VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukšana

Ritošā daļa

Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukšana

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukšana

Atbildēt DPalace » 2011/Apr/23, 22:35

Tātad, pateicoties cietinātajām atsperēm un braukšanai tukšā, tās atsperes ir kautko smagi sabojāt***as, jau kopš saņēmu ik pa laikam iegrabējās kautkas aizmugurē šofera pusē, vainoju sēdekļus/plastmasas, un vēl viskautko, tad nu jau nedēļu atpakaļ kļuva gandrīz neciešami, iesēdināju senci aizmugurē un braucot mājās teicu lai klausās skatās vienalga ko, bet atrod kas tur grab..., secināts aizmugurē piekarei kautkas, kad mainīju bremžu diskus uzprasīju masteram, kas tur var grabēt, šis atbildēja, ka amortizatora sailentbloks.., cik zinu ir tiltam sailentbloki, nejau amortizatoriem.., pēc manuāļa atradu, ka itkā augšā atsperei ir kautkāda gumijas blīve, un tā varētu būt sašķaidīta lupatās un sitas metāls pret metālu + vēl tas, ka tās atsperes ir nosēdušās, iespējams, ka atspere lēkā vienkārši, bet nu runa ne par to...

Lai noņemtu amortizatoru ar atsperi no auto, obligāti jājauc visas bagažnieka plastmasas nost? (itkā pēc grāmatas teikts, ka augšējās 2 skrūves jāatskrūvē lai noņemtu ami, bet to nevar izdarīt dēļ drošības jostu stiprinājuma, a tam skrūves no apakšas, značit plastiks jāņem nost, savādāk jau nevar?
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukša

Atbildēt Turbo » 2011/Apr/23, 22:47

tu gribētu dzirdēt atbildi ka 3 skrūves mazāk jāatskrūvē ?
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukša

Atbildēt DPalace » 2011/Apr/24, 9:23

Nē, visu rītu pētiju nav izejas, universālim visas sāna plastmasas viss jāskrūvē nost a sāna stoikas plastiks līdz durvīm iet, tad vēl jāskatās kas tur zem paklāja skrūve toč ir, baigais gemorojs, ka pie vajadzīgajām skrūvēm no augšas netiek klāt :X

A kas var radīt amortizatora/atsperes mehānizmā metālisku sišanos braucot pa mazām bedrītēm, atsperei itkā jābūt gumijas abos galos ne tā?
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukša

Atbildēt ajms » 2011/Apr/24, 9:39

paskaties arii tilta bukses...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukša

Atbildēt Fancy » 2011/Apr/24, 15:13

tos plastmasus ir max 30min ko jaukt
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukša

Atbildēt DPalace » 2011/Apr/25, 22:09

Šodien jaucos jaucos, secināju jā to sāna plastiku lielo lai dabūtu nost pakaļējos sēdekļus jāņem ārā :D, nu neko aprobežojos ar atbīdīšanu tik, nost ir, bet varētu man paskaidrot bagažnieka logu "skrūves" jau 3šā kura ir līdz pusei atskrūvēta/jusies , tā moš jābūt? kā citiem, lai nav tā, ka vienā dienā logs izkrīt :D
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukša

Atbildēt Fancy » 2011/Apr/25, 22:12

nah logu skrūvē nost? :shock:
sēdekļi nav jāizņem, bet jānolaiž tikai
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukša

Atbildēt DPalace » 2011/Apr/25, 23:27

Tu nesaprati es pats esmu autā, nejau skrūvēju nost bet uzgriežni (nu jau 2 esmu atradis), kuri ir līdz pusei vaļā... (es neskrūvēju vaļā) es aizskrūvēju ciet....

Un jā sēdekļus jānolaiž tikai lai pavilktu nost plastiku, bet lai noņemtu vispār vajg sēdekļus ārā, jo sēdekļu stiprinājumam apākrt skrūvei ir plastiks.

Rīt otra puse un tad uz servisu vai pacēlāju.
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: Grab aizmugurējā amortizatora(atsperes) detaļa, izjaukša

Atbildēt Fancy » 2011/Apr/26, 0:43

DPalace rakstīja:Tu nesaprati es pats esmu autā, nejau skrūvēju nost bet uzgriežni (nu jau 2 esmu atradis), kuri ir līdz pusei vaļā... (es neskrūvēju vaļā) es aizskrūvēju ciet....

Un jā sēdekļus jānolaiž tikai lai pavilktu nost plastiku, bet lai noņemtu vispār vajg sēdekļus ārā, jo sēdekļu stiprinājumam apākrt skrūvei ir plastiks.

Rīt otra puse un tad uz servisu vai pacēlāju.


Esmu to darījis reizes 15it točna, nekad nēesmu ķebļus ārā ņēmis :shock:
Sāc ārdīt no aizmugures... Ja nemaldos, tad zem tepiķa ir 2-3 uzgriežņi, pie aizmugurējās stoikas ir kādas 2, pie grabažnieka pārsega ir kādas 3, kas protams ir jānoņem, tad pie loga bija kādas 3... drošības jostas rulli gan ņēmu nost
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni


Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi