VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Motora maiņa VW 5, 2.0TDI, 103kw

Dzinējs

Motora maiņa VW 5, 2.0TDI, 103kw

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Motora maiņa VW 5, 2.0TDI, 103kw

Atbildēt embe » 2017/Dec/13, 15:32

Sveiciens!

Gribu lūgt palīdzību tiem, kas kko filtrē no mašīnām, jo pats esmu pilnīgs cirvis.
Lieta sekojoša, kādu laiku risinu vienu problēmu pēc otras savam vw 5, 2.0 TDI, 103 KW 2005. Turbīnu nomainīju, droseļvārstu utt. kā sāka brukt, tā viena pēc otras lietas. Kādu nedēļu bija dīvaina skaņa motoram, kaut kā motors nevienmērīgi strādāja it īpaši kad iedarbina, pēc min 10 itkā nomierinājās un skaņa bija jau vienmērīga. (daudz nebraukāju, praktiski tik nedēļas nogalēs un mašīnu nekauju)

Nedēļas nogalē braucu un pēkšņi pazuda jauda. Izslēdzu motoru, iedarbināju, sāku braukt tālāk (metrus 20) Jaudas nav un skatos no pakaļas nenormālākais dūmu mākonis. Domāju turbīna atkal noklājusies, vai kkas ar galvas blīvi un tosolu rauj iekšā (tosols man ik pa brīdim zuda un sistemātiski vajadzēja pieliet klāt)

Te sāksies tas, ko es vispār nefiltrēju :S
Aizvedu pie meistara – pārbaudījis ar spiedieniem, vai vakumiem, čorts viņu zina, bet 3 vārstā neesot spiediens un esot it kā noklājies, saka būs jāmaina motors. Pirms pirku 2.0 tdi, man ieteica nepirkt, jo motori esot sūdīgi un galvas plaisājot utt. bet nu ilgi meklēju tādu, kurš man pie sirds ietu vizuāli. Nepirku arī no lētākā gala, taču nedaudz vairāk par gadu nobraucot sākās pigori.

Tas ko vēlos noskaidrot. Vai tiešām uzreiz var garantēt, ka motors ir jāmaina to pat neatverot? Ko jūs ieteiktu ?
embe
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2017/Dec/13, 12:21
Braucu ar: vw golf 5
Dzinējs: 2.0 TDI 103Kw

Atgriezties uz Dzinējs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi