VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Dzinējs

Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt arwolc » 2017/Jūn/02, 22:38

Sveiki.
Netieku nekādi galā - iedarbinot mašīnu, uzreiz sāk griezties ventilatori. Kvai no rīta, kad ir 9 grādi ārā, uzreiz griežas ventilatori. Vagcomēts ir, kļūdu nav, noņemti ventilatori, pārbaudīts uz citu aparātu(sākumā), ventilatoru bloks strādā. Vagcoms rāda, ka ECU šamo darbina uz 35%, bet kāpēc? Abi temp sensori pārbaudīti, visas temperatūras vietā. Uztaisīju arī reģenerāciju, tur viss bumbās. Ja mašīnu neiedarbina, tad viņi negriežas, tad vagcoms rāda, ka viņi ir off(kkādus 8-9%), bet kā iedarbina - uzreiz ir 35%. Klimats izslēgts, tieši tas pats. Klimata blokam arī ir savs fan requests, tas stāv uz 0%, bet Engine fan control 1 ir uz 35%.
Ir kādam kaut kas tāds bijis? Kuro vakaru ņemos, netieku galā. Pārbaudīti visi vadi, kļūdas nevienos blokos nav.
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt Xplod » 2017/Jūn/02, 22:57

āra t devējs pie bampera ir vietā ?
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt arwolc » 2017/Jūn/02, 23:23

vot jāpaskatās, bet, kad čekoju visas pīnes, likās, ka bija vietā. Temperatūru rāda pareizi, tad jābūt vietā. Rīt iečekošu..
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt arwolc » 2017/Jūn/05, 20:38

Ja kādam interesē, problēma atrisināta. Par cik te ir ļoti atsaucīgi foruma biedri, ja grib zināt kā, PM ;)
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt raimiz » 2017/Jūn/06, 12:24

Nu labāk jau būtu publicēt atbildi, lai citi kam tāda problēma gadīsies ari pec 5 gadiem varētu izlasīt iespējamos risinājumus ar meklētāja palīdzību.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt arwolc » 2017/Jūn/06, 13:40

Es jau labprāt, bet tad, kad ir problēma, neviens neposto nekādus jautājumus, vai kkādu info, lai palīdzētu atrisināt..(2 nedēļas pa vakariem man tas prasīja) pats strādāju servisā, vispār varētu pat neko neteikt, bet PM jau dažiem esmu nosūtījis.. vw motions vispār palicis tāds neapmeklēts laikam..
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt ajms » 2017/Jūn/06, 16:16

arwolc rakstīja:Es jau labprāt, bet tad, kad ir problēma, neviens neposto nekādus jautājumus, vai kkādu info, lai palīdzētu atrisināt..(2 nedēļas pa vakariem man tas prasīja) pats strādāju servisā, vispār varētu pat neko neteikt, bet PM jau dažiem esmu nosūtījis.. vw motions vispār palicis tāds neapmeklēts laikam..


Ja tu tā rakstīsi ,tad nebūs apmeklēts...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt arwolc » 2017/Jūn/06, 16:28

man patīk.. kad kādam citam ir jāuzbrauc, tad sarodās.. :D
esmu licis ne tikai vienu vien rakstu, vispār nav nekāds info, vai nekāda interese, kāda tad jēga man dot kaut pretī.. neticu, ka neviens nav mocījies ar VAG ventilatoriem..
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt raimiz » 2017/Jūn/06, 18:02

arwolc rakstīja:man patīk.. kad kādam citam ir jāuzbrauc, tad sarodās.. :D
esmu licis ne tikai vienu vien rakstu, vispār nav nekāds info, vai nekāda interese, kāda tad jēga man dot kaut pretī.. neticu, ka neviens nav mocījies ar VAG ventilatoriem..


A tad kāpēc tu vispār te reģistrējies, ja negribi dalīties ar zināšanām un pieredzi?
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt arwolc » 2017/Jūn/06, 19:58

es dalos labprāt, ja ir arī kādi atsaucīgi cilvēki pretī, kuri ir gribējuši palīdzēt, nevis tik palasot noderīgu infu ;)
P.S vispār tā kādreiz bija forumos, bet, cik tagad skatos vwmotion`ā, vispār reti kurais kko posto un iedziļinās kaut kādās lietās..
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt MMMax » 2017/Jūn/06, 22:13

Tiešām esi aprobežots
Varēji padalīties priekš citiem, nejau no kāda biedra klusi uzzināt un tad uzrakstīt ka viss ir okei, bet es publiski to neteikšu. Pārāk bērnišķīgi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lietotāja avatars
MMMax
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2011/Jan/02, 13:18
Atrašanās vieta: Rīga/Dobele
Braucu ar: VW B6 Highline
Dzinējs: 2.0TDI

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt raimiz » 2017/Jūn/06, 22:28

Nu vispār jau te ir daži aktīvi cilvēki arī, viens no tiem es, kam sava un draugu auto remontēšana ir hobijs pēdējos 15+gadus. Taču ar b6 pasatu nav bijusi nekāda īpaša darīšana, tāpēc arī nedodu padomus, ko nezinu. Bet nu ja par to, ka cilvēki nezinot ko ieteikt, izvelas klusēt, nevis tukšus salmus kult, ir jāapvienojas, tad vnk forumos vispār nav ko darīt. Jo tādās vietās parasti kāds uzraksta kaut ko ne pa prātam. Peace \/
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt arwolc » 2017/Jūn/07, 8:31

MMMax rakstīja:Tiešām esi aprobežots
Varēji padalīties priekš citiem, nejau no kāda biedra klusi uzzināt un tad uzrakstīt ka viss ir okei, bet es publiski to neteikšu. Pārāk bērnišķīgi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ej tu ratā..
nesaprotu, par ko jūs te visi cepaties, par to, ka nesaku, kā es atrisināju? Tad, kad lūdzu palīdzību, tad neviens neko neraksta, visi klusē un tik čeko, kas tad nu būs..
droši var dzēst šo tēmu ārā.. nākošreiz vispār nelūgšu neko nevienam, lai nerodas līdzīga situācija ;)
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt arwolc » 2017/Jūn/07, 8:34

raimiz rakstīja:Nu vispār jau te ir daži aktīvi cilvēki arī, viens no tiem es, kam sava un draugu auto remontēšana ir hobijs pēdējos 15+gadus. Taču ar b6 pasatu nav bijusi nekāda īpaša darīšana, tāpēc arī nedodu padomus, ko nezinu. Bet nu ja par to, ka cilvēki nezinot ko ieteikt, izvelas klusēt, nevis tukšus salmus kult, ir jāapvienojas, tad vnk forumos vispār nav ko darīt. Jo tādās vietās parasti kāds uzraksta kaut ko ne pa prātam. Peace \/


Ok, saprotu, bet citiem no malas ir cits redzējums, un, ja ir 15+ gadi pieredze, tak doma ir kaut kāda radusies, bet nu okey.. būs jau labi, vainīgs bija G65, lai tad varat visi likties mierā ;) man jau nav žēl, tik pēdējo gadu situācija forumos ir ļoti mainījusies, atsaucība nekāda, tāpēc es arī tik sacepos ;)
P.S B6 jau nav nekāds B8, kur varētu būt šis tas savādāk ;)
Lietotāja avatars
arwolc
 
Atbildes: 218
Pievienojies: 2006/Sep/30, 23:12
Atrašanās vieta: Liepåja

Re: Passat B6 2.0CR CBAB ventilators

Atbildēt raimiz » 2017/Jūn/07, 10:40

Te tu gan ierāvi zarā, b5 ir gan tur šis tas savādāks, tur nav tāda g65 sensora vispār, tā vietā ir f127 sensors, kam ir nevis 3vadi bet 4. Sīkāk atšķirības funkcijās neesmu pētījis, jo nav bijusi vajadzība. G65 principa pardas pec 2005gada.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Nākošais

Atgriezties uz Dzinējs

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi