VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Neskaidrība par amortizatoriem

Ritošā daļa

Neskaidrība par amortizatoriem

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt lauraiss » 2011/Mar/30, 12:47

Labdien!

Kad iepirku savu Vento, iepriekšējais īpašnieks (radinieks, labs un uzticams cilvēks, bet no auto nejēdz pilnīgi neko, tāpat, kā es), teica, ka viņam esot uzlikti kautkādi glaunie, dārgie amortizatori, kurus varot četras reizes lietot - kad paliek par mīkstu un nolietojas, kaut kas jāpagriež un atkal varot braukt kā ar jauniem. Šādi pagriezt varot četras reizes katru amortizatoru. Skrūve kautkāda, vai kaut kas tāds. Nu lūk, un amīšiem acīmredzami nāk gals klāt, šūpojot staigā turp atpakaļ vairāk kā vajadzētu. Konsultējos ar paziņām, kas kaut ko jēdz un tie teica, ka tādu amortizatoru nav un tie visi ir murgi, amortizators ja ir beidzies, tad jāmaina. Es skaidri zinu, ka ja nomainīšu, tad šis rada gabals pārmetīs, ka: "vajadzēja pagriezt, es ne reizi nebiju griezis, pa velti naudu izmeti". Kāds zinošs var nokomentēt, ir tāda lieta vispār dabā sastopama, vai tiešām murgi un es varu pirkt jaunus amīšus? Diemžēl, man nav iespējas noskaidrot, kas tie par amortizatoriem.

Paldies!
lauraiss
 
Atbildes: 20
Pievienojies: 2010/Sep/05, 18:52

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt Mudvayne » 2011/Mar/30, 13:04

Sabildē tos super-puper amortiņus un ieliec šeit bildes, tad jau redzēsim :mrgreen:
Lietotāja avatars
Mudvayne
 
Atbildes: 3855
Pievienojies: 2006/Aug/03, 13:53
Atrašanās vieta: SDM
Braucu ar: auto emoción
Dzinējs: 2.0 TDI

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt 16vLietotājs » 2011/Mar/30, 13:32

Tie ir parastie regulējamie Koni.
Cilvēki, kas nestāv tuvu auto lietām bieži šito stāsta, ka ja kļust par mīkstu tad pagriež tik uz cietāko pusi un mauc atkal.
Principā jau pareizi, to jau tikai ``īpašo vajadzību`` cilvēki saprot ka sagriežot uz cietāko var netmetot uz 120kmh iet no Krastenes uz salu tiltu augšā.
Pārējie brauc normāli.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt mist » 2011/Mar/30, 20:17

lauraiss rakstīja:Labdien!

Kad iepirku savu Vento, iepriekšējais īpašnieks (radinieks, labs un uzticams cilvēks, bet no auto nejēdz pilnīgi neko, tāpat, kā es), teica, ka viņam esot uzlikti kautkādi glaunie, dārgie amortizatori, kurus varot četras reizes lietot - kad paliek par mīkstu un nolietojas, kaut kas jāpagriež un atkal varot braukt kā ar jauniem. Šādi pagriezt varot četras reizes katru amortizatoru. Skrūve kautkāda, vai kaut kas tāds. Nu lūk, un amīšiem acīmredzami nāk gals klāt, šūpojot staigā turp atpakaļ vairāk kā vajadzētu. Konsultējos ar paziņām, kas kaut ko jēdz un tie teica, ka tādu amortizatoru nav un tie visi ir murgi, amortizators ja ir beidzies, tad jāmaina. Es skaidri zinu, ka ja nomainīšu, tad šis rada gabals pārmetīs, ka: "vajadzēja pagriezt, es ne reizi nebiju griezis, pa velti naudu izmeti". Kāds zinošs var nokomentēt, ir tāda lieta vispār dabā sastopama, vai tiešām murgi un es varu pirkt jaunus amīšus? Diemžēl, man nav iespējas noskaidrot, kas tie par amortizatoriem.

Paldies!


