VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Gāze/benzīns

Dzinējs

Gāze/benzīns

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt ajms » 2013/Apr/19, 15:57

Nujā ,nopērk dīzeli un to vien domā ,kur nopirkt lēto un laistās no tām kannām vai pildās xvz kādā angārā un skatās vai neuzrausies ,arī sūds pilnīgais :emo: Un tikkai nesakiet ,ka neviens nebrauc ar lēto dīzeli ,to jūs varat vidam pasakas stāstīt :wink:
man nav ienācis pat prātā ,ka tā gāzes pogas turēšana apgrūtina.ja negribi savu pakaļu noliekt zemāk ,uzpilde jāliek zem benzīna vāka.Krasotāj,uzliec pats to iekārtu un nebūs uz ko vainu novelt.man vispār ir aizvēsturiskā sistēma un nekas nemaisa ,protams visu jaunu saliku gan,izņemot balonu kurš bija.Var vēl elektroniku apkarīnāt,bet po,ir normāli .no sākuma +- bija mazas problēmas ,kamēr uzliku BMW .Ja rokas no d neaug,to ir vnk uzlikt.jauno iekārtu ,tad paliks kautkur noregulēt.Vienīgais tā zapaska gan tracina .
Gribi braukt lētāk,nu tad ar kautko ir jāapgrūtina ;) Pildaties statoilā,tur vēlvar operatoru izsaukt,sēdi,nedari neko.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt envy » 2013/Apr/19, 22:17

Brainless rakstīja:Reiz trāpīju uz tanku, kur 30 litrus lēja 20 minūtes nepārspīlējot, bet tur bija fiksators :mhihi:

envy, es dzīvoju Aļaskā, apkārt tikai ziemeļbrieži un viens motobloks uz benzīna :emo: atteiktu Tev sprauslas pa garantu mainīt, pats dziedātu citu dziesmiņu :esmu_lol:

Attēls

:mhihi: man kaut kā likās, ka pastāv iespēja nopirkt vietā, ja kāda aizlidojusi :aiwa:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt shprika » 2013/Apr/19, 23:12

shodien viena auto zurnala izlasiju,ka dizelim bus shortidzi,cenas kaps,piegades ar partraukumiem utt.kaut gan vieteja tankshtele cena par 4centi nokritusies tagat maksa 1.489 litra.
bet uz jautras nots,shkoda nesmade cepamelju. :mhihi:
No izputeja nak ara tada apetiti rosinosha smarzha. :lol:
Elja maksa 1.35 litra,tapec pameginaju ka ir!!! :mhihi:
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt Alien » 2013/Apr/20, 8:24

tākā manam gļuko droseļklapesstāvokļadačiks tad uz gāzi iet daudz labāk nekā uz bendžas :naac:
un man vispār neinteresē ka kādam dīzelis ir ātrāks un ekonomiskāks :aiwa:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt DPalace » 2013/Apr/20, 8:25

Sprauslas var nomainīt visu var izdarīt, un tagad ja godīgi var nopirkt ĀRĒJO balonu gāzei, un tad zapaska ir zapaskas vietā- KURŠ TA LIEDZ??.

Paliek aktuāls jautājums kam paziņas CSDD, ko viņi teiktu ja uz TA atbrauktu ar savu passātu, kam būtu pilnībā novākta degvielas sistēma (tikai gāze būtu).

Ja varētu tādā veidā iziet TA, tad vispār psc. Visu degvielas sistēmu nost- bāku nost visu nost, uzpildes vietā ielikt lielo gāzes uzpildi (lai tankos uz izbrīnu paņemtu), ārējo balonu bākas vietā un no problem. Jo man teiksim jau pusotru gadu nestrādā E95 sistēma, un csdd arī iebraucu noslāpēju, iekāpj instruktors pielaiž uz gāzes un neko nesaka un nepamana...

P.S Ja negribas pildīties pašam, Rīgā gandrīz visās Latvijas propāna gāzes uzpildes vietās ir operatori, un skanstes ielā 24/7 ir operators, no citiem tankiem pie dominas ir ar operatoru 24/7 statikos ganjau (tiesa tur nepildos), un vēl šur tur.

P.S.S Ar senci braucām jēkabpilī pēc viņu tanka uzpildes pirmie tankojāmies 46L balonā iespieda 54L, es tāds izkāpju ņirgdams "tu jaunu balonu nopirki :D.." izrādās tur 18 bar iepūtuši, sencis tā arī nobrauca 540Km...

Vakar lukoilā ķekavā tanku pildīja gaidīju aiz smagā, pirmais tankojos teicu operatoram vai tanks neuzies gaisā, sūknis kauca čīkstēja agonijā, paskatos spiedienu 17Bar un kauktdams turpina pumpēt iekšā, un ielīda par 5>6L vairāk kā vajadzēja reāli arī būtu tie paši 52L pie 18Bar~
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt Brainless » 2013/Apr/20, 9:58

Starp citu, pastāvot kombinētie baloni, ko liek benzīnbākas vietā - 10 litri benzīna, pārējais gāze. Tikai katram auto viņi nav un maksājot diezgan labi.
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt DPalace » 2013/Apr/20, 10:56

Nekad neesmu saticis īpašnieku, bet mums rajonā viena fiesta 1.3 LPG kas no rūpnīcas nāk (salīdzinoši jauna), vot tai varētu būt kombinētā, bet kā jau teicu neesmu īpašnieku noķēris lai pabazarētu.
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt tam4 » 2013/Apr/20, 11:00

vari to darit bez problemam!!!ja tev mašina ir parreģistreta uz gāzi tad viņiem tava benzina sistema pie kājas jo co2 mēra gāzei,balonu bākas vieta smuki nostiprināt+ nobruņot viņu vajag jo savadak var neizlaist,tjipa akmens var parsist un uzspragt var :mhihi:
teorija ir jau gazes iekartas kuram nemaz tas benzins ari mīnusos nav vajadzigs lai iedarbinatu un uzsilditu...gāzi sildija iesakuma kautka ar akumulatora spēku(neesu līdis un pētijis kā tur tas notiek precīzi)
DPalace rakstīja:Sprauslas var nomainīt visu var izdarīt, un tagad ja godīgi var nopirkt ĀRĒJO balonu gāzei, un tad zapaska ir zapaskas vietā- KURŠ TA LIEDZ??.

Paliek aktuāls jautājums kam paziņas CSDD, ko viņi teiktu ja uz TA atbrauktu ar savu passātu, kam būtu pilnībā novākta degvielas sistēma (tikai gāze būtu).

Ja varētu tādā veidā iziet TA, tad vispār psc. Visu degvielas sistēmu nost- bāku nost visu nost, uzpildes vietā ielikt lielo gāzes uzpildi (lai tankos uz izbrīnu paņemtu), ārējo balonu bākas vietā un no problem. Jo man teiksim jau pusotru gadu nestrādā E95 sistēma, un csdd arī iebraucu noslāpēju, iekāpj instruktors pielaiž uz gāzes un neko nesaka un nepamana...

P.S Ja negribas pildīties pašam, Rīgā gandrīz visās Latvijas propāna gāzes uzpildes vietās ir operatori, un skanstes ielā 24/7 ir operators, no citiem tankiem pie dominas ir ar operatoru 24/7 statikos ganjau (tiesa tur nepildos), un vēl šur tur.

P.S.S Ar senci braucām jēkabpilī pēc viņu tanka uzpildes pirmie tankojāmies 46L balonā iespieda 54L, es tāds izkāpju ņirgdams "tu jaunu balonu nopirki :D.." izrādās tur 18 bar iepūtuši, sencis tā arī nobrauca 540Km...

Vakar lukoilā ķekavā tanku pildīja gaidīju aiz smagā, pirmais tankojos teicu operatoram vai tanks neuzies gaisā, sūknis kauca čīkstēja agonijā, paskatos spiedienu 17Bar un kauktdams turpina pumpēt iekšā, un ielīda par 5>6L vairāk kā vajadzēja reāli arī būtu tie paši 52L pie 18Bar~
tam4
 
Atbildes: 72
Pievienojies: 2011/Jūn/20, 23:32
Braucu ar: vw golf plus
Dzinējs: 1.9

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt DPalace » 2013/Apr/20, 12:44

Zinot csdd tikuntā ja gribēs uzvilkt mani, tak var piekasīties, ka edz tehniskajā pasītē jums cienījamais raksīts BENZĪNS+ GĀZE nevis "Gāze" tākā benzīniņam arī jābūt. Es pieņemu moš passātam po būtu, ja aidzītu bmw tur manliekas srazu sēdies 3 un meklē evakuatoru...

Jo vasarā tikuntā paredzēts motoru kārbu visu līdz 0 izārdīt, un tad pie reizes varētu nafrenizēt visu degv. sistēmu.

Gāzi bruņot jā, jo tas balons ir mazāks nekā passāta 75L bāka, tur būs ko taisīt atsaites pārtaisīt u.t.t
DPalace
 
Atbildes: 523
Pievienojies: 2011/Jan/02, 10:36
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8 PF

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt Brainless » 2013/Apr/20, 12:44

tam4, varbūt Tu domāji 5. paaudzi, kur gāzi iesmidzina caur benzīna sprauslām un tā pienāk šķidrā veidā, nevis gāzes tvaiki no reduktora.

Par TA - pēc idejas reģistrācijas apliecībā ir ieraksts "gāze/benzīns" un vajag būt arī benzīna daļai, bet 100% negribu apgalvot. Visus mērījumus veic, auto darbojoties uz gāzi, tas točna. Aukstā laikā iedarbinot uz gāzi, var sačakarēt reduktoru un sprauslas 4. paaudzei, bet 1. paaudzei tikai reduktoru, tad tas atmaksājas.
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt ajms » 2013/Apr/20, 13:21

Dpalace,a kā es uzlikšu bmw touringam balonu ārpusē :emo: Auto ir dažādi un zapasku vajag ;)
Alien +1 ,man ar po ,kas kuram bagažniekā un zem vāka un man pilnīgi vienalga tie +- kautkādi daži zs kuri pazūd .Starpcitu 'gāzējot,velkot uz gāzi" ,patēriņs tā nepieaug kā ar benžu velkot. Ja braucu normāli ar gāzi ,man ir 11litri pilsētā,spiežot pedāli 12max ar visu automātu.ārpus pilsētas 9-10 brauc kā gribi. ;)un dēļ 1litra uz 100km tiešām netaisos neko uzlabot vai likt pavisam jaunu paaudzi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt Tirexx » 2015/Apr/29, 18:10

Varbūt kāds mani var apgaismot, kur parasts mirstīgais var iegādāties sprauslas. Interesē tieši Hanna sprauslas.
Tirexx
 
Atbildes: 4
Pievienojies: 2013/Jan/09, 22:08
Atrašanās vieta: Latvija
Braucu ar: Audi A4 quattro
Dzinējs: 1.8T

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt ajms » 2015/Apr/29, 19:25

Tirexx rakstīja:Varbūt kāds mani var apgaismot, kur parasts mirstīgais var iegādāties sprauslas. Interesē tieši Hanna sprauslas.


http://heinrihs-gaze.lv/lv/uzstadisana-4paaudze/
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt Brainless » 2015/Apr/29, 22:10

Jā, pie Heinriha uz vietas, lētāk var būt shopgaz.lv vai pasūtīt nagaz24.pl, tur šad tad uz akciju Hanas mēdz būt.
Lietotāja avatars
Brainless
 
Atbildes: 1289
Pievienojies: 2008/Okt/01, 17:56
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Seat Leon Mk1
Dzinējs: 1.8t APP

Re: Gāze/benzīns

Atbildēt Riibeklis » 2015/Apr/30, 8:31

Uz shopgaz labāk braukt klātiene. Sanāk ātrāk un dažreiz arī lētāk nekā viņu lapa
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinējs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi