VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - vw klaņi un vārsti.

Dzinējs

vw klaņi un vārsti.

Problēmas un remonts
Reklāma
 

vw klaņi un vārsti.

Atbildēt turks__ » 2018/Feb/18, 19:48

Sveiki, tātad nezinu vai šī ir apčamdīta tēma, bet man vajadzētu uzzināt, kādi klaņu garumi, ir kādiem motora kodiem. Šobrīd būvēju konstruktoru un ir nepieciešami klaņi ar garumu: 146mm - 147mm. Kā arī interesē vārsti, ar garumu 115mm - 117mm un diametru cepurītei 40mm, kāta diametrs nav svarīgs, bet vēlams būtu 7mm. Ja kāds kaut ko, par šo tēmu zina un ja zina, kur var dabūt, būtu ļoti pateicīgs, paldies jau priekšlaicīgi.
turks__
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2018/Feb/18, 0:12
Braucu ar: vaz-2101
Dzinējs: 1.7

Re: vw klaņi un vārsti.

Atbildēt ajms » 2018/Feb/19, 14:24

turks__ rakstīja:Sveiki, tātad nezinu vai šī ir apčamdīta tēma, bet man vajadzētu uzzināt, kādi klaņu garumi, ir kādiem motora kodiem. Šobrīd būvēju konstruktoru un ir nepieciešami klaņi ar garumu: 146mm - 147mm. Kā arī interesē vārsti, ar garumu 115mm - 117mm un diametru cepurītei 40mm, kāta diametrs nav svarīgs, bet vēlams būtu 7mm. Ja kāds kaut ko, par šo tēmu zina un ja zina, kur var dabūt, būtu ļoti pateicīgs, paldies jau priekšlaicīgi.

Cik sapratu VW meklē ?Vārstu izmērus meklē kādā vārstu katalogā(manuālā).Ar klaņiem tāpat.Tur būs visi izmēri.No galvas diezvai kāds atcerās,es nē.VW 147 mmm ir ADP dzinējam( 1,6 benzīns).Domāju ,ka nekļūdos,no galvas rakstu.Tā visi meklē ,kuri kautko būvē.Internetā arī ir katalogi.
Katalogus kur dabūt?Domāju ,ka kādā lielā auto rezerves daļu bāzē(veikalā) to makalatūru neviens neateiks ;).

ps šeit forumā ar tādām lietām nodarbojās vairs labi ja 2-3 cilvēki,un daži jau sen te neskatās ;)Nu es apskatos :)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: vw klaņi un vārsti.

Atbildēt turks__ » 2018/Feb/19, 21:15

ajms rakstīja:
turks__ rakstīja:Sveiki, tātad nezinu vai šī ir apčamdīta tēma, bet man vajadzētu uzzināt, kādi klaņu garumi, ir kādiem motora kodiem. Šobrīd būvēju konstruktoru un ir nepieciešami klaņi ar garumu: 146mm - 147mm. Kā arī interesē vārsti, ar garumu 115mm - 117mm un diametru cepurītei 40mm, kāta diametrs nav svarīgs, bet vēlams būtu 7mm. Ja kāds kaut ko, par šo tēmu zina un ja zina, kur var dabūt, būtu ļoti pateicīgs, paldies jau priekšlaicīgi.

Cik sapratu VW meklē ?Vārstu izmērus meklē kādā vārstu katalogā(manuālā).Ar klaņiem tāpat.Tur būs visi izmēri.No galvas diezvai kāds atcerās,es nē.VW 147 mmm ir ADP dzinējam( 1,6 benzīns).Domāju ,ka nekļūdos,no galvas rakstu.Tā visi meklē ,kuri kautko būvē.Internetā arī ir katalogi.
Katalogus kur dabūt?Domāju ,ka kādā lielā auto rezerves daļu bāzē(veikalā) to makalatūru neviens neateiks ;).

ps šeit forumā ar tādām lietām nodarbojās vairs labi ja 2-3 cilvēki,un daži jau sen te neskatās ;)Nu es apskatos :)

Nu es vispār kaut ko kardināli savādāku taisu, žigulīti... kaut kad biju dabūjis pamēģināt klani, bet vairs neatceros no kāda motora, tagad cenšos sameklēt. Pirmais būvētais 1.7l motors drāž, 1.9tdi škodas, par mašīnas tiesu, tagad gribās kaut ko vēl jestrāku.
turks__
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2018/Feb/18, 0:12
Braucu ar: vaz-2101
Dzinējs: 1.7

Re: vw klaņi un vārsti.

Atbildēt ajms » 2018/Feb/20, 0:46

turks__ rakstīja:
ajms rakstīja:
turks__ rakstīja:Sveiki, tātad nezinu vai šī ir apčamdīta tēma, bet man vajadzētu uzzināt, kādi klaņu garumi, ir kādiem motora kodiem. Šobrīd būvēju konstruktoru un ir nepieciešami klaņi ar garumu: 146mm - 147mm. Kā arī interesē vārsti, ar garumu 115mm - 117mm un diametru cepurītei 40mm, kāta diametrs nav svarīgs, bet vēlams būtu 7mm. Ja kāds kaut ko, par šo tēmu zina un ja zina, kur var dabūt, būtu ļoti pateicīgs, paldies jau priekšlaicīgi.

Cik sapratu VW meklē ?Vārstu izmērus meklē kādā vārstu katalogā(manuālā).Ar klaņiem tāpat.Tur būs visi izmēri.No galvas diezvai kāds atcerās,es nē.VW 147 mmm ir ADP dzinējam( 1,6 benzīns).Domāju ,ka nekļūdos,no galvas rakstu.Tā visi meklē ,kuri kautko būvē.Internetā arī ir katalogi.
Katalogus kur dabūt?Domāju ,ka kādā lielā auto rezerves daļu bāzē(veikalā) to makalatūru neviens neateiks ;).

ps šeit forumā ar tādām lietām nodarbojās vairs labi ja 2-3 cilvēki,un daži jau sen te neskatās ;)Nu es apskatos :)

Ja atmiņa neviļ, tad VAZ no BMW 7mm
Nu es vispār kaut ko kardināli savādāku taisu, žigulīti... kaut kad biju dabūjis pamēģināt klani, bet vairs neatceros no kāda motora, tagad cenšos sameklēt. Pirmais būvētais 1.7l motors drāž, 1.9tdi škodas, par mašīnas tiesu, tagad gribās kaut ko vēl jestrāku.

Ja atmiņa neviļ, tad VAZam vārsti no BMW 7mm.Tad Tev jāmeklē džeki no sportistiem ,kuri ar Vaziem brauc;) .
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b


Atgriezties uz Dzinējs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi