VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - mašīna dreb!

Ritošā daļa

mašīna dreb!

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

mašīna dreb!

Atbildēt BARONS » 2011/Jūl/04, 21:45

Lieta tāda,ka sasniedzot atrumu 110km/h sāk drebēt/vibrēt mašīna,bet ne stūre!Pie kadiem 130km/h drebēšana/vibrēšana paliek mazāka!Kas varētu būt pie vainas?itkā sviras visas ok!man visu laiku aizdomas uz labo priekšējo gultni,bet servisā saka ka viss ok,luftes nav un nekauc ar!kgan skaņa brīžiem ir tāda,ka būtu noklājies!Gultnis bardačokā mētājas,bet vai ir jēga mainīt?!
mož kāds disks varētu būt pie vainas?
Lietotāja avatars
BARONS
 
Atbildes: 361
Pievienojies: 2008/Mar/20, 16:55
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: ir priekšā

Re: mašīna dreb!

Atbildēt MārtiņšX » 2011/Jūl/04, 21:49

Ritenjus nobalansee. Moshk kaads atsvars nolidojis.
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Re: mašīna dreb!

Atbildēt Riibeklis » 2011/Jūl/04, 21:51

Ja uz stures vibraciju nejut tad visdrizak vainigi pakaljejie diski. dublji, balanseshana vai riepa
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Re: mašīna dreb!

Atbildēt BARONS » 2011/Jūl/04, 21:58

Stulbākais ir tas,ka ar ziemas riepām bij tas pats!domāju moz pumpa!uzliku vasarenes,nobalansēju,bet tas pats!Pieļauju domu par disku,bet nu liekot riepas neko neteica!
...nu tad vaina vienigi varetu buut ritenos,ja!
Lietotāja avatars
BARONS
 
Atbildes: 361
Pievienojies: 2008/Mar/20, 16:55
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: ir priekšā

Re: mašīna dreb!

Atbildēt 16vLietotājs » 2011/Jūl/04, 22:50

Riteņa diskam izsists centrs. Nobalansēt var, bet disks ``met``, ir bijuši gadījumi.
Ja ir aizdomas par gultni, pārbaudi pusasis, ar tām arī medz būt brīnumi- ``met``, vibrē utt. servisā uz pacēlāja miera stāvoklī figu ieraudzīsi.
Par tik populārām un vispārzināmām lietām kā riteņa diska un bremžu diska kontaktvirsmas tīrība es pat negribu runāt.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Re: mašīna dreb!

Atbildēt odinsh » 2011/Jūl/04, 23:07

Ja riepas un diski ir OK, tad es lieku uz pusasi!
Man ar auto drebēja tā kā traks, pēc ilgas meklēšanas atklājās, ka kādreiz iekšējam pusass galam ir bijusi pušu gumija, tā nomainīta, un tagad galus atdevis pats iekšējais pusass gals, samainīju un viss! Vairs jaunais asfalts neliekas nemaz tik slikts! :D
odinsh
 
Atbildes: 92
Pievienojies: 2007/Dec/26, 20:35
Braucu ar: Audi/Seat/VW

Re: mašīna dreb!

Atbildēt BARONS » 2011/Jūl/05, 9:44

hmm,nu pakaļējie bremžu diski man ir jāmaina,tie ir beigti pēc ziemas!bet nu nava atlupuši...pirms mēneša uztaisīju vēl mazu apkopi viniem,visus notīriju!
nu skaidrs,nomainīšu bremžu diskus un tad skatīšos tālāk!Uzmetīšu aci ari pusasīm!ja ne,tad jamaina diski,vai jameklē vainīgais.
Lietotāja avatars
BARONS
 
Atbildes: 361
Pievienojies: 2008/Mar/20, 16:55
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: ir priekšā

Re: mašīna dreb!

Atbildēt Wikings » 2011/Jūl/05, 11:04

hmm, spararats nevareetu buut pie vainas? :-k
Wikings
 
Atbildes: 486
Pievienojies: 2006/Mai/19, 13:28

Re: mašīna dreb!

Atbildēt Lemings » 2011/Jūl/05, 12:53

Man kaut kāda līdzīga herņa, ritmiska skaņa neatkarīgi no režīma, proporcionāla ātrumam.
Drīz skate, redzēs varbūt buksēs atradīs.

Kaut kā iekšējo pusass granātu var nodiagnosticēt nejaucot visu ārā? Vai kā nosaka, ka tai ir kirdik?
Lietotāja avatars
Lemings
 
Atbildes: 497
Pievienojies: 2006/Jan/30, 15:08
Atrašanās vieta: Aizkraukle, Skrīveri
Braucu ar: Touran
Dzinējs: 1,9 TDI AVQ

Re: mašīna dreb!

Atbildēt odinsh » 2011/Jūl/06, 0:53

Par to iekšējo granātu! Es nezinu, kā atklāja, bet atklāja! :D varbūt mainīja uz bumbiņu, ir ir, nav nav! Bet nu ja tā bija, tad viņiem paveicās! :lol:
Bet turpretim zinu vienu VW T5 busu, kuram bija līdzīga virbrācija! Diskus taisnoja, riepas mainīja, brauca uz savirzi, balansēja ratus nekas nedeva rezultātus, fināla samainīja abas pusasis, gultņus, bremžu diskus! Beigās nopirka otru komplektu ar diskiem ziemai un vibrācija pārgāja, vaina bija tikai diskos! #-o , bet kā to nepamanīja neviens nav skaidrs!
odinsh
 
Atbildes: 92
Pievienojies: 2007/Dec/26, 20:35
Braucu ar: Audi/Seat/VW

Re: mašīna dreb!

Atbildēt viesis71 » 2011/Jūl/06, 1:14

Lemings rakstīja:Man kaut kāda līdzīga herņa, ritmiska skaņa neatkarīgi no režīma, proporcionāla ātrumam.
Drīz skate, redzēs varbūt buksēs atradīs.

Kaut kā iekšējo pusass granātu var nodiagnosticēt nejaucot visu ārā? Vai kā nosaka, ka tai ir kirdik?



Kaadi diski ir virsuu?Ja ar dekorativajiem,tad nonem nost un patestee.
Man taa bija,ka ritmiska skanja naaca, proporcionāla ātrumam
Lietotāja avatars
viesis71
 
Atbildes: 116
Pievienojies: 2010/Nov/16, 21:09
Braucu ar: Sharan
Dzinējs: 1.9tdi

Re: mašīna dreb!

Atbildēt MārtiņšX » 2011/Jūl/06, 1:15

Var samainiit ritenjus prieksha uz pakalju, ja kautkas mainaas, piem. paraadaas vibraacija uz stuuri, tad vaina diskos.
Pusasis var iebaazt virpaa vai taapat pagroziit starp 2 centriem vai paripinaat pa taisnu virsmu - ta redzees, i liikas vai nav.
Ieksh. granaatas var izjaukt, izmazgaat, izpeetiit - par skaadi taapat nenaaks, it iipashi, ja pats to var izdariit un izmaksas tik cik pasha darbs un jauna smeere. Esmu praksee vairaak x redzeejis, ka paceltam auto, griezhot aiz ritenja, iekjeras ieksh. granaata a uz zemes nolaistam (auto svars uz piekari - granaata nostaajas mazaakaa lenkjii) itkaa viss OK - nekrakshkj, nekjeras, braucot vibraacijas var arii veel nebuut. Bet tas ir beigu saakums.
Kaarbas flanchiem gultnjus ar var pachekot pie vienas jaukshanas - vai nav briivkustiiba paraadiijusies.
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Re: mašīna dreb!

Atbildēt Lemings » 2011/Jūl/06, 9:30

MārtiņšX rakstīja:Var samainiit ritenjus prieksha uz pakalju, ja kautkas mainaas, piem. paraadaas vibraacija uz stuuri, tad vaina diskos.
Pusasis var iebaazt virpaa vai taapat pagroziit starp 2 centriem vai paripinaat pa taisnu virsmu - ta redzees, i liikas vai nav.
Ieksh. granaatas var izjaukt, izmazgaat, izpeetiit - par skaadi taapat nenaaks, it iipashi, ja pats to var izdariit un izmaksas tik cik pasha darbs un jauna smeere. Esmu praksee vairaak x redzeejis, ka paceltam auto, griezhot aiz ritenja, iekjeras ieksh. granaata a uz zemes nolaistam (auto svars uz piekari - granaata nostaajas mazaakaa lenkjii) itkaa viss OK - nekrakshkj, nekjeras, braucot vibraacijas var arii veel nebuut. Bet tas ir beigu saakums.
Kaarbas flanchiem gultnjus ar var pachekot pie vienas jaukshanas - vai nav briivkustiiba paraadiijusies.


Dekoratīvos diskus noņemšu pamēģināšu.

It kā grozot riteņus uz pacēlāja nekas nekur neķeras. Pašam nav iespēju pusasis noņemt kā ka lētais variants atkrīt.
Riteņi tika samainīti no priekšas uz aizmuguri, īpaši nekas nemainījās.
Labi skaidrs, paies skate domās tālāk.
Lietotāja avatars
Lemings
 
Atbildes: 497
Pievienojies: 2006/Jan/30, 15:08
Atrašanās vieta: Aizkraukle, Skrīveri
Braucu ar: Touran
Dzinējs: 1,9 TDI AVQ

Re: mašīna dreb!

Atbildēt BARONS » 2011/Jūl/06, 14:24

hmm,bus japamēgjina man ar nonemt kalpakus un paskatiities kaa tad!
bet teiksim nevaretu but moz pie vainas,tie pasi bremzu diski,teiksim ja vini kkaa ir salociiti,deformeeti un kkaa metaas???
Lietotāja avatars
BARONS
 
Atbildes: 361
Pievienojies: 2008/Mar/20, 16:55
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat b5
Dzinējs: ir priekšā

Re: mašīna dreb!

Atbildēt ajms » 2011/Jūl/06, 15:53

Man te nosaciiti pajauns Hyndai uzpeldeeja ar taadu passu prognozi,nevar saprast ,itkaa gultnis braucot,bet silst stupica,peec bremzes nospiesanas ritenis tomeer ieklemmee.Doma pajaukt supportu,nomainiit manzeti,tad arii vibree riteni braucot...
Saakaas viss, ka meitene troktuaaraa iebrauca :roll: ,zinu, ka gultni izbeidzaas taadaa veidaa.Var mekleet veel sajaa virzienaa.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b


Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi