VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ierīkot ESP?

Ritošā daļa

Ierīkot ESP?

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Re: Ierīkot ESP?

Atbildēt cilvis » 2011/Mar/17, 19:00

Ja jau te pa šitām štellēm runa iesākta, tad es ar uzprasīšu

Nafig man autiņam nešeptē EDS (priekšējā tilta bloķis). Sūknis rūc, bet efekts īsti nav jūtams.
cilvis
 
Atbildes: 50
Pievienojies: 2010/Nov/12, 19:07

Re: Ierīkot ESP?

Atbildēt 16vLietotājs » 2011/Mar/17, 19:38

cilvis rakstīja:Ja jau te pa šitām štellēm runa iesākta, tad es ar uzprasīšu

Nafig man autiņam nešeptē EDS (priekšējā tilta bloķis). Sūknis rūc, bet efekts īsti nav jūtams.

Fcuk!! :arrow: Auto/gads/piedziņa.Elementāras lietas, bez kurām NEKO nevar pateikt.
Kas tas par brīnumu kuram ir ar sūkni piedzenams priekštilta bloķēšanas mehānisms- traktors vai kāda cita mežizstrādes tehnika?
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Re: Ierīkot ESP?

Atbildēt cilvis » 2011/Mar/17, 19:54

Smieklīgi, tas, ka tev parakstā "auto remonts" a kas ir EDS nezinam :mrgreen: Es negribētu remontēt auto pie cilvēka, kurš primitīvas lietas nezin :lol:


T4 Caravelle
Bet pieļauju, ka tāpat nesapratīsi. :) gadus 20 jau noteikti šāda sistēma eksistē
Ā un auto priekšpiedziņas
cilvis
 
Atbildes: 50
Pievienojies: 2010/Nov/12, 19:07

Re: Ierīkot ESP?

Atbildēt ArmandsS » 2011/Mar/17, 22:02

Ko ,kā tu gribi viņu sajust ? viņš jau tik ar ABS pietur buksējošō riteni un neļauj celt apgriezienus . Ja nejūti ,tad varbūt ir sūdīgi kluči un diski ,kas nespēj saturēt to riteni
Abs strādā ?
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: Ierīkot ESP?

Atbildēt cilvis » 2011/Mar/17, 22:17

EDS ļauj celt apgriezienu, vnk viņam ir jābremze buksējošais ripulis. ABS protams strādā, nekādas kļūdas nava, riteņu devēji visi šeptē. Sistēma tak tā pati, kas auģikiem kvatrām. Darbojas līdz 40 km/h
Tas kas neļauj celts abarotus ir ASR vai kā to nevajadzīgo mēslu sauc :D ķipa pretbuksēšana, bet elektriskais bloķis palīdz izbraukt piemēram no dubļiem vai uz sliktas saķeres virsmas kustina pareizo riteni
cilvis
 
Atbildes: 50
Pievienojies: 2010/Nov/12, 19:07

Re: Ierīkot ESP?

Atbildēt ArmandsS » 2011/Mar/17, 23:43

cilvis rakstīja:EDS ļauj celt apgriezienu, vnk viņam ir jābremze buksējošais ripulis. ABS protams strādā, nekādas kļūdas nava, riteņu devēji visi šeptē. Sistēma tak tā pati, kas auģikiem kvatrām. Darbojas līdz 40 km/h
Tas kas neļauj celts abarotus ir ASR vai kā to nevajadzīgo mēslu sauc :D ķipa pretbuksēšana, bet elektriskais bloķis palīdz izbraukt piemēram no dubļiem vai uz sliktas saķeres virsmas kustina pareizo riteni

Kas tev it TDI vai benzīns ?
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: Ierīkot ESP?

Atbildēt 16vLietotājs » 2011/Mar/18, 0:15

:arrow: cilvis
Noraksturo, lūdzu, tieši kas pie tava auto darbības ir tas, kas liek Tev domāt ka EDS sistēma nedarbojas.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Iepriekšējais

Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi