VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Passat B7 motora skaņa

Dzinējs

Passat B7 motora skaņa

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Passat B7 motora skaņa

Atbildēt zigmaars » 2018/Jan/13, 17:32

Sveiciens!
Varbūt nav problēma bet miera sirdī nav. Passat b7 2014.gads 2.0 TDi 103kW ir motora tikšķis, nav stipri un pazūd pie lielākiem apgriezieniem un kad ir aukstāka eļļa, man tā liekas. Skaņa atgādina kompensatoru tikšķi vecākiem auto, ja tie ir kompensatori vai varētu būt problēma ar eļļas spiedienu, auto nobraukums 190 000km un tas viennozīmīgi ir reālais, VW centrs apstiprina ka visas apkopes Vācijā veiktas kā nākas. Man gan nepatīk tas LL eļļu maiņas intervāls 30 000km bet nu tas ir cits jautājums.
zigmaars
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2018/Jan/12, 20:57
Braucu ar: VW Passat B7
Dzinējs: 2.0 TDi

Re: Passat B7 motora skaņa

Atbildēt ajms » 2018/Jan/13, 22:04

zigmaars rakstīja:Sveiciens!
Varbūt nav problēma bet miera sirdī nav. Passat b7 2014.gads 2.0 TDi 103kW ir motora tikšķis, nav stipri un pazūd pie lielākiem apgriezieniem un kad ir aukstāka eļļa, man tā liekas. Skaņa atgādina kompensatoru tikšķi vecākiem auto, ja tie ir kompensatori vai varētu būt problēma ar eļļas spiedienu, auto nobraukums 190 000km un tas viennozīmīgi ir reālais, VW centrs apstiprina ka visas apkopes Vācijā veiktas kā nākas. Man gan nepatīk tas LL eļļu maiņas intervāls 30 000km bet nu tas ir cits jautājums.

Tāpēc arī tikšķ ,ka brauc 30 t km,,,un ja vēl tas viss ir pilsētu,tad pēc km būs vēl vairak ,jo eļļas intervāls skaitās procentuāli noskrejienā un darba stundās ,tāpēc pilsētas režīmā ir tie 15t km vidēji,mums visa Latvija ir pilsēta un tas nav cits jautājums.Eļļai viskozitāte pazūd ,un sāk kompensatori dauzīt,arī eļļas filtrs zaudē savu efektivitāti.Jaunākiem auto eļļas intervālu nosaka ECU %,noskrējiens un darba stundas.Tāpēc pilsētā ir mazāks noskrējiens.VW un citiem X centriem palielam vienalga visādi intervāli pec garantijas...
Bet ,tas troksnis ir jādzird,apakša ir mani/mūsu kontakti ;)

Ps šo var palasīt ,no sākumā ļoti gudri,uz beigām jau saprotamāk ;)
https://www.oily.lv/single-post/2017/04 ... o%C5%A1ana

Zinu vienu cilvēku,kam ir jauns BMW ,otrs mazlietots ,kurš maina eļļu ik pa 10t km pie BMW dīlera,protams pēc savas iniciatīvas ,jo pieļaujams brauks ilgāk kā garantija un ,lai izvairītos no dažādiem piedzīvojumiem ar dzinējiem. Mums arī ir tādi klienti.Sliktu piemēru ir daudz ar dzinēju problēmām agrā to jaunība ap 70-100tkm ,nerunājot par 150t km +.Es mainu ik pa 10t km,pat mazliet atrāk,jo ikdiena ir 50-100km pa Rīgu,ir BMWE60 un VWPolo 6R 1.6tdi cr...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Passat B7 motora skaņa

Atbildēt zigmaars » 2018/Jan/14, 11:42

Paldies par atbildi, intuitīvi es jau par šo visu iedomājos, bet nu tas raksts protams visu zinātniski pierāda. Uzreiz pēc atdzīšanas uz Latviju es eļļu protams nomainīju, ielēju Castrol 5W30 LL, varbūt var arī kaut ko citu liet, vēl neesmu noskaidrojis, bet nu tas tikšķis nekur nav pazudis, varbūt ir nedaudz mazāk, varbūt... Ņemot vērā nobraukumu un auto gadu es domāju ka auto ir vizinājies pa bāni lielākus gabalus, es tā vismaz ceru.
zigmaars
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2018/Jan/12, 20:57
Braucu ar: VW Passat B7
Dzinējs: 2.0 TDi

Re: Passat B7 motora skaņa

Atbildēt ajms » 2018/Jan/14, 21:06

zigmaars rakstīja:Paldies par atbildi, intuitīvi es jau par šo visu iedomājos, bet nu tas raksts protams visu zinātniski pierāda. Uzreiz pēc atdzīšanas uz Latviju es eļļu protams nomainīju, ielēju Castrol 5W30 LL, varbūt var arī kaut ko citu liet, vēl neesmu noskaidrojis, bet nu tas tikšķis nekur nav pazudis, varbūt ir nedaudz mazāk, varbūt... Ņemot vērā nobraukumu un auto gadu es domāju ka auto ir vizinājies pa bāni lielākus gabalus, es tā vismaz ceru.


Vispirms protams jādzird tas tikšķis,nazums kas.Nu ir vēl piedevas priekš komensatoriem,klāt eļlai pielej. Palielam to vajadzēja pieliet pirms maiņas.Dažkārt palīdz,varbūt ne ar pirmo reizi .Ja tas tikšķis ir aukstam piedarbinot 5-10 sekumdes un pēc tam pazūd,tas vēl būtu normāli.Nav labi ja turpina grabēt.Vēl tos var nobeigt ja eļļas sajauc,teiksim pussintētiku ar sintētiku.Mūsdienās ir tik specifiskas ķīmitizētas eļļas ,ka pat savā starpā sintētikas nevar jaukt.Teiksim Motul ,kuras ir uz esteru bāzes sajauc ar bez.Tapēc nezināmam auto ,to dzinēju pirms maiņas ,vajadzēja paskalot ar engine flush.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Passat B7 motora skaņa

Atbildēt zigmaars » 2018/Jan/15, 10:49

Es nedomāju ka kaut kas ir jaukts, esmu pārliecināts ka vācietis ir braucis no apkopes līdz apkopei, precīzi ik pēc 30 000 km, viņi točna neiespringst un pēc savas iniciatīvas nemainītu eļļu ātrāk vai nelietu neko klāt
zigmaars
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2018/Jan/12, 20:57
Braucu ar: VW Passat B7
Dzinējs: 2.0 TDi

Re: Passat B7 motora skaņa

Atbildēt ajms » 2018/Jan/15, 13:17

zigmaars rakstīja:Es nedomāju ka kaut kas ir jaukts, esmu pārliecināts ka vācietis ir braucis no apkopes līdz apkopei, precīzi ik pēc 30 000 km, viņi točna neiespringst un pēc savas iniciatīvas nemainītu eļļu ātrāk vai nelietu neko klāt

Palielam visiem ir vienalga ,ja maina tos auto ,kad beidzas garantija,arī te Latvijā .Mazāki izdevumi.Kas pēc tam būs, nevienam neinteresē ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b


Atgriezties uz Dzinējs

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi