VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 4motion (Haldex) remonts

Ritošā daļa

4motion (Haldex) remonts

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

Re: 4motion remonts

Atbildēt odinsh » 2011/Sep/29, 16:31

Varbūt man ar kāds var palīdzēt! ;)
Zinu, ka man ir gļukains ABS/ESP bloks, kuram rādās kļūdas par kodējumu un tā tālāk...
Precīzāk šādas:
01044 - Control Module Incorrectly Coded
35-00 - -
01279 - Longitudinal Acceleration Sensor (G251)
57-00 - Electric Circuit Failure
01423 - Lateral Acceleration Sensor (G200)
57-00 - Electric Circuit Failure
Cik saprotu, tad visiem iepriekš problēmas bijušas ar to, ka aizmugurējā tilta piedziņa nedarbojas!
A man ir tā, ka tā ir saslēgta visu laiku, sagādā problēmas strauji griezties, jo abi rati griežas vienādi ātri. Bet piespiežot bremzes atbloķējas, tā nu tagad vizinos, jo nevaru atrast ABS bloku, šo biju nodevis restaurēt, bet nekāda rezultāta, meistars galā netika!
Tad man vainu meklēt ABS blokā, vai arī kaut kāda kompī pie Haldex, cik liela iespēja ka tas čakarē galvu abs blokam?
odinsh
 
Atbildes: 92
Pievienojies: 2007/Dec/26, 20:35
Braucu ar: Audi/Seat/VW

Re: 4motion remonts

Atbildēt envy » 2011/Sep/29, 17:12

kalninsh rakstīja:Sveiki.
Varbūt kāds var palīdzēt ar 4motion vadības bloku remontu?

Principā tie neremontējas. Nav nekas tāds atrasts, ka kāds varētu bloku sataisīt :?
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: 4motion remonts

Atbildēt envy » 2011/Sep/29, 17:19

odinsh rakstīja:Varbūt man ar kāds var palīdzēt! ;)
Zinu, ka man ir gļukains ABS/ESP bloks, kuram rādās kļūdas par kodējumu un tā tālāk...
Precīzāk šādas:
01044 - Control Module Incorrectly Coded
35-00 - -
01279 - Longitudinal Acceleration Sensor (G251)
57-00 - Electric Circuit Failure
01423 - Lateral Acceleration Sensor (G200)
57-00 - Electric Circuit Failure
Cik saprotu, tad visiem iepriekš problēmas bijušas ar to, ka aizmugurējā tilta piedziņa nedarbojas!
A man ir tā, ka tā ir saslēgta visu laiku, sagādā problēmas strauji griezties, jo abi rati griežas vienādi ātri. Bet piespiežot bremzes atbloķējas, tā nu tagad vizinos, jo nevaru atrast ABS bloku, šo biju nodevis restaurēt, bet nekāda rezultāta, meistars galā netika!
Tad man vainu meklēt ABS blokā, vai arī kaut kāda kompī pie Haldex, cik liela iespēja ka tas čakarē galvu abs blokam?

Tava vaina ir haldex blokā, bet principā neviens pasaulē vēl nav atradis risinājumu :x mēģinājumu ir bijis daudz. nospiežot bremzes atbloķējas, jo tāds ir haldex darbības princips - bremzējot atsēgt pakaļtiltu.
ļoti iespējams, ka ir sacepušies sajūga diski, bet arī tam es neesmu atradis apstiprinājumu.

http://www.audi-sport.net/vb/a3-s3-foru ... turns.html
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: 4motion remonts

Atbildēt odinsh » 2011/Sep/29, 17:26

ac rakstīja:Tava vaina ir haldex blokā, bet principā neviens pasaulē vēl nav atradis risinājumu :x mēģinājumu ir bijis daudz. nospiežot bremzes atbloķējas, jo tāds ir haldex darbības princips - bremzējot atsēgt pakaļtiltu.
ļoti iespējams, ka ir sacepušies sajūga diski, bet arī tam es neesmu atradis apstiprinājumu.

http://www.audi-sport.net/vb/a3-s3-foru ... turns.html



Skaidrs!
Paldies par info! ;)
Sākšu ar to ABS, tikko zvanīju meistaram jautāju, tas teica,ja to ABS dabū pie dzīvības(tas izdodas, bet reti) līdz pirmajai ABS nostrādāšanai, tad arī tilts normāli uzvedas! #-o Tā kā meklēšu bloku un tad domās ko tālāk! :(
odinsh
 
Atbildes: 92
Pievienojies: 2007/Dec/26, 20:35
Braucu ar: Audi/Seat/VW

Re: 4motion remonts

Atbildēt envy » 2011/Sep/29, 17:28

Mans Tev ieteikums - nedari neko, kur Tev jāinvestē nauda. Atrodi kādu haldexu ar tādu pašu ABS bloku, kas ir normāls, apmainies, iztestē, citādāk iztērēsi milionu, ienīdīsi mašīnu, VAG, sevi, sievu, mani etc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: 4motion remonts

Atbildēt odinsh » 2011/Sep/29, 17:36

ac rakstīja:Mans Tev ieteikums - nedari neko, kur Tev jāinvestē nauda. Atrodi kādu haldexu ar tādu pašu ABS bloku, kas ir normāls, apmainies, iztestē, citādāk iztērēsi milionu, ienīdīsi mašīnu, VAG, sevi, sievu, mani etc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nav jau tā bloka nevienam! Esmu jau samierinājies ar to ka jāpērk, jo no zināmajiem nevienam nav Haldex! :(
Re kur ir sludinājums bet nekādas ziņas vispār un šrotos nav, apzināts ir viss ss.lv, varbūt kādam arī ir, bet tad viņi ir pa slinku, lai pakustinātu savu pakaļu un paskatītos vai kodi sakrīt!

Par ko ienīst, pats nopirku, pašam jāsadzīvo! ;) Vajag lielāku auto, bet šādu arī nepārdot!
odinsh
 
Atbildes: 92
Pievienojies: 2007/Dec/26, 20:35
Braucu ar: Audi/Seat/VW

Re: 4motion remonts

Atbildēt envy » 2011/Sep/29, 18:27

Nu forumā ir vismaz 5 4motion, sazinies pa taisno, apmainieties ar blokiem etc.
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: 4motion remonts

Atbildēt odinsh » 2011/Sep/30, 0:02

Nav jau tā, ka bloks der no visiem auto! Man vajag ar tieši tādiem kodiem, jo tas "spānis" kaut ko ir sabojāt un citi neiet pretī! ;) Kad stāvēja rīgā pie meistara kurš tos blokus remontē, bija jau pamēģināts, nederēja citi!

Paldies, palūgšu lai kāds pačeko kodus, varbūt paveicās man :D
odinsh
 
Atbildes: 92
Pievienojies: 2007/Dec/26, 20:35
Braucu ar: Audi/Seat/VW

Re: 4motion remonts

Atbildēt odinsh » 2011/Okt/27, 18:45

Paldies!
Viss atrisināts! Strādā ABS/ESP, Haldex vairs nav sabloķējies! Viss ir kārtībā! =D>

Vainīgie bija tie abi sensori, izjaukti, pārlodēti, salikti un viss Kārtībā! :)
odinsh
 
Atbildes: 92
Pievienojies: 2007/Dec/26, 20:35
Braucu ar: Audi/Seat/VW

Re: 4motion remonts

Atbildēt normiss » 2011/Dec/06, 5:19

kāds varētu padalīties ar padomu,manai bora 1.8 4motiom no prieksēas labas puses strauji uzsākot braukt ik pa brīdim tāda skana ka strauji bremzejot skan ABS,izraujot drosinataju skana pazud,kas tas varetu but
normiss
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2011/Dec/06, 0:05
Braucu ar: VW BORA
Dzinējs: 1.8 4\Motion

Re: 4motion remonts

Atbildēt ArmandsS » 2011/Dec/06, 9:47

normiss rakstīja:kāds varētu padalīties ar padomu,manai bora 1.8 4motiom no prieksēas labas puses strauji uzsākot braukt ik pa brīdim tāda skana ka strauji bremzejot skan ABS,izraujot drosinataju skana pazud,kas tas varetu but

strādā ESP vai ARS ,karoče ABS pietur riteni kurš grib izbuksēt -viss ir normāli un netraucē mašīnai braukt
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: 4motion remonts

Atbildēt normiss » 2011/Dec/06, 13:42

A kā ir ja atslēdz ABS tad aizmugure vienalga pieslēdzas prieksējo ritenu izpolēšanas gadījumā?
normiss
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2011/Dec/06, 0:05
Braucu ar: VW BORA
Dzinējs: 1.8 4\Motion

Re: 4motion remonts

Atbildēt envy » 2011/Dec/06, 14:10

normiss rakstīja:A kā ir ja atslēdz ABS tad aizmugure vienalga pieslēdzas prieksējo ritenu izpolēšanas gadījumā?

Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: 4motion remonts

Atbildēt ArmandsS » 2011/Dec/06, 14:12

normiss rakstīja:A kā ir ja atslēdz ABS tad aizmugure vienalga pieslēdzas prieksējo ritenu izpolēšanas gadījumā?

Var nepieslēgties un imho neslēgsies ar ,jo kompis bez ABS nesapratīs ,cik ātri griežas katrs ritenis
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: 4motion remonts

Atbildēt normiss » 2011/Dec/06, 14:34

Paldies par info.
normiss
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 2011/Dec/06, 0:05
Braucu ar: VW BORA
Dzinējs: 1.8 4\Motion

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi