VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Audi S4 B5 (pazuda ātrumi, sajūgs)

Ritošā daļa

Audi S4 B5 (pazuda ātrumi, sajūgs)

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Audi S4 B5 (pazuda ātrumi, sajūgs)

Atbildēt night » 2010/Feb/07, 19:01

Pie ieslēgtas aizdedzes nevar vairs ieslēgt ātrumos , nekādas mistiskas skaņas ar neparādās,...ielieku pirmā robā pie izslēgtas aizdedzes un laižu klāt auto sāk ripot uz priekšu un sākam braukt , slēdzu otro robu bez sajūga , itkaa sanāk , bet pilnibā sajūgs nav pazudis , jo braucot ar otro robu uzspiedu gāzi un mēģināju iespiest sajūgu itkā bišķi paķera to sajūgu , tatad iespejams beigts tikai kāds cilindrītis.. Vajag operatīvi līdz 2dienai tikt galā ar šo vainu , kur , kāds var palīdzēt ? AJMS aizņemts tuvākās dienas :(
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt 16vLietotājs » 2010/Feb/07, 20:42

Precizē: pie iedarbināta motora nevar ielikt pārnesumos, jo sajūgs nedarbojas.
Jāpaskatās protams sajūga hidrocilindri un izspiedējdakša, bet ticamāks tomēr ka Tev vajag jaunu sajūga komplektu, jo kurvis būs devies labākos medību laukos.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Atbildēt night » 2010/Feb/07, 21:28

ugu, pie iesleegta motora nevar ielikt robos...es jau ar ceru uz tiem cilindriem , ja ja jau kurvis buutu beigts , tad buutu kaut kaadaam skanjaam japaraadaas a man klusums , itkaa nekas nebuutu izmainiijies !
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt night » 2010/Feb/07, 21:29

Riit no riita iespejams tiksu uz pacelaaja , tad jaapeeta buus , veel skjidrumu japaarbauda ... varbuut nav bijis liimenis .. un tad uztaisiijis shitaadu briinumu !
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt 16vLietotājs » 2010/Feb/07, 21:39

parasti pie beigtiem cilindriem iztek bremžu (vai ja labāk patīk- sajūga :lol:) eļļa un tad pedālis iekrīt grīdā. Ja pedālī nekas nav mainījies, tad ticamāks tomēr ir beigta kurvja variants.
Domāju, ka diezgan droši var gatavoties kārbas demontāžai..............
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Atbildēt MārtiņšX » 2010/Feb/07, 21:44

Aga, buus jau vien jaajauc nost.
"Sajuuga ellja" - shitaadu terminu veel nebiju dzirdeejis :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt night » 2010/Feb/07, 21:53

ehh... slikti , ka nav kur to visu veikt , visu parasti pie AJMS daru , bet tag nesanaaks :( .. cik shajos laikos vispaar maksaa kaarba nonjemshana un uzlikshana ?
p.s. es ar taadu terminu pirmo reizi dzirdu :D :D :D
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt Turbo » 2010/Feb/07, 22:20

night rakstīja:ehh... slikti , ka nav kur to visu veikt , visu parasti pie AJMS daru , bet tag nesanaaks :( .. cik shajos laikos vispaar maksaa kaarba nonjemshana un uzlikshana ?
p.s. es ar taadu terminu pirmo reizi dzirdu :D :D :D

tīri kārbu nonemt un uzlikt tak tu pac vari, ja tiec uz pacēlāja un neko tev tas nemaksās, tik sajūgu nopērc.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt ajms » 2010/Feb/08, 1:24

Turbo rakstīja:
night rakstīja:ehh... slikti , ka nav kur to visu veikt , visu parasti pie AJMS daru , bet tag nesanaaks :( .. cik shajos laikos vispaar maksaa kaarba nonjemshana un uzlikshana ?
p.s. es ar taadu terminu pirmo reizi dzirdu :D :D :D

tīri kārbu nonemt un uzlikt tak tu pac vari, ja tiec uz pacēlāja un neko tev tas nemaksās, tik sajūgu nopērc.


turbo,,vina auto sajuuga nomaina peec autodatas ir 10,5h,,a tu saki pats nonem,,,tas tev nav B5 passaats...parasts

Edgars riit cekos un mainiis ko vajag.
tikkai peec izlasiitaa ka tik nav kurvis veel...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt MārtiņšX » 2010/Feb/08, 10:26

Vo, vo shitam to padariishanu paarskruuveet nav nekaada ogumaize, ir ko pachakareeties...
Nav jau nekaada 020 vai 02A kaarba...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt ajms » 2010/Feb/08, 10:31

MārtiņšX rakstīja:Vo, vo shitam to padariishanu paarskruuveet nav nekaada ogumaize, ir ko pachakareeties...
Nav jau nekaada 020 vai 02A kaarba...

audi saliidzinaajumaa ar BMW ir caur pakalju viss saskruuveets,pati konstrukcija,,,taapeec taads cakars...Edgars BMw 730 automaatu 1,5h un bija nost :shock: tur mazliet padomaats arii par mainisanu,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt night » 2010/Feb/09, 14:29

njaa pagaidaam neko iepriecinoshu AJMS man nav pateicis :( , pagaidaam mainam sajuuga komplektu un ceram , ka spararatam nav nekaada vaina !
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Atbildēt ajms » 2010/Feb/09, 14:47

night rakstīja:njaa pagaidaam neko iepriecinoshu AJMS man nav pateicis :( , pagaidaam mainam sajuuga komplektu un ceram , ka spararatam nav nekaada vaina !




mani iespaardiija Turbo koments :D
izjauc Pats :D

edgars 5h neatejot no auto uz paceelaaja,,normaaliem instrumentiem(pneimo) ar pieredzi un vaardiem jljlk;lk;l';l'l,,tas tika Veikts :D
tok caur vienu vietu sapihniits no tehniskaa viedoklla Audi
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt 16vLietotājs » 2010/Feb/09, 21:33

night rakstīja:njaa pagaidaam neko iepriecinoshu AJMS man nav pateicis :( , pagaidaam mainam sajuuga komplektu un ceram , ka spararatam nav nekaada vaina !

To jau Tev AJMS pateiks, ir spararatam beigas vai nav..........
Drusku :offt: par iepriekšējiem komentāriem ``noņem pats``.
Jebkuram Audi sākot no numerācijas A4 uz augšu (pieskaitam arī B5/5,5 audi passat :) ) normāls, ar mehāniku tieši nesaistīts, cilvēks, garāžas apstākļos, var (drīkst) tikai eļļu un logu mazgājamo šķidrumu pieliet [trekns punkc]
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Atbildēt Turbo » 2010/Feb/09, 22:00

16vLietotājs rakstīja:
Drusku :offt: par iepriekšējiem komentāriem ``noņem pats``.
Jebkuram Audi sākot no numerācijas A4 uz augšu (pieskaitam arī B5/5,5 audi passat :) ) normāls, ar mehāniku tieši nesaistīts, cilvēks, garāžas apstākļos, var (drīkst) tikai eļļu un logu mazgājamo šķidrumu pieliet [trekns punkc]


tad palasi kā es(parasts pilsonis) zobeni ar visiem saļņikiem kas zem šķivokiem nomainīju pļavā, tu punkc. Piekari vispār uz trotuāra ar orginālo dankratu pacēlāja vietā. Tas viss ir elementāri, un tieši passāts B5.5 ir pirmais ar ko sāku pac kautko darīt, jo manuprāt viss ir uzkonstruēts nenormāli elementāri. Tikai skrūvēšanas vaina. Un cik šeit manīts lielākā daļa juuuzeri no šī foruma skrūvē savus autiņus svilpodami, jo jaunāks jo vieglāk skrūvēt. Nav gar puvekļiem jāgrābstās.

Nu labi, tam audim par kārbu es pārdomāju,tadam kvatriķim iespējams es nepieķertos pac, bet ja priekša spīdētu atvaļinājums un autiņš ko lietot remonta laikā, tad gan kapec ne :D , bet vienalga es domāju ka tur viss ir izdomāts, tik noteikti vairāk kaukas bij jāpajauc vaļā, un darbiņš ātrāk uz priekšu ietu, parasti lai ietaupītu uz skrūvēšanu cilvēki izdomā izmežģit rokas. Es nesaku ka šaja gadijuma, bet vispār. Audi un VW zobi nav caur dibencaurumu jārauj :wink: .

Šis tavs offtopiks bija pilnīgi lieks. Provocējoš un demogoģiju veicinošs, sākot jau ar offtopika veidošanu :wink:
Pēdējo reizi labojis Turbo - 2010/Feb/09, 22:18, labots 2 reizes.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Nākošais

Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi