VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW Sharan sajūga problēmas

Ritošā daļa

VW Sharan sajūga problēmas

Piekares, transmisijas problēmas
Reklāma
 

VW Sharan sajūga problēmas

Atbildēt Martins1983 » 2019/Mai/28, 10:04

Sveiki ! Esmu pilnīgā izmisumā! Braucu ar 2005 gada vw sharan! Viss bija ok līdz brīdim kamēr bija jāmaina sprarats! Un ar to viss sākās! Meistars Paņēma komplektu, nevis atsevišķi pirka daļas, bet visu komplektu kopā, spararats,kurvis izspiedējs utml! Visu samainija itkā ok, bet es ievēroju kad atlaižot sajūga pedāli tas neatnāk lidz galam atpakaļ! Domājām,štrunts, tiko jauns sajūga komplekts nomainīts , jāpiedilst utt. Bet nē, tā figņa nekur nepazuda!Palika aiz vien sūdīgāk! 1 ātrums isti neslēdzās nevarēja ielikt atpakaļgaitā! Pa štrāsi viss ok, bet ja jānoparkojās,kur vajag pagrozīties tad sākas murgs! Sākām pētīt un štukot! Meistars gaisoja gan šā gan tā, nekas nemainas! Samainijām galveno cilindru pie pedāļa, nekas nemainas! Meistars vēlreiz ņēma visu vaļā jo aizdomas bija par brāķi izspiedēju! Izspiedējs pie kārbas suloja, aiznesa uz veikalu atpakaļ, uzlikām jaunu, salika visu atpakaļ, bļin tas pats. Nekas nemainās, dīrājām atkal visu vaļā, izspiedējs atkal sulo! Aiznesa uz veikalu atpakaļ! Abus izspiedējus aizsūtija uz ražotni expertīzei! Esot brāķi! Bet atlikām atpakaļ veco oriģinālo izspiedēju! Tā pat nekas nemainās! Kad autiņš ir neitrālā viss ir ok, pedālis neķeras, izspiežas kā vajag, tiklīdz sāk braukt tā kkur kaut kas neatnāk lidz galam! Vēl viens novērojums, Braucot ar auto, nedaudz uzspiežot uz sajūga pedāli, tikai to brīvgājienu, kādus 2 cm, var just kad uzdod gāzi pedālis paceļas atlaižot gāzi pedālis bik atlaižas! respektīvi 4 cm staigā! Viss ir samainīts viss ir jauns! Nu pilnīgi nav vairs ideju! Vēl bija doma par kurvi! Palīdzat lūdzu ar padomiem, ko vēl lai pārbauda! Pie kā lai pieķers, kas vēl varētu būt par problēmu!

Jau iepriekš paldies!
Martins1983
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2019/Mai/28, 0:14
Braucu ar: sharan
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Sharan sajūga problēmas

Atbildēt Kasis1976 » 2020/Okt/18, 14:31

Vai tiki skaidrībā? Jo man ir identiski- nezinu ko mainīt.
Kasis1976
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2020/Okt/18, 14:25
Braucu ar: Seat
Dzinējs: 1.9 tdi


Atgriezties uz Ritošā daļa

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi