brīvkustību (ļoti minimālu) tomēr vajag atstāt - tapēc jau noteikti nobeidzās...
šādi ir bieži dzirdēti gadījumi, ka meistari vai nu nemāk vai speciāli pārvelk gultņus, lai naudiņa nāktu... nomainam meistarus un viss ir bumbās.... jua 10-15k km tomēr nav tas laiks pēc kura būtu jāmaina gultņi...
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Atbildēt Jazzer » 2006/Nov/19, 13:43

Kāds ir mainījis Golf IV aizmugurējos gultņus?
Interesēm pašu gutņu un darba aptuvenās cenas.
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt ArmandsS » 2006/Nov/19, 13:45

Nobraucu 6 gadus ,180tkm ,viereiz nomainīju tikai pakaļējos gultņus ,otreiz kopā ar asīm .
Preikšejos neesmu aizticis :dontknow: :dontknow:
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt MārtiņšX » 2006/Nov/19, 14:24

Parastaas probleemas ar pakaljeejiem gultnjiem:
1) gultnji tiek paarvilkti;
2) netiek ieveerota tiiriiba, vinjus mainot - paaris smilshu graudinji un peec paaris tk. km vari mainiit atkal.

P.S. Ass nekaadu lielu skaadi nevar nodariit (ja nav liika) - man ar bija gaajis gultnis pa asi rinkjii - iepunkteeju mazliet, saliku un braucu jau vairaak par gadu (~40tk. km) - viss OK. Jauna ass un gultnis staav rezervee, bet veel nav bijusi vajadziiba peec vinjiem.

Prieksheejos meedz sachakareet, dzenot vinjus iekshaa ar aamuru, nevis leenaam un praatiigi iepreseejot...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Lord » 2006/Nov/19, 14:37

nezinu, kā cietom vw, bet Asnātei aizmugurē ir koniskie gultņi un tiem ir vnk lieta... kad tos nomaina, tie pēc kāda lieka piestrādājās un ir biji jāpievelk pajaunam, jo iesēžoties savās vietās sāk nedaudz kustēties... man tikko tāda lieta bija... tagad atkal viss ir labi... vnk biki pievilku un nekas vairs nekustās...
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt ArmandsS » 2006/Nov/19, 14:41

Lord rakstīja:nezinu, kā cietom vw, bet Asnātei aizmugurē ir koniskie gultņi un tiem ir vnk lieta... kad tos nomaina, tie pēc kāda lieka piestrādājās un ir biji jāpievelk pajaunam, jo iesēžoties savās vietās sāk nedaudz kustēties... man tikko tāda lieta bija... tagad atkal viss ir labi... vnk biki pievilku un nekas vairs nekustās...

tādi ir 99% visiem VW un brīvkustībai ir bikīt jābūt
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt Lord » 2006/Nov/19, 14:46

Kraasotajs rakstīja:
Lord rakstīja:nezinu, kā cietom vw, bet Asnātei aizmugurē ir koniskie gultņi un tiem ir vnk lieta... kad tos nomaina, tie pēc kāda lieka piestrādājās un ir biji jāpievelk pajaunam, jo iesēžoties savās vietās sāk nedaudz kustēties... man tikko tāda lieta bija... tagad atkal viss ir labi... vnk biki pievilku un nekas vairs nekustās...

tādi ir 99% visiem VW un brīvkustībai ir bikīt jābūt


tātad viss ir labi... visticamāk, ka kreņķis ir tajā, ka cilvēki vnk nezin, ka tos gultņus vajag pēc kāda laiciņa pievilkt biki pajaunam... man arī ir nobraukti kaut kādi 15-20t km.... tā tad viss ir čikiniekā ;)
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt ArmandsS » 2006/Nov/19, 14:51

Lord rakstīja:
Kraasotajs rakstīja:
Lord rakstīja:nezinu, kā cietom vw, bet Asnātei aizmugurē ir koniskie gultņi un tiem ir vnk lieta... kad tos nomaina, tie pēc kāda lieka piestrādājās un ir biji jāpievelk pajaunam, jo iesēžoties savās vietās sāk nedaudz kustēties... man tikko tāda lieta bija... tagad atkal viss ir labi... vnk biki pievilku un nekas vairs nekustās...

tādi ir 99% visiem VW un brīvkustībai ir bikīt jābūt


tātad viss ir labi... visticamāk, ka kreņķis ir tajā, ka cilvēki vnk nezin, ka tos gultņus vajag pēc kāda laiciņa pievilkt biki pajaunam... man arī ir nobraukti kaut kādi 15-20t km.... tā tad viss ir čikiniekā ;)

protams ,mašina ir jākopj laicīgi
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt Lord » 2006/Nov/19, 14:53

nu ritošā tā ir lieta, kurai es visu laiku sekoju līdzi... apmēram 1x mēnesī cenšos aizbraukt uz drebekli, lai izkrata mašīnu un pasaka, kas jāmaina vai viss ir čikiniekā... bet gultņu krēņķi atklāju, jo līkumos bremzējot pakaļrats kaut kur sāka strīķēties... un kā izrādījās vnk glutņi biki par vaļīgu bija...
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Ezis666 » 2006/Nov/19, 15:35

priekšējie iet normāli apmēram 110kkm, pakaļējie iet~70 kkm.
Pakaļas problēma-nodrāzta asīte, kur stāv blīvslēgs, blīvslēgs ātri caurs, pēc tam tikpat ātri gultnis-risinājums-mainīt asīti, vai nopulēt veco, jauni blīvslēgi, un papildus pievilktas atsperes blīvslēgiem.
Lietotāja avatars
Ezis666
 
Atbildes: 379
Pievienojies: 2005/Okt/12, 13:25
Atrašanās vieta: nenoteikta
Braucu ar: WV Golf 3
Dzinējs: AAZ

Atbildēt robchix » 2006/Nov/19, 15:54

Aizmugures gultnji ir jaapievelk liidz tam, kameer var ar skruuvgriezha paliidziibu pabiidiit shurpu turpu to profilshaibu kas naak zem uzgriezhnja. Tajaa pashaa laikaa kustinot riteni vertikaalaa plaknee ir pieljaujama kustiiba, it kaa gultnis nebuutu pievilkts. Ja to shaibu nevar pakustinaat, tad ir pa stingru.
Taa man maacija meistars servisaa.
robchix
 
Atbildes: 267
Pievienojies: 2005/Jan/17, 20:02
Atrašanās vieta: Rīga, Viestura prospekts

Nākošais

Atgriezties uz Ritošā daļa

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi