VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Gāze/benzīns

Dzinējs

Gāze/benzīns

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt Tirexx » 2015/Apr/30, 12:11

shopgaz.lv Vnk neredzēju Hanna sprauslas, redzēju tikai Baracuda, nu vismaz viņu mājaslapā... nu oke būs jāpiebrauc. Emm jautājums vēl par Tvaika fāzes filtrs ULTRA 360 un parastais Tvaika fāzes filtrs. Kāda viņiem ir starpība ? Pašlaik man ir parastais, vai ir jēga uzlikt to 360 ?
Tirexx
 
Atbildes: 4
Pievienojies: 2013/Jan/09, 22:08
Atrašanās vieta: Latvija
Braucu ar: Audi A4 quattro
Dzinējs: 1.8T

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt Brainless » 2015/Apr/30, 15:50

Ultra 360 Tu varēsi attaisīt un izliet/izbērt to, kas tur būs palicis, turklāt viņam maina tikai pašu elementu, kuru pats varēsi nočekot, kādā stāvoklī viņš ir.
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Kas multivārstam lēcies

Atbildēt dubinskis » 2017/Jūl/26, 19:41

Laba diena.

Man te 2 jautājumi. 1) par uzticamiem gāzes servisiem Rīgā un Vidzemes pusē, ko paši apmeklējat un ko nebūtu kauns citiem ieteikt.
2)Piedzenot pilnu gāzes balonu, liekas, ka multivārsts tā gurdeni un ar izteiktu skaņu dzirdamu arī salonā, nostrādā, respektīvi palaiž gāzi uz reduktoru. Centos pilnu nepildīt, bet šodien sanāca atkal. Pirmo reizi pielaižot aizgāja gāze, bet izdomāju riepas uzpumpēt un noslāpēju, tā nu esmu 200km nobraucis un vairs nekādi neizdevās dabūt gāzi līdz motortelpai, tā varētu būt, ka multivārsts genoht? vai kas cits tomēr. Un mēģināt ar āmurīti paklapēt vai labāk nē. 4. paaudze.
Lietotāja avatars
dubinskis
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:34
Braucu ar: Škoda Superb I
Dzinējs: 2.0 benzīns/gāze

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinējs

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 12 viesi