Domā tie Koni ar nevar izbeigties? Var griezt līdz nemaņai bet vecums jau nenāk viens! Manai vecajais Toyota Celica 86g. bija iekšā visi 4 tādi un beigti... #-o
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt turyk » 2011/Mar/30, 20:55

es tadu koni :lol: :lol: :lol: menesha laika nobeidzu :lol: :lol: :lol: (manejie izteceja)

es vinjus uzreiz jau "pagriezu", auto- koka rati. bet nu uz celja turas, ka bails metas(tas pats vento)

ja tie ir koni- tad vinjiem ir jabut ar muzha garantiju

pagriezhas- nonjemot ami iespizhot shtoku liidz galam un pagriezhot pa pulksteni
turyk
 
Atbildes: 217
Pievienojies: 2007/Jūn/05, 22:40
Atrašanās vieta: jurmala

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt lauraiss » 2011/Mar/31, 10:21

Skaidrs, tātad vispār tāda lieta eksistē, paprovēs pagriezt, ja labāk nepaliks, misene.
Paldies!
lauraiss
 
Atbildes: 20
Pievienojies: 2010/Sep/05, 18:52

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt ajms » 2011/Mar/31, 15:39

Taa reguleejamaa skruuve domaata 1x,Vinji ir nosaciiti regulaajami.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt sirmais » 2011/Apr/13, 9:54

Lai vēl stabilāk un ātrāk uz tilta mauktu virsū vēļ šos vajag uzlikt: http://www.ultraracing.lv/?lang=lv&make=VOLKSWAGEN&model=MARK%203&mm_id=389
Lietotāja avatars
sirmais
 
Atbildes: 129
Pievienojies: 2004/Okt/08, 12:24
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Honda Accord Type-S
Dzinējs: 2.4

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt ajms » 2011/Apr/13, 11:46

sirmais rakstīja:Lai vēl stabilāk un ātrāk uz tilta mauktu virsū vēļ šos vajag uzlikt: http://www.ultraracing.lv/?lang=lv&make=VOLKSWAGEN&model=MARK%203&mm_id=389

Pasaki ,ja zini,- kādi firmas amortizatori/sistēmas šajos tiek izmantoti.
Piem., H&R izmanto Bilstein amortizatorus.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt salvis » 2011/Apr/14, 22:05

Ajms, tās ir atsaites (visas iespējamās) nevis piekares statnes. Jums šosejā būris šito lietu atsver. :D Rekur ir sākumlapa :arrow: http://www.ultraracing.lv/?action=howitworks&lang=lv
Sievu un mašīnu draugiem neaizdod.

VW Up!, Deep black
VW Golf Plus, Blaugraphite
Lietotāja avatars
salvis
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2006/Jūn/06, 23:27
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: VW Up!, Deep black
Dzinējs: ir

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt ajms » 2011/Apr/14, 23:18

salvis rakstīja:Ajms, tās ir atsaites (visas iespējamās) nevis piekares statnes. Jums šosejā būris šito lietu atsver. :D Rekur ir sākumlapa :arrow: http://www.ultraracing.lv/?action=howitworks&lang=lv

atklaati sakot neizlasiiju,biju domaajis veelaak palasiit ;)
Mums tas viss ir:)kur tad bez taa.Kad pameegina bez,un tad uzliek,ir liela atskiriiba.Uz ielas varbuut nejuut,bet Bikerniekos var teikt ka diena un nakts ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt salvis » 2011/Apr/16, 20:34

Es domāju, ka pie mūsu ceļiem un auto vecuma uz ielas arī jūt. #-o Saņemšos kaut kad un metināšu augšā pa vienai vien, lai bundža neļogās un nelūzt. Tikai jāizdomā, kā lai vienu daļu no visām piestiprina tādā veidā, lai TA inspektoram, palienot zem auto acis neizlec uz kātiņiem. :mrgreen:
Sievu un mašīnu draugiem neaizdod.

VW Up!, Deep black
VW Golf Plus, Blaugraphite
Lietotāja avatars
salvis
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2006/Jūn/06, 23:27
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: VW Up!, Deep black
Dzinējs: ir

Re: Neskaidrība par amortizatoriem

Atbildēt DPalace » 2011/Apr/16, 20:43

Es ar ilgi skatos uz strutbaru passatam, tik 35ls, bet nekādīgi nesanāk laiks
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF


Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi