VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - EGR apmutēšana (delete)

Dzinējs

EGR apmutēšana (delete)

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt mist » 2013/Dec/23, 1:12

Edvin rakstīja:Mans mērķis ir, lai cilvs aizdomājas par šo tēmu un risina problēmu, kad ta rodas nevis ka tik kaut ko noglušīt.
Pieļauju, ka lielākā daļa foruma lietotāju domā, ka dūmainība, ko mēra TA ir vienīgie izmeši, kas ir dīzelim, vai CO, CH Otto motoram.

Ta ko tu te ņemies! Es tak rakstīju problēma ir vienkārši atrisināma ~ 1000-1500Ls! Tikai cilvēkiem tās naudas nav tik daudz!!! Un ja tu domā ka te kāds kaut ko gluši tad tev vēl jāmācās savā zaļajā skolā pāris gadiņi!
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt LaXay » 2013/Dec/23, 1:14

Edvin rakstīja:Mans mērķis ir, lai cilvs aizdomājas par šo tēmu un risina problēmu, kad ta rodas nevis ka tik kaut ko noglušīt.
Pieļauju, ka lielākā daļa foruma lietotāju domā, ka dūmainība, ko mēra TA ir vienīgie izmeši, kas ir dīzelim, vai CO, CH Otto motoram.

Un tu tagad domā, ka likšu atpakaļ EGR un katalizātoru? :emo:
Fck fuel economy un visu pārējo. Arī īsti nesatrauc kas nāk ārā pa mana auto taisno trubu. Tik redzu ka paliek melni pleķi uz asvalta kur es ieminu grīdā :emo: :esmu_lol: Esmu apmierināts ar šo visu, takā sāc piemaksāt tiem kuriem nav EGR un lai viņi liek viņu atkaļ =D> :esmu_lol:
'96 Passat B4 AFN + AEL + VNT20 + 12mm + PD130 intake + EVO FMIC = Passarati
You can't treat your VW like you treat your wife
It needs Love
Lietotāja avatars
LaXay
 
Atbildes: 1630
Pievienojies: 2011/Aug/02, 14:42
Atrašanās vieta: Jelgava, Kalnciems
Braucu ar: Passat B4
Dzinējs: AFN

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt Pufaix » 2016/Sep/06, 10:55

Forumā vairākas tēmas par EGRu, nevar saprast kuru celt augšā :)

Man līdzīga problēma, kā golfa īpašniecei - smaka salonā. Ļoti lielas aizdomas, ka EGR dzesētājā vaina. Gribētos viņu "izravēt"...
Attēls
Cik saprotu, tad tur kur 2 var aiztaisīt caurumus ar plāksnēm - kāds ir detaļas kods?
Ko darīt ar dzesēšanas šķidruma caurulēm?
Interentā pārsvarā atrodami 2 varianti - nomaina vienu trubu vai tikai šo:
http://www.darksidedevelopments.co.uk/products/egr-cooler-delete-pipe-for-1-9-8v-pd105-2-0-16v-tdi-pd140-pd170.html
Varbūt kāds zina, kas vajadzīgs BMM dzinējam? Tur laikam trubu izmēri atšķirās, tāpēc kaut kas jāķīmiķo, neesmu vēl papētījis uz mašīnas.

Dzesētāju ravējot āŗā, EGR vāŗstu arī droši vien jālikvidē?
Attēls
Ko dara šis regulator flap?
Pufaix
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2013/Jūl/08, 13:36
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Touran, Street triple
Dzinējs: 2.0TDI BMM

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt nin2 » 2016/Sep/06, 17:00

Par tosola trubām - imho bez motora papētīšanas tālu netiksi, tur var būt visādi, piemēram, versijām ar un bez webasto atšķirās dzesēšanas shēma. Tā Darkside bilde baigi izskatās no motora bez webasto, angļiem laikam tas nav aktuāli.

Pa lielām šaibām Tev vajag:
1) Izpētīt un izdomāt kā pēc dzesētāja aizvākšanas savienosi kopā tosola trubas
2) Dabūt klapes (aļa "pilnās blīves") priekš turbīnas un EGR vārsta. Kodu klapēm varēšu vakarā iedot, man mājas kompī ir piefiksēts :)
3) skrūvēt visu nost, ielikt klapes, savienot dzesēšanas trubas
4) Izprogrammēt EGRu no kompja, pretējā gadījumā panelī būs kļūda.

p.s. tas "regulator flap" baigi izskatās pēc slāpēšanas klapes (angliski - anti shudder valve).

p.p.s es savam arī jau sen gribu noskrūvēt EGR dzesētāju, jo savu funkciju tas labu laiku vairs nepilda. Tik nekādi nevaru saņemties :)
nin2
 
Atbildes: 679
Pievienojies: 2010/Nov/27, 23:37
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: touran

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt nin2 » 2016/Sep/06, 20:55

EGR klapes: BMM pie turbīnas ir tā mazākā (038131925), EGR vārsta pusē laikam arī, bet neesmu 100% drošs
Attēls
nin2
 
Atbildes: 679
Pievienojies: 2010/Nov/27, 23:37
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: touran

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt Pufaix » 2016/Sep/06, 21:13

Paldies! ;)

Webasto man ir ;)

Attēls

Tā izskatās, ka citur redzētajās amputācijās webasto nav.
Pufaix
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2013/Jūl/08, 13:36
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Touran, Street triple
Dzinējs: 2.0TDI BMM

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt mist » 2016/Sep/06, 22:26

Sliktāk neies ? Tomēr aukstākas gāzes atkal nonāk ieplūdē? Bet lai gan manam B5.5 ir egr bez dzesēšanas, brālēnam 2006.gada B5.5 ar dzesēšanu un pēc tam visiem cik man zināms, redzēts visiem ir tā dzesēšana. ps. tēva cady 2008g. bija tur pušu truba uz ieplūdi dabujām metināt....
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt s3al » 2016/Sep/06, 22:42

Edvin rakstīja:
mist rakstīja:
Edvin rakstīja:Inženieri cenšas kā var samazināt auto izmešus un saglabāt dabu rada dažādas sistēmas, bet mūsu gudrie meistari tik amputē visas šīs sistēmas(EGR, DPF). Un tagad tā ir, ka skatos pa logu ir decembra vidus - ārā +7, bet kaut kur ēģiptē uzsnidzis sniegs. Vai tas nav iemesls aizdomāties?

Kas tad tad notika pasaulē pirms 112 gadiem kad Ēģiptē arī bija sniegs....? Tvaika dzinējiem bija apmutēti egr........ :esmu_lol:



Tu uzskati, ka iekšdedzes motori nerada piesārņojumu un tadas sistēmas kā EGR, DPF, SCR, dažāda veida katalizatoru elementi ir izdoāti tikai lai tos nahrenizēt?


izlasiju līdz šitam. man tak pie kājas ekoloģija. vel pasaki lai vid pirdoņi pie dirsas pieliek katalizatoru un tad sāk kādam prātu sipt par eko. ja tevi vids būtu sipis nez ko teiktu par savu ekoloģiju. Galvenais mērķis mazāks patēriņš. Starpcitu nopirku passatu b5 un pēc mēneša aprāvu izpūtēju uz mūsu ahūniem ceļiem. 1. bundulis ar katalizatoru kaput. Jauns apmēram mašīnas cenā. Tu debīlais pirktu viņu? Cena no 700.
s3al
 
Atbildes: 21
Pievienojies: 2012/Sep/17, 22:39
Braucu ar: b3; b5; b4
Dzinējs: 2.0;1.6;1.9

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt Jujubokar » 2016/Sep/06, 23:27

Manliekas, ka visi LV dirseļdzinēji vieglajos auto neizdod tik daudz mēslu, kā viens dīzeļvilcienu maršruts tai pašā laika posmā.
Jujubokar
 
Atbildes: 194
Pievienojies: 2015/Mar/21, 17:01
Braucu ar: VW Golf MK4
Dzinējs: 1.8T 20V

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt raimiz » 2016/Sep/07, 1:01

Šitās zaļo runas man tādus smieklus izraisa. Dēļ izgriezta kata un dpf viņiem Ēģiptē sniegs sniegot. Tas nekas ka visā pasaulē kopā autotransports rada vien 20% no kopējā gaisa piesārņojuma, visvairāk piesārņo rūpnīcas protams, kuģi, vilcieni utt. Tā ka visticamāk no tā viena izgrieztā kata vai egr vairāk vai mazāk, polārlācis pat nenopirdīsies, kur nu vēl sniegs sāks snigt.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt Val » 2016/Sep/07, 2:50

Sāc ar sevi un tad skaties kā ir citiem.
Pārdodu diagnostikas kabeļus VAG-COM/VCDS. PM.
Lietotāja avatars
Val
 
Atbildes: 880
Pievienojies: 2007/Sep/12, 14:00
Atrašanās vieta: Bagāžniekā
Braucu ar: audi 80q gte
Dzinējs: 5vt

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt reimondz » 2016/Sep/30, 7:38

VW POLO 2003.g 1,4 bendz. (BBY) bēda ar EGR. Ir iespēja viņu izravēt? Jeb labāk nomainīt un neiespringt?
reimondz
 
Atbildes: 26
Pievienojies: 2011/Jan/05, 8:09
Braucu ar: vw golf mk4
Dzinējs: 1.4 16V

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt ajms » 2016/Okt/01, 16:05

reimondz rakstīja:VW POLO 2003.g 1,4 bendz. (BBY) bēda ar EGR. Ir iespēja viņu izravēt? Jeb labāk nomainīt un neiespringt?


Te tas egr strādā arī kā dzesētājs benzīna dzinējiem ,jo izplūde,katalizators atrodās priekšpusē...principā tamdēļ tas egr šiem dzinējiem parādījās.
ps to pateica Pieburg seminārā.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt Jonix » 2016/Okt/02, 1:25

reimondz rakstīja:VW POLO 2003.g 1,4 bendz. (BBY) bēda ar EGR. Ir iespēja viņu izravēt? Jeb labāk nomainīt un neiespringt?

Izslēgt var, tomēr, kā jau ajms minēja. Benzīna dzinējiem tas daļēji pasargā katalizatoru.
Daļēji, jo ar tām T tik ļoti traki nav un pieburg ir ieinteresēti pārdot jaunu detaļu :naac:
Chiptuning
DPF serviss
Autoserviss
Diagnostika
IMMO off

www.Remap.lv
+371 2-9861-891
Lietotāja avatars
Jonix
 
Atbildes: 1928
Pievienojies: 2006/Okt/05, 21:46
Atrašanās vieta: audi-style.lv
Braucu ar: A4 TDI

Re: EGR apmutēšana

Atbildēt reimondz » 2016/Okt/06, 8:21

Nu tā, EGR nomainīju, droselei adaptāciju uztaisīju. Pēc kādiem 20km iedegās EPC, ESP, CHECK ENGINE. :mhihi:
reimondz
 
Atbildes: 26
Pievienojies: 2011/Jan/05, 8:09
Braucu ar: vw golf mk4
Dzinējs: 1.4 16V

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinējs

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi