VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Passat b5 1.9 pd motora maiņa

Dzinējs

Passat b5 1.9 pd motora maiņa

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Passat b5 1.9 pd motora maiņa

Atbildēt martinsteee » 2017/Jan/26, 1:05

Tā nu ir sanācis ka manam nabaga Passatam 1.9 tdi pd pārlūza kloķene vakar, troksnis bij pamatīgs un motors šķiet ir izmetams. Tāpēc šodien metos iekšā sludinājumu jūrā un meklēju citu motoru.
Bet
Bet
Bet sanāk tā ka ar tādu kodu - ATJ (85kw) nekur nevarēju nevienu atrast, bet visos šrotos man tik cītīgi mēģina ieskaidrot ka visi tak tie 1.9 pd vienādi un derēšot jebkurš..
Ka tur īsti ir ??

Jo cik atradu netā mans ATJ tik dažus gadus ir bijis ražošanā, un pārsvarā tikai 4 motioniem (man ar ir 4motions), kas arī izskaidro to kapēc viņi tais šrotos tikpat kā nav.

kuru īsti varēs ielikt bez problēmām un kautkā pārķimerēšanas ?
Lietotāja avatars
martinsteee
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2015/Mai/05, 22:32
Braucu ar: Golf 4 un B5 Passat 4motion
Dzinējs: 1,9 TDi

Re: Passat b5 1.9 pd motora maiņa

Atbildēt ajms » 2017/Jan/26, 10:26

martinsteee rakstīja:Tā nu ir sanācis ka manam nabaga Passatam 1.9 tdi pd pārlūza kloķene vakar, troksnis bij pamatīgs un motors šķiet ir izmetams. Tāpēc šodien metos iekšā sludinājumu jūrā un meklēju citu motoru.
Bet
Bet
Bet sanāk tā ka ar tādu kodu - ATJ (85kw) nekur nevarēju nevienu atrast, bet visos šrotos man tik cītīgi mēģina ieskaidrot ka visi tak tie 1.9 pd vienādi un derēšot jebkurš..
Ka tur īsti ir ??

Jo cik atradu netā mans ATJ tik dažus gadus ir bijis ražošanā, un pārsvarā tikai 4 motioniem (man ar ir 4motions), kas arī izskaidro to kapēc viņi tais šrotos tikpat kā nav.

kuru īsti varēs ielikt bez problēmām un kautkā pārķimerēšanas ?

ar AJM ir vienādi kw .Kas tur sīkumos atsķiras neesmu pētījis,pats kā dzinejs derēs.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b


Atgriezties uz Dzinējs

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